Posilovani.net  
 Posilovani.net - Domů - Odpovědět - Statistika - Registrace - Hledat -

forum.posilovani.net / Suplementy / BSN SYNTHA 6
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 .
Autor Zpráva
quakmen

Člen
# Zasláno: 7 Čvc 2013 15:37

ještě jsem narazil na totok
http://eshop.aktin.cz/proteiny/egg-100-argentinas- albumin-extrifit-1150g-2

bez sladidel a příchutí

záleží jak moc kvalitní to bude
quakmen

Člen
# Zasláno: 8 Čvc 2013 11:33

Legi
mám doma ještě BCAA Megaforte
firma: Sanas
http://www.f-sport.cz/eshop/print.php?id=186
co když na vylepšení aminogramu to budu brát s tím proteinem
smartlabs-quad-core. nekdo mi říkal že když budu brat BCAA tak to nemám brát s proteinem. ale nevím proč. vždyď přece jen zvednu hodnoty L-arginin, L-ornithin, L-leucin, L- valin, L-isoleucin. abych znehodnotil ty BCAA
quakmen

Člen
# Zasláno: 8 Čvc 2013 11:58

maacher
chlape máš pravdu, ale nějaké to vylepšení které nebude stát moc peněz tak mi nevadí, ale jedno je jisté tvrdý trenink je nejlepší, ten zabere nejvíc a dostatečný odpočinek. jinak jsem už vysadil takové ty napoje při tréninku a po treninku a piju jen sacharid po treninku a protein, a chci postupně odbourat i sacharid.
Legi

Moderátor
# Zasláno: 8 Čvc 2013 20:20

To je úplně mimo. Nemůžeš plést dohromady protein s vázanýma bílkovinama a volný aminokyseliny a snažit se tím vylepšit aminogram. Volný AMK fungují hned a jinak, třeba BCAA přecházejí rovnou do krve, kdežto vázané proteiny se nejprve tráví a následně deaminují, což nějakou dobu trvá. Pro určité biologické procesy se používají AMK v organismu již přítomné, nikoli ty právě exogeně přijaté. Ten Tvůj produkt od Sanasu je dobrej tak před tréninkem, nikoli po něm.

42let @ 195cm @ 125kg
quakmen

Člen
# Zasláno: 8 Čvc 2013 21:22

Legi
tak to doberu před cvičením
ty BCAA budou sloužit jako ochrana svalové hmoty, a jako energie?
dnes jsem si vyzvednu ten quad core a myslel jsem že tam není žádné sladidlo a je tam sukraloza. co jsem se dočetl tak asi nejbezpečnější sladidlo. i ten acesulfam k je humus
quakmen

Člen
# Zasláno: 9 Čvc 2013 08:53

Legi
jinak už jsem si objednal ten arginin
http://www.namaximum.cz/kategorie/aminokyseliny/ar ginine-l--arginin/
Legi

Moderátor
# Zasláno: 9 Čvc 2013 12:33

Ty BCAA+ ostatní AMK+cukry budou působit anabolicky po tréninku. Část se samozřejmě spálí. Arginin užívej pouze půl hodiny před tréninkem, tak 5-6g. Jestli ale užíváš ten BCAA Sanas, kde je Argininu 5g, už nic navíc nedávej.

42let @ 195cm @ 125kg
quakmen

Člen
# Zasláno: 9 Čvc 2013 12:58

super díky za rady, ty jsi hlava. máš to hodně vědomostí.
a ten arginin co jsem si objednal bude dobrý? a bude dobrý i když ho budu brát protein a do toho ten arginin bude to ok, zvýší se ta využitelnost?
Legi

Moderátor
# Zasláno: 9 Čvc 2013 15:36 - Změnil/a: Legi

Volný 100% Arginin je jen jeden. Jak jsem říkal, nelze úplně míchat volné AMK s vázanými proteiny a myslet si, že to bude přesně doplňovat chybějící AMK v aminogramu proteinu. Tohleto Ti nikdo neřekne. Dejme tomu, že 3-5g volného Argininu před trénikem může jistým způsobem pozitivně ovlivnit celkový metabolický obrat proteinu, kde je Arginin nedostatkový, ale jsme tady v rovině "kdyby byly v prdeli ryby". Zase se k té ideální bílkovině moc neupínej, psychika dokáže divy.

42let @ 195cm @ 125kg
quakmen

Člen
# Zasláno: 9 Čvc 2013 19:38

Legi
Jak říkáš placebo je silný zatím se zlepšuji i po tom co jsem přestal brát několik dalších doplňku a nejvíc mi zabrala změna treniku. 4 měsíce jsem se držel na maximalce na nech 110kg a pak jsem změnil ten trenik a za asi měsíc jsem šel na 115kg. Sport dělám pro radost a pro zábavu baví mě to.cíl je do prosince 125kg. Co ty zkoušel si i nějakou soutěž?
Legi

Moderátor
# Zasláno: 9 Čvc 2013 20:13

Tenhle příspěvek patří spíš do "plkárny", ale budiž.
Soutěžní ambice rozhodně nemám, na kulturistiku nemám postavu a na strongmany, nebo silový trojboj zase výkonnost. Jsem realista a nerad prohrávám.

