Posilovani.net  
 Posilovani.net - Domů - Odpovědět - Statistika - Registrace - Hledat -

forum.posilovani.net / Suplementy / Anabolizér x BCCA
Autor Zpráva
babacekr

Člen
# Zasláno: 3 Dub 2013 19:57 - Změnil/a: babacekr

Dobrý den,
chci se zeptat, co je lepší koupit kreatin+anabolizér nebo kreatin+bcaa
Mám gainer a protein - Je tedy nutno dalších aminokyselin ?

Můj požadavek je objem. Měl jsem potrhané vazy v rameni, takže chci znova získat to, co jsem měl.
Protein - www.obchod.ronnie.cz/s-2195-professional-wpc-80-sa cek.html
60g denně
gainer- www.obchod.ronnie.cz/s-1235-mutant-mass-gainer.htm l
65g ihned po tréninku
potom mám kloubní výživu

Kreatin si chci koupit www.obchod.ronnie.cz/s-1853-crea-mono-pure.html

Nevím jestli mám vzít anabolizér (C4) nebo vzít bcaa.
Poslední dobou jsem více unavený a C4 by mi pomahla k lepšímu tréninku.

www.profi-proteiny.cz/proteiny/eshop/25-...-C4-Ext reme-60-Davek
Děkuji

172 cm
80kg
odcvičeno 1,5 roku
fullbody, korte, teď jedu split
Gainer, protein, bcaa, kloubní výživa
Legi

Moderátor
# Zasláno: 3 Dub 2013 20:47

Vem to takhle, C4 Tě sice nakopne, umožní Ti více trénovat, ale následně se budeš cítit ještě více unavený. Nejlépe funguje na regeneraci Glutamin. Ale pokud by jsem se měl rozhodnout já osobně co na objem, bral bych BCAA, i když správná odpověď je C4. Šel jsem vždy proti konvencím....

42let @ 195cm @ 125kg
babacekr

Člen
# Zasláno: 3 Dub 2013 20:50

Můžeš prosím poradit co koupit tedy z této stránky ?
http://www.profi-proteiny.cz/proteiny/eshop/21-1-A MINOKYSELINY

glutamine? - http://www.profi-proteiny.cz/proteiny/eshop/21-1-A MINOKYSELINY/0/5/940-Glutamine-300-g

172 cm
80kg
odcvičeno 1,5 roku
Legi

Moderátor
# Zasláno: 3 Dub 2013 21:03

Pokud Ti jde o Glutamin, toto není čistý volný Glutamin, ale nějaká směska tří druhů. Já používám Czech made 100% free form Glutamin 500g :
http://obchod.ronnie.cz/s-3780-glutamine.html

42let @ 195cm @ 125kg
babacekr

Člen
# Zasláno: 3 Dub 2013 21:11

Ten eshop máme u nás ve městě, je to tedy pro mě výhodné.
Já bych si klidně koupil kreatin, C4 a glutamin. Ale přijde mi, že v 16,5 toho jím moc.

Mám gainer, protein, želatinu + kreatin, glutamin, C4

172 cm
80kg
odcvičeno 1,5 roku
Legi

Moderátor
# Zasláno: 3 Dub 2013 21:26

Tak v tomto věku je to jak když nosíš dříví do lesa, to je pravda. To Ti stačí gainer a protein bohatě. Na to ostatní je ještě stále čas.

42let @ 195cm @ 125kg
babacekr

Člen
# Zasláno: 3 Dub 2013 21:40

Spíš se bojím nějakých vedlejších účinků.
Četl jsem od tebe, že kreatin podporuje růst rakovinotvorných buněk, ale to tvoří i telefonování...

172 cm
80kg
odcvičeno 1,5 roku
Legi

Moderátor
# Zasláno: 4 Dub 2013 07:05

Tak pozor, to jsi možná pochopil jinak. Telefonování rakovinu způsobuje (tedy píšou to), čili tato činnost je spouštěčem vzniku rakoviny, ale Kreatin a HMB nejsou spouštěčem, nýbrž pouze akcelerátorem. To znamená, že pokud už rakovinu (skrytou) máš díky vlivu prostředí atd., nebo ji během sulementace dostaneš, tyto suplementy zhoubné, nebo i nezhoubné bujení pouze urychlí. Pokud by to tyto suplementy nedělaly, nefungovaly by ani na růst svalů. Nepsal jsem to, aby vypukla panika, ale aby každý znal všechny vlastnosti těchto suplementů, i ty, které výrobce na obalu neuvádí.

42let @ 195cm @ 125kg
babacekr

Člen
# Zasláno: 4 Dub 2013 15:22

Aha... A anabolizéry mají nějaký negativní vlastnosti ? Mají v sobe kreatin, ale co ty ostatní látky ?

172 cm
80kg
odcvičeno 1,5 roku
Legi

Moderátor
# Zasláno: 4 Dub 2013 16:38

Anabolizéry obsahují různé látky podle značky. Najdeš tam mix různých aminokyselin, většinou argininu, taurinu, nebo tyrosinu apod., v množstvích, které nemohou způsobit žádné komplikace, pokuď tedy na některou složku nejsi alergický a nebo to do sebe nesypeš po kilech, případně pokud do toho výrobce tajně nesype steroidy. Jest pravdou, že někteří jedinci se z toho prachsprostě po...ou.

