Posilovani.net  
 Posilovani.net - Domů - Odpovědět - Statistika - Registrace - Hledat -

forum.posilovani.net / Suplementy / tribulus terrestris
Autor Zpráva
mario

Člen
# Zasláno: 8 Čvc 2013 15:27

Ahoj.Potřeboval bych vědět jestli má užívání tribulusu nějaký účinek ohledně zvyšování hladiny testosteronu. Nebo to je zas věř a výra tvá ti pomůže.
maacher

Člen
# Zasláno: 8 Čvc 2013 15:43

prej od 40 let nahoru funguje, ja mam 28 a na me to nefungovalo vubec, jako bych nic nebral.Nepozoroval jsem ani vice chuti do sexu.Takze za me nebrat.
Legi

Moderátor
# Zasláno: 8 Čvc 2013 20:29

...a víra Tvá Tě uzdraví. V tomhle tom případě je to asi takto. Adaptogeny rostlinného původu není tělo schopno vstřebat, nebo jen velmi omezené množství. Čili pomáhá to tím více, čím tomu člověk více věří.

42let @ 195cm @ 125kg
mario

Člen
# Zasláno: 8 Čvc 2013 20:45

A je ještě nějaká jiná možnost jak si zvednout hladinu testosteronu?
Legi

Moderátor
# Zasláno: 8 Čvc 2013 21:04

Jeden můj starší příspěvek.

Ještě k té přirozené stimulaci testosteronu. Cholesterol je původní látkou, ze které hormonálním procesem postupně mimojiné vzniká také Testosteron. Při snaze o zdravou výživu, která bývá ovlivněná mnohými dobře míněnými radami pro kardiaky v časopisech, se vyhazují žloutky, nejí se červené maso a nekonzumují se tučnější mléčné výrobky. To je nejlepší způsob jak mít nízký Testosteron.

Další způsob přirozeného zvýšení je maličko riskantnější a další je v rozporu s dobrými mravy. Heslo zní : žijte nebezpečně! Skoky s padákem, rogalo, horolezectví, rafting, bungeejumping, tzv. adrenalinové sporty zvyšují hladinu Testosteronu báječně. Je ovšem dobré se u toho nezabít. Ptáte se teď asi jaký je ten nemorální způsob. Možná se bude mnohým líbit víc a budete si myslet, že je i levnější. No není. Promiskuitní chování funguje také zcela bezpečně. Všimněte si, že ženský nepřitahuje uťáplej inteligentní hodnej kluk, ale ten největší kurevník a dacan z města. Samozřejmě to nikdy nepřiznají, ale člověk je savec a některé věci přes všechnu inteligenci stále řídí naše přirozené pudy.

42let @ 195cm @ 125kg
marin23

Člen
# Zasláno: 13 Led 2016 23:51

Ahoj,
mám ještě dotaz k tribulusu. Užíval jsem teď cca pár měsíců v kuse tribulus od vemoherbu, nedělal pauzu cca 6 měsíců. Všude se říká a píše, že je to slabé a rostlinného původu a nehrozí žádné nežádoucí účinky. Když jsem to bral žádný problém jsem neměl poslední měsíc jsem ho bral i s argininem a ecdysteronem od vemoherbu. Po vsazení se mi začlo dělat akné na ramenou+prsou a puse, nevím proč. Je možné, že mi může rozhodit nějak po vysazení hormonální hladinu a nebo trvá nějakou dobu než se hladina vyrovná a ustálí? Co jsem u sebe za těch pár měsíců užívání vypozoroval je určitě výrazný růst vousů v obličeji i kde jsem měl před pár měsíci holá místa. Předpokládám, že nemůže užívání tribulusu způsobit po vysazení i při dlouhodobějším užívání podobné věci jako AS, tzn. zvýšený estrogen apod., jedná se přeci o zvyšování tělu vlastního testosteronu. Produkce vlastního testosteronu se zvyšuje a neutlumí jako v případě AS, kde je dodáván jinou uměle.
Legi

Moderátor
# Zasláno: 15 Led 2016 10:14

No, to že je to slabý je sice pravda, ale velmi záleží na vlastní hladině TST. Pokuď je standartně velmi nízká, umí s tím i tribulus pořádně zahýbat. Další věc je dlouhodobé užívání. Tělo vyniká jednou vlastností a tou je lenost. Pokuď mu začneš něco exogenně dlouhodobě dodávat, hodí na vlastní produkci bobek. Je to stejný efekt, jako u AS. U tribulusu by se to teoreticky mělo hodit do normálu během chvilky. Je také možné, že Ti klesl příjem zinku a to způsobilo akné. V čistě teoretické rovině zbývá ještě jedna možnost, že v něčem nebylo jen to uvedené na obalu, ale i nějaká jiná laskominka.

