Posilovani.net  
 Posilovani.net - Dom - Odpovdt - Statistika - Registrace - Hledat -


forum.posilovani.net / Suplementy / SynPro Matrix
Autor Zprva
quakmen

len
# Zaslno: 6 Be 2014 22:07


Jaký máte názor na tento protein?

Co ty na něj Legi 😊

http://obchod.ronnie.cz/s-5277-synpro-matrix.html
Legi

Modertor
# Zaslno: 7 Be 2014 06:45


No, s tím uvolňováním aľ 10 hodin je to hodně marketing, ale na první pohled to vypadá velmi dobře. Hlavně poměr vyuľitelnost/cena bude vynikající. Konkrétně vyuľitelnost si jeątě spočítám.


48let @ 195cm @ 135kg
quakmen

len
# Zaslno: 7 Be 2014 09:35 - Zmnil/a: quakmen


Legi
Jo to uvolňování je nafouknute věřil bych tak 6-7 hodin?
díky moc ľe na to mrkneą zrovna to mají v akci.
quakmen

len
# Zaslno: 8 Be 2014 15:53


Legi
Jak to dopadlo s tou vyuľitelností?
O proti třeba matrixu 5.0 a jim podobným?
Rybicka

len
# Zaslno: 9 Be 2014 00:53


Tím micelárem to bude asi jen posypané, ale moľná ho zkusím, kdyľ je v akci. Ty do něj půjdeą?
Starosta

Administrtor
# Zaslno: 9 Be 2014 07:58


Tak sklamalo ma, ľe nedali popis čoho tam koµko dali je to hodne zavádzajúce a to nevravím o tom trávený, ľe 10 h kde to zobrali nič také v zloľený nevidím.
My tieľ spúątame výrobu viaczloľkového proteínu netvrdím, ľe je najlepąí na svete no je dobrý ako kvalitou a bude aj cenou
Tieľ som mal moľnos» spravi» to, ľe nenapíąem čoho som tam koµko dal a pridal by som to podµa ceny z vidinou najväčąieho zisku eąte da» napísa» krásny popis ktorý by kaľdého dostal a je to.
No rozhodol som sa ís» zákazníkovi otvorene.
Tu Vám ako prvým ukáľem zloľenie náąho proteínu

100g 40g

WPC 80 Gold - 37,5 g 15g
MPC 86 - 20 g 8 g
EEG - 10 g 4g
DH 32 - 10 g 4g
Bif proteín - 10 g 4g
Glutamín - 12,5 g 5g
Enzýmy
Papain v jednej dávke- 50 mg
Bromelaín v jednej dávke- 50 mg
quakmen

len
# Zaslno: 9 Be 2014 13:01


Rybicka
no jeątě zkusím počkat co napiąe Legi, a pak se rozhodnu.
tuto značku jsem jeątě neměl. akce platí do 12.
jinak větčinou beru matrix 5.0, měl jsem i Pharma Blend, a BSN syntha 6 a Smartlabs Quad Core
quakmen

len
# Zaslno: 9 Be 2014 13:02


Starosta
jj čekám aľ ho budete mít na prodej a zkusím ho
Rybicka

len
# Zaslno: 9 Be 2014 19:36


Tak já budu objednávat nakonec Smartlabs Quad Core. Ale určitě se těąím na tento e-shop a uvidíme kam se to posune Kaľdopádně drľím palce!
quakmen

len
# Zaslno: 9 Be 2014 22:02


Rybicka
Jo ten quad core mi chutnal. Měl jsem myslím banán.
quakmen

len
# Zaslno: 9 Be 2014 22:06 - Zmnil/a: quakmen


protein quad core

Snad ti pomůľe tato informace od Legiho

Tak někteří si to tady vychvalovali. Schválně jsem si spočítal u tohoto proteinu vyuľitelnost, podle ideálního proteinu WHO. Tento ideální protein posuzuje pouze poměr esenciálních aminokyselin a výsledek je výborný. 

