Posilovani.net  
 Posilovani.net - Domů - Odpovědět - Statistika - Registrace - Hledat -

forum.posilovani.net / Suplementy / Názor na protein
. 1 . 2 . >>
Autor Zpráva
scroll

Člen
# Zasláno: 25 Led 2014 15:17

Ahoj, chtěl bych se zeptat na vaše názory na tento protein:

http://www.body-test.cz/whey-plus-82

případně doporučit nějaké poměrně levné proteiny. Děkuji.
zeberdee

Člen
# Zasláno: 25 Led 2014 15:22

Největši kvalita je one stop xtreme reflex
Legi

Moderátor
# Zasláno: 25 Led 2014 16:58

scroll...skoro za stejnou cenu už máš Matrix, který je rozhodně lepší....

42let @ 195cm @ 125kg
Starosta

Administrátor
# Zasláno: 17 Bře 2014 17:26

Vydrž do týždňa si kúpiš už náš proteín
matous

Člen
# Zasláno: 17 Bře 2014 17:41

No Starosto vydržím a určitě porovnám. Ale myslel jsem si, že to je nestranné fórum, ne reklamní. Proto mně prostě zajímal Váš názor na protein. Krom toho jsem z Brna a vyzvednutí je zdarma. Budete mít kamennou pobočku v Brně nebo poštovný zadara?
Starosta

Administrátor
# Zasláno: 17 Bře 2014 18:29

Ok si ho kúp skorej by som kúpil 80% je to kvalitný proteín ale to je na tebe a jasné, že si nemusíš kupovať od nás nikomu nebudem doplnky tlačiť na silu každý má možnosť si vybrať. Kamenný obchod nebudeme mať.
Nerobím tu reklamy no zase prečo by som si svoje doplnky nedával na svoju stránku to by nedávalo logiku.
Starosta

Administrátor
# Zasláno: 18 Bře 2014 11:16

Konkrétne doplnky a značky ktoré som mal kím so nezačal predávať svoju značku. To len pre predstavu čo som skúsil.

Ako prví doplnok ochutený som mal
Mega mass od Weidera pred viac ako 20 rokov.
Zloženie nemá najlepšie cena je to samé no chuť – lepší som nepil .
Pripadá mi to ako keby Weider zaspal dobu a ťažil len zo značky .

Scitec Nutrition 

Je ďalšia značka ktorú som skúšal a mám s ňou dobré skúsenosti či už vitamíny alebo proteíny .
Chuťovo patria ich proteíny medzi špičku škoda , že je tak drahý.

]anabolic Whey[- je to jeden z najchutnejších proteínov čo som mal a je krásne hustý
SCITEC - 100% Whey Isolate- chuťovo je výborný ale tento je už taký vodový 
Big bang - ten mi nejak nesadol ani chuťovo no ani pri tréningu som necítil zmenu okrem nepríjemnému pocitu v žalúdku
vitamíny - spokojnosť
enzýmy - tiež spokojnosť
Scitec - Amino Liquid 50- suprové tekuté aminá aj chuť je skvelá
Scitec - Jumbo- ak chceš gainer je super aj chuťovo ale aj zložením + dávam ,že sú tam aj pomalé cukry čo je super
ako som spomínal bol som s touto značkou spokojný.

Aminostar
Skúšal som túto značku no nijak ma neoslovila .

Biotech USA
Mal som od nich gainer ,proteín,nejaké vitamíny . Nie sú zlí no nezostal som pri nich

BSN
Patrí medzi svetovú špičku . No nemal som od nich veľa vecí .
Syntha 6 je skvelý proteín či už po chuťovej stránke ale aj v zložení je to špička. Jediný problém je v dávkovaní. Keď chceš mať 40g bielkovín musíš dať skoro 100g na jednu dávku čo je z finančného hľadiska dosť.
Annino-X-špičkové práškové aminokyseliny bcaa ale obsahujú aj L-Alanín, Taurín, Citrulín aj cenovo sú dobré
Hyper fx- dobrý pred. stimulant.

