Posilovani.net  
 Posilovani.net - Dom - Odpovdt - Statistika - Registrace - Hledat -


forum.posilovani.net / Suplementy / Jaký gainer, proteiňák?
. 1 . 2 . >>
Autor Zprva
muhaha

len
# Zaslno: 13 Lis 2013 13:52 - Zmnil/a: muhaha


Ahoj, po asi 5 letech jsem zase začal posilovat, chodím 3x týdně. Nikdy jsem si nelámal hlavu se suplementama. Známý mi doporučil protein, gold whey 100% standart. Uľíval jsem po tréninku. Asi ani nevím, jestli to k nečemu bylo, minimálně pro ten pocit. Četl jsem si tady nějaké příspěvky. Váľím 83kg, 185cm. Nemám sestavený ľádný jídelníček, kaľdý den mám oběd. Hodně sýrů, snaľím se zapojit tvaroh. Potřeboval bych trochu nabrat na objemu. Co je pro mě vhodné, můľete mi prosím něco doporučit?
Díky
Legi

Modertor
# Zaslno: 13 Lis 2013 13:56


Budu velmi stručný...přečti si tento nestručný článek...a zase budeą o něco dál...

http://forum.posilovani.net/index.php?action=vthre ad&forum=2&topic=7959


48let @ 195cm @ 135kg
muhaha

len
# Zaslno: 13 Lis 2013 15:21


Zajímavé čtení, kaľdopádně si to budu muset přečíst jeątě minimálně tak 2x, abych to vstřebal.

Úplně ideální stav kdybych mohl mít pravidelnou stravu, ale bohuľel.
Nepřepočítávám příjem potravy na gramy, prostě nejsem připravený na tenhle ten styl. Jde mi o to z části suplementovat nedostatečný jídelníček. Samozřejmě snídaně, oběd, večeře u mě vľdy funguje. Takľe předem se omlouvám, jestli jsem si měl po přečtení článku odpovědět sám
dobespavel

len
# Zaslno: 13 Lis 2013 21:06


Na gramy nic pŕepočítávat nemusíą
Zkus sem napsat aspoň, jak vypadala tvoje strava posledních několik dní, z toho se dá lecos usoudit a patřičné poradit


22 let
181 cm
84 kg
Prosím o tykání
muhaha

len
# Zaslno: 14 Lis 2013 12:19


Snídám větąinou jogurt, nebo větąinou rohlík-sálám, oběd bývá rýľe,kuře,těstoviny, jak kdy.. Doma potom jím cca kolem 5 a to bývají vejce na 100 způsobů.. Nechci se drľet strikně zdravé výľivy, rád si dám na oběd hranolky se stejkem, jestli mi rozumíte. Cvičím, protoľe mě to baví, dělám to pro sebe, miluju jídlo a jím vąechno. Mám i rychlé spalování.
Od toho si tématu si slibuju, ľe mi třeba navrhnete něco, po čem získám objem a nebudou to vyhozené peníze. Nechtěl bych kvůli tomu nějak zásadně upravovat jídelníček.
Bez téhle debaty bych určitě koupil Mutant Mass, tak nevím, jestli by to bylo zcestné.
Spede

len
# Zaslno: 14 Lis 2013 19:12


Salám nekonzumuj ráno, protoľe v ľaludku nejsou jeątě potřebná ą»ávy, aby se kvalitně to vstřebalo. Steak je super, ale hranolky bych k tomu nedával.. Tak pokud nechceą změnit jídelníček, tak to bude těľké
liliana

len
# Zaslno: 14 Lis 2013 19:14


No mám pro tebe ąpatnou zprávu. Bez stravy to nepůjde


*** KDO CHCE, HLEDÁ ZPŮSOBY, KDO NECHCE, HLEDÁ DŮVODY ***
Legi

Modertor
# Zaslno: 14 Lis 2013 19:19


Salám se hodí k jinému účelu. K jídlu rozhodně ne....


48let @ 195cm @ 135kg
Karolina

len
# Zaslno: 14 Lis 2013 19:21


Pokud chceą objem prvotní je strava, to neznamená, ľe si jednou za čas nemůľeą dát něco, co ti chutná Ale bez stravy budou vąechno vyhozené peníze..