42let @ 195cm @ 125kg
babacekr

Člen
# Zasláno: 4 Dub 2013 17:09

Tak nakonec si koupím http://www.profi-proteiny.cz/proteiny/eshop/21-1-A MINOKYSELINY/0/5/917-BCAA-Instant-300-g a C4.
Na tyto BCAA byli dobrý recenze a jsou od extrifitu, který mám rád.

Kreatin nechám být. Něco je v té C4 a radši budu budovat kvalitnější hmotu.
Ještě mě napadlo, jedu 2x týdně HIIT, co k tomu použít toto ? Potřebuji spálit posledních pár tuků a jde to špatně. Na sacharidové vlny si netroufám, protože mám obědy ve škole a nevycházelo by mi to pak. http://www.profi-proteiny.cz/proteiny/eshop/23-1-S PALOVACE/0/5/894-Karnitin-Pyruvat-100-cps
Koukl jsem na to, jelikož jsme právě brali v biologii karnitin. Nemám s tím ale zkušenosti...

172 cm
80kg
odcvičeno 1,5 roku
Legi

Moderátor
# Zasláno: 4 Dub 2013 17:15

K těm BCAA, teď je to na Ronnie.cz ve slevě.

Kreatin nechám být. Něco je v té C4 a radši budu budovat kvalitnější hmotu.

Tak kvalitnější hmotu vybuduješ s Kreatinem, né s C4.

Karnitin dodávaný exogenně nefunguje, Puryvát ano, ale je ho potřeba větší množství, což je drahé. Ten suplement je na na dvě věci, zbytek věty si domysli. Radši si kup něco s extraktem zeleného čaje.

42let @ 195cm @ 125kg
babacekr

Člen
# Zasláno: 4 Dub 2013 17:35

To s tím kreatinem jsem napsal špatně. Beru C4 spíše pro lepší chuť do tréninku a proti únavě, ne pro nárůst hmoty.

Já se u toho kreatinu furt bojím toho, že když přes letní prázdniny budu posilovat jen občas a nebudu ten kreatin brát, ztratím hmotu a budu takovej "tekutej".

Tak na ten karnitin kašlu.

Co bys mi tedy doporučil?
Teď jsem po tom úrazu fakt spadl. Chtěl bych co nejdříve nahnat hmotu. Mám si koupit ten kreatin nebo nemám ? Furt se nemůžu rozhoupat... Je to semnou těžké.

172 cm
80kg
odcvičeno 1,5 roku
Legi

Moderátor
# Zasláno: 4 Dub 2013 17:58

Já se u toho kreatinu furt bojím toho, že když přes letní prázdniny budu posilovat jen občas a nebudu ten kreatin brát, ztratím hmotu a budu takovej "tekutej".

Tak to je fakt perla. Tekutej můžeš být s Kreatinem, protože váže vodu do svalů a do podkoží, to je takovej vedlejší efekt. Pokud trénuješ o prázdninách jen občas, nemá smysl v tuto dobu Kreatin brát.

Na zhubnutí bych Ti doporučil především přiměřeně aerobní činnosti a dodržovat životosprávu včetně jídelníčku. To je asi tak nejlepší co můžeš udělat. Různé spalovače atd. mohou udělat jen pár procent výsledku a přitom nejsou zrovna zadarmo. Radši si za ty peníze kup lososa!

42let @ 195cm @ 125kg
babacekr

Člen
# Zasláno: 4 Dub 2013 18:58

Takže se mám tedy na ten kreatin vykašlat ?

172 cm
80kg
odcvičeno 1,5 roku
Legi

Moderátor
# Zasláno: 4 Dub 2013 19:26

Nech tomu ještě čas.

42let @ 195cm @ 125kg
babacekr

Člen
# Zasláno: 4 Dub 2013 20:06

Dobře

172 cm
80kg
odcvičeno 1,5 roku
babacekr

Člen
# Zasláno: 4 Dub 2013 20:17

Děkuji za rady.

172 cm
80kg
odcvičeno 1,5 roku
Vaše odpověď
Tučné  Kurzíva  Podtržené  Odkaz na obrázek  Insert YouTube video   URL    vypnout *Co to je?

:) ;) :-p :-( :-D smirk :up: :down: :up2: :hi: :clapping: :handshake: :smile: :tease: :wait: :giggle: :winking: :laugh: :cool: :confused: :nodding:
Další smajlíci Zakázat smajlíky
» Uživatelské jméno  » Heslo 
Do diskuse mohou přispívat jen registrovaní uživatelé. Zadejte své přihlašovací jméno a heslo, nebo se zaregistrujte.

[ANTISPAM] Zadejte pismeno "J" zde:

Právě online: Hosté - 3
Členové - 1 [ vlaydimir ]
Nejvíce uživatelů online: 299 [4 Dub 2017 04:49]
Hosté - 299 / Členové - 0