Posilovani.net  
 Posilovani.net - Domů - Odpovědět - Statistika - Registrace - Hledat -

forum.posilovani.net / Suplementy / NaMaximum :)
<< . 1 . 2 . 3 . 4 .
Autor Zpráva
kuceraz

Člen
# Zasláno: 26 Kvě 2015 15:12

Asi jsem špatně položil otázku, jde mi o to, že vícesložkové proteiny se mohou blížit ideální využitelnosti, což u jednosložkovým není myslitelné.
Zajímalo mne spíš to, zda tato kombinace bude poté srovnatelná s vícesložkovými proteiny, které jsou cenově většinou o řád výše.

Druhou větou jsem ale odpověď víceméně dostal, takže díky
Padawan

Člen
# Zasláno: 14 Srp 2015 11:00

Používám váš Gainer Gold a na posledních 2 workoutech se mi stalo, že jsem po dopití gaineru koukl na dno shakeru a byla tam nerozpuštěná hmota, která vzdáleně připomínala žvýkačku - měl jsem co dělat, abych shaker od toho vyčistil, drželo se to tam jak hovno na podrážce.

Předpokládám, že to je nerozpuštěný protein? Zkoušel jsem tuhle hmotu i následně rozpustit v další vodě, ale nešlo to (takže ne, víc se shakerem třepat by nepomohlo). Co s tím? Je ten gainer celý znehodnocen?
NN Lucka

Moderátor
# Zasláno: 16 Srp 2015 11:13

Ahoj mne sa toto stáva s hociakým proteínom pokiaľ mám šejker mokrý / vlhky, nasypem donho doplnok a az potom ho zalejem tekutinou, vtedy sa tam automaticky kazda hmota prilepi skus naliat najprv vodu a až potom gainer
MatejZ

Moderátor
# Zasláno: 16 Srp 2015 13:35

tak ako píše Lucka .... ak nasypeš do vlhkeho shakeru najprv protein až potom miešaš prilepí sa to nech je to čokoľvek

IFBB Men's Physique athlete
Padawan

Člen
# Zasláno: 28 Srp 2015 12:25

Dávám k snídani (mimo jiné) 40 g svačinovýho gaineru
http://www.namaximum.cz/kategorie/gainery/gainer-p remium-svacinovy-gainer/

bude se to mlátit s účinkem nějaké látky když do shaku přimíchám ještě 8 g kloubní výživy?
http://www.namaximum.cz/kategorie/kloubni-vyziva/j oint-flex-element-kloubni-vyziva/
MatejZ

Moderátor
# Zasláno: 31 Srp 2015 16:35

pokojne to primiešaj, ale neviem ako ti to bude chutiť

IFBB Men's Physique athlete
<< . 1 . 2 . 3 . 4 .
Vaše odpověď
Tučné  Kurzíva  Podtržené  Odkaz na obrázek  Insert YouTube video   URL    vypnout *Co to je?

:) ;) :-p :-( :-D smirk :up: :down: :up2: :hi: :clapping: :handshake: :smile: :tease: :wait: :giggle: :winking: :laugh: :cool: :confused: :nodding:
Další smajlíci Zakázat smajlíky
» Uživatelské jméno  » Heslo 
Do diskuse mohou přispívat jen registrovaní uživatelé. Zadejte své přihlašovací jméno a heslo, nebo se zaregistrujte.

[ANTISPAM] Zadejte pismeno "J" zde:

Právě online: Hosté - 1
Členové - 1 [ vlaydimir ]
Nejvíce uživatelů online: 409 [21 Led 2021 16:35]
Hosté - 409 / Členové - 0