Extrifit
Táto firma vsadila na reklamu na môj vkus až prehnanú čo ma odrádzalo niečo od nich kúpiť.
Hell NO gel – Chuť bola otrasná a inak som necítil vôbec nič .
Možno má niekto dobré skúsenosti no mne to nesadlo.
WPC 80- Bol to ok proteín
DH Hydro – Klasické hydro príjemne ochutené

Fitness Authority

Whey Protein - chuťovo úžasné proteíny s veľkým výberom príchutí ,zloženie klasický stred cena výborná - Ešte si ho kúpim
PLATINUM Micellar Casein - chuťovo super je to skvelý nočný proteín za dobrú cenu 
DIAMOND Hydrolysed Whey- nebol zlí no už ho nekúpim možno to bolo tým ,že som mal vanilku

Gaspari Nutrition
O tejto značke sa toho dosť rozdielnych názorov už napísalo . Ja som mal proteín a bol som spokojný a čo sa mi veľmi páčilo je:
SIZEON MAXIMUM PERFORMANCE je to doplnok ktorý sa používa počas tréningu .Je ozaj super a cítil som rozdiel .
No prestal som ho používať a nahradil som to bcaa + arginín je to lacnejšie.
Gaspari - MyoFusion -super viac zložkový proták no už sa nevyrába
Gaspari - MyoFusion Probiotic-nová verzia mne vyhovuje akurát príchuť arašidové maslo mi nesadla

MUSCLE PHARM
COMBAT proteín má skvelé zloženie no na môj vkus je strašne sladký zo začiatku sa to dalo no bol som šťastný keď som ho dobral už ho nekúpim ale kto má rád sladké tak si bude pochvaľovať.
ASSAULT -je to pred tréningový stimulant ktorý u mňa patrí medzi najlepšie.
Ešte jedna vec sa mi páči u tejto značky , keď ju oslovila stránka Aktin.cz o % zloženie druhov proteínu v Combatu bez problémov im ho zaslali čo sa vo väčšine iných značiek nestáva tým si u mňa spravili veľké + a dôveru .
REC ON-potréningový doplnok super zloženie aj chuť. No pre nás obyčajných postačí aj proteín.

Nutrend
-WHEY CORE 100-tá chuť mi nepripadá na víťaza chute osobne mi vôbec nesadla .
COMPRESS CALIBER PUMP- mne vôbec nezabral .
Zato tyčinky majú super . Celkove sa mi zdajú ,že dávajú veľa na reklamy tím sa ich cena navršuje.

Dymatize -
Super Amino - dobré tekuté aminá 
Elite Whey Isolate- kúpil som ho hneď po anabolic whey tak možno pre to mi nechutil nie ,že by bol zlý no tá chuť mi nesedela

Optimum Nutrition
OPTIMUM - 100 % Whey Gold Standard -
Dlhé roky je na špičke tak už len zo zvedavosti som si ho kúpíl. Je to ozaj kvalitný proteín či už chuťovo alebo zložením a tak isto má skvelú rozpustnosť je síce trochu drahší no taká Kompava je drahšia. Nená takú silnú chuť ako scitek skôr takú menej vtieravú čo je výhoda pri dlhšom užívaný .
100% EGG Protein- výborný proták ak nemôžeš mliečne alebo chceš zmenu
SUPERIOR AMINO 2222-super aminá sú trochu väčšie tak ak máš problém s prehltnutím buď rozpoliť alebo kúp iné
Amino Liquid 2222 -tekuté aminá super aj chuť no i zloženie je excelentné
Môj názor je to ozaj špičková značka.

STACKER 2[/b]
RUSH -
Jediný doplnok čo som mal od tejto značky . Zatiaľ najsilnejší pred.stimulant čo som mal.

VPX
NO-Shotgun super stimulant aj po 3 balení mi stále šlape.
NoSytheSize- je to dobrý doplnok po tréningu ale proteín alebo gainer spraví tiež čo treba

Universal Nutrition
- Uni Liver-trochu nadúvajú hlavne v začiatkoch ale myslím ,že mi pomohli
Amino 2700- sú to dobré aminá aj cena je dobrá
Animal Flex - asi najlepšia kĺbová výživa no keď začneš skôr stačí aj lacnejšia verzia
Animal Pak- nabúchané vitamíny dobre spravíš ak ich budeš striedať s nejakými lacnejšími tieto daj v tréningový deň a ti slabšie v deň voľna .

Kompava
Proteíny som mal 50,70,80 nie sú to zlé proteíny
Gainer zloženie je trochu slabšie
Amina zloženie je v poriadku
Welness proteín- kvalitný proteín aj ked drahý
mal som toho viacej nechce sa mi to tu všetko písať . Na môj vkus predražené a to veľmi . 

