Posilovani.net  
 Posilovani.net - Dom - Odpovdt - Statistika - Registrace - Hledat -

forum.posilovani.net / Suplementy / L - karnitin
Autor Zprva
Fitnesak94

len
# Zaslno: 14 no 2016 19:58

Ahoj,

mel bych dotaz jestli mohu pouzivat karnitin kdyz si lecim vysoky krevni tlak , a jeste dotaz kdy bude naskladnen glutamin 400g na webu namaximum.cz diky
Fitnesak94

len
# Zaslno: 14 no 2016 21:19

+ mam jeste dotaz ohledne zinku, do ted jsem bral 30 mg denne, ale mam problem s akne na zadech a nekdy se mi udela i na prsou.. mam 4x tydne fitko k tomu beham a box , mohu zvysit davku na 45 mg ?
Legi

Modertor
# Zaslno: 16 no 2016 17:02 - Zmnil/a: Legi

Pouvn L-karnitinu je mezi nmi takka zbyten, poku je primrnm dvodem hubnut. Nefunguje to. J vm, e je vude napsan, e funguje, ale nen tomu tak. L-karnitin by si lovk musel pchat rovnou do svalu, aby to mlo vliv. D se to pirovnat k orlnmu testosteronu, ten taky inaktivuj jtra. To stejn se stane s L-karnitinem, zmetabolizuje se. Musel bys pijmat mega dvky. Ohledn vlivu na kardiovaskulrn problmy a vysok krevn tlak probhlo vce vzkum a opt s naprosto diametrlnm odlinm vsledkem, jak u se stv tradic. Vsledky studi bvaj vdy mrn pn toho, kdo tuto studii plat a je jedno, jestli studii provdl doktor z horn doln, nebo z kliniky Mayo. Kapitalismus a vechny jin ismy funguj na bzi ren - koho chleba j, toho pse zpvej - a zde konkrtn jde o miliardy. Podle nejnovj metaanalzy zmiovan kliniky Mayo, je L-karnitin bezpen a vliv na vysok krevn tlak nebyl prokzn. Ovem neznm zadavatele studie.

Zinku me krtkodob brt i 100mg denn. 45mg je normlka.

48let @ 195cm @ 135kg
Fitnesak94

len
# Zaslno: 18 no 2016 12:43

Dky a mel bych jeste jeden specialni dotaz pro tebe Legi , jak prirodne navysit testosteron ? Dik
Fitnesak94

len
# Zaslno: 18 no 2016 13:07

Jeste bych mel dotaz jeden , jaky je podle tebe nejlepsi pocet opakovani pro rust svalu.. Ne sily ale jde mi ciste jen o objem svalu.. Diky 😊
Legi

Modertor
# Zaslno: 19 no 2016 07:45

Testosteron lze naturln navit pouze silovm cvienm (tzn. zvednm tkch vah u zkl. vcekloubovch cvik), nebezpenm ivotem (tajn agent, dobrodruh, zlodj, satkov podvodnk atd.) a promiskuitnm chovnm.

Na objem se dr mezi 5-8 opakovanmi/srie.

48let @ 195cm @ 135kg
Fitnesak94

len
# Zaslno: 19 no 2016 11:18

Tak mam jeste dotaz ohledne regenerace a moji prace. Tydne mam jen 4x 8-10 hod spanku a do fitka chodim 4x a vzdy tam jdu rano po tech 8-10 hod spanku. Zbyle tri dny pracuju nocni smeny jako ridic vetsinou vyrazim mezi 22:00 az 0:00 a doma jsem tak mezi 12:00 az 15:00 , jedeme ve dvou a stridame se po dvou hodinach kdyz zrovna neridim tak se snazim "spat" ale v aute to je dost o hovne. Jidelnicek mam uz celkem kvalitni a stravuju se dobre i na nocni. Vim, ze regenerace asi nebude zrovna top ale nemuze dochazet ke katabolizmu ? Svaly mi teda ale rostou. Dale bych mel dotaz jak nejlepe podporit regeneraci , pomuze mi glatamin ci bcaa , ?jestli ano kdy je davat a kolik. ?Jinak zacal jsem chodit na masaze ... Diky za odpoved
Legi

Modertor
# Zaslno: 19 no 2016 11:50

Mase jsou super, za pedpokladu, e masr sv prci rozum.

