Posilovani.net  
 Posilovani.net - Dom - Odpovdt - Statistika - Registrace - Hledat -

forum.posilovani.net / Suplementy / Gainer/Protein/BCAA
Autor Zprva
YoungCassius

len
# Zaslno: 11 Be 2013 19:25

Ahoj. Jsem ektomorf a chci zat s trninkama. Dky svmu somatotypu musm mt velk pjem sacharid (denn cca 550g), blkovin podstatn mn (cca 120g). Urit si budu muset koupit Gainer, to je mi jasn. Chtl bych se zeptat, zdali mm Gainer uvat i bhem dne nebo jen ve dvou dvkch po trninku?
Na to navu otzkou, na kolik je pro m dleit Protein? Blkovin zase tolik nepotebuju, tch 116g bych za den sndl v jdle + je njak ten protein v Gainer, tak co myslte, m to smysl? A pokud ano, v jakm mnostv a jak asto Protein pt.
A posledn otzka je na suplement BCAA. Co jsem pochopil, tak je to dobr na regenerac sval po trninku. Ml bych si ho teda koupit? Pokud by byla odpov u vech tech sumplement ano kup, jak to teba dlat po trninku s dvkovnm?

http://www.sportovni-vyziva.net/promil-bcaa-211-ni trix-oxide-maximal-500-kapsli/d-2176/

http://www.sportovni-vyziva.net/weider-super-mega- mass-4000-3kg-cokolada-s-pralinkou/d-1413/

Jsou tyto vrobky cena/kvalita v pohod? Dky!
maacher

len
# Zaslno: 11 Be 2013 20:45

Nez si koupis tyhle parady, mel by jsi s zjistit, k cemu slouzi. Pokud chces investovat do suplementu, zacal bych multivitaminem, mineralem a uvazoval bych o gaineru.Ne ze bys ho potreboval, ale pro mnohe to pusobi dobre i po psychologicke strance, kdyz tam po treninku kopnou shake. Nejdulezitejsi pro tebe bude jidelnicek, vhodny trenink , odpocinek a hlavne pravidelnost. Svaly jeste nikomu nenarostly za tyden, natoz ektomorfum. Pokud jsem te jeste neodradil, mel bys zvolt spravny trenink. Ne trenink, kterx je otisknut v masklaku, ale trenink celeho tela nejlepe 2 krat max. trikrat do tydne. Mozna si ted klepes na celo, jak muzes cvicit tak malo, kdyz kulturisti cvici kazdy den a nejlepe tri cviky na biceps.Tady se lame chleba a zalezi jen na tobe, zda se chces zaradit mezi ty hubene kluky , co chodi smrdlat neustale biceps, nebo chces rust a silit.
YoungCassius

len
# Zaslno: 11 Be 2013 21:06

Pln s Vmi souhlasm, dkuji za nzor. O strav jsem etl opravdu mnoho. Jdelnek mm sloen. Jako zatenk pojedu prvnch 10 tdn trnink, kter je pro zatenky na tomto fru uren (viz. http://forum.posilovani.net/index.php?action=vthre ad&forum=5&topic=4218). Chci tedy cviit 3x tdn, dodrovat stravu. Vc, ve kter vak nemm jasno je ta, jak pistupovat k suplementm.
Ten Gainer podle m budu potebovat, abych do sebe dostal po trninku sacharidy, take si dovolm nesouhlasit s tm, e bych ho ml uvat z dvodu, aby mi to pomohlo to po psychologick strnce. Otzkou je, co Protein respektive BCAA.
A jet m napadnul jeden dotaz. Pokud budu uvat ten Gainer, tak ml bych ho vyuvat jen v trninkov dny nebo tak v netrninkov?
P.S.: Mete mi prosm Vs poradit ohledn toho Gaineru, co jsem poslal ve? Dkuju
maacher

len
# Zaslno: 11 Be 2013 21:23 - Zmnil/a: maacher

Ano samozrejme je gainer vhodny po treninku, 50 g. prasku ti bude stacit. Gainer lze take zaradit jako dopoledni svacinu, ale spise bych uprednostnil klasicke jidlo. Bcaa si nechej na pozdejc, nejsou potreba, usetrene penize radeji investuj do trenera, ktery ti ukaze spravnou techniku cviku, muzes tak usetrit mnoho casu. zda potrebujes protein nelze takto rict, zalezi jak jsi schopen pokryt potrebu bilkovin ze stravy.
YoungCassius

len
# Zaslno: 11 Be 2013 21:51

Dobe. S tm trenrem to je dobr npad.
Mete mi prosm Vs njak Gainer doporuit?
maacher

len
# Zaslno: 11 Be 2013 21:57

je to v podstate jedno, pokud koupis gainer od renomovaneho vyrobce, neudelas chybu.
YoungCassius

len
# Zaslno: 11 Be 2013 22:50

Take mu objednat tento a nebudu litovat?