Stillmass
Vit-c- kvalitní doplnok
Bcaa -super cena natural práškové najlepšie dať do ust a hneď upiť vody zatriasť a vypiť .
No už majú aj instantné ochutené najblišie kúpim som zvedavý
Glutamín -ako každý iný ale cena dobrá
L-Arginín AKG- majú tablety no aj práškový tam je dobrá cena
WHEY AMINO 2000- aminá tabletové zloženie mohlo byť aj lepšie
100% BEEF PROTEIN- nedával by som ho samotný skorej ako doplnok k inému pproťáku
COMPLEX PROTEIN- skvelé zloženie a super cena
EGG ALBUMIN-lepšie ako klasické sušené bielka no už by som ich nekúpil
HYDRO DH 32-  čisté hydro dobre ochutené
NIGHT MICELLAR- dobrý nočný proták nemej výrazný
WBE- skvelo ochutený a aj zloženie sa mi páči
WHEY 6:3:1+enzym bromelain a papain-podobné ako optimum gold ale nenej výrazná chuť
Artro 3 plus klbna výživa- mám dobré skúsenosti s týmto doplnkom cena dobrá aj ked zloženie mohlo byť lepšie
COLOSTRUM IG40- dobré na imunitu.

K slovenským značkám pridám ešte IVI šport a Olympia tá sa vyrába v Piešťanoch no nazval by som to slabší priemer.

Ronnie Coleman
Pro-Antium- výborný proteín zloženie je dobré a chuť mi sadla

USP LABS
JACK3D micro
dobrý šlapák mne zaberá

PVL
MUTANT MASS PROFESIONAL-dobrý gainer a aj chutný

CytoSport
Monster Amino BCAA- nadupané aminá zložením sú ešte lepšie ako amino-X príchuť fruit punch- je super no blue raspberry-mi nechutili také aromatické

Asi to nebolo všetko no čo som si spomenu a ozaj aj mal som tu napísal a to som nepísal vzorky ale čo som mal celé balenie.

Mal som ešte od Petra Nováka doplnky ako Whej Turbo proteín, bcaa instant a podobne no nejak ma to moc neoslovilo a jeho lacné doplnky som nemal odvahu skúšať. Nemám rád keď musím behať často na záchod som totiž alergický na laktózu a v jeho doplnkoch je sladká srvátka hlavná surovina.

Tak to len pre zaujímavosť sem dávam keď ma ktosi kritizoval, že sa nechcem vyjadriť k iným doplnkom
stanhenkl

Člen
# Zasláno: 18 Bře 2014 11:37

super recenze starosto

neexistuje lepší cesta jakou bojovat se slabostí než je síla
liliana

Člen
# Zasláno: 18 Bře 2014 13:10

fíha.. to je mazec

*** KDO CHCE, HLEDÁ ZPŮSOBY, KDO NECHCE, HLEDÁ DŮVODY ***
Karolina

Člen
# Zasláno: 18 Bře 2014 16:36

Super

I don´t work hard because I hate my body, I work out because I love it
Starosta

Administrátor
# Zasláno: 18 Bře 2014 17:09

Som zabudol dodať prečo som sa rozhodol mať svoju značku doplnkov. Najviac mi vadila cena zdalo sa mi to až moc predražené, ďalšia vec mi vadila, že skoro všetky doplnky nemali zverejnené presne čoho koľko obsahujú a to nehovorím ako ma vytáčali tie tajné receptúry človek vlastne nevedel čo do seba dáva. Keď som sa aj s viacerými súťažnými kulturistami bavil a vraveli ako zháňajú čisté doplnky bez ečiek a chemických úprav pre lepšiu vstrebatenosť a využitie začal som nad tým premýšľať.
Tak vlastne vznikla naša značka
Karolina

Člen
# Zasláno: 18 Bře 2014 17:15 - Změnil/a: Karolina

Už se těším na český eshop

I don´t work hard because I hate my body, I work out because I love it
stanhenkl

Člen
# Zasláno: 18 Bře 2014 21:57

Já taky

neexistuje lepší cesta jakou bojovat se slabostí než je síla
mallone

Člen
# Zasláno: 18 Bře 2014 23:55

Starosta

Odkud vlastně bereš ty suplementy, kdo je dodavatel?
Starosta

Administrátor
# Zasláno: 19 Bře 2014 06:12

tak som to napísal aj do popisu

Výsledkom našej práce je, že pri produktoch značky Natural Nutrition máš istotu, že dostávaš čisté naturálne doplnky, bez chemických prísad a éčiek a vždy za najlepšiu cenu na trhu. Garanciou kvality sú poprední svetoví dodávatelia ako napríklad AlzChem (CreapureŸ, Nemecko), DSM (PeptoProŸ, Nemecko), Volac (UltrawheyŸ 80, UltrawheyŸ 90, Veľká Británia), Beneo Platinit (PalatinoseŸ, Nemecko), Carbery (Írsko), Cargill (USA), Tate & Lyle (Veľká Británia) a mnoho ďalších. A to všetko za bezkonkurenčne najlepšie ceny na trhu.

