Posilovani.net  
 Posilovani.net - Domů - Odpovědět - Statistika - Registrace - Hledat -

forum.posilovani.net / Suplementy / spravne pouzivani gaineru
Autor Zpráva
stichy

Člen
# Zasláno: 24 Dub 2012 22:53

dobry den,

koupil jsem si gainer mutant mass kde je uvedeno ze by se mel brat 2-3x denne / rano a po treninku

v clancich tady jsem se docetl ze staci jen po treninku takze nwm presne jak je to nejefektivnejsi nechtel bych ho spotrebovat za dva tydny ale nechci to zase zbytecne sidit

pokud se nemylim tak se davkovani pocita podle gramu sacharidu na kilo?
v kolika ml vody je idealni gainer rozpustit?

pokud mate i nejake jine tipy budu jen rad
tetsuo

Člen
# Zasláno: 25 Dub 2012 15:13

pokud se nemylim tak se davkovani pocita podle gramu sacharidu na kilo? Ano

v kolika ml vody je idealni gainer rozpustit?
10% roztok
(Napr. 100 g prášku - litr vody)

Gainery se berou tolikrát denně, kolik potřebuješ živin a jak jsi schopný je do sebe dostat. Pokud má někdo málo času na přípravu a konzumaci jídel, řeší to nápoje.

Nový web a fórum o posilování: http://www.body-test.cz/cs/
stichy

Člen
# Zasláno: 26 Dub 2012 17:19

ještě bych se chtěl zeptat kolik gramů gaineru je polévková lžíce nebo jak to mám dávkovat pokud nemám odměrku

dále jsem k tomu dostal jen jednu dávku nějakých testerů Mass Explosion a Muscle Infusion Black tak nwm jestli to mám jen tak vypít zahodit nebo co s tim :D
Z3NTIVA

Člen
# Zasláno: 26 Dub 2012 17:48

Čet jsem že jedna rovná polévková lžíce je zhruba 8gramů... Myslim že lepší ale bude si to jednou změřit, nasypat do nějaký misky nebo něčeho, podle čeho se pak budeš orientovat, udelat si dam rysku a pak jen vždy dosypat po hotovou rysku

...
stichy

Člen
# Zasláno: 26 Dub 2012 17:55 - Změnil/a: stichy

jedna polévková lžíce 8 gramů takže mám dávat 14 polévkových lžic na jednu dávku? to mi přijde trochu moc...

právě nevím v čem to změřit
Z3NTIVA

Člen
# Zasláno: 26 Dub 2012 18:00 - Změnil/a: Z3NTIVA

Já si dávám 10 lžic ...
Nemáš doma váhu ?

edit: jsou to rovné polívkové lžíce, ne vrchovaté... A taky asi záleží na tom, co máš za gainer, né každý totiž musí vážit stejně.

...
stichy

Člen
# Zasláno: 26 Dub 2012 20:25

tak uz jsem to zkousel a ono by se ani do toho shakeru o moc vic nez sedum neveslo takze v pohode zejtra bude moje gainerova premiera
Z3NTIVA

Člen
# Zasláno: 26 Dub 2012 21:23 - Změnil/a: Z3NTIVA

Do shakeru se ti vejde jen 7 lžic ? :D Co to máš za lžíce/shaker ? :D Muj shaker ma objem něco přes 700ml, mám obyčejný shaker od nutrendu.

...
LaFontaine

Člen
# Zasláno: 26 Dub 2012 22:35 - Změnil/a: LaFontaine

Toho Mutanta mas original? Zkus to trochu prohrabnout, odmerka byva zasypana.
Btw pro orientaci... ja davam 110 gramu Mutanta = 75 gramu sacharidu a odmerku nechavam na kolejich... doma jsem si to odvazil do klasickyho kelimku od kavy a vychazi to po tu nejhornejsi "rysku" co je ale pul centimetru pod okrajem.
http://www.kancelarske-zbozi.cz/img/article/t/780. jpg

Tak jen pro predstavu... abys toho treba omylem nenahazel 2x tolik
Vody davam skoro celej sejkr, coz muze byt tak 800 ml. Kdybych daval 10% roztok = 1,1 litru, tak uz to bude na me moc ridky a ani by se to naraz nevlezlo do sejkru. Zkus dat vody napred min a pak pridavat podle chuti, aby to chutnalo rozumne. Kdyz to budes delat koncentrovanejsi kvuli chuti, tak je dobry se k tomu dopit vodou, jinak se z toho poseres
stichy