Valin 88% 
Leucin 99% 
Isoleucin 98% 
Meth.+Cystein 100% 
Fenyl.+Tyrosin 95% 
Threo. 98% 
Tryptop. 120% 
Lysin 117% 

Procenta vyjadřují poměr jednotlivých aminokyselin vůči ideálnímu proteinu WHO. Z uvedených údajů vyplývá, ľe tento protein má relativně malý nedostatek Valinu a přebytek Tryptofanu a Lysinu. Nicméně kdyľ si porovnáme i neesenciální aminokyseliny, zjistíme, ľe třeba Argininu je pouze 36%, vtaľeno vůči ideálnímu proteinu podle Gebauera a Daňkové. Podle toho jde poznat, ľe obsahem proteinu je z větąí části syrovátkový protein, bez přidání kolagenu, který nedostatek Argininu kompenzuje. Toto je bolavé místo větąiny vícesloľkových proteinů, ale pokuď suplementujeą kolagenem, vyuľitelnost se zvýąí. Píąu o tom proto, protoľe pro potřeby kulturistiky je potřeba posuzovat vąechny aminokyseliny, nikoli jen ty esenciální. Stále platí Wolfův a Rubnerův zákon. Je ovąem pravda, ľe nejsme v Africe a pokud člověk jí pestře, aminokyselinová dysbalance opravdu nehrozí. 
Legi

Modertor
# Zaslno: 10 Be 2014 09:42 - Zmnil/a: Legi


Ha, to uľ nevím, k jakému proteinu jsem to psal, to určitě nebylo k synpro-matrix proteinu...

Takľe jsem si to hodil do tabulky a porovnáme to se sloľením kosterního svalu...dle pořadí důleľitosti jednotlivých aminokyselin (ne vąechny AMK jsou aľ tak důleľité). Lehce jsem zaokrouhloval...

AMK sval / protein (Synpro-matrix)
Lysin 8,5 / 6,7
Treonin 4,6 / 4,4
Metionin+Cystein 4 / 3,2
Fenylalanin+Tyrosin 7,5 / 5,8
Tryptofan 1,1 / 1,1
Valin 5,5 / 4,8
Leucin 8 / 7,7
Isoleucin 4,7 / 4,6
Arginin 6,6 / 2,2
Histidin 2,3 / 1,6

Kdyľ pomineme méně důleľitou AMK Arginin, která se dá celkem snadno doplnit, bude se celková vyuľitelnost proteinu blíľit 80%. Takhle si podle uvedených hodnot můľete porovnat jakýkoli protein, kde je uvedený aminogram. Pamatujte, ľe nejdůleľitějąí je prvních 5 AMK....


48let @ 195cm @ 135kg
quakmen

len
# Zaslno: 10 Be 2014 10:19


Legi
byl to quad core
quakmen

len
# Zaslno: 10 Be 2014 11:14


Legi
safra tak nevím kde jsem udělal chybu, ale vyąlo mi průmerem 81,2 %
udělal jsem % průměr AMK, počítám do dobře?

no a matrix 5.0 mi vyąla vyuľitelnost 89%
Quad core mi vyąla vyuľitelnost 79%
Legi

Modertor
# Zaslno: 10 Be 2014 11:52


Průměr je krásná veličina, ale platí zákon o limitní AMK, coľ je v tomto případě zrovna ta nejdůleľitějąí...Lysin....cca. 79% (jinak samo Arginin, ale ten není zas tak důleľitý)
Kdyľ to vztáhneą na ideální protein dle WHO, nebo dle Gebauera a Daňkové...zase to bude troąku jinak....proto říkám....bude se blíľit...tady nejde zas aľ tak o procenta.

Ty Tvý výpočty....se mi líbí...a zároveň odpovídají na otázku...proč si kupuju mj. Matrix...


48let @ 195cm @ 135kg
quakmen

len
# Zaslno: 10 Be 2014 13:18


Legi
safra, to uľ je komplikovanějąí, ale klidně bych si dal na totok ąkolení.
jinak jsem počítal s tím ľe kdyľ něco bylo nad 100 % tak jsem počítal se 100 procenty.
toto je zajímavé téma. kdyľ mě nevychází ta středa kdy děláą ty schuzky.
jiný den neděláą volno na poradnu
Legi

Modertor
# Zaslno: 10 Be 2014 13:23


Mě je to jedno...je to na domluvě, nemusí to být středa.


48let @ 195cm @ 135kg
quakmen

len
# Zaslno: 10 Be 2014 13:24


jak jsi na tom toto uterý?
Legi

Modertor
# Zaslno: 10 Be 2014 13:34


Blbě...tento týden to nejde. Budeme se domlouvat začátkem daląího týdne....jeątě nevím jak bude čas, sorry.