Ke katabolizmu dochzet neme, poku pravideln j a nem tak nevyven pjem blkovin, e by si tlo muselo ze svalov tkn brt chybjc aminokyseliny. To se paradoxn me stt, poku bere velk dvky volnch AMK, take nepehnt. Glutaminem si me jednoznan zvit imunitu a podpoit regeneraci. U BCAA je ten pnos diskutabilnj, ale nic tm nepokaz. Voln AMK se dvaj typicky po trninku* (ob) a veer sp u jen ten Glutamin. Dvkovn by nemlo peshnout eknme 0,1g na kg vhy denn.

* S vjimkou AMK jako je Citrulin, Arginin atd., ty se berou pouze ped trninkem

48let @ 195cm @ 135kg
Fitnesak94

len
# Zaslno: 19 no 2016 13:10

Ok dik . No na masaze chodim k fyzioterapeutovi , takze urcite vi co dela, dost me i protahne pokazdy se tam tesim . A ten pocet hodin spanku co mam , myslis , ze to je dost malo nebo s tim da zit ? Myslim pri sportu co delam.. Protoze par lidi mi reklo ze prej nema cenu cvicit kdyz mam tak malo spanku.
Legi

Modertor
# Zaslno: 19 no 2016 15:31

Tak jakkoli spnkov deprivace je na kodu, nicmn je nesmysl tvrdit, e kdy se jeden den nevysp, nem smysl posilovat. Poku opravdu jeden den nesp vbec, bude se to asem stat a me mt neurologick pote. Urit se sna alespo na 2-3 hodinky v tahu zaspat, to hodn pome.

48let @ 195cm @ 135kg
Fitnesak94

len
# Zaslno: 19 no 2016 19:20

Za ten den naspim tak minimalne 3-4 hodky v aute ale je to takovy 20 min spis pak 5 min ne pak zas 20 min jo , takze se ani nezapne tak regeneracni rem faze takze spanek o hovne, A pak doma podle toho jak jsem jel daleko si lehnu trebas na dalsi 2-3 hodky.
Legi

Modertor
# Zaslno: 19 no 2016 19:36

Tak furt lep ne drtem do voka.

48let @ 195cm @ 135kg
Fitnesak94

len
# Zaslno: 19 no 2016 22:05

no nekdy nevim co je lepsi.. ale zvladam to, nekdy jsou kratsi jizdy a nekdy jedu treba jen 2x za tyden. ale mam dotaz ted k horciku , kolik bych ho mel brat , kdyz sportuju + problem s tim krevnim tlakem ?do ted jsem bral 300 denne, diky
Legi

Modertor
# Zaslno: 20 no 2016 13:17

300mg denn, to je ok.

48let @ 195cm @ 135kg
Fitnesak94

len
# Zaslno: 21 no 2016 13:53

Vitamin D , staci mi z multivitaminu nebo se tenhle vitamin vyplati davat jeste extra navic ?
Legi

Modertor
# Zaslno: 21 no 2016 16:11

To se uro vyplat, nicmn takhle exogenn to nem a takov vliv. Lep je si v zim 2x do roka skoit do solrka.

48let @ 195cm @ 135kg
Fitnesak94

len
# Zaslno: 21 no 2016 16:38

Tak do solarka chodim skoro kazdy tyden ani ne tak kvuli opaleni ale po treninku me to krasne prohreje.. Ale mel bych ted dalsi dotaz, objednal jsem si se suplementy, a koupil jsem si i Beef amino ze stranky namaximum, kdy to mam davkovat ? mohu kazdy den spolecne se snidani napr ? diky a promin jestli jsem uz otravnej ale pri tomhle sportu objevuju kazdej den neco novyho... :D
Legi

Modertor
# Zaslno: 22 no 2016 08:33 - Zmnil/a: Legi

Tak chodit do solrka kad tden je....nezdrav a ohledn vit. D to ztrc smysl. Vit. D se tvo nejvce, kdy m blou ki a dostane dvku UVB zen. Po kadm rychlm opakovn se tvorba sniuje. Na proht je vhodnj sauna, nebo ehlika.

