Posilovani.net  
 Posilovani.net - Domů - Odpovědět - Statistika - Registrace - Hledat -


forum.posilovani.net / Suplementy / Mutant Mass aminospektrum
Autor Zpráva
Finrod

Člen
# Zasláno: 9 Říj 2011 11:53


Zdravím,

už asi rok používám tento gainer:

http://www.vitaminshop.cz/detail.php?idzb=1699

jsem s ním celkem spokojen, ale abych to mohl lépe posoudit, chtěl bych zkusit i něco jiného. Po projití různých recenzí a názorů jsem se rozhodl pro Mutant Mass, ale ještě pochybuju o dvou věcech.

1. V obchodě kde nakupuji suplementy jsem se na Mutanat Mass ptal a prodávající (který minimálně vypadá, že tomu rozumí) mi řekl, že ho nevedou, protože údajně zjistili, že i přes jeho kvalitní recenze obsah neodpovídá udávanému složení a může se člověku stát, že si v podstatě koupí jen drahý cukr, že se to sem vozí přes Polsko a prostě že ta kvalita není moc zaručená. Samozřejmě jsem to vzal v potaz jako jeden z názorů.

2. Z údajů o jeho AK spektru http://shop.kulturistika.com/sportovni-vyziva/muta nt-mass/ jsem si všiml, že v porovnání s požadavky organismu (uvedených nejednou i na tomto fóru) je u některých AK značná odchylka od ideálního poměru.

Takže se chci zeptat na váš názor než do toho půjdu, abych nepřešel k něčemu méně kvalitnímu a nevyhodil tak prachy zbytečně.

Díky
tetsuo

Člen
# Zasláno: 9 Říj 2011 13:07


Já jsem Mutant Mass užíval a bylo to v pohodě. Ale samozřejmě, mělo to svá omezení co se týče regenerace. 4 tréninky týdně už jsem s tím nedával. Postupně jsem přešel na jiné výrobky a regenerace se zlepšila na 4, 5 tréninků týdně a dál...

Mutant Mass uívá hodně lidí, ale nevím, okdud všude to vozí.


Nový web a fórum o posilování: http://www.body-test.cz/cs/
Finrod

Člen
# Zasláno: 9 Říj 2011 13:54


A na cos teda přešel? Ještě jsem koukal třeba na tohle http://shop.kulturistika.com/sportovni-vyziva/hype r-mass-6000/?ms_id=123 ale přijde mi tam hrozně velkej podíl cukrů v tech sacharidech. Jinak teda asi zkusim toho Mutanata no
tetsuo

Člen
# Zasláno: 9 Říj 2011 14:28


Přešel jsem na tohle a pak jsem to začal prodávat:
http://www.body-test.cz/sacharidovo-proteinove-nap oje
http://www.body-test.cz/amino-muscle-growth

Teď už nějak ty jiné produkty nesleduju.


Nový web a fórum o posilování: http://www.body-test.cz/cs/
Finrod

Člen
# Zasláno: 9 Říj 2011 14:54


to jo, to vim, že tady doporučuješ jako výrobky, já teda nevim, co konkrétně na nich je lepšího, v čem máš lepší zkušenosti? dle složení třeba bych řekl, že sušená syrovátka oproti izolátům a koncentrátům musí mít po tréninku horší stravitelnost....
tetsuo

Člen
# Zasláno: 9 Říj 2011 16:23


Sladká sušená syrovátka má mimořádně dobrou vstřebatelnost (na rozdíl od velkých dávek glukózy třeba; a to díky nižší osmolaritě), obsahuje minerály, které umožnují lepší vstřebávání sacharidů atd.
Pokud někdo nemá problémy s trávením laktózy, tak žádné jiné problémy nenastanou.

Navíc proteinová část je tvořená mnohem více složkami než sladkou syrovátkou. Všechny složky nápoje jsou velmi snadno stravitelné. Syrovátkový izolát oproti nim nemá žádné benefity.