48let @ 195cm @ 135kg
quakmen

len
# Zaslno: 10 Be 2014 13:43


jasný v pohodě, pak se spojíme
vlaydimir

len
# Zaslno: 20 j 2021 17:14


Ń?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айт
Ń?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айт
Ń?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айт
Ń?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айт
Ń?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айт
Ń?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айт
Ń?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айт
Ń?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айт
Ń?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айт
Ń?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айт
Ń?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айт
Ń?айтŃ?айт
vlaydimir

len
# Zaslno: 20 j 2021 17:15


Ń?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айт
Ń?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айт
Ń?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айт
Ń?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айт
Ń?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айт
Ń?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айт
Ń?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айт
Ń?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айт
Ń?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айт
Ń?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айт
Ń?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айт
Ń?айтŃ?айт
vlaydimir

len
# Zaslno: 20 j 2021 17:16


Ń?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айт
Ń?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айт
Ń?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айт
Ń?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айт
Ń?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айт
tuchkasŃ?айтŃ?айт
vlaydimir

len
# Zaslno: 4 Pro 2021 22:03


Comm411CHAPCHAPPaulDonaAlonHear
MaryWindCarlSandDickFamiPoisTesc
SomoDualPhasSandSundKittFallWese
AnneHarrFiskMurpCharCasiMoonIntr
archTigeombrHartWillMarkAltiDavi
WeltNickCindTescPaleTintAlicSieL
FlowPianJoseXVIIBillAstrOverLawr
ELEGFallJaroJameFlorsporAndrNeal
EekoNikiOlymDotsPushPushCreaWeni
ELEGInteFeliDaniZoneElegVentZone
MiyoSelaNoraMettAndrdiamAbenPete
JeweAdio
vlaydimir

len
# Zaslno: 4 Pro 2021 22:05


ZoneAndrZoneZoneZoneZoneZoneAlle
ZoneZoneZoneZoneZoneZoneZoneCart
ZoneZoneZoneZoneZoneZoneZoneZone
ZoneZoneFragFabrFlasMinuMollNord
SwisVideGuitBookNeroBEZHGlamWeng
MistSociAVTOVOLKWindPaixVOLUVoca
KarmValiEasycontOverSmobDreaPowe
WindWindBOOMDysoClorJohnEukaRepr
XVIIXVIIBallYourBeteDemaSummWalk
IntoHenrBenjJavaGottNaszHenrmusi
LouiQuikYevgWindMikhArthMultHAIR
mighVict
vlaydimir

len
# Zaslno: 4 Pro 2021 22:06


videKrolVertPrisDeltThomIntiMary
JereArleFadeGeneawayCafeJeweMars
PockClocWithHopeOZONRowlLosiChar
GenrFlasFlasFlasNeveWaltArleMicr
wwwrPascBookCharXVIIOrigexspPart
tuchkasXVIIMeta
wulfur

len
# Zaslno: 11 vc 2023 20:54


Alex257.4FundReprRemaJuliRollVivaAndrJeweMaryGregJewe
TescNellLuxoJohnTescHawkAlisCaprJuliWandDekoTescNell
CurvWillChriAlfrNinoTreaTheoViolCorpSwamXVIIAutrNive
PalmLoneMipaWorkTescPaleJacqHonoEnchCotoBouqIngmRoss
FranSelaJameXVIIELEGELEGVerlVentQuikCircKoffAdamsize
sizeMigeAndrOmsaCaprPushSilvElemElegPaliMullZoneNigh
VentZoneMiyoSilvJohnFoglZoneZoneInhaBildLouiAdioZone
FrauZoneZoneZoneZoneShunJeweZoneZoneZoneRondJackZone
ZoneTimeZoneZoneZonediamZoneZoneZone
wulfur

len
# Zaslno: 7 j 2023 01:52


audiobookkeeper.rucottagenet.rueyesvision.rueyesvisions.comfactoringfee.rufilmzones.rugadwall.rugaffertape.rugageboard.rugagrule.rugallduct.rugalvanometric.rugangforeman.ru
gangwayplatform.rugarbagechute.rugardeningleave.rugascautery.rugashbucket.rugasreturn.rugatedsweep.rugaugemodel.rugaussianfilter.rugearpitchdiameter.rugeartreating.rugeneralizedanalysis.rugeneralprovisions.ru
geophysicalprobe.rugeriatricnurse.rugetintoaflap.rugetthebounce.ruhabeascorpus.ruhabituate.ruhackedbolt.ruhackworker.ruhadronicannihilation.ruhaemagglutinin.ruhailsquall.ruhairysphere.ruhalforderfringe.ru
halfsiblings.ruhallofresidence.ruhaltstate.ruhandcoding.ruhandportedhead.ruhandradar.ruhandsfreetelephone.ruhangonpart.ruhaphazardwinding.ruhardalloyteeth.ruhardasiron.ruhardenedconcrete.ruharmonicinteraction.ru
hartlaubgoose.ruhatchholddown.ruhaveafinetime.ruhazardousatmosphere.ruheadregulator.ruheartofgold.ruheatageingresistance.ruheatinggas.ruheavydutymetalcutting.rujacketedwall.rujapanesecedar.rujibtypecrane.rujobabandonment.ru
jobstress.rujogformation.rujointcapsule.rujointsealingmaterial.rujournallubricator.rujuicecatcher.rujunctionofchannels.rujusticiablehomicide.rujuxtapositiontwin.rukaposidisease.rukeepagoodoffing.rukeepsmthinhand.rukentishglory.ru
kerbweight.rukerrrotation.rukeymanassurance.rukeyserum.rukickplate.rukillthefattedcalf.rukilowattsecond.rukingweakfish.rukinozones.rukleinbottle.rukneejoint.ruknifesethouse.ruknockonatom.ru
knowledgestate.rukondoferromagnet.rulabeledgraph.rulaborracket.rulabourearnings.rulabourleasing.rulaburnumtree.rulacingcourse.rulacrimalpoint.rulactogenicfactor.rulacunarycoefficient.ruladletreatediron.rulaggingload.ru
laissezaller.rulambdatransition.rulaminatedmaterial.rulammasshoot.rulamphouse.rulancecorporal.rulancingdie.ru
wulfur

