Posilovani.net  
 Posilovani.net - Domů - Odpovědět - Statistika - Registrace - Hledat -

forum.posilovani.net / Suplementy / Problém s proteinem
Autor Zpráva
yetaaaa

Člen
# Zasláno: 17 Zář 2013 11:20

Zdravím,
nedávno jsem si podle doporučení zdejšího fóra objednal protein PHARMA BLEND 6HR. Bohužel se mi asi po 4 dnech používaní objevila na těle vyrážka, takové malé červené puchýřky. Po vysazení proteinu vyrážka ustoupila. Tudíž nyní vybírám jiný protein, se kterým takový problém nenastane. Přemýšlel jsem o proteinu Matrix ale ten mi přijde podobný jako Pharma. Dále jsem se díval na Syntha 6 a ten by svým složením nemusel přinášet problémy.

Díky za odpověď
Legi

Moderátor
# Zasláno: 17 Zář 2013 11:24

Typická alergická reakce. Otázka je na co jsi alergický, jestli na sóju, což Pharma jako snad jeden z mála proteinů obsahuje, nebo něco jiného. To zjistíš návštěvou doktora, který Tě pošle na vyšetření.

42let @ 195cm @ 125kg
yetaaaa

Člen
# Zasláno: 17 Zář 2013 11:28

A mohu se zeptat jaký protein soju neobsahuje? Zda ten Matrix nebo Syntha ?
yetaaaa

Člen
# Zasláno: 17 Zář 2013 11:32

Popřípadně jestli by jste mi doporučil jiný?
Legi

Moderátor
# Zasláno: 17 Zář 2013 11:43

Žádný z těch proteinů sóju cíleně neobsahuje, nicméně na všech produktech je napsáno: může obsahovat stopy sóji a ořechů, protože se to zpracovává v jedné fabrice, která vyrábí kdeco. Všechny Tebou uvedené proteiny jsou kvalitní. Pokuď chceš opravdu můj tip, je to tento:

http://obchod.ronnie.cz/s-4838-instant-whey-duo.ht ml

42let @ 195cm @ 125kg
yetaaaa

Člen
# Zasláno: 17 Zář 2013 12:11

Já se bojím kupovat hned 2kg balení, aby se mi to zase nevymstilo .. četl jsem i článek že někdo používal protein od Nutrendu a vše v pořádku a potom začal používat PhD a také se mu to objevilo. Nemůže to být opravdu jen že mi vyloženě nesedla ta značka a měl bych se poohlédnout jinde? Že bych zkusil ten Syntha 6 v menším balení ..
Legi

Moderátor
# Zasláno: 17 Zář 2013 12:25

A nebude lepší si nejdřív zjistit na co jsi alergický?

42let @ 195cm @ 125kg
yetaaaa

Člen
# Zasláno: 17 Zář 2013 13:23

Na alergu uz jsem byl, nejsem alergicky na nic, nebo aspon na nic neprisli .. je mozny ze mi nesedlo nejak to slozeni toho proteinu? Nebo cim jinym to muze byt ..
tadeafc

Člen
# Zasláno: 17 Zář 2013 13:34

Řekl si jim,z čeho si to měl?Předpokládám že ne,jelikož by ti řekli seznam alergeních látek atd...
Vaše odpověď
Tučné  Kurzíva  Podtržené  Odkaz na obrázek  Insert YouTube video   URL    vypnout *Co to je?

:) ;) :-p :-( :-D smirk :up: :down: :up2: :hi: :clapping: :handshake: :smile: :tease: :wait: :giggle: :winking: :laugh: :cool: :confused: :nodding:
Další smajlíci Zakázat smajlíky
» Uživatelské jméno  » Heslo 
Do diskuse mohou přispívat jen registrovaní uživatelé. Zadejte své přihlašovací jméno a heslo, nebo se zaregistrujte.

[ANTISPAM] Zadejte pismeno "J" zde:

Právě online: Hosté - 1
Členové - 1 [ vlaydimir ]
Nejvíce uživatelů online: 299 [4 Dub 2017 04:49]
Hosté - 299 / Členové - 0