Nezávisle na tom, co si myslím, nebo mám vlastní zkušenost, mi lidi, co to berou, říkají, že rozdíl v regeneraci velmi dobře poznají a jsou často překvapení, jak dobře to funguje.

Já ale základ vkládám do AMG Gaineru. Ten beru jako první, až pak Anabolic GF. Takhle kombinace je tak účinná, že prakticky nemám šanci, aby mě něco na druhý den bolelo, i kdybych cvičil jakkoli.
(Většinou ani lidem nepíšu, jak cvičím, protože tomu moc nevěří.)


Nový web a fórum o posilování: http://www.body-test.cz/cs/
Finrod

Člen
# Zasláno: 9 Říj 2011 17:31 - Změnil/a: Finrod


No v tom případě přemýšlím o tom, že ty menší balení na zkoušku zkusim vzít, podle toho, co říkáš by měl být výsledek patrný. Ten AMG je teda výrazně dražší, a koukal jsem, že je tam dost velkej poměr bílkovin, což nevim jestli hned po tréninku je dobrý, a o složení cukrů tam neni nic napsáno, jestli sem to nepřehlídl.... jak teda ty tyhle dva výrobky dávkuješ? (hlavně mi jde o timing)...
tetsuo

Člen
# Zasláno: 9 Říj 2011 18:14


AMG je úplně jinej princip než klasický gainery.


Nový web a fórum o posilování: http://www.body-test.cz/cs/
Finrod

Člen
# Zasláno: 9 Říj 2011 18:21


A můžeš být prosím konkrétnější? Přece jen vyjde o dost dráž, než to co používám, takže kdybych si to měl koupit, tak bych rád věděl co a jak.
tetsuo

Člen
# Zasláno: 9 Říj 2011 22:03


Základní principy jsou vysvětlený v těchto článcích:
http://www.body-test.cz/novinka-aminokyselinove-sp oustece-svaloveho-rustu
http://www.body-test.cz/maximalni-uzitek-z-amg

Jde prostě o to, že ty VOLNÉ krystalické aminokyseliny namíchané v určitém poměru (tedy žádné BCAA nebo nepravé "aminokyselinové" tablety) spouštějí anabolizaci rychleji a silněji než sacharidy přes inzulín.
Část těch aminokyselin v AMG prostě nelze brát jako "stavební", ale jen "spouštěcí".
Proto je tam jiný poměr "bílkovin" a sacharidů. Ale v zásadě to nejsou klasické bílkoviny. Jsou to krystalické aminokyseliny. Proto jsou drahé. A proto to tady taky nikomu na potkání nedoporučuju.

Po tréninku si dám 40-50 g AMG Gaineru, za 15-20 minut 50-60 g Anabolicu GF a aza půl hodiny 40-50 g AMG Gaineru. Tohle je zatím nejlepší vytestovaná kombinace.


Nový web a fórum o posilování: http://www.body-test.cz/cs/
Lou

Člen
# Zasláno: 4 Lis 2011 13:18


Ahoj, do jakého gaineru bych měl přidat mct olej aby se to pak nejvíce podobalo mass gainu mct? objednávám na bodytestu anabolic GF a AMG gainer a příde mi zbytečné kupovat ještě mass gain když by šel teoreticky namíchat z gaineru a mct. Díky za odpověď
tetsuo

Člen
# Zasláno: 4 Lis 2011 14:52


Účelem Mass Gainu MCT je průběžně zpomalovat příliš rychlý metabolismus ektomorfů a tím zaručit, aby se přijímaní živiny nespalovaly "naprázdno"-bez užitku.
Čili se pije v malých dávkách během dne, tak půl hodiny před jednotlivými jídly. Ideálně tak 20-30 g prášku, pokaždé. Denně celkem tak 100-150 g prášku.

