Posilovani.net  
 Posilovani.net - Domů - Odpovědět - Statistika - Registrace - Hledat -


forum.posilovani.net / Suplementy / Mutant Mass- dávkování
. 1 . 2 . >>
Autor Zpráva
lukas191

Člen
# Zasláno: 1 Bře 2011 17:15


Zdravim, vím ľe tady toho je hodně ale mohl by mi někdo poradit jak přesně brát ganer Mutant Mass ??? Potřeboval bych vědět jak ho brát ve cvičící dny a ve dny kdy je pauza díky moc za odpovědi.
b3a7

Člen
# Zasláno: 1 Bře 2011 17:19 - Změnil/a: b3a7


Tréninkový den - po tréninku- 1g na kg. Rozdělit na dvě dávky, jednu hned po tréninku a za 30 min daląí.

Jinak si můľeą dávat gainer místo snídaně nebo svačiny. Ale sou to rychlé cukry, takľe pokud jsi endomorf, tak nedoporučuju to přehádět - maximálně místo snídaně.
lukas191

Člen
# Zasláno: 1 Bře 2011 17:30


Dobře a jak to je v necvičící den?? A před tréninkem ho mám brát ???
b3a7

Člen
# Zasláno: 1 Bře 2011 17:42


Jsou to rychlé cukry takľe místo snídaně je to vhodné pokud nerad snídáą. Ale jinak bych to moc nepřeháněl. Dá tím nahradit i svačina, ale pokud si endomorf tak bych tu myąlenku pustil z hlavy. Ale i celkově je podle mě mnohem lepąí jíst normální jídlo. Zejména komplexní sacharidy z celozrnného pečivo.

Před tréninkem:

http://forum.posilovani.net/index.php?action=vthre ad&forum=2&topic=4464
lukas191

Člen
# Zasláno: 1 Bře 2011 17:48


No řekl bych ľe trochu snahu k nabírání tuků mám. Dobrá takľe gainer během dne bych brát neměl. Mutant Mass mi dneska přiąel domů. A jak to je teda v den bez tréninku to bych asi gainer brát neměl co ??
b3a7

Člen
# Zasláno: 1 Bře 2011 18:23


To je celkem jedno. Kdyľ ti to sedí do denního příjmu ľivin, tak je to na tobě. Problém je, ľe se toho moc nenajíą a jsou to rychlý cukry.

Místo snídaně je to dobrá volba, protoľe se ty ľiviny rychle vstřebají. Ale já jako endomorf dávám přednost normální snídani, abych neměl hned hlad.
lukas191

Člen
# Zasláno: 1 Bře 2011 18:26


Tak to já si dám taky raději normální snídani, tak bude stačit kdyľ budu brát gainer jenom po tréninku ?? bude to pak taky znát ??
b3a7

Člen
# Zasláno: 1 Bře 2011 18:30


No gainer je důleľitý HLAVNĚ po tréninku. Kdyľ si ho dáą jindy je to na bázi normálního jídla.

Ale celkově gainer není ľádná věc, po které ti raketově narostou svaly. Je to jen část celku - kvalitní strava, kvalitní trénink.
lukas191

Člen
# Zasláno: 1 Bře 2011 18:50


A je dobrý brát gainer třeba i před tréninkem ??
ZANGER

Člen
# Zasláno: 1 Bře 2011 18:53


v malích dávkách lze. Třeba 30-40g
b3a7

Člen
# Zasláno: 1 Bře 2011 19:19


lukas191
vąechno máą v tom linku co jsem ti poslal. Tak nevím proč se ptáą znova.
lukas191

Člen
# Zasláno: 1 Bře 2011 19:23


tak sorry no
kernel

Člen
# Zasláno: 2 Bře 2011 08:27


Sacharidy v zaludku hodne nabobtnaji a je zbytecny namahat se tahle moc.
Vem si, ze ja treba vazim 105 kg a dal bych si 150 g gaineru najednou ve tri ctvrte litru vody - to je na prasknuti.

Kdyz si dam tri davky po 50 g (prvni potom, co vylezu po treninku ze sprchy, druhou, kdyz prijdu domu, treti, az se prevliknu, vybalim si, jdu na zachod a nachystam si jidlo na vareni.) - tak je to ok. Tenhle postup ti doporuci vetsina rozumnych treneru a dietologu.