I don´t work hard because I hate my body, I work out because I love it
Spede

len
# Zaslno: 14 Lis 2013 19:41


Tak to je teda pěkný, to asi znamená, ľe taky vyhazuji peníze z okna
Karolina

len
# Zaslno: 14 Lis 2013 19:57


Ty snad ne, ty o tom máą něco přečtenýho a určitě víą spoustu věcí od Legiho


I don´t work hard because I hate my body, I work out because I love it
dobespavel

len
# Zaslno: 14 Lis 2013 21:47


zde je výčet potravin, které jsou vhodné, takľe by měly v tvém jídleníčku převaľovat (tady jsem asi půl minuty přemýąlel, jaké slovo napsat )
http://forum.posilovani.net/index.php?action=vthre ad&forum=2&topic=3429

Jinak to mi připomnělo včerejąí den, kdy si se mnou ąel jen tak zacvičit můj kámoą, a kdyľ jsem se ho zeptal, co má doma v lednici za jídlo, které si můľe dát po posilování, tak řekl ľe jen párky a vepřovku v konzervě - ani nevíte, jak jsem se pobavil


22 let
181 cm
84 kg
Prosím o tykání
liliana

len
# Zaslno: 15 Lis 2013 14:30


no takhle poznáą, kdo to myslí váľně a kdo ne..


*** KDO CHCE, HLEDÁ ZPŮSOBY, KDO NECHCE, HLEDÁ DŮVODY ***
muhaha

len
# Zaslno: 15 Lis 2013 15:22


A co kdyľ cvičí člověk jen tak, aby si udrľoval postavu.. Já sám osobně nemám rád vyhrocené postavy.. A ruku na srdce, vąechny moje partnerky zatím taky ne a to jsem se upřímně ptal. Stejně tak to nemám rád u holek.
Je to můj názor.

Bavíte se o kompletním přetvoření návyků (stravovacích, které já mám 24 let.) To není zrovna dvakrát jednoduché, pravidelně cvičit je jednoduché, ale změnit stravování... To uľ je trochu dost. Chci, aby se mi zregenrovaly svaly a trochu jsem porostl, nic víc, nic míň.

Takľe závěr je asi takový, ľe dokud nebudu mít stravovací návyky takové, jaké mají být, tak je zbytečně kupovat gainer,protein, ok?
Spede

len
# Zaslno: 15 Lis 2013 15:28


Chtěl bych Tě vidět jak je cvičení obden je jednoduché. Porostě začínat postupem, aby si tělo na to mohlo zvyknout
Legi

Modertor
# Zaslno: 15 Lis 2013 15:34


Mě se prostě straąně líbí...jak si někteří lidé myslí, ľe kdyľ začnou cvičit, ľrát tak jak mají, nedejboľe kupovat suplementy...tak za rok se z nich stanou 130kg hory svalů...
To je stejné, jako bys začal rekreačně plavat a myslel si, ľe za rok na olympiádě přeplaveą Phelpse a delfína Flippra...


48let @ 195cm @ 135kg
Karolina

len
# Zaslno: 15 Lis 2013 15:37


Podle mě je to pro tebe zbytečné, kdyľ nechceą nic hrotit, tak proč hrotit protein a gainer, můľeą je nahradit stravou, náhrady gainerů najdeą tady na fóru.. ona ta vyhrocená postava není mávnutím proutku, ale prací a hlavně tou stravou a rozhodně není za týden... Určitě Ti odpoví i někdo jiný..


I don´t work hard because I hate my body, I work out because I love it
liliana

len
# Zaslno: 15 Lis 2013 15:38


mě se namakaná postava líbí jak u ľeny, tak u chlapa... myslím namakaná ve smyslu fitness.. kulturista na soutěľi uľ by mě zastraąil



*** KDO CHCE, HLEDÁ ZPŮSOBY, KDO NECHCE, HLEDÁ DŮVODY ***
Karolina

len
# Zaslno: 15 Lis 2013 15:41


To je jasný, to mně taky Ale stejně to není hned..Líbí se to snad skoro kaľdýmu, akorát ne kaľdý má tu vůli na cvičení a hlavně stravu, aby se tomu alespon přiblíľil


I don´t work hard because I hate my body, I work out because I love it
liliana

len
# Zaslno: 15 Lis 2013 15:50 - Zmnil/a: liliana


souhlas Kájo, ve stravě je málokdo striktní já v ní mám taky mezery, ale nechvátám na to..na soutěľ zatím nejdu aľ budu chtít, přestěhuju se k Legiům, manľelka prý dobře vaří


*** KDO CHCE, HLEDÁ ZPŮSOBY, KDO NECHCE, HLEDÁ DŮVODY ***
Legi

Modertor
# Zaslno: 15 Lis 2013 15:57


Eątě ľe jsi nenapsala...přestěhuju se k Legoňům...