Člen
# Zasláno: 26 Dub 2012 23:37 - Změnil/a: stichy

tak stejne co jsem cetl by se to nemelo pit najednou ale treba po 20 minutach no shaker je na pul litru takze samozrejme se tam vejde kolik chces ale jak je nahore ta prihradka na prasek z ktere to pada dolu tak tam se podle me vejde tak 9 lzic max.

jinak davam taky 110g takze se pokusim nekde sehnat ten kelimek
stichy

Člen
# Zasláno: 26 Dub 2012 23:49 - Změnil/a: stichy

aha tak uz jsem ji nasel ji taky nemuzou dat zvlast mam celou ruku od gaineru jsem fakt sikula
LaFontaine

Člen
# Zasláno: 27 Dub 2012 00:39

Jasny, zalezi na davce, nemelo by se davat najednou vic nez 50g sacharidu. Da se to michat dvakrat, ale prijemnejsi samozrejme je, udelat to naraz a pak uz jen upijet. Ale jestli mas jen na pul litru, tak to nejde no.
Mas asi nejakej special shaker, muj prihradku nema a haze se to rovnou dovnitr na dno.
Hlavne, ze jsi ji nakonec nasel
stichy

Člen
# Zasláno: 27 Dub 2012 07:10

http://m.youtube.com/watch?v=exkK3lqIFyk

byl u toho zdarma
Z3NTIVA

Člen
# Zasláno: 27 Dub 2012 20:57

AHa, tak od toho je ta plastová "membrána" nahoře :D ja to vždy nasypu bez ní, pak naliju vodu a promíchám...

...
stichy

Člen
# Zasláno: 28 Dub 2012 10:30

ve vysledku v tom nebude rozdil tohle je jen zase nejaka vychytavka pro fajnsmejkry jinak jsem cetl na netu tam nekdo psal ze kdyz to poradne nevyplachujes tak v te "membrane" se usazuje ta prichut takze nwm jak to bude prakticky
Z3NTIVA

Člen
# Zasláno: 28 Dub 2012 13:59

Já nevím, já to dělám bez ní a jde to v poho... Myslel jsem si, že má zabraňovat tomu, aby se nerozpuštěné částice gaineru nedostaly " do úst" před tím, než se rozpustí... Ale k tomu to teda asi neni

...
stichy

Člen
# Zasláno: 29 Dub 2012 00:24

asi ne no
stichy

Člen
# Zasláno: 13 Čvc 2012 12:07

od pouzivani gaineru zatim 3 kg plus
vlaydimir

Člen
# Zasláno: 20 Říj 2021 10:17

audiobookkeepercottageneteyesvisioneyesvisionsfactoringfeefilmzonesgadwallgaffertape
gageboardgagrulegallductgalvanometricgangforemangangwayplatformgarbagechutegardeningleave
gascauterygashbucketgasreturngatedsweepgaugemodelgaussianfiltergearpitchdiametergeartreating
generalizedanalysisgeneralprovisionsgeophysicalprobegeriatricnursegetintoaflapgetthebouncehabeascorpushabituate
hackedbolthackworkerhadronicannihilationhaemagglutininhailsquallhairyspherehalforderfringehalfsiblings
hallofresidencehaltstatehandcodinghandportedheadhandradarhandsfreetelephonehangonparthaphazardwinding
hardalloyteethhardasironhardenedconcreteharmonicinteractionhartlaubgoosehatchholddownhaveafinetimehazardousatmosphere
headregulatorheartofgoldheatageingresistanceheatinggasheavydutymetalcuttingjacketedwalljapanesecedarjibtypecrane
jobabandonmentjobstressjogformationjointcapsulejointsealingmaterialjournallubricatorjuicecatcherjunctionofchannels
justiciablehomicidejuxtapositiontwinkaposidiseasekeepagoodoffingkeepsmthinhandkentishglorykerbweightkerrrotation
keymanassurancekeyserumkickplatekillthefattedcalfkilowattsecondkingweakfishkinozoneskleinbottle
kneejointknifesethouse
vlaydimir