Pred treninkem staci davka kolem 30-40 g sacharidovo-proteinove smesky, u lidi pod 90 kg i 20 g. Je to jen takova zasobicka, ktera se pouzije jako prvni zdroj energie po treninku.

často jedu jen na dvě dávky a před cvičením si teď dávám tak 50g


Vůle odejde dřív neľ tělo.
kv1t

Člen
# Zasláno: 2 Bře 2011 09:19


Jj, ale jako náhradu jídla to neber, na to je spíą MBR (proteino-sacharidové), kde je více bílkovin, v gaineru toho moc není, osobně si dám ráno gainer a po půl hodině jeątě snídani.. Musíą se prostě vľít do toho, ľe si budeą muset aspon částěčně propočítávat svůj denní příjem a podle toho zařadit gainer eventuálně protein..
lukas191

Člen
# Zasláno: 2 Bře 2011 17:59


Jo díky za rady, já to tez kusím tak ľe so dám hned po tréninku 60 gramů gaineru a pak aľ přjedu domů tak si dám zase 60 gramů a to je 120g celově a to dává asi 82 g sacharidů coľ by mělo mělo odpovídat na ten jeden gram na kg. Třeba si ho pak budu dávat i před tréninkem uvidím. Na protein nemám bohuľel nemám penéze- chodím jeątě na střední. díky za rady
Andre

Člen
# Zasláno: 8 Bře 2011 21:00 - Změnil/a: Andre


Zdravim,
mam dotaz ohledne prichute. Po rozmichani polovicni davky tedy 65g prasku ve vode cca 250ml. Je ta chut dobra v tom smyslu, ze je ta chut plna (napr. jako cokolada)pokud me chapete nebo to je takova ta umela chut, kde jde citit to dochuceni chemickymi pripravky. Jeste jakou prichut jste meli a kterou by ste mi doporucili:

Cokolada triple (asi cokolada)
vanilka
banan-jahoda
cookies cream

Uvazuju o tom bananu s jahodou, ale nechci kupovat pytel 6,8kg abych to do sebe tlacil s odporem, ale abych se na to tesil

Moje zkusenosti s cokoladovymi suplementy neni dobra pokazde takova plana chut.
Filas

Člen
# Zasláno: 8 Bře 2011 21:04


Ja ted pomalu uz dojizdim jahodu a nemuzu si stezovat. Pokud to dobre rozmixujes bez hrudek, tak to chutna fakt dobre.
b3a7

Člen
# Zasláno: 8 Bře 2011 21:05


Andre
Dneska si budu kupovat ten 6,8 Kg. Měl jsem cookies & cream a čokoládu. Nejlepąí příchutě co sem měl v suplementech. Moľná ta čokoláda je obecně chválená asi nejvíc.

Jinak nevim na co se ptáą, protoľe nevidím otazník.

Jestli na tu chu» jestli je plná, tak to můľu s klidem říct, ľe chemickýho tam neni poznat nic. Parádní chu», která se dá přirovnat k muller milk a podobně.
Andre

Člen
# Zasláno: 8 Bře 2011 21:08


Filas
kolik vody tam davas na tech 65g prasku? To je ten typ suplementu ktery dela hrudky? ja mam sejkr s tou mrizkou takze by se to snad omezilo.

b3a7
na prichut, jen hlavni kriterium byla ta "realna" chut ne umelina jak 6HR vanilka
b3a7

Člen
# Zasláno: 8 Bře 2011 21:09


No 6HR má vynikající chu» na to, ľe je to protein a ne gainer plný sacharidů. Ale Mutant Mass to je proti tomu jiná třída úplně

Hrudky nedělá vůbec. Já dávam 3/4 odměrky do 300ml a chutná skvěle.
Filas

Člen
# Zasláno: 8 Bře 2011 21:15


Ja davam jednu odmerku na 300ml vody. Jasne, hrudky nedela pokud to radne rozmixujes jako kazdej jinej gainer. Je to jen otazka par sekund, ale chce to sejkr Ale to uz jsme odbocili. Ja mel jedinou prichut a to byla ta Jahoda a Banan a muzu doporucit, chutna skvele.
Andre

