Posilovani.net  
 Posilovani.net - Domů - Odpovědět - Statistika - Registrace - Hledat -

forum.posilovani.net / Suplementy / Zakladni suplementy
Autor Zpráva
skvarek123

Člen
# Zasláno: 2 Čvn 2011 22:18

Zdravim zacinam po roku a pul zase cvict vzdy sem bral kreatin ,gainer, bcaa chci se zeptat jestli je to opravdu ten zaklad zaco stoji vyhodit penize nebo je natrhu "neco noveho" co neni jen reklamni trik a opravdu funguje je toho strasne moc nemam vubec prehled dik

---------------------------------
NO STEROIDS!!!
air maxim

Člen
# Zasláno: 2 Čvn 2011 22:26

ještě bych se zeptal jaké kvalitní a cenově dostupné BCAA koupit?
Již mám creatin monohydrát a gainer Mutant Mass. Díky moc za radu. případně co ještě koupit abych co nejvíc využil potenciál svého těla. Samozřejmě kvalitní strava což mám už zmáknuté.
tetsuo

Člen
# Zasláno: 3 Čvn 2011 00:03

Vitamíny a minerály. Kloubní výživu.

Nový web a fórum o posilování: http://www.body-test.cz/cs/
skvarek123

Člen
# Zasláno: 3 Čvn 2011 15:32

Cekal sem torchu obshalejsi odpoved .... vitaminy a minerly jsou urcite na neco dobre jen asi mi moc nepomuzou kdyz potrebuju co mozna nejrychleji nabrat objem(do plavek) nemusi to byt jen cista svalova hmota ale treba neco co mne hodne zavodni jeste o neco vice nez kreatin na trhu jsou snad tisice suplementu a neche se mi verit ze by ani jeden jediny nestal za to
Diky za odpoved tetsuo

NO STEROIDS!!!
kernel

Člen
# Zasláno: 4 Čvn 2011 00:03

co ještě koupit abych co nejvíc využil potenciál svého těla.

Svíčkovou, roštěnou, krůtí stehna, lososa, pstruha, štiku, rejži basmati, polo-loupanou, kroupy, jáhly, kokosový olej, olej z vlašských nebo lískových ořechů, lněný. Kefír a biomusli tyčinky. Grilovací pánev, olej ve spreji....

Tak měl jsi tohle někdy vůbec doma?

Vůle odejde dřív než tělo.
kernel

Člen
# Zasláno: 4 Čvn 2011 00:17

co mozna nejrychleji nabrat objem(do plavek)

pokud býváš unavený po kvalitním tréningu(EZ činka, těžké kladky, Scottova lavice na max.) a pod. bude potřebné dát si větší dávku gaineru, ideálně aj s troškou kaseinu např. přidat kvalitní tvarohový výrobek, můžou nastat svalové úbytky, tj. pokud se jedná o vytrvalečtější sportovní výkon přidej před a po výkone po 5 g glutaminu a na noc Egg Amino těsně před spaním tak 3.
Jo a krém na strije.

Vůle odejde dřív než tělo.
air maxim

Člen
# Zasláno: 4 Čvn 2011 01:55

budeš se divit ale měl, psal jsem suplementy např BCAA a tak podobně... ale díky za tenhle výčet.
tetsuo

Člen
# Zasláno: 4 Čvn 2011 12:02 - Změnil/a: tetsuo

Jestli chceš nějakou rychlou "kůru" složenou z legálních suplementů a nechceš kreatin, tak ideální jsou:

a) rostlinné adaptogeny - ecdysteron, rhodiola, leuzea

b) HMB (denně 6x čtvrt gramu)

c) kolostrum (s vysokým IGF-1 a nízkým, obsahem imunoglobulinů)

d) BCAA se hodí ráno před snídaní a na konci tréninku před příjmem gaineru, v dávce tak 3-5 g.

Teoreticky by neměl zavodňovat kreatin ethyl-ester.

Jinak proteiny s vyváženým spektrem aminokyselin, obsahem nedenaturovaného bioaktivního syrovátkového proteinu s růstovými faktory (IGF a spol.).
Novinka jsou i směsky aminokyselin podle metodiky AMG (Amino Muscle Growth).

Dobrý je i přídavek správných tuků, vyloženě vychytávka je MCT olej.
Svému účelu poslouží i guggulsterony, lehce může CLA. Jinak lecitin, rybí olej...

Různými nárazovými kombinacemi těchto výrobků (při dodržování dobré výživy a intenzivního tréninku) lze dosáhnout nárustu kolem 3 kil svalů za měsíc. Normálně bys dal tak 1 kg. Bude to fungovat ale jen napoprvé, teoreticky při určitém postupném zapojování to bude fungovat 2-3 měsíce.
Finanční investice jsou ale značné a pořád to vyžaduje opravdu si hlídat výživu.

Z minerálů je zásadní zinek. Potom selen a chrom.
Z vitamínů hlavně pyridoxin (B6) a niacin (B3), ale v podstatě celý B-komplex, a to opravdu v megadávkách.
Vhodné je zvýšit i příjem vitamínu C, někam na 1-1, 5 g denně. Brát nalačno, k tomu zinek, hořčík a pyridoxin.

air maxim

Člen
# Zasláno: 5 Čvn 2011 20:54

díky moc tohle jsem potřeboval.. mě osobně Creatin Ethylester zavodnil taky solidně..
skvarek123

Člen
# Zasláno: 8 Čvn 2011 18:46

Diky tetsuo nektere veci uz sme si koupil ale prekvapilo mne na creatin ethyl-ester ze je na jeho obalu napsano ze nezavodnuje ze zavodnuje ejn minimalne tak sem si to precetl na jinych starnakach ze cee moc nezavodnuje

NO STEROIDS!!!
tetsuo

Člen
# Zasláno: 8 Čvn 2011 21:23

Ja jsem CEE nikdy neužíval. Řídím se tím, co se o něm říká. A beru v potaz, že někdo na něj reaguje jinak.

Kreatin monohydrát taky nefunguje na všechny stejně.

Lou

Člen
# Zasláno: 6 Dub 2012 07:54

Teoreticky, když jsem měl dobré výsledky před cca 2 lety s ekdysteronem (,,bral,, jsem ho 6 týdnů), myslíš že teť by už tolik nezapůsobil, když je to takovej odstup? přemejšlim jestli radši nevzít zase něco jinýho, diky za info
tetsuo

Člen
# Zasláno: 6 Dub 2012 13:13

Zapůsobí to znovu.

Vaše odpověď
Tučné  Kurzíva  Podtržené  Odkaz na obrázek  Insert YouTube video   URL    vypnout *Co to je?

:) ;) :-p :-( :-D smirk :up: :down: :up2: :hi: :clapping: :handshake: :smile: :tease: :wait: :giggle: :winking: :laugh: :cool: :confused: :nodding:
Další smajlíci Zakázat smajlíky
» Uživatelské jméno  » Heslo 
Do diskuse mohou přispívat jen registrovaní uživatelé. Zadejte své přihlašovací jméno a heslo, nebo se zaregistrujte.

[ANTISPAM] Zadejte pismeno "J" zde:

Právě online: Hosté - 1
Členové - 0
Nejvíce uživatelů online: 299 [4 Dub 2017 04:49]
Hosté - 299 / Členové - 0