Posilovani.net  
 Posilovani.net - Domů - Odpovědět - Statistika - Registrace - Hledat -

forum.posilovani.net / Suplementy / Vitamíny a minerály
<< . 1 . 2 .
Autor Zpráva
Vermot

Člen
# Zasláno: 17 Led 2015 00:07

hmm docela obtizne ja jim totiz sacharidy k 4 jidlum z 5...
Starosta

Administrátor
# Zasláno: 17 Led 2015 09:28

Kľbovku ber ráno a pred cvičením a máš to vyriešené je dobré, keď sa dáva aspoň pred nejakým pohybom vtedy sa živiny lepšie zapracujú čiže máš vyšiu využitelnosť kľbového doplnky ako ked by si to dal napríklad pred spaním
Vermot

Člen
# Zasláno: 20 Led 2015 15:33

Vim,ze uz je to asi 1000000x opakovane tema dokola ale potrebuju si to jen potvrdit..plati ze creatin monohydrat by se mel pro maximalni efekt uzivani podle nejcerstvejsich vyzkumu uzivat "na lacno" mezi jidly,samostatne bez sacharidu a rozpusteny nejlepe v teplem napoji??? a staci brat denne cca 5g tzn. ze nasycovaci faze neni nutna ???.. nebo je zas nejaka novinka ohledne uzivani o ktere nevim??? diky
RifleMan

Moderátor
# Zasláno: 20 Led 2015 18:53

Ahoj, každý Tě řekně něco jiného. Ale podle nejnovějších studií je 5g v den volna (ráno nalačno) a 5-7g v tréninkový den (pře a po tréninku stejná dávka cca) asi nejlepší. Teplota vody není důležitá, stejně jako podávání s cukrem.

S pozdravem

Jan Jícha
Legi

Moderátor
# Zasláno: 21 Led 2015 19:08

Kreatin před tréninkem nebrat!

42let @ 195cm @ 125kg
Vermot

Člen
# Zasláno: 22 Led 2015 17:08

to legi: takze jak???
Legi

Moderátor
# Zasláno: 23 Led 2015 07:30

Žádný novinky jsem nezaznamenal. Ideál je ihned po probuzení, 1g na 20kg beztukové váhy denně. Následně dát sacharidy, nebo snídani a jseš ok. Druhá varianta je dopoledne na lačno mezi jídly a za deset minut opět sváča se sacharidy.

Tak, dobře si to všichni zapamatujte...už nikdy...nikdy to nebudu opakovat!

42let @ 195cm @ 125kg
Vermot

Člen
# Zasláno: 23 Led 2015 10:16

a jeste teda naposled..rozpoustet v teple studene vode popripade jinem napoji ??
Starosta

Administrátor
# Zasláno: 23 Led 2015 17:46

Ak Ti chutí teplá voda tak prečo nie skorej by som to dal do studenej nebo v žalúdku sa zohreje tá voda neboj nič by sa nestalo ak to dáš aj do gaineru či proteínu zase netreba robiť až takú vedu stoho
Koumak

Člen
# Zasláno: 23 Led 2015 18:45

Zdravim
Rovnou se zeptat jaky kolagen davate do Joint Flex Element - kloubní výživa?V shopu prodavate 3 druhy kolagenu.A pak ještě někde jsem se dočetl že pro zakladni vyživu stači kolagen a MSM co si otom myslite?
Starosta

Administrátor
# Zasláno: 24 Led 2015 17:23

Do klbovky dávame hovädzí kolagén konkrétne tento http://www.namaximum.cz/kategorie/kloubni-vyziva/c ollagen-gold-hydrolyzovany-kolagen/

K tvojej druhej otázke:

Ja som zase niekde čítal, že stačí aj MSM samotné, ale aj som niekde čítal, že klbovku netreba že je to len pre chorých ľudí čo je samozrejme hlúposť

No vážne - Ano ako prevencia niekedy môže stačiť aj samotný kolagén či po prípade s pridaním MSM no nie je to kompletná výživa pre klby.

Niekedy ma udivuje ako strašne sa snažia ľudia ušetriť na svojich kľboch a skúšajú si nahovoriť ( ved aj to MSM by mohlo stačiť a je aj lacné)
Keď ide o tréning to skoro nik nepovie, že nepôjdem ho celý ono stačí pol či štvrť tréningu a ono výsledky budú super

Tak na záver kašli na to čo si niekde čítal a kúp si riadnu klbovú výživu, ked začneš mať väčšie problémy s kĺbmi už ani cvičiť nebudeš môcť
Koumak

Člen
# Zasláno: 24 Led 2015 17:53

Tak určitě by se neměla podceňovat kloubni vyživa.Nejde mi v tomhle připadě o šetřeni ale spiš o to necpat do sebe zbytečně co neni třeba.Joint Flex Element mi přide dobra varianta jen jsem se chtěl ujistit co tam davate za kolagen jelikoš na shopu prodavate 2 hovězi kolageny a myslel jsem si že tam bude ta levnějši varianta.Inak ten kolagen určitě je dobry na vazy,šlachy a svaly.
Starosta

Administrátor
# Zasláno: 24 Led 2015 19:49

Daj jedno balenie dobrej klbovky nemusíš to ako píšeš do seba cpať celoročne teda ak nemáš problémy a chceš to len ako prevenciu potom Ti stačí aj kolagen a kľbovku daj aspoň dva krát do roka
Pre istotu ešte raz podotknem ak nemáš problémy žiadne
Koumak

Člen
# Zasláno: 24 Led 2015 20:23

Kloubni vyživu chcu momentalně jako prevenci(hodně prace,treninky atd.) Udělam to jak pišeš jelikoš mam v planu aj vitaminy davkovat dva krat do roka,tak tomu přidam kloubni vyživu a zbytek roku dam kolagen.Diky za tip
cavic

Člen
# Zasláno: 23 Úno 2015 23:35

Zdravím, nechci kvůli mému dotazu zakládat nové téma, tak to hodím sem. Nedávno, jsem si koupil z namaximum.cz Multivitamín a multiminerál. Avšak jsem si neuvědomil, že nemám jak doma navážit 500mg. Tak bych se rád zeptal, jestli nemáte nějak odzkoušené, kolik to těch 500mg asi je. Myslím tím například 1 kávová lžička ... Děkuji moc za odpovědi
Legi

Moderátor
# Zasláno: 24 Úno 2015 09:20

500mg je hodně málo, asi tak jako kapsle, nebo přášek. Na kávové lžicce tak na dně.

42let @ 195cm @ 125kg
Spooky

Člen
# Zasláno: 24 Úno 2015 09:23

http://i.imgur.com/BhB4T7z.jpg

je to 500mg, a sploštené nie kopcovité
<< . 1 . 2 .
Vaše odpověď
Tučné  Kurzíva  Podtržené  Odkaz na obrázek  Insert YouTube video   URL    vypnout *Co to je?

:) ;) :-p :-( :-D smirk :up: :down: :up2: :hi: :clapping: :handshake: :smile: :tease: :wait: :giggle: :winking: :laugh: :cool: :confused: :nodding:
Další smajlíci Zakázat smajlíky
» Uživatelské jméno  » Heslo 
Do diskuse mohou přispívat jen registrovaní uživatelé. Zadejte své přihlašovací jméno a heslo, nebo se zaregistrujte.

[ANTISPAM] Zadejte pismeno "J" zde:

Právě online: Hosté - 2
Členové - 0
Nejvíce uživatelů online: 409 [21 Led 2021 16:35]
Hosté - 409 / Členové - 0