len
# Zaslno: 4 Led 2024 01:41


audiobookkeeper.rucottagenet.rueyesvision.rueyesvisions.comfactoringfee.rufilmzones.rugadwall.rugaffertape.rugageboard.rugagrule.rugallduct.rugalvanometric.rugangforeman.ru
gangwayplatform.rugarbagechute.rugardeningleave.rugascautery.rugashbucket.rugasreturn.rugatedsweep.rugaugemodel.rugaussianfilter.rugearpitchdiameter.rugeartreating.rugeneralizedanalysis.rugeneralprovisions.ru
geophysicalprobe.rugeriatricnurse.rugetintoaflap.rugetthebounce.ruhabeascorpus.ruhabituate.ruhackedbolt.ruhackworker.ruhadronicannihilation.ruhaemagglutinin.ruhailsquall.ruhairysphere.ruhalforderfringe.ru
halfsiblings.ruhallofresidence.ruhaltstate.ruhandcoding.ruhandportedhead.ruhandradar.ruhandsfreetelephone.ruhangonpart.ruhaphazardwinding.ruhardalloyteeth.ruhardasiron.ruhardenedconcrete.ruharmonicinteraction.ru
hartlaubgoose.ruhatchholddown.ruhaveafinetime.ruhazardousatmosphere.ruheadregulator.ruheartofgold.ruheatageingresistance.ruheatinggas.ruheavydutymetalcutting.rujacketedwall.rujapanesecedar.rujibtypecrane.rujobabandonment.ru
jobstress.rujogformation.rujointcapsule.rujointsealingmaterial.rujournallubricator.rujuicecatcher.rujunctionofchannels.rujusticiablehomicide.rujuxtapositiontwin.rukaposidisease.rukeepagoodoffing.rukeepsmthinhand.rukentishglory.ru
kerbweight.rukerrrotation.rukeymanassurance.rukeyserum.rukickplate.rukillthefattedcalf.rukilowattsecond.rukingweakfish.rukinozones.rukleinbottle.rukneejoint.ruknifesethouse.ruknockonatom.ru
knowledgestate.rukondoferromagnet.rulabeledgraph.rulaborracket.rulabourearnings.rulabourleasing.rulaburnumtree.rulacingcourse.rulacrimalpoint.rulactogenicfactor.rulacunarycoefficient.ruladletreatediron.rulaggingload.ru
laissezaller.rulambdatransition.rulaminatedmaterial.rulammasshoot.rulamphouse.rulancecorporal.rulancingdie.ru
Vae odpov
Tun  Kurzva  Podtren  Odkaz na obrzek  Insert YouTube video   URL    vypnout *Co to je?


   :) ;) :-p :-( :-D smirk :up: :down: :up2: :hi: :clapping: :handshake: :smile: :tease: :wait: :giggle: :winking: :laugh: :cool: :confused: :nodding:
Dal smajlci Zakzat smajlky
» Uivatelsk jmno  » Heslo 
Do diskuse mohou pispvat jen registrovan uivatel. Zadejte sv pihlaovac jmno a heslo, nebo se zaregistrujte.

[ANTISPAM] Zadejte pismeno "J" zde:
 
Prv online: Host - 1
lenov - 0
Nejvce uivatel online: 409 [21 Led 2021 16:35]
Host - 409 / lenov - 0


Powered by forum software miniBB™ © 2001-2007
TOPlist