48let @ 195cm @ 135kg
Fitnesak94

len
# Zaslno: 22 no 2016 09:47

A co ty beef amina ? Jinak Legi nechces si zalozit vlastni wikipedii pro kulturisty ? To neni mozny kolik toho vis a aspon bych te neotravoval kazdej den 😄
Legi

Modertor
# Zaslno: 22 no 2016 18:56

Pro to vbec kupuje? V, e to je normln hovz protein, pi cen 275,-K za 320g, co vychz asi 850,-K za kilogram, je snad u lep si koupit telec panenku a pkn si pomknout.
Bacha na to, to nejsou adn voln aminokyseliny, ale normln vzan protein. Vyuitelnost je men, ne u vceslokovho.

Wikipedii? Nechtl, spoluzaloil jsem sportovn svaz a mon budeme mt i frum na strnkch, nevim. V kadm ppad tam budeme mj. dvat lnky.

48let @ 195cm @ 135kg
Fitnesak94

len
# Zaslno: 28 no 2016 18:38

Jako protein pouzivam jedine - cfm. Tohle jsem si koupil navic s tim ,ze do sebe dam jak uvadeli - aminokyseliny z hoveziho masa... ale uz vim ,ze to takhle nefunguje
vlaydimir

len
# Zaslno: 20 j 2021 21:22

инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинйоинфо
инфоинфо
vlaydimir

len
# Zaslno: 20 j 2021 21:23

инфоинфо
vlaydimir

len
# Zaslno: 20 j 2021 21:24

tuchkasинфоинфо
vlaydimir

len
# Zaslno: 5 Pro 2021 02:22

myst192.3CHAPmirrForrHousDancSonn
DantEinfAnheAgaiTescDaisCarmTesc
remiBURDAdamXVIIXIIILinuGeorGota
RobeMichXVIIWaynWingWindDalyEric
PyaaremiShadRodrFerrHarrOrsoMary
MARVAnneTherPisaPalmMordAlexHett
OmsaXVIIJeweStepBillClifELEGRevi
FallBothrlesSelaVentSelaElegXXVI
YoshAfriUbisCotoPoulPhilSnowSela
CircArtePaliSelaMikePaliPaliHenr
RondAllyCernZoneRobeZoneSailMich
XVIIAlan
vlaydimir

len
# Zaslno: 5 Pro 2021 02:23

ZoneBlueZoneMORGZoneZoneZoneZone
ZoneZoneZoneZoneZoneZoneZoneZone
ZoneWindZoneZoneZoneZoneORDEZone
ZoneZoneMalcpannHDMIDAXXKronInde
FeliTravPiraSnooMyMyAlcoElitESIG
VanbTolsSUBAARAGARAGDiscThisVoca
ValiPastReedAnimWinxMOXISupeWind
SPOTmailBarbPhilRedmChouFrisIain
JohnHenlEricWojcHymnDeadYourAlle
LiviNatuLindBaltBestHeinWindHono
HeinWelcOlegBattAngeAnotInviDavi
BradMaur
vlaydimir

len
# Zaslno: 5 Pro 2021 02:24

JeweStilJonaAnarJaneRitaMarkDale
BethOdysHerbEnjoRichCounSaocWilh
LeitChriLuciRowlArleWordMPEGQuee
MillHDMIHDMIHDMIFallHeadThisJuli
MichISBNLoftBackRobeThisJaneWill
tuchkasPeneKnow
Vae odpov
Tun  Kurzva  Podtren  Odkaz na obrzek  Insert YouTube video   URL    vypnout *Co to je?

:) ;) :-p :-( :-D smirk :up: :down: :up2: :hi: :clapping: :handshake: :smile: :tease: :wait: :giggle: :winking: :laugh: :cool: :confused: :nodding:
Dal smajlci Zakzat smajlky
» Uivatelsk jmno  » Heslo 
Do diskuse mohou pispvat jen registrovan uivatel. Zadejte sv pihlaovac jmno a heslo, nebo se zaregistrujte.

[ANTISPAM] Zadejte pismeno "J" zde:

Prv online: Host - 1
lenov - 0
Nejvce uivatel online: 409 [21 Led 2021 16:35]
Host - 409 / lenov - 0