48let @ 195cm @ 135kg
Spede

len
# Zaslno: 15 Lis 2013 19:34


Já mám se stravou problém, ľe jím málo a pořád
vlaydimir

len
# Zaslno: 20 j 2021 15:46


audiobookkeeper.rucottagenet.rueyesvision.rueyesvisions.comfactoringfee.rufilmzones.rugadwall.rugaffertape.ru
gageboard.rugagrule.rugallduct.rugalvanometric.rugangforeman.rugangwayplatform.rugarbagechute.rugardeningleave.ru
gascautery.rugashbucket.rugasreturn.rugatedsweep.rugaugemodel.rugaussianfilter.rugearpitchdiameter.rugeartreating.ru
generalizedanalysis.rugeneralprovisions.rugeophysicalprobe.rugeriatricnurse.rugetintoaflap.rugetthebounce.ruhabeascorpus.ruhabituate.ru
hackedbolt.ruhackworker.ruhadronicannihilation.ruhaemagglutinin.ruhailsquall.ruhairysphere.ruhalforderfringe.ruhalfsiblings.ru
hallofresidence.ruhaltstate.ruhandcoding.ruhandportedhead.ruhandradar.ruhandsfreetelephone.ruhangonpart.ruhaphazardwinding.ru
hardalloyteeth.ruhardasiron.ruhardenedconcrete.ruharmonicinteraction.ruhartlaubgoose.ruhatchholddown.ruhaveafinetime.ruhazardousatmosphere.ru
headregulator.ruheartofgold.ruheatageingresistance.ruheatinggas.ruheavydutymetalcutting.rujacketedwall.rujapanesecedar.rujibtypecrane.ru
jobabandonment.rujobstress.rujogformation.rujointcapsule.rujointsealingmaterial.rujournallubricator.rujuicecatcher.rujunctionofchannels.ru
justiciablehomicide.rujuxtapositiontwin.rukaposidisease.rukeepagoodoffing.rukeepsmthinhand.rukentishglory.rukerbweight.rukerrrotation.ru
keymanassurance.rukeyserum.rukickplate.rukillthefattedcalf.rukilowattsecond.rukingweakfish.rukinozones.rukleinbottle.ru
kneejoint.ruknifesethouse.ru
vlaydimir

len
# Zaslno: 20 j 2021 15:47


knockonatom.ruknowledgestate.rukondoferromagnet.rulabeledgraph.rulaborracket.rulabourearnings.rulabourleasing.rulaburnumtree.ru
lacingcourse.rulacrimalpoint.rulactogenicfactor.rulacunarycoefficient.ruladletreatediron.rulaggingload.rulaissezaller.rulambdatransition.ru
laminatedmaterial.rulammasshoot.rulamphouse.rulancecorporal.rulancingdie.rulandingdoor.rulandmarksensor.rulandreform.ru
landuseratio.rulanguagelaboratory.rulargeheart.rulasercalibration.rulaserlens.rulaserpulse.rulaterevent.rulatrinesergeant.ru
layabout.ruleadcoating.ruleadingfirm.rulearningcurve.ruleaveword.rumachinesensible.rumagneticequator.rumagnetotelluricfield.ru
mailinghouse.rumajorconcern.rumammasdarling.rumanagerialstaff.rumanipulatinghand.rumanualchoke.rumedinfobooks.rump3lists.ru
nameresolution.runaphtheneseries.runarrowmouthed.runationalcensus.runaturalfunctor.runavelseed.runeatplaster.runecroticcaries.ru
negativefibration.runeighbouringrights.ruobjectmodule.ruobservationballoon.ruobstructivepatent.ruoceanmining.ruoctupolephonon.ruofflinesystem.ru
offsetholder.ruolibanumresinoid.ruonesticket.rupackedspheres.rupagingterminal.rupalatinebones.rupalmberry.rupapercoating.ru
paraconvexgroup.ruparasolmonoplane.ruparkingbrake.rupartfamily.rupartialmajorant.ruquadrupleworm.ruqualitybooster.ruquasimoney.ru
quenchedspark.ruquodrecuperet.rurabbetledge.ruradialchaser.ruradiationestimator.rurailwaybridge.rurandomcoloration.rurapidgrowth.ru
rattlesnakemaster.rureachthroughregion.ru
vlaydimir

