Posilovani.net  
 Posilovani.net - Domů - Odpovědět - Statistika - Registrace - Hledat -

forum.posilovani.net / Suplementy / Mutant Mass- dávkování
<< . 1 . 2 .
Autor Zpráva
berat

Člen
# Zasláno: 10 Bře 2011 16:25

taky sem mel strach z cokoladove prichuti, ptz sem par jinych mel a byly hnusne, ale tenhle je fakt dobry
b3a7

Člen
# Zasláno: 10 Bře 2011 17:00

No Andre, když tolik hlídáš sachry, tak ionťáky bývají slazené cukrem. Já měl ionťák asi před rokem. Višňovej od nutrendu, nebo jak se to jmenuje. Ale pokaždé mě tak pálila žáha, že jsem celej litr vyhodil a vypil jsem z toho asi 30ml.
Ale to je jen moje zkušenost, podobně na tom jsem i když snim banán, broskev nebo meruňky a podobný ovoce.
Andre

Člen
# Zasláno: 10 Bře 2011 17:22

Ja s tim pocitam, ze to bude mit nejake cukry, ale kdyz to dam 3-4x tydne podle treninku tak se nic strasneho nestane pokud to teda bude mit u me nejaky ucinek. Pokud ne tak to nekomu dam nebo vyhodim.
Jinak to je docela blbe, ze nemuzes jist tolik druhu ovoce. U doktora si nebyl? protoze by me zajimalo cim je to zpusobene.
b3a7

Člen
# Zasláno: 10 Bře 2011 17:27

Byl, protože mě pálila žáha furt, snad i po vodě. Jmenuje se to gastroesofageální reflux. Něco sem na to dostal a bral jsem to asi půl roku, pak se to srovnalo. Ted už jenom po džusech, takovém ovoci a některých věcech jako ten ionťák a tak. Takže se tomu vyhýbám.
Andre

Člen
# Zasláno: 10 Bře 2011 17:45

Docela zvlastni
benson77

Člen
# Zasláno: 26 Čvc 2012 18:16

banan-jahona...suprova chut
LaFontaine

Člen
# Zasláno: 27 Čvc 2012 00:24

Ja mam jahodu-banan podruhe a zda se mi jina. I ta barva je ted takova jedovate ruzova, coz predtim nebylo. Samotnej prasek je svetlejsi.
Chut se mi ted po cokolade moc nezda, ale to se mi nezdala ani cokolada po jahode-bananu Je to o zvyku.
benson77

Člen
# Zasláno: 27 Čvc 2012 17:06

jj ma to ruzovou barvu...prasek ale jinou no
frenchy

Člen
# Zasláno: 11 Kvě 2013 21:27

Dobrej chci se zeptat .Jaky mnel na vas Mutant mass ucinky dekuji za odpoved
<< . 1 . 2 .
Vaše odpověď
Tučné  Kurzíva  Podtržené  Odkaz na obrázek  Insert YouTube video   URL    vypnout *Co to je?

:) ;) :-p :-( :-D smirk :up: :down: :up2: :hi: :clapping: :handshake: :smile: :tease: :wait: :giggle: :winking: :laugh: :cool: :confused: :nodding:
Další smajlíci Zakázat smajlíky
» Uživatelské jméno  » Heslo 
Do diskuse mohou přispívat jen registrovaní uživatelé. Zadejte své přihlašovací jméno a heslo, nebo se zaregistrujte.

[ANTISPAM] Zadejte pismeno "J" zde:

Právě online: Hosté - 3
Členové - 1 [ vlaydimir ]
Nejvíce uživatelů online: 299 [4 Dub 2017 04:49]
Hosté - 299 / Členové - 0