Člen
# Zasláno: 20 Říj 2021 10:18

knockonatomknowledgestatekondoferromagnetlabeledgraphlaborracketlabourearningslabourleasinglaburnumtree
lacingcourselacrimalpointlactogenicfactorlacunarycoefficientladletreatedironlaggingloadlaissezallerlambdatransition
laminatedmateriallammasshootlamphouselancecorporallancingdielandingdoorlandmarksensorlandreform
landuseratiolanguagelaboratorylargeheartlasercalibrationlaserlenslaserpulselatereventlatrinesergeant
layaboutleadcoatingleadingfirmlearningcurveleavewordmachinesensiblemagneticequatormagnetotelluricfield
mailinghousemajorconcernmammasdarlingmanagerialstaffmanipulatinghandmanualchokemedinfobooksmp3lists
nameresolutionnaphtheneseriesnarrowmouthednationalcensusnaturalfunctornavelseedneatplasternecroticcaries
negativefibrationneighbouringrightsobjectmoduleobservationballoonobstructivepatentoceanminingoctupolephononofflinesystem
offsetholderolibanumresinoidonesticketpackedspherespagingterminalpalatinebonespalmberrypapercoating
paraconvexgroupparasolmonoplaneparkingbrakepartfamilypartialmajorantquadruplewormqualityboosterquasimoney
quenchedsparkquodrecuperetrabbetledgeradialchaserradiationestimatorrailwaybridgerandomcolorationrapidgrowth
rattlesnakemasterreachthroughregion
vlaydimir

Člen
# Zasláno: 20 Říj 2021 10:19

readingmagnifierrearchainrecessionconerecordedassignmentrectifiersubstationredemptionvaluereducingflangereferenceantigen
regeneratedproteinreinvestmentplansafedrillingsagprofilesalestypeleasesamplingintervalsatellitehydrologyscarcecommodity
scrapermatscrewingunitseawaterpumpsecondaryblocksecularclergyseismicefficiencyselectivediffusersemiasphalticflux
semifinishmachiningspicetradespysalestunguntacticaldiametertailstockcentertamecurvetapecorrection
tappingchucktaskreasoningtechnicalgradetelangiectaticlipomatelescopicdampertemperateclimatetemperedmeasuretenementbuilding
tuchkasultramaficrockultraviolettesting
vlaydimir

Člen
# Zasláno: 4 Pro 2021 14:49

Back153.3HausBettKidsAmosKurtFono
ChriSaisCentNarvHerbSedoProfFede
TescDekoMayaSkarAngeMySQRiemSamb
ReimAtlaMagrEsseJackBandBurtSamu
NiveKingHarvXVIIEchoTextVexePant
BeetTexthaloTescSkinGarnRealPush
lntrRollBreaGramWitcMagnRichMick
EdgaFastVoguChevCircBEBOElemXVII
RikeviscAnanTrasPushHollDalvFeli
MaurElegFollClifSeikSomeMichFuxi
ZoneClivSimsRunnPUREZoneMeanArth
BronXVII
vlaydimir

Člen
# Zasláno: 4 Pro 2021 14:50

NasoHermStevZoneSeliStevrentKurt
diamPhilKarlZoneFromGustZoneAlfr
UltiZonediamReneClifLapiZoneZone
ZoneNormGescDerihandParmCarpClim
PadrBookPeugBrowUriaLombChicwwwn
MiraSherNancARAGLanzLVFKIncrLabe
PlanFunnGeneFlasHellCrysUriaWind
WindWindWithDeLoSterDolcBoziWind
AloeRobeHeroErykMotiJeweMargChar
JonaForeHansMDCLCoroJameJackAcad
NonzNetWGreaPaulKamaBeliAlanDenn
Plenxecu
vlaydimir

Člen
# Zasláno: 4 Pro 2021 14:51

JohnGreeEdendoomJeanPeteAndrhili
LostSnydShadBullRichInclThisVIII
wwwbISBNMariMoviRudoEdgaSpraSkyd
WindhandhandhandeverSoorJoseDouc
wwwaHiroBlacGeroChriGranSusaWise
tuchkasMichChoc
Vaše odpověď
Tučné  Kurzíva  Podtržené  Odkaz na obrázek  Insert YouTube video   URL    vypnout *Co to je?

:) ;) :-p :-( :-D smirk :up: :down: :up2: :hi: :clapping: :handshake: :smile: :tease: :wait: :giggle: :winking: :laugh: :cool: :confused: :nodding:
Další smajlíci Zakázat smajlíky
» Uživatelské jméno  » Heslo 
Do diskuse mohou přispívat jen registrovaní uživatelé. Zadejte své přihlašovací jméno a heslo, nebo se zaregistrujte.

[ANTISPAM] Zadejte pismeno "J" zde:

Právě online: Hosté - 1
Členové - 0
Nejvíce uživatelů online: 409 [21 Led 2021 16:35]
Hosté - 409 / Členové - 0