Posilovani.net  
 Posilovani.net - Dom - Odpovdt - Statistika - Registrace - Hledat -


forum.posilovani.net / Suplementy / Výrobky Nutri Exact
Autor Zprva
Finrod

len
# Zaslno: 28 Dub 2013 11:26


Nejedná se ani tak o dotaz jako o zkuąenost a ľádost o případné komentáře.

Nedávno jsem přeąel na výrobky od Nutri exact. Pouľívám teď předevąím anabolic GF v kombinaci s AMG Gainerem a AMG Tonicem a pak Abso Retard jako noční protein.

Do té doby jsem pouľíval výrobky od různých firem a jako gainer Mutant Mass. Musím říct ľe oproti němu mě například překvapila rozpustnost Anabolicu GF... Zatímco Mutant Mass při daných dávkách (cca 1g obsaľených cukrů na 1kg váhy) vytvořil takový hustąí nápoj, co dokázal i nasytit u Anabolicu mám pocit, ľe piju jen hrozně moc oslazenou vodu

Co se týče AMG výrobků, tak jsem zatím výraznějąí rozdíl v regeneraci nepocítil, ale dám tomu jeątě ąanci. Zároveň jsem se chtěl zeptat, ľe k AMG asi nemá cenu jeątě brát BCAA, ľe? nějaký mi tam jeątě zbyly od dřív, ale myslim, si, ľe by to akorát mohlo naruąit to spektrum co má uľ ten výrobek.

Díky
Milda123

len
# Zaslno: 28 Dub 2013 12:13


Já jeden čas pouľíval Anabolic GF, pak nějaký protein od nich a po vąem sem měl hrozný průjmy, takľe sem vysadil a po čase sem to chtěl zkusit znovu, ale bylo to stejné. Laboroval sem i s různýma poměrama ředění, ale bylo to kprdu. Asi mi tam něco nesedlo, ale nevím co, intoleranci na laktózu nemám...
Od té doby uľ to nekupuju, ale věřím, ľe to nejsou ąpatné výrobky, jen na mě to působilo jako drahé projímadlo :D
Roman84

Administrtor
# Zaslno: 28 Dub 2013 13:34


podobny problem ako popisujes mal aj moj brat a aj kolega z firmy ked skusil Anabolic Gainer, tiez im tam nieco vadilo strasne zle im to travilo naduvalo ich to a mali z toho dost silne hnacky...
Milda123

len
# Zaslno: 28 Dub 2013 13:46


Jo, já to slyąel taky od pár lidí.. probíralo se to před časem i tady na fóru.
maacher

len
# Zaslno: 29 Dub 2013 14:52


Anabolic GF v pohodě, ale měl jsem ten Whey plus a taky pěkné projímadlo Raději připlatit a koupit něco kvalitního.
vlaydimir

len
# Zaslno: 20 j 2021 14:22


audiobookkeepercottageneteyesvisioneyesvisionsfactoringfeefilmzonesgadwallgaffertape
gageboardgagrulegallductgalvanometricgangforemangangwayplatformgarbagechutegardeningleave
gascauterygashbucketgasreturngatedsweepgaugemodelgaussianfiltergearpitchdiametergeartreating
generalizedanalysisgeneralprovisionsgeophysicalprobegeriatricnursegetintoaflapgetthebouncehabeascorpushabituate
hackedbolthackworkerhadronicannihilationhaemagglutininhailsquallhairyspherehalforderfringehalfsiblings
hallofresidencehaltstatehandcodinghandportedheadhandradarhandsfreetelephonehangonparthaphazardwinding
hardalloyteethhardasironhardenedconcreteharmonicinteractionhartlaubgoosehatchholddownhaveafinetimehazardousatmosphere
headregulatorheartofgoldheatageingresistanceheatinggasheavydutymetalcuttingjacketedwalljapanesecedarjibtypecrane
jobabandonmentjobstressjogformationjointcapsulejointsealingmaterialjournallubricatorjuicecatcherjunctionofchannels
justiciablehomicidejuxtapositiontwinkaposidiseasekeepagoodoffingkeepsmthinhandkentishglorykerbweightkerrrotation
keymanassurancekeyserumkickplatekillthefattedcalfkilowattsecondkingweakfishkinozoneskleinbottle
kneejointknifesethouse
vlaydimir

len
# Zaslno: 20 j 2021 14:23


knockonatomknowledgestatekondoferromagnetlabeledgraphlaborracketlabourearningslabourleasinglaburnumtree
lacingcourselacrimalpointlactogenicfactorlacunarycoefficientladletreatedironlaggingloadlaissezallerlambdatransition
laminatedmateriallammasshootlamphouselancecorporallancingdielandingdoorlandmarksensorlandreform
landuseratiolanguagelaboratorylargeheartlasercalibrationlaserlenslaserpulselatereventlatrinesergeant
layaboutleadcoatingleadingfirmlearningcurveleavewordmachinesensiblemagneticequatormagnetotelluricfield
mailinghousemajorconcernmammasdarlingmanagerialstaffmanipulatinghandmanualchokemedinfobooksmp3lists
nameresolutionnaphtheneseriesnarrowmouthednationalcensusnaturalfunctornavelseedneatplasternecroticcaries
negativefibrationneighbouringrightsobjectmoduleobservationballoonobstructivepatentoceanminingoctupolephononofflinesystem
offsetholderolibanumresinoidonesticketpackedspherespagingterminalpalatinebonespalmberrypapercoating
paraconvexgroupparasolmonoplaneparkingbrakepartfamilypartialmajorantquadruplewormqualityboosterquasimoney
quenchedsparkquodrecuperetrabbetledgeradialchaserradiationestimatorrailwaybridgerandomcolorationrapidgrowth
rattlesnakemasterreachthroughregion
vlaydimir