No a miešané veci si robíme sami
quakmen

Člen
# Zasláno: 21 Bře 2014 17:30

Starosta
A co Scitec a protein Scitec SUPER 7 ten jsi neměl?
quakmen

Člen
# Zasláno: 21 Bře 2014 17:33

Starosta
Už se nemohu dočkat toho vícesložkového proteinu
Spooky

Člen
# Zasláno: 22 Bře 2014 14:50

Ja som mal ten scitec super 7, chuťovo fajn, len za ten peniaz sa to maximálne neoplatí
quakmen

Člen
# Zasláno: 22 Bře 2014 19:26

Spooky
On vychází o asi 300,- více než matrix 5.0
náhodou na obalu není aminogram?
Psal jsem dotaz na scitec tak uvidím zda mi odpoví
Starosta

Administrátor
# Zasláno: 23 Bře 2014 08:57

scitec som mal len tie čo som písal v recenzií
Spooky

Člen
# Zasláno: 23 Bře 2014 09:46

nespomínam si, žeby bol. A to väčšinou nieje dobré znamenie , pokiaľ nikde nieje uvedený , ani na nete som ho nenašiel
quakmen

Člen
# Zasláno: 23 Bře 2014 19:19

Spooky
Přesně jak říkáš, když to není nikde napsáno tak nevíš co si myslet.
Vermot

Člen
# Zasláno: 25 Bře 2014 22:14

caute chtel jsem se zeptat jak je to s tim e-shopem daleko?? starosta vzdy navnadi mesic,tyden a cas utece a porad nic
Starosta

Administrátor
# Zasláno: 26 Bře 2014 07:22

stránka už je tovar sa naskladnuje viem, že to trvá no už to bude
Kriss

Člen
# Zasláno: 26 Bře 2014 08:04

Vydržte přátelé kdo si počká ten se dočká a bude to stát za to

Never back down ...
Wake up . work out and Be Happy
quakmen

Člen
# Zasláno: 26 Bře 2014 09:50

Tak tak kdo si počká ten se dočká

Starosta se snaží a chce to mít za týden, ale nejde to tak rychle. Můj názor
Vasil21

Člen
# Zasláno: 20 Dub 2014 12:19

A co třeba Myprotein?? V ČR zatím není tak rozšířená, ale ve Velké Británii patří k nejprodávanějším suplementům. Mají skvělí výběr a kvalitu si myslím že taky mají. Zkuste se kouknout prosím, zajímalo by mě to. http://www.mybodystore.cz/
Vermot

Člen
# Zasláno: 20 Dub 2014 20:03

ahoj starosto tak jak to teda vypada???mesic utekl jako voda od tveho aviza ze do tydne uz bude e-shop slapat i v cr a stale "ticho po pesine" jak to teda vypada??diky ..neni to kitika jen potrebuju vedet jak se zaridit se supllementy..
Starosta

Administrátor
# Zasláno: 22 Dub 2014 15:25

1.5 by sa malo dať objednať už naskladnujeme tovar
ferda

Člen
# Zasláno: 15 Kvě 2014 07:29

Budu kupovat v nejbližší době protein už mi dochází jak to vypadá s tim vlastnim co děláte?
. 1 . 2 . >>
Vaše odpověď
Tučné  Kurzíva  Podtržené  Odkaz na obrázek  Insert YouTube video   URL    vypnout *Co to je?

:) ;) :-p :-( :-D smirk :up: :down: :up2: :hi: :clapping: :handshake: :smile: :tease: :wait: :giggle: :winking: :laugh: :cool: :confused: :nodding:
Další smajlíci Zakázat smajlíky
» Uživatelské jméno  » Heslo 
Do diskuse mohou přispívat jen registrovaní uživatelé. Zadejte své přihlašovací jméno a heslo, nebo se zaregistrujte.

[ANTISPAM] Zadejte pismeno "J" zde:

Právě online: Hosté - 1
Členové - 0
Nejvíce uživatelů online: 299 [4 Dub 2017 04:49]
Hosté - 299 / Členové - 0