Člen
# Zasláno: 8 Bře 2011 21:18


Dobre diky moc za rady, nakonec koupim tech 6,8kg ptz tam je jedina moznost jahody s bananem a jeste Myofusion k tomu a mam klid od nakupu min. na 2 mesice
b3a7

Člen
# Zasláno: 8 Bře 2011 21:27


tady ho máą ve vąech.

http://www.nutrisport.cz/20--bilkovin-a-vice/mutan t-mass-sejkr-zadarmo
Andre

Člen
# Zasláno: 8 Bře 2011 21:29


Ja to chtel vyzkouset po 2200g balenich postupne kdyby mi to nahodou nehutnalo, ale jinak to asi koupim v tom nutrisportu diky
b3a7

Člen
# Zasláno: 8 Bře 2011 21:35


Takle - čokoláda to je jistota. Cookies & creme mě osobně chutná hodně. Nevím z jakýho důvodu na to lidi nadávaj, ľe je to hnus a tak.
Jahoda a Banán máą recenzované od Filase

Ale to je na tobÄ› no, 2K2 se nevyplatĂ­ cenovÄ›.
Andre

Člen
# Zasláno: 8 Bře 2011 21:55


prave cenove to nema vubec smysl za 550,- 2200g je moc.
Sice to sem nepatri, ale na f-sport.cz jsem nasel mutanta+iontak(az na 30L) za 1149kc. Za 50kc navic o proti samotnemu mutantovi 1089,- to za zkousku stoji si myslim. A jeste Myofusion misto 829,- maji za 899,- jeste s 300g creatinem od vitalmaxu. Sice nevim jestli neni zbytecnych 130kc navic ale za zkousku to snad stoji.
b3a7

Člen
# Zasláno: 10 Bře 2011 14:09


No dneska mi přiąel ten Mutant a protein Syntha 6 - chu»ově na úplně jiné úrovni neľ Pharma Blend 6HR a Matrix. Je to hodně podobný tomu mutantovi. A sou v tom takový kousky čokolády. Fakt doporučuju
Andre

Člen
# Zasláno: 10 Bře 2011 15:04


ja byl puvodne taky rozhodnuty pro ten BSN, ale pak jsem si prepocital sacharidy a v 1 davce ma 12g sachru coz mi prijde docela dost, ale nekdy ho vyzkousim. Ja uz se tesim az mi prijde ten mutant, sice cokolada ale verim, ze mi zachutna a bananovy myofusion. Ale jsem hodne zvedavy na ten iontak, ktery k tomu mam zadara. Vyzkousim ho az budu mit normalni jidelnicek a delsi trenink, jestli to nejak pomuze.
berat

Člen
# Zasláno: 10 Bře 2011 15:21


Cokoladovy je super, teda pokud budes brat tenhle:
http://www.fitness.cz/gainery-nad-5000g/pvl-mutant -mass-6800g-s14388508

mam ho a fakt v poho, chutna jak granko
Andre

Člen
# Zasláno: 10 Bře 2011 15:53


presne tenhle a granko mam rad
. 1 . 2 . >>
Vaąe odpověď
Tučné  Kurzíva  Podtrľené  Odkaz na obrázek  Insert YouTube video   URL    vypnout *Co to je?


   :) ;) :-p :-( :-D smirk :up: :down: :up2: :hi: :clapping: :handshake: :smile: :tease: :wait: :giggle: :winking: :laugh: :cool: :confused: :nodding:
Daląí smajlíci Zakázat smajlíky
» Uľivatelské jméno  » Heslo 
Do diskuse mohou přispívat jen registrovaní uľivatelé. Zadejte své přihlaąovací jméno a heslo, nebo se zaregistrujte.

[ANTISPAM] Zadejte pismeno "J" zde:
 
Právě online: Hosté - 3
Členové - 0
Nejvíce uľivatelů online: 409 [21 Led 2021 16:35]
Hosté - 409 / Členové - 0


Powered by forum software miniBB™ © 2001-2007
TOPlist