Posilovani.net  
 Posilovani.net - Domů - Odpovědět - Statistika - Registrace - Hledat -

forum.posilovani.net / Suplementy / Vhodný protein pro mě?
Autor Zpráva
TroubleMaker

Člen
# Zasláno: 6 Kvě 2013 15:55

Dobrý den,

chtěl bych se zeptat jestli je pro mě vhodný protein ( http://shop.nutrend.cz/cz/produkt/whey-core-55/ ). Svalovou hmotu se snažím tvořit z uloženého tuku, kterého mam nadbytek, ale nevím, jeslit když začnu užívat tento protein jestli spiš zase nepřiberu jako že se mi zastaví tvorba svalů z tuku ale bude se tvořit z toho proteinu. Děkuju za odpovědi

190/88/19
Legi

Moderátor
# Zasláno: 6 Kvě 2013 16:59

O tomto produktu Ti mohu podat vyčerpávající info. Jednou jsem to totiž omylem pořídil a jen tak nezapomenu. Nadýmá to jako svině, když jsem udělal krok, nevěděl jsem jestli už mám blato na hřišti, nebo jen chcípnou všichni okolo. Přesto jsem to statečně dobral, ale má žena mi řekla, že ještě jednou a stěhuje se k mamince. Teď mě napadá, jestli zase neobjednám...

42let @ 195cm @ 125kg
maacher

Člen
# Zasláno: 6 Kvě 2013 17:02

Jak se budují svaly z tuku?
Legi

Moderátor
# Zasláno: 6 Kvě 2013 18:31

To nebyl fór?

42let @ 195cm @ 125kg
dobespavel

Člen
# Zasláno: 6 Kvě 2013 19:44

TroubleMaker: To opravdu myslíš vážně?

22 let
181 cm
84 kg
Prosím o tykání
Vaše odpověď
Tučné  Kurzíva  Podtržené  Odkaz na obrázek  Insert YouTube video   URL    vypnout *Co to je?

:) ;) :-p :-( :-D smirk :up: :down: :up2: :hi: :clapping: :handshake: :smile: :tease: :wait: :giggle: :winking: :laugh: :cool: :confused: :nodding:
Další smajlíci Zakázat smajlíky
» Uživatelské jméno  » Heslo 
Do diskuse mohou přispívat jen registrovaní uživatelé. Zadejte své přihlašovací jméno a heslo, nebo se zaregistrujte.

[ANTISPAM] Zadejte pismeno "J" zde:

Právě online: Hosté - 1
Členové - 1 [ vlaydimir ]
Nejvíce uživatelů online: 299 [4 Dub 2017 04:49]
Hosté - 299 / Členové - 0