Posilovani.net  
 Posilovani.net - Dom - Odpovdt - Statistika - Registrace - Hledat -


forum.posilovani.net / Suplementy / Matrix Syntrax (protein)
. 1 . 2 . >>
Autor Zprva
air maxim

len
# Zaslno: 14 Z 2010 20:38


Dobrý den,
Mám jeden, pro mne velice zajímavý dotaz, který jsem tady nikde nenaąel. Zakoupil jsem si suplement Matrix Syntrax a zajímalo by mě dávkování a míchání s tekutinami. Například moje váha je nyní 70kg a výąka i kdyľ asi v tuto chvíli nepodstatné 178 cm, dočetl jsem se ľe bych měl brát 1.3g na 1kg váhy tzn. tzn 130g ale kolik vody do toho uľ nevím. Na obale je ale psáno dávkování 1 odměrka na 3 decilitr vody. Moje otázka podle čeho se řídit.
2. Daląí otázka která mě velmi trápí, je lepąí mixovat proteinový nápoj klasicky s vodou nebo s mlékem? Já osobně bych upřednostnil to mléko, ale nevím jestli to nemá nějaký ąpatný vliv na vstřebávání látek do těla, nebo něco obdobného. Pokud někdo z vás bude vědět cokoliv co by mi pomohlo budu velmi rád kdyľ odpovíte, děkuji vąem.

tetsuo

len
# Zaslno: 14 Z 2010 21:34 - Zmnil/a: tetsuo


a) Matrix je protein, ten se urcite nedavkuje po 130 g. Zjisti si, co mas opravdu doma.

b) redeni praskovych mixu s vodou je idealni zhruba na 10% roztok. Cili zhruba 10x tolik vody, co prasku. Ale kvuli chuti je lepsi udelat si napoj hustsi a postupne se dopijet cistou vodou.

c) michani s mlekem nezhorsuje vstrebatelnost, dokonce ani nejak nemusi narusit stravitelnost. Muze ale dost vyrazne zmenit vyuzitelnost.
Mleko totiz ma svou vlastni skladbu aminokyselin, ktera muze zlepsit nebo zhorsit profil aminokyselin v proteinu.
Matrix je delany ale dost blizko aminokyselinovemu profilu mleka, cili michani s mlekem je podle me mozne. I kdyz v zasade neexistuje snad nikdo, kdo cvici delsi dobu, kdo by si michal proteiny s mlekem. Konvence je takova, ze se to nedela.


Nový web a fórum o posilování: http://www.body-test.cz/cs/
air maxim

len
# Zaslno: 14 Z 2010 21:49


Díky za rady, určitě se podle toho přizpůsobím. Doma mám Matrix ale na internetu jsem četl to dávkování 130g mě osobně se to zdálo moc. ©títek od výrobce píąe jedna odměrka na 0.3 litru, budu postupovat tedy podle toho případně podle toho procentuálního řádu jak píąete Vy. Dobře toto jsem potřeboval vědet, uľ je mi to jasné. Takľe jeątě jednou díky.
clive

len
# Zaslno: 15 Z 2010 11:06


a nemělo to bejt náhodou dávkování vąech bílkovin na celej den? a btw 70x1,3 neni 130.
tetsuo

len
# Zaslno: 15 Z 2010 12:38


Aniz bych to myslel zle, vsechny ty udaje, ktery napsal air maxim, jsou kravina. Ale nevim z ceho ty zmatky pochazeji.


Nový web a fórum o posilování: http://www.body-test.cz/cs/
air maxim

len
# Zaslno: 15 Z 2010 21:59


dobře kolik doporučujete vy? kolik toho mám do sebe dostat na jednu dávku?
tetsuo

len
# Zaslno: 15 Z 2010 22:38


Pokud mas tenhle protein, tak ti bezne staci brat jednorazove 1 odmerku do 3 deci vody.
Mnozsvi davek denne je podmineno ale ostatni vyzivou. To si musis spocitat sam.


Nový web a fórum o posilování: http://www.body-test.cz/cs/
air maxim

len
# Zaslno: 16 Z 2010 15:25


do toho neudu raději zasahovat, pojedu kalsicky 2x dene, rano, a po treninku.
tetsuo

len
# Zaslno: 16 Z 2010 15:51


Tak se ti samozrejme muze stat, ze budes mit nekdy tech zivin malo.


