Posilovani.net  
 Posilovani.net - Domů - Odpovědět - Statistika - Registrace - Hledat -

forum.posilovani.net / Suplementy / BSN SYNTHA 6
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . >>
Autor Zpráva
quakmen

Člen
# Zasláno: 26 Čvn 2013 08:54

Legi
Jakou značku bereš HMB a jaká amina? Nebo je to jedno?
Legi

Moderátor
# Zasláno: 26 Čvn 2013 10:20 - Změnil/a: Legi

Brát před cvičením kreatin je sebevražda. To už jsme tady X krát řešili. Kreatin prosím vždy jen po tréninku!

Kolagen vychází nejlépe práškový, ale někdy si koupím i kapslovanej od Extrifitu, hlavně když jsem na cestách. Je to praktisch.
Pokuď je glutamin ve volné formě a od 95% čistoty, je to v podstatě jedno, ale zase, jakoby značkovej vyjde půl kila na 750Kč, bez značky sypanej na kila vyjde kilo na 730Kč, takže to jen tak pro ilustraci, kolik platíme na barevnej obal a marketing okolo.

S HMB je to to stejné. Sypanej do pytlíku vyjde kilo na 810Kč. Dá se takhle ušetřit hodně peněz.

Generelně to musí být vždy čisté, volné (100%) aminokyseliny. Pokuď je tato podmínka splněna, rozhoduje již jen cena.

42let @ 195cm @ 125kg
quakmen

Člen
# Zasláno: 26 Čvn 2013 12:12

Legi

asi se mi to zdá, ale kreatin před treninkem mi dává více energie, asi placebo, jinak vím že se to tu hodně řešilo.
z jakého E-obchodu to kupuješ ty sypané doplňky? a ty amina máš jakou značku? díky
Legi

Moderátor
# Zasláno: 26 Čvn 2013 12:34

Kreatin před tréninkem zahušťuje krev, snižuje imunitu a má negativní psychické dopady.

http://www.namaximum.cz/uvod/

Pod pojmem amina myslíš co?

42let @ 195cm @ 125kg
quakmen

Člen
# Zasláno: 26 Čvn 2013 14:42

klidně obojí BCAA i Aminokyseliny
quakmen

Člen
# Zasláno: 26 Čvn 2013 14:43

Legi

jj ten obchod znám také, to jsme tu řešili tu kvalitu jejich produktů. snad to bude OK a nebu tam moc nečistot v podobě kovů a podobně
quakmen

Člen
# Zasláno: 26 Čvn 2013 20:40

tak dneska posun směrem nahoru, dnes jsem dal na maximálku na bench 115 kg
quakmen

Člen
# Zasláno: 26 Čvn 2013 22:35

toto má zajímavé složení

http://eshop.aktin.cz/vitaminy-a-mineraly/universa l-animal-pak-44-balicku-tricko-animal

ale ta cena
Legi

Moderátor
# Zasláno: 27 Čvn 2013 09:56

Myslím, že mají mnozí malinko hokej v pojmech. Jednotlivých aminokyselin (amina, AMK), je celkem 23. Jako suplementy se používají AMK volné, čili jednotlivé, třeba jako arginin, glutamin atd., nebo kombinace volných AMK, např. BCAA, nebo kombinace volných AMK a metabolitů, či jiných látek, např. kreatin a HMB. Potom jsou složitější kombinace, kdy se míchají volné AMK s cukry s cílem dosáhnout vyváženého poměru AMK, označovaných např. Amino exact atd. Potom jsou různé produkty s vázanými proteiny, beef tabs až po proteinové nápoje a všechno jsou to v podstatě aminokyseliny, takže proto se ptám.

Animal pak dobrý, ale jak pro koho. Bereš steroidy? Pokuď ne, mužeš si tím přivodit hyperkoncentrace různých vitamínů a minerálů. Nic moc zážitek.

42let @ 195cm @ 125kg
quakmen

Člen
# Zasláno: 27 Čvn 2013 13:15

Legi
neberu žádné steroidy,

jsem si říkal že bych ten animal pak bral jeden sáček před cvičením a v den kdy nebudu cvičit tak nic, dobrý je že je tam Arginin. bude stačit když budu brát protein Smartlabs Quad Core a ten arginin musím vzít spolu s tím proteinem a nebo kdykoliv přez den?

ty od toho http://www.namaximum.cz/uvod/ bereš ty sypané doplňky?
Legi

Moderátor
# Zasláno: 28 Čvn 2013 21:27

To je mi jasné, byla to jen taková řečnická otázka.

Tak v zásadě je dobré užívat vitamíny ráno, nebo po tréninku.

Pokuď budeme vycházet