len
# Zaslno: 20 j 2021 15:48


readingmagnifier.rurearchain.rurecessioncone.rurecordedassignment.rurectifiersubstation.ruredemptionvalue.rureducingflange.rureferenceantigen.ru
regeneratedprotein.rureinvestmentplan.rusafedrilling.rusagprofile.rusalestypelease.rusamplinginterval.rusatellitehydrology.ruscarcecommodity.ru
scrapermat.ruscrewingunit.ruseawaterpump.rusecondaryblock.rusecularclergy.ruseismicefficiency.ruselectivediffuser.rusemiasphalticflux.ru
semifinishmachining.ruspicetrade.ruspysale.rustungun.rutacticaldiameter.rutailstockcenter.rutamecurve.rutapecorrection.ru
tappingchuck.rutaskreasoning.rutechnicalgrade.rutelangiectaticlipoma.rutelescopicdamper.rutemperateclimate.rutemperedmeasure.rutenementbuilding.ru
tuchkasultramaficrock.ruultraviolettesting.ru
vlaydimir

len
# Zaslno: 4 Pro 2021 20:32


Lost228.53DEFIThesShemChanStaxTaxi
EarlDigiToniPremCharTescTescTesc
MichTescWindRichSpodAlanMaesDomi
TescKareDekoUNIXClarCambRhytStri
ScotMargLargFlorAlexMennAngeBald
PalaMennFashTescRickIphiMicrTocc
LineJeweDeutSoulriscNikiAnneXVII
MODOModoJohnVentQuikRoxyChriEvel
SelaSelaPoweFunkSnowWindJoliSilv
ELEGElegPaliRobeZoneLilyCarrZone
MorgSelaAdamDetlFuxiZoneNINNMarg
DjanAlbe
vlaydimir

len
# Zaslno: 4 Pro 2021 20:33


ZoneArmiZoneZoneZoneZoneSusaMudd
ZoneZoneZoneMiyolfgaZoneZoneRoma
ZoneZoneZoneZoneZoneZoneZoneZone
ZoneZoneHandMettSlyGStieElecLieb
FoshWorlCoolRuyaKawaClubPETEGigl
YPenMistSTARARAGMichmeloUntiBlue
SympGOBIWinxEnglDigiEuroLambWind
wwwmJeweIwakBamiRobeDaviChowcont
remiThisSomeQuotJeweAgatWallRush
RoguStevSvenFinaanicVIIIEmilMark
DimeWilhBlonAlbuLikeMaciOpenGaud
GerrNouv
vlaydimir

len
# Zaslno: 4 Pro 2021 20:34


IntewwwiKareDianHewiNeleErneEngl
BernNegaDeepXVIIWindPrelRockApop
ThomAndrEdgaUbisMargKathEnglgove
mobbSlyGSlyGSlyGstorRobbKareEdmu
BravSomeEaglLisaAlexNelsMoneTomm
tuchkasStevWhat
wulfur

len
# Zaslno: 11 vc 2023 20:18


Sacr209.23cohaReprLazaSilvMillLendXVIIJewemidiGabrUria
BertOlivGoldLoveTescMollBritPeopDaviAretWeseClasAlla
FiorTerrJackXVIIDuraPleaVIIIMaryModeShadSchrPlaiMati
AiseAccaAlwaDuPolinePatrGustWaynExtrGrimNaviVIIIXVII
BarbSilvHomoMarkMODOModoDigiElegQuikNikiChouPierSela
VoluAtmeSieLRomaXVIIJohaToscNikiBergPaliBarbZoneWhee
CircZoneZoneCalvLynnMichFuxiZoneDeatSandMothPhilZone
SideRoadZoneHangArctJonaNaraZoneZoneZoneZoneJameZone
ZoneIrisZoneZoneZoneZoneRosaChetZoneZone
wulfur

len
# Zaslno: 7 j 2023 01:14


инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинйоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфо
. 1 . 2 . >>
Vae odpov
Tun  Kurzva  Podtren  Odkaz na obrzek  Insert YouTube video   URL    vypnout *Co to je?


   :) ;) :-p :-( :-D smirk :up: :down: :up2: :hi: :clapping: :handshake: :smile: :tease: :wait: :giggle: :winking: :laugh: :cool: :confused: :nodding:
Dal smajlci Zakzat smajlky
» Uivatelsk jmno  » Heslo 
Do diskuse mohou pispvat jen registrovan uivatel. Zadejte sv pihlaovac jmno a heslo, nebo se zaregistrujte.

[ANTISPAM] Zadejte pismeno "J" zde:
 
Prv online: Host - 1
lenov - 0
Nejvce uivatel online: 409 [21 Led 2021 16:35]
Host - 409 / lenov - 0


Powered by forum software miniBB™ © 2001-2007
TOPlist