Nový web a fórum o posilování: http://www.body-test.cz/cs/
blu3

len
# Zaslno: 10 j 2010 20:08


já to uľívám 30 minut po snídani, hodinu po tréninku a cca 2 hodiny před spanim
Foresten

len
# Zaslno: 16 no 2011 17:28


Zdravim, mam dilema koupil jsem si pixlu Matrixu a zrovna chvili potom jsem se docetl, ze firma Syntrax mela nejake problemy, ze jejich pripravky obsahovali napr. LipoKinetix. Odkaz zde URL Chci se jenom ujistit co je na tom pravdy a jestli je bezpecne uzivat tento produkt. Diky za odpoved.
Claws

len
# Zaslno: 16 no 2011 17:40


Kaľdou chvili něco stopnou z prodeje, po nějakým čase to tam zase vrátí. To je nejlepąí nejíst nic, mít 24 hodin denně kyslíkovou masku a neoprenový oblek, nezapomenout na neprůstřelnou vestu a co je hlavní, nechodit ven!
Foresten

len
# Zaslno: 16 no 2011 17:45


Takze rikas nedelat si s tim starosti jo ? fakt mi to chutna :D
Claws

len
# Zaslno: 16 no 2011 17:54 - Zmnil/a: Claws


Mně by to netrápilo. Kontrolní otázka; zaznamenals za pouľívání Matrixu nevolnost, slabost, zvýąenou únavu, bolest břicha ?
Foresten

len
# Zaslno: 16 no 2011 18:32


To ne..
Claws

len
# Zaslno: 16 no 2011 18:37


To způsobuje lipokinetix - má to být doplněk na hubnutí, ale občas má negativní účinky. Občas ? - ono to docela silně zatěľuje játra (to je taky ten důvod, proč říkají ľe je to problém). Komu to můľe zpusobit problémy jsou alkoholici, kuřáci a těm co jsou na drogách - jelikoľ mají nehorázně přetíľený játra, coľ logicky znamená, ľe kdyľ přetíľíą uľ tak přetíľenou věc = zdravotní problém/y. Já bych to bral normálně, jestliľe nejsi jedna z těch tří věcí, který jsem vyjmenoval. Poroučím se
Foresten

len
# Zaslno: 16 no 2011 18:49


No je pravda, ze si dam o nedeli pivo A tak v ramci EU by meli byt vsechny potraviny testovany, nez se prodaji je to tak ? Navic jsem cetl, ze je to nejprodavanejsi protein u nas a docela kvalitni..
Claws

len
# Zaslno: 16 no 2011 19:02 - Zmnil/a: Claws


mluvil jsem o notorických alkoholicích, kteří mají játra jako těstovinový sýtko. Pívo o neděli naprosto v pohodě. (tím nechci nabádat, abys ho pil). Pravda v rámci EU jsou suplementy kontrolovaný/testovaný, jinak by se nemohli dostat na trh, zvláą» na českej, kde jsou kontroly docela přísný (né jako v US kde docela běľně seľeneą hormonální látky). Problém nastává tehdy, kdyľ si někdo postěľuje, tedy napíąe zprávy negativní zprávu o daným produktu. Obvykle to bývají lidé, kteří uľ tak mají zdravotní problémy, a nějakou takovou látkou tomu jen troąku dopomohou aby se to rozjelo naplno. Rozumíą. Pak nastává kontrola výrobku (coľ nějakou dobu trvá) a velmi často, neľ budou zveřejněny výsledky se produkt na nějakou dobu stáhne z trhu. Tedy se zakáľe jeho prodej na určitou dobu.
Foresten

len
# Zaslno: 16 no 2011 19:03


Uvitam dalsi nazory ostatnich, hlavne moderatora. Diky za odpovedi.
Foresten

len
# Zaslno: 16 no 2011 19:24


No tak zrovna tedka je Matrix nedostupny v CR jsem cetl
b3a7

len
# Zaslno: 16 no 2011 19:34


No já sem matrix měl cca před měsícem a ľádnej problém nebyl. I kdyľ je pravda, ľe po kdyľ tohle čtu, tak uľ si ho nekoupim.
Nadruhou stranu je pravda, ľe nějaký to "riziko" je asi u vąech suplementů. Ale zase se podívej co je v coca-cole, ruzných suąenkách a podobných sračkách...a dokonce se to prodává legálně bez omezení. Podobně cigarety, které jsou prý hrozně nebezpečné, ale daně z nich ľivý stát, takľe nehrozí nějaké omezení(kromě oné orámované cedulky s varováním).
b3a7

len
# Zaslno: 16 no 2011 19:51


btw
neni ten LipoKinetix samostatnej přípravek? Myslim, ľe přímo s Matrixem nesouvisí.
Claws

len
# Zaslno: 16 no 2011 20:02


no, ona je to látka, která se jim tam mohla přimíchat, nebo je tam vloľená záměrně, ale aľ teď objevily, ľe můľe být problematická.
Foresten

len
# Zaslno: 22 no 2011 13:22


No tak na ronnie se mi dostalo tehle odpovedi.
Dobrý den,

hormonální mléko naobsahuje, veąkeré prodávané suplementy y v ČR a EU jsou přísně testovány a zákony zakazují pouľití Vámi uvedených surovin.
Foresten

len
# Zaslno: 22 no 2011 17:30


http://www.doplnky-usa.sk pisou:
100% kvalita a čistota.
Tento doplnok je pre www.doplnky-usa.sk laboratorne testovany na naturalnu cistotu a zdravotnu nezavadnost, co potvrdil aj UVZ SR vydanim suhlasneho rozhodnutia pre www.doplnky-usa.sk na uvedenie do obehu.

Tak je to jasny
air maxim

len
# Zaslno: 22 no 2011 23:39


tohle bych neřeąil víte co do těla dostanete kdyľ si dáte polivku z pytlíku nebo cokoliv jinýho na tenhle způsob...
Foresten

len
# Zaslno: 23 no 2011 08:12


Presne, mas pravdu chlorovana voda, ruzna ockovani co zpusobuji akorat dalsi problemy atd.. akorat ja jsem takovej co to moc resi
b3a7

len
# Zaslno: 23 no 2011 08:55


Proto si třebá já takový sračky jako polívka z pytlíku nedávám. Ale tohle je trochu na jinej způsob. Kupujeą to s představou, ľe dáváą tělu to nejlepąí co potřebuje v kombinaci s posilováním a to si v souvislosti s polévkou asi neříkáą. A kdyľ se doslechneą, ľe se jim do toho něco dostalo a co to způsobilo..no já uľ si Matrix těľko koupím. Souvisí to i s celkovou pověstí firmy Syntrax.

Jinak foresten, přesně jak říkáą. Uľ jsem to sem ten link jednou dával ale je to zajímavé čtení:

http://blog.martinus.sk/2010/11/john-virapen-rozho vor/
blu3

len
# Zaslno: 21 Z 2011 10:45


Taky přidám něco do diskuze - asi před rokem jsem s Matrixem skončil protoľe prodavač v Ronnie mi vysvětlil, ľe firma Syntrax, působící v USA, do toho dává suąené mléko (teď si nepamatuju na přesné označení, zkratka skládající se z několika písmen) které je ekologicky závadné a v tekuté formě se do zemí EU nesmí dováľet. Tím, ľe je v suąené formě se obchází zákon a prý můľe sniľovat imunitu nebo mít při dlouhodobém uľívání vedlejąí účinky. Raději tedy preferuju Pharma Blend nebo Whey Core za podobnou cenu a s moľná i lepąím sloľením
vlaydimir

len
# Zaslno: 20 j 2021 00:27


инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинйоинфо
инфоинфо
. 1 . 2 . >>
Vae odpov
Tun  Kurzva  Podtren  Odkaz na obrzek  Insert YouTube video   URL    vypnout *Co to je?


   :) ;) :-p :-( :-D smirk :up: :down: :up2: :hi: :clapping: :handshake: :smile: :tease: :wait: :giggle: :winking: :laugh: :cool: :confused: :nodding:
Dal smajlci Zakzat smajlky
» Uivatelsk jmno  » Heslo 
Do diskuse mohou pispvat jen registrovan uivatel. Zadejte sv pihlaovac jmno a heslo, nebo se zaregistrujte.

[ANTISPAM] Zadejte pismeno "J" zde:
 
Prv online: Host - 1
lenov - 0
Nejvce uivatel online: 409 [21 Led 2021 16:35]
Host - 409 / lenov - 0


Powered by forum software miniBB™ © 2001-2007
TOPlist