Posilovani.net  
 Posilovani.net - Domů - Odpovědět - Statistika - Registrace - Hledat -

forum.posilovani.net / Suplementy / Omega 3
Autor Zpráva
c4sper

Člen
# Zasláno: 21 Srp 2013 19:20

Zdar , dokoupil jsem omega 3 slysel jsem že to je taková komplexní náahrada mtc oleje a vůbec zdravých tuků.. Sem tam si nákej ten salát udělám , ale zřídka a spíš v letní sezoně .. Dávkování píšou výrobci 3x deně, ale předpokládám že píšou víc než je třeba .. Když vezmu v potaz že nakej den nebudu operovat s řepokvým,olivovym nebo mtc olejem budou staci 2 tablety např. odpoledne a vecer ?? ráno dávám multák

Cíl je sen ke kterému napíšete datum !
Legi

Moderátor
# Zasláno: 21 Srp 2013 19:39

Omega 3 tuky nejsou náhradou MCT ani žádných jiných olejů. Dané oleje jsou prostě dané oleje. Nemusíš přijímat MCT olej, ale musíš přijímat vyvážený poměr omega 3 a omega 6 tuků, v poměru cca. 1:4. Protože v naší typické středoevropské stravě je dostatek omega 6, ale nedostatek omega 3 tuků, doplňuje se to extra. Čili teoreticky pokuď jíš často ryby, avokádo, nebo vlašký ořechy a olej, nemusíš omega 3 tuky teoreticky vůbec suplementovat. Dá se to dávkovat i individuálně podle denního jídelníčku, ale z praxe vím, že se na to často zapomene a je v tom potom hokej.

42let @ 195cm @ 125kg
c4sper

Člen
# Zasláno: 22 Srp 2013 01:56

ajo diik ,ale v tom poměru trošku tápu.. Mohl bys mě trochu nakopnout ? ryby se snažím připravovat na ruzny zpusoby,ale ty orechy a avokado spíš nic ..
Oleje na pripravu masa apod..

Cíl je sen ke kterému napíšete datum !
Legi

Moderátor
# Zasláno: 22 Srp 2013 09:35

Oleje s nejlepším poměrem omega 3 nenasycených mastných kyselin jsou tyto v tomto pořadí : vlašský, lněný a řepkový.

42let @ 195cm @ 125kg
Vaše odpověď
Tučné  Kurzíva  Podtržené  Odkaz na obrázek  Insert YouTube video   URL    vypnout *Co to je?

:) ;) :-p :-( :-D smirk :up: :down: :up2: :hi: :clapping: :handshake: :smile: :tease: :wait: :giggle: :winking: :laugh: :cool: :confused: :nodding:
Další smajlíci Zakázat smajlíky
» Uživatelské jméno  » Heslo 
Do diskuse mohou přispívat jen registrovaní uživatelé. Zadejte své přihlašovací jméno a heslo, nebo se zaregistrujte.

[ANTISPAM] Zadejte pismeno "J" zde:

Právě online: Hosté - 2
Členové - 1 [ vlaydimir ]
Nejvíce uživatelů online: 299 [4 Dub 2017 04:49]
Hosté - 299 / Členové - 0