Posilovani.net  
 Posilovani.net - Domů - Odpovědět - Statistika - Registrace - Hledat -

forum.posilovani.net / Suplementy / Mutant test - někdo kdo to vyzkoušel?
Autor Zpráva
blu3

Člen
# Zasláno: 20 Říj 2011 10:50

Ahoj, nemáte někdo zkušenost s tímto nebo něčím co má podobný složení?

http://obchod.ronnie.cz/s-3965-mutant-test.html?r= rob41

Celkem mě láká to vyzkoušet, vypadá to zajímavě.
tetsuo

Člen
# Zasláno: 20 Říj 2011 15:49

Tak podle složení by to mělo fungovat. Nic proti.

Nový web a fórum o posilování: http://www.body-test.cz/cs/
adam545

Člen
# Zasláno: 20 Říj 2011 17:16

tetsuo
Tak to mě taky docela zajímá. A myslíš že je to vhodný snažit se zvýšit testosteron nějakejma látkama ? Nesnižuje si tak člověk vlastní produkci ?
adam545

Člen
# Zasláno: 22 Říj 2011 07:08

blu3
Kdyžtak jestli to budeš zkoušet, tak se pak prosimtě pochlub jaký to je. Dík
blu3

Člen
# Zasláno: 22 Říj 2011 08:15

Adam: Zatím to neplánuju ale do budoucna v horizontu jednoho měsíce uvažuju že si to koupim.
tetsuo

Člen
# Zasláno: 22 Říj 2011 10:34

Ten Mutant Test obsahuje
1) Tribulus a další látky, které různě (některé dost málo) zvyšují přirozenou tělní produkci testosteronu.

2) Anti-aromatázy na přírodní bázi, které snižují znehodnocení vlastního tělního testosteronu na DHT (vázaný, pro stavbu svalů nepoužitelný testosteron).

Čili je to úplně odlišný mechanismus, než když bereš steroidy - umělé deriváty testosteronu, které zabrání vlastní tělní produkci testosteronu.

Jen je dobrý si uvědomit nějaký základní čísla:
Zdravej, dospělej muž produkuje tak 10-12 mg testosteronu denně. V různé míře se to ale konvertuje na DHT.

Steroidy se užívají tak v dávkách minimálně 35 mg denně a více. Vlastní tělní testosteron, ale poklesne třeba na 5 mg a méně.

Látky obsažené v Mutant testu zvýší tělní testosteron třeba o 2-3, možná 4-5 mg denně a sníží konverzi na DHT třeba o 30-40 %. (Odhaduju z toho, co vím o těch přírodních látkách, co tam jsou obsažené.) Pořád to tedy nebude ani z poloviny (možná sotva tak ze třetiny) účinné jako braní malých dávek steroidů.

Tolik orientační čísla.

adam545

Člen
# Zasláno: 22 Říj 2011 11:01

tetsuo

Jasný, já od toho nečekam nějakej zázrak, ale trochu to třeba prospěšný být může ne ?
Hele a když člověk kouří tak si znehodnocuje testosteron víc, že ?
Díky
tetsuo

Člen
# Zasláno: 22 Říj 2011 11:27

trochu to třeba prospěšný být může ne ?
Právě jsem ti to základně vyčíslil.

dyž člověk kouří tak si znehodnocuje testosteron víc, že ?
Ani nevím, co všechno kouření dělá. Minimálně zhoršuje vstřebávání vitamínu C. O vliv na hormony jsem se nezajímal.

blu3

Člen
# Zasláno: 22 Říj 2011 12:29

Osobně bych nikdy do těla steroidy nedal, proto se mi spíš zamlouvá tato alternativa. No až přiletim z dovči tak doplnim zásoby a objednám to spolu s NO-Xplode 2.0
adam545

Člen
# Zasláno: 22 Říj 2011 18:09

blu3
To taky asi zkusim. A co to NO-Xplode 2.0, o tom si slyšel něco pozitivního ?
blu3

Člen
# Zasláno: 22 Říj 2011 22:12

Osobně mam teď tu původní verzi AVPT a jsem s tim spokojenej. Před tréninkem to dost psychicky nabudí. Nicméně že by mě to nějak nafukovalo jsem si zatim nevšiml.
kernel

Člen
# Zasláno: 22 Říj 2011 23:13

To taky asi zkusim. A co to NO-Xplode 2.0, o tom si slyšel něco pozitivního ?

NOx přípravky mají katabolický účinek.

Efektem je zvýšená tepová frekvence, mírné(nevím jaké) rozšíření cév a vyšší prokrvení (nevím jak) pruhovaného svalstva skeletu.
Člověk se napumpuje-oteče, zpotí, má vyšší fyz. výkon a stojí ho to něco masa.
Tento efekt svaly spotřebovává.

