Posilovani.net  
 Posilovani.net - Domů - Odpovědět - Statistika - Registrace - Hledat -

forum.posilovani.net / Suplementy / Jak často měnit složení?
Autor Zpráva
hugisek

Člen
# Zasláno: 17 Úno 2011 00:18

Je hodně důležitý, měnit ,,proteiňáky'' a gainery co se týče složení (jak měnit složení?)?
A co by se spíš mělo měnit častěji - a jak často
Díky
kv1t

Člen
# Zasláno: 17 Úno 2011 08:47

Nechápu! Jak měnit složení? Když změníš složení, tak ho znehodnotíš.. Já používám stále stejný..
hugisek

Člen
# Zasláno: 17 Úno 2011 09:57

No někde sem četl, možná dokonce tady, že čas od času by se měl koupit na jiný bázi. Ne že se koupí jiná značka ale jestli bude základní složení syrovátka nebo něco jinýho ... takhle to nějak bylo tusším
kv1t

Člen
# Zasláno: 17 Úno 2011 10:11

No já ti nevím, myslím, že pokud bereš kvalitní s využitelností nad 80% tak nerozeznáš rozdíl.. Osobně beru od nutri-exact, dobrý poměr cena/kvalita, ale jen s hlavičkou AminoExact. Zatím si nestěžuju, za 2 měsíce 4 kila a na to, že jsem prodělal v tom období sezonní chřipku, která se mě držela skoro 2 týdny a před tím nachlazení a patky si rád vypiju, tak slušné..
Roman91

Člen
# Zasláno: 17 Úno 2011 10:14

složení bych nemělnil pokud tedy bereš kvalitní věci a jseš stím sám spokojen
pokud mě osobně něco nevyhovuje (spíše chutí,nebo po zažívací stránce) tak to vyměním
Andre

Člen
# Zasláno: 17 Úno 2011 18:51

No naposled jsem menil kvuli slozeni jak gainer tak protein, ale dalsi nakup zase zmena. Gainer kvuli lepsi cene a mnozstvi jinak ve slozeni cca stejne a protein kvuli chuti. Jako zase tak velky sok to pro telo neni ne ?
hugisek

Člen
# Zasláno: 17 Úno 2011 23:12

A je třeba nějaký odstrašující případ chuti, o který je obecně znám že jako fakt ne ?
přesto, že každýmu jede něco jinýho...
Roman91

Člen
# Zasláno: 18 Úno 2011 09:31

no jediný co se fakt dalo pozřít se sebezapřenim byl protein od aminostaru
tušim že nějakej whey 50 nebo jak to bylo a pak ten jejich rox
pěnilo to jako kráva,a chuť žádná, prostě obarvená voda, aminostar jednou a dost
jinak sem neslyšel že by byl nějakej protein nebo gainer hnusnej
kv1t

Člen
# Zasláno: 18 Úno 2011 09:35

Taky jsem o aminostáru uvažoval, než mi to tu lidi vyvrátily.. Beru od nutri-exact a chutově dobrota, konkrétně gainer je vynikajcí!
Urba

Člen
# Zasláno: 18 Úno 2011 12:10

Složení nemá cennu měnit,hlavně hledět na to ,aby byli proteiny,gainery z více druhů bílkovin...
Andre

Člen
# Zasláno: 18 Úno 2011 13:19

Jo to peneni jsem mel u gaineru od scitecu-volumass35 sejkr byl plny peny uplne na nic. To bylo pred 4 mesici myslim.
Claws

Člen
# Zasláno: 18 Úno 2011 13:34

Ono, jestliže onen suplement/doplněk je aminokyselinově vyváženej, tak není třeba měnit, možná jen jinou příchuť, protože ti to po čase může přijít stereo-nechutný.
Vaše odpověď
Tučné  Kurzíva  Podtržené  Odkaz na obrázek  Insert YouTube video   URL    vypnout *Co to je?

:) ;) :-p :-( :-D smirk :up: :down: :up2: :hi: :clapping: :handshake: :smile: :tease: :wait: :giggle: :winking: :laugh: :cool: :confused: :nodding:
Další smajlíci Zakázat smajlíky
» Uživatelské jméno  » Heslo 
Do diskuse mohou přispívat jen registrovaní uživatelé. Zadejte své přihlašovací jméno a heslo, nebo se zaregistrujte.

[ANTISPAM] Zadejte pismeno "J" zde:

Právě online: Hosté - 1
Členové - 0
Nejvíce uživatelů online: 299 [4 Dub 2017 04:49]
Hosté - 299 / Členové - 0