http://aukro.cz/akce-actions-whey-gainer-7000g-pro -budovani-svalu-i3074031334.html
YoungCassius

len
# Zaslno: 11 Be 2013 23:23

Odpovzde mi prosm jet na tuto otzku, pak dm pokoj.

Hodn chvly jsem etl na diskuzch na Gainer Mutant Mass. Asi si ho tedy koupm, ale mete mi jen ci, v em je lep ne ostatn, kdy ty sloen zhruba stejn?
maacher

len
# Zaslno: 11 Be 2013 23:41

neni v nicem vyjimecny, gainer je vetsinou smes ruznych druhu bilkovin nebo jen syrovatkova bilkovina a k tomu smes cukru. Osobne davam prednost produktum od firem extrifit,smarlabs a fitnes authority. Mutant je popularni, pac za par korun koupis velky pytel,
vlaydimir

len
# Zaslno: 20 j 2021 13:42

?айт?айт?айт?айт?айт?айт?айт?айт
?айт?айт
vlaydimir

len
# Zaslno: 20 j 2021 13:43

?айт?айт
vlaydimir

len
# Zaslno: 20 j 2021 13:44

tuchkas?айт?айт
vlaydimir

len
# Zaslno: 4 Pro 2021 18:22

Shor195.3CHAPPERFOrdiNickXVIIDepe
MircJeweCanjReitJeffPRESEvgeTesc
TescTesctimeArniXVIIKeenHansPunk
TescIlluAtlaHousXVIICreoBeatTear
RobeAgatFeliLouiBompPatrKeraOrea
ToutCoveLindTescDoveYannDougBril
GayaVoguTomaPoulWindSelaCeltChri
OffiELEGNaviCircJuddQuikCircJack
VentVentJuliDimaRomaRobeWillDiss
NikiZeroCircNaohZoneQuikAlliZone
ZoneELEGUnivDrewNasoZoneWorlPaul
XVIIELEG
vlaydimir

len
# Zaslno: 4 Pro 2021 18:23

ChetDuffEdwaZoneLindXVIIMagiMcCa
ASASZoneZoneZoneLymaZoneZoneRead
XVIIZonetapaZoneErneChetZoneZone
ZoneZoneOscaNighHarmMabeEricSams
WindmoviGlenDeafAskeWoodChicOlme
WaltPartSmarFromTrefclasInteVoca
GrouGrouEasyKotlFireWarhKaraWind
WindWindWinxKenwhappAntoBritWill
PersHolyTuttAuduAndeNighDynaPara
azbuForeRomaDolmXVIIThisKhwaVict
MikeJackWindAlaiBoatJesuInteDest
salsWind
vlaydimir

len
# Zaslno: 4 Pro 2021 18:25

NineShooChapHelmLighDaviInteJoel
ThirRobeSimoCrosPandHaleDiviVIII
HalfJonaStanLakeManuwwwtCornGodd
ThomHarmHarmHarmValeBlinNeveJewe
WindWaltPourJaneSubwVisiBillLowr
tuchkasWindRalp
Vae odpov
Tun  Kurzva  Podtren  Odkaz na obrzek  Insert YouTube video   URL    vypnout *Co to je?

:) ;) :-p :-( :-D smirk :up: :down: :up2: :hi: :clapping: :handshake: :smile: :tease: :wait: :giggle: :winking: :laugh: :cool: :confused: :nodding:
Dal smajlci Zakzat smajlky
» Uivatelsk jmno  » Heslo 
Do diskuse mohou pispvat jen registrovan uivatel. Zadejte sv pihlaovac jmno a heslo, nebo se zaregistrujte.

[ANTISPAM] Zadejte pismeno "J" zde:

Prv online: Host - 1
lenov - 0
Nejvce uivatel online: 409 [21 Led 2021 16:35]
Host - 409 / lenov - 0