Vůle odejde dřív než tělo.
tetsuo

Člen
# Zasláno: 23 Říj 2011 00:10

Ale tak trénink je katabolický děj. Výrobky na bázi NO2 (oxidu dusnatého) ten efekt podpoří.

Anabolický efekt si navodíš až po tréninku příjmem živin.

blu3

Člen
# Zasláno: 27 Říj 2011 18:18 - Změnil/a: blu3

Ještě teda bych měl dotaz na tetsua - Co se týče složení, je ten počet 5 kapslí ráno optimální?
blu3

Člen
# Zasláno: 5 Lis 2011 08:27

adam545
Tak už to mam doma a dneska ráno si vzal první dávku. Musim říct, že za pár minut se mi udělalo lehce blbě (na zvracení) ale to se mi udělalo před zhruba půlrokem i po první dávce BCAA, asi než si tělo zvyklo. Za zhruba 3 týdny popíšu výsledky
tetsuo

Člen
# Zasláno: 5 Lis 2011 13:19

Jo, z toho si nic nedelat. Telo skoro vzdycky reaguje negativne na prvni davky latek, na nez neni zvykle.

adam545

Člen
# Zasláno: 5 Lis 2011 15:54

blu3

Ok, budu se těšit. Právě tak za 3 týdny bych si to chtěl koupit, tak počkam co napíšeš. Zatim
blu3

Člen
# Zasláno: 19 Lis 2011 15:45 - Změnil/a: blu3

adam545

Tak myslim, že reference můžu dát už teď.
Vcelku to beru jako vyhozený peníze a musim souhlasit s tetsuem v tom, že používat něco na podporu tvorby testosteronu se vyplatí asi fakt až od třiceti či více let...ale holt jsem si to musel vyzkoušet

Sílu mi to nezvedlo ani trochu, jen mi to možná trochu zlepšilo růst svalů (nicméně ani tak si nejsem jistej, jestli by to bez něj nebylo podobný či stejný). Zkusim to dobrat až do konce a kdyby se náhodou něco zlepšilo tak tu ještě napíšu...ale dost silně o tom pochybuju.

Do budoucna jsem chtěl zkusit Bullnox ale po týhle zkušenosti mě ani moc neláká.
adam545

Člen
# Zasláno: 20 Lis 2011 15:21

blu3

Tak to je škoda, docela jsem se na to těšil. Ale třeba to člověk musí brát dlouho. A asi teda taky určitě záleží na jeho přirozený hladině testosteronu. No a hlavně jak řikal Tetsuo, člověk od toho nemůže čekat to co steroidů. No tak ještě napiš až to dobereš. Zatim
adam545

Člen
# Zasláno: 30 Lis 2011 07:33

blu3

Čau, tak co, už si to dobral ? A myslíš teda že sou to vyhozený prachy ?
blu3

Člen
# Zasláno: 30 Lis 2011 11:21

Stále beru dle doporučenýho dávkování a žádnej posun. Osobně nedoporučuju.
tetsuo

Člen
# Zasláno: 30 Lis 2011 14:01

Ani zvýšenou vitalitu?

blu3

Člen
# Zasláno: 30 Lis 2011 15:55

Nene, vůbec nic...možná mi to jen nesedne a na někoho jinýho to efekt mít bude.
adam545

Člen
# Zasláno: 6 Led 2012 13:34

Tak ten Mutant Test na sobě taky vyzkoušim, Tetsuo prosimtě je lepší držet se toho jejich dávkování 5 tablet ráno nebo jak si jinde psal ty ohledně tribulu rozdělit během dne ?

A ještě někde jsem od tebe četl, že testosteron zvyšuje i Vitamín D, zajímalo by mě ale dávkování ? Stačí těch 10 mg denně ?

Díky
Vaše odpověď
Tučné  Kurzíva  Podtržené  Odkaz na obrázek  Insert YouTube video   URL    vypnout *Co to je?

:) ;) :-p :-( :-D smirk :up: :down: :up2: :hi: :clapping: :handshake: :smile: :tease: :wait: :giggle: :winking: :laugh: :cool: :confused: :nodding:
Další smajlíci Zakázat smajlíky
» Uživatelské jméno  » Heslo 
Do diskuse mohou přispívat jen registrovaní uživatelé. Zadejte své přihlašovací jméno a heslo, nebo se zaregistrujte.

[ANTISPAM] Zadejte pismeno "J" zde:

Právě online: Hosté - 2
Členové - 0
Nejvíce uživatelů online: 299 [4 Dub 2017 04:49]
Hosté - 299 / Členové - 0