42let @ 195cm @ 125kg
marin

Člen
# Zasláno: 15 Led 2016 17:41 - Změnil/a: marin

Díky za tvůj názor, no doufám, že nehrozí po vysazení i při dlouhodobějším užívání gynekomastie apod. snad ne, přeci jen je to o hodně slabší než AS a jak píšeš snad se to srovná velmi brzo ( do 14 dní), tzn. i při útlumu začne tělo znovu vyrábět testosteron v přiměřené hladině. To, že tam bylo i něco jiného je možné, protože růst vousů je dosti výrazný i tam, kde mi předtím vousy nerostly a vzhledem i k tomu akné. Někde jsem četl, že obecně kotvičník obsahuje látky, které jsou v dnešní době na seznamu zakázaných. Naše dnešní laboratoře je dokáží odhalit i v malém stopovém množství (tisíciny), které je pro uživatele zcela neškodné. Proto některé firmy přestaly i tribulus vyrábět. Na základě kontrol se musely stahovat celé šarže.
Legi

Moderátor
# Zasláno: 16 Led 2016 09:14

Neboj, je to maličko jinak. Gynekomastií můžeš trpět opravdu pouze při užívání některých AS, které tzv. aromatizují. Je zcela přirozené, že se u mužů objevuje růst nového ochlupení i v pozdějším věku. Mám s tím také svoje zkušenosti. Akné se objevuje v pozdějším věku naproti tomu právě v souvislosti s užíváním AS. Po vysazení se to většinou vrátí do normálu. Proto si myslím, že to u Tebe bude ten zinek. Bereš ho extra? Musíš si uvědomit, že při takovém příjmu bílkovin a s tím spojenou svalovou hypertrofií je spotřeba zinku výrazně vyšší. Nedostatek zinku v tomto případě vede k omezení metabolickému obratu bílkovin a akné.

42let @ 195cm @ 125kg
marin23

Člen
# Zasláno: 16 Led 2016 11:41

Ahoj a díky,
no právě zinek neberu vůbec samostatně. Beru ho jen v multivitamínu od Survivalu-Fair Power 1x denně. V jedné tabletce je cca 15mg zinku, takže asi je to málo. Mám teda přidat ještě čistý zinek? Kolik asi stačí dalších 15mg a nebo více?

Nikdy jsem nebral třeba ZMA, možná, že by to bylo ještě lepší než samostatný zinek ne?
Legi

Moderátor
# Zasláno: 16 Led 2016 15:36

15mg je DDD pro normálního smrtelníka. Osobně doplňuju mimo stravu ještě 50-70mg zinku. ZMA je výborný před spaním, protože se po něm dobře spí, ale je to dražší doplňek, takže jindy stačí jen čistě zinek.

42let @ 195cm @ 125kg
marin23

Člen
# Zasláno: 16 Led 2016 22:43

OK, díky.
Vaše odpověď
Tučné  Kurzíva  Podtržené  Odkaz na obrázek  Insert YouTube video   URL    vypnout *Co to je?

:) ;) :-p :-( :-D smirk :up: :down: :up2: :hi: :clapping: :handshake: :smile: :tease: :wait: :giggle: :winking: :laugh: :cool: :confused: :nodding:
Další smajlíci Zakázat smajlíky
» Uživatelské jméno  » Heslo 
Do diskuse mohou přispívat jen registrovaní uživatelé. Zadejte své přihlašovací jméno a heslo, nebo se zaregistrujte.

[ANTISPAM] Zadejte pismeno "J" zde:

Právě online: Hosté - 1
Členové - 0
Nejvíce uživatelů online: 299 [4 Dub 2017 04:49]
Hosté - 299 / Členové - 0