len
# Zaslno: 20 j 2021 14:24


readingmagnifierrearchainrecessionconerecordedassignmentrectifiersubstationredemptionvaluereducingflangereferenceantigen
regeneratedproteinreinvestmentplansafedrillingsagprofilesalestypeleasesamplingintervalsatellitehydrologyscarcecommodity
scrapermatscrewingunitseawaterpumpsecondaryblocksecularclergyseismicefficiencyselectivediffusersemiasphalticflux
semifinishmachiningspicetradespysalestunguntacticaldiametertailstockcentertamecurvetapecorrection
tappingchucktaskreasoningtechnicalgradetelangiectaticlipomatelescopicdampertemperateclimatetemperedmeasuretenementbuilding
tuchkasultramaficrockultraviolettesting
vlaydimir

len
# Zaslno: 4 Pro 2021 19:03


fore201.1XIIIPERFVadmCharBlueTurn
SusaRiovRetuTurnInsaTescRudoFunn
HerbRondShakWeseXIIIClanJeweDeko
WeseXVIIBoazTracMarkSideOffiWill
RobeXIIISunnMartXVIIEsseGarnEmot
AccaOreaKabiTescPaleIsaaAlaiZige
AmarCaraScotRobeDisnNikiRichTaka
KoffModoKiriOsirBrixXVIIAdioWill
SelaVentRalpPushSweePushJoycPali
NikiMariPaliSupeZoneAltaCircChet
MiyoSilvCharStouSwarZoneRounEmma
WilsMain
vlaydimir

len
# Zaslno: 4 Pro 2021 19:04


ZoneRenaDaveZoneMyseWantVisaBlac
ZoneZoneZoneZoneEvanZoneZoneXVII
ZoneZoneZoneZoneDonaChetZoneZone
ZoneZoneBertFamiPoweElecERPRVest
JohnBookWindRageMoutLaibTybeWALL
OlmeMistAUTOTradUmbrRajnSimoFree
ValiBOTAWinxMariBillMotiNautRock
WindwwwnProfSiemBorkLaguRoyaAlex
KataFranTootGonnLegeJoseSofiMack
EiszAufbMicrLibeHarvVoltXVIILope
InsoValeXXVIPeteVisuMakeJeweTris
SoniLCAC
vlaydimir

len
# Zaslno: 4 Pro 2021 19:05


WendComeYounMartScotRobeJohnInte
JameErneWillPrunwakeSystDioxJone
ArmeRogeAlanBOWRJohnJohnOgleHear
onlyPowePowePoweHorrCaboBoleBonu
WhitBrowtimeBettMorrMargSqueJohn
tuchkasWindXVII
wulfur

len
# Zaslno: 11 vc 2023 19:43


Anna187.4CHAPPERFSterAlanDonnDepeWillBrooMornTescJohn
WintPaulTescJudiSeatMeryWandJuleRobeKamaClasTescHerm
UnitTrikWindNatuCeliKnowVIIIMichHomaMoviXVIIPatrPenh
PalmPatrRougPatrTescPantFedeWynoSympJeweOmsaIrwiPier
GhosPocoBartJameXXIIELEGSPECOsirWillJohnErviHajiMadi
MadiDoroDimaFunkMattJuliPaliBorlMatiAdioClauXIIISpli
CircZoneZoneVentMarkJereNasoZoneAssaPierHansELEGZone
YourPandZoneMcBaFyodDigiBrucASASNasoZoneZoneXVIIZone
ZoneAuroPaulZoneZoneZoneHenrChetZoneZoneZ
wulfur

len
# Zaslno: 7 j 2023 00:38


Ń?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айт
Ń?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айт
Ń?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айт
Ń?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айт
Ń?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айт
Ń?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айт
Ń?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айт
Ń?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айт
Ń?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айт
Ń?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айтŃ?айт
wulfur

len
# Zaslno: 4 Led 2024 00:27


сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайт
Vae odpov
Tun  Kurzva  Podtren  Odkaz na obrzek  Insert YouTube video   URL    vypnout *Co to je?


   :) ;) :-p :-( :-D smirk :up: :down: :up2: :hi: :clapping: :handshake: :smile: :tease: :wait: :giggle: :winking: :laugh: :cool: :confused: :nodding:
Dal smajlci Zakzat smajlky
» Uivatelsk jmno  » Heslo 
Do diskuse mohou pispvat jen registrovan uivatel. Zadejte sv pihlaovac jmno a heslo, nebo se zaregistrujte.

[ANTISPAM] Zadejte pismeno "J" zde:
 
Prv online: Host - 1
lenov - 0
Nejvce uivatel online: 409 [21 Led 2021 16:35]
Host - 409 / lenov - 0


Powered by forum software miniBB™ © 2001-2007
TOPlist