42let @ 195cm @ 125kg
quakmen

Člen
# Zasláno: 9 Čvc 2013 22:14

od BSN SYNTHA 6 se to přeneslo přez jiný protein a pak zase jinam, ja chci zkusit v prosinci vánoční tlak na lavici v Trnavě,sice se nijak valně neumístím, ale tak ze srandy a hlavně se zůčastnit se. kolega který jezdí po soutěžích teď dál 133kg a to mu je 17. a važí asi 82 Kg zatím kašle i na doplňky a podobný srance a jde to. prostě pořádně jí a cvičí.
quakmen

Člen
# Zasláno: 18 Čvc 2013 18:19

Legi
zkusím také brát arginin pul hodiny před proteinem a třeba hodinu po proteinu. dam dávku tak 2g a samozřejmě v den cvičení dam pul hodiny před cvičením dávku 6g
Legi

Moderátor
# Zasláno: 18 Čvc 2013 19:13

6g je moc, stačí 3-4g a po tréninku arginin vůbec neber, je to katabolická AMK.

42let @ 195cm @ 125kg
quakmen

Člen
# Zasláno: 18 Čvc 2013 22:11

ok, 3-4 g a v den kdy necvičím je to jedno, třeba před spaním? jo a co říkáš na ten protein http://eshop.aktin.cz/proteiny/egg-100-argentinas- albumin-extrifit-1150g-2?
quakmen

Člen
# Zasláno: 19 Čvc 2013 12:43

Legi
psal jsi mi eškeré čistě syrovátkové proteiny zatěžují játra, protože mají malou využitelnost. Vše co tělo nevyužije, se nějak musí dostat ven.
na ně tu jsem četl totok
Syrovátka

Pokud mluvíme o proteinových přípravcích, nemůžeme začít jinak než chválou opěvovanou a vyzdvihovanou syrovátkou. Jedná se v podstatě o bílkovinu kravského mléka (obsah kolem 20%), zde se objevuje společně s kaseinem (80%), dalším mléčným proteinem. Na rozdíl od hrudkovitého kaseinu, je ve vodě dobře rozpustná a tím i lépe vstřebatelná. Tomu odpovídá i její biologická hodnota 100 (nejvyšším číslem je jak jinak také 100). Máme tedy co dočinění s velmi kvalitním proteinem. Výrobky s převahou syrovátkové bílkoviny jsou označovány názvem WHEY-ale pozor ne vždy se u těchto produktů jedná pouze o čistou syrovátku.

tady je psáno ze je tam zase velká využitelnost
Legi

Moderátor
# Zasláno: 20 Čvc 2013 12:16

Čistá syrovátka je něco jiného, než syrovátkový izolát, nebo koncentrát (neobsahuje sacharidy, kdežto syrovátka jich má 80%). Hodnota BV (biological value) je zastaralá a využitelnost proteinů není s touto hodnotou synonymem. Je to tedy tak, že čistá syrovátka je vcelku ok, třeba jako levný gainer, ale whey proteiny mají využitelnost kolem 50% a nikdo s tím nic neudělá.

42let @ 195cm @ 125kg
quakmen

Člen
# Zasláno: 20 Čvc 2013 21:11

on je Teda kvalitní, ale má malé využití.
a co se týče ohledně toho argininu
, 3-4 g a v den kdy necvičím je to jedno, třeba před spaním? jo a co říkáš na ten protein

http://eshop.aktin.cz/proteiny/egg-100-argentinas- albumin-extrifit-1150g-2?
Legi

Moderátor
# Zasláno: 21 Čvc 2013 14:31

V den kdy necvičíš, to vůbec neber. Brát to večer je úplný nesmysl.

Ten protein je průměrný, nebo spíše lehce nadprůměrný z pohledu využitelnosti.

42let @ 195cm @ 125kg
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 .
Vaše odpověď
Tučné  Kurzíva  Podtržené  Odkaz na obrázek  Insert YouTube video   URL    vypnout *Co to je?

:) ;) :-p :-( :-D smirk :up: :down: :up2: :hi: :clapping: :handshake: :smile: :tease: :wait: :giggle: :winking: :laugh: :cool: :confused: :nodding:
Další smajlíci Zakázat smajlíky
» Uživatelské jméno  » Heslo 
Do diskuse mohou přispívat jen registrovaní uživatelé. Zadejte své přihlašovací jméno a heslo, nebo se zaregistrujte.

[ANTISPAM] Zadejte pismeno "J" zde:

Právě online: Hosté - 2
Členové - 1 [ vlaydimir ]
Nejvíce uživatelů online: 299 [4 Dub 2017 04:49]
Hosté - 299 / Členové - 0