Teoreticky se dá smíchat Anabolic GF s MCT olejem, mělo by to fungovat podobně.
Přibližně 100-120 g prášku a nějaké 3-4 lžíce MCT oleje.


Nový web a fórum o posilování: http://www.body-test.cz/cs/
Finrod

Člen
# Zasláno: 15 Čvn 2013 10:12


Tak jsem výrobky vyzkoušel a musím říct, že nějak zvlášť velký efekt co se týče regenerace nepociťuji. Kombinuji AMG Gainer s Anabolicem GF a ještě s AMG Tonicem. Dávkuji před tréninkem 50g tonicu a po tréninku 40g AMG gaineru, 50g Anabolicu a 40 g AMG gaineru v časových odstupech, dávky jsou o něco nižší protože vážím jen 60kg. Jakmile ale trénink jen trochu přepálím, druhý den mě bolí celé tělo, nemám pocit, jak uváděl výše Tetsuo, že bych mohl cvičit nějak víc aniž bych neměl problém s regenerací...
c4sper

Člen
# Zasláno: 15 Čvn 2013 12:22


nj Finrod asi by si toho měl vyzkoušet víc a co ti víc sedne toho se drž.. Já sem dal na doporučovaný suplementy Protein(matrix) gainer(go pro) a cvičím každej den, spodek,vresek,spodek,vrsek.. A zatím sem nezažil následující den nějaký napětí ve svaluu.. je to paráda, i když mi ten pocit bolesti někdy chybíí :D vzdycky sem se utěšoval tímm že to rostee


Cíl je sen ke kterému napíšete datum !
Finrod

Člen
# Zasláno: 15 Čvn 2013 22:51


No jasně, tak něco už jsem právě vyzkoušel jak tady píšu nahoře. Nejhorší je, že do toho člověk nevidí, teorie je jedna věc, ale praxe pak jiná. Každej výrobej nabízí to nejlepší, každej je revoluční a pak si vyber. Třeba ten gainer co píšeš nevim jestli je kasein nejlepší složka proteinu v gaineru. Navíc ti tam pak ani nenapíšou co čeho tam je. Takže třeba to že je tam WPC je hezká věc, ale otázka je kolik oproti ostatnímu, to je skoro u všech výrobků. Kdyby to bylo něco levného tak si to člověk zkouší nevim jak dlouho, ale při těch cenách a při faktu, že to člověk nepozná hned a jednoznačně je ten výběr opravdu těžkej.
Legi

Moderátor
# Zasláno: 16 Čvn 2013 11:55


Dobří výrobci se snaží i v gainerech docílit kompletního aminokyselinového spektra, takže pokud je v gaineru též kasein, je to známka právě této snahy a kvality.


42let @ 195cm @ 125kg
Finrod

Člen
# Zasláno: 16 Čvn 2013 14:12


Jasně, ale to je právě ono, že když je tam jen na doplnění pro dosažení správného spektra tak ok, pokud je ho tam mrak, tak je to blbý. Taky jedna věc je co je uvedeno na obalu a druhá, co je skutečně uvnitř.
Vaše odpověď
Tučné  Kurzíva  Podtržené  Odkaz na obrázek  Insert YouTube video   URL    vypnout *Co to je?


   :) ;) :-p :-( :-D smirk :up: :down: :up2: :hi: :clapping: :handshake: :smile: :tease: :wait: :giggle: :winking: :laugh: :cool: :confused: :nodding:
Další smajlíci Zakázat smajlíky
» Uživatelské jméno  » Heslo 
Do diskuse mohou přispívat jen registrovaní uživatelé. Zadejte své přihlašovací jméno a heslo, nebo se zaregistrujte.

[ANTISPAM] Zadejte pismeno "J" zde:
 
Právě online: Hosté - 3
Členové - 1 [ vlaydimir ]
Nejvíce uživatelů online: 299 [4 Dub 2017 04:49]
Hosté - 299 / Členové - 0


Powered by forum software miniBB™ © 2001-2007
TOPlist