Posilovani.net  
 Posilovani.net - Domů - Odpovědět - Statistika - Registrace - Hledat -

forum.posilovani.net / Suplementy / Jaký protein??
<< . 1 . 2 .
Autor Zpráva
Legi

Moderátor
# Zasláno: 11 Čvn 2013 19:45

Rozdíl mezi pomalými a rychlými cukry je jen ten, že se ty rychlé dostanou dříve do krve, takže v každém případě dojde ke zpomalení beta-oxidace mastných kyselin. Záleží spíše na množství a na dalších okolnostech.
Hodinu po tréninku je nevýhodné přijímat pevnou stravu, ale není to zakázané.
Normální jídlo může obsahovat rychlé cukry také.

42let @ 195cm @ 125kg
paizano7

Člen
# Zasláno: 8 Srp 2013 23:31

Ahoj Legi, cvicim uz delsi dobu, ale nikdy jsme zadne suplementy nepouzival. Po nekolika letech co jsme se lecil se zranenim se opet snazim vratit do formy a to tim nejtezsim zpusobem treninku, coz je pro me kruhac. Jelikoz po hodine treninku toho vypotim silene moc, chtel bych nejaky produkt co mi vrati ztracene vitaminy a mineraly a zaroven neco co by dodalo svalum bilkoviny. Smazim se pouze nabrat svaly takze zadna objemovka. Mzslis, ze nasledujici dva produkty by byly OK a nebo by jsi mi dokazal doporucit neco lepsiho? http://www.fit-pro.cz/pre-fight-impact-600-g-weide r-just-fight a http://www.fit-pro.cz/mega-mass-4000-gainer-weider -3000-g

Predem ti dekuji za odpoved
Legi

Moderátor
# Zasláno: 9 Srp 2013 19:12

Snažíš se nabrat svaly, takže žádná objemovka? To je nějakej novej kulturistickej kameňák?

Nejlepší bude, když si přečteš toto:

http://forum.posilovani.net/index.php?action=vthre ad&forum=2&topic=7959

42let @ 195cm @ 125kg
quakmen

Člen
# Zasláno: 21 Srp 2013 12:53

tetsuo

ty jsi v nějakém článku psal že převážně bereš minerální kasein jaký to má význam? má lepší využitelnost v těle a není z něj tolik odpadu?
Legi

Moderátor
# Zasláno: 21 Srp 2013 19:29

Tetsuo už sem nepřispívá.

Myslel micerální kasein, což je typicky pomalá bílkovina. Je využitelnější než kasein vápenatý, ale na využitelnost vícesložkového proteinu to nemá. Má smysl ho užívat na noc, pro což je koneckonců také určen. Stačí ovšem užívat vícesložkový, který micerální kasein obsahuje taktéž, jen přijmout vyšší dávku.

42let @ 195cm @ 125kg
quakmen

Člen
# Zasláno: 21 Srp 2013 22:45

Legi
díky, jsem se jaksi upsal chtěl jsem napsat micerální
kolik doporučuješ třeba toho matrixu 5.0 na noc, jednu dávku na noc, kolik doporučuješ?
Legi

Moderátor
# Zasláno: 22 Srp 2013 09:22

Tak maximálně 40g. To úplně postačí.

42let @ 195cm @ 125kg
quakmen

Člen
# Zasláno: 22 Srp 2013 19:38 - Změnil/a: quakmen

asi snížím davky přez den a na tu noc si dám 40g, myslím že mám proteinu dost za den mám v den kdy cvičím tak 150-190g bílkovin a v den kdy necvičím tak 100-150, vážím asi tam 88kg, beztak je to i tak moc, snížím to na den kdy cvičím na max 150g bílkovin a na necvičební den na max 100g
Legi

Moderátor
# Zasláno: 22 Srp 2013 20:01

Máš pravdu, všeho moc škodí.

42let @ 195cm @ 125kg
<< . 1 . 2 .
Vaše odpověď
Tučné  Kurzíva  Podtržené  Odkaz na obrázek  Insert YouTube video   URL    vypnout *Co to je?

:) ;) :-p :-( :-D smirk :up: :down: :up2: :hi: :clapping: :handshake: :smile: :tease: :wait: :giggle: :winking: :laugh: :cool: :confused: :nodding:
Další smajlíci Zakázat smajlíky
» Uživatelské jméno  » Heslo 
Do diskuse mohou přispívat jen registrovaní uživatelé. Zadejte své přihlašovací jméno a heslo, nebo se zaregistrujte.

[ANTISPAM] Zadejte pismeno "J" zde:

Právě online: Hosté - 3
Členové - 1 [ vlaydimir ]
Nejvíce uživatelů online: 299 [4 Dub 2017 04:49]
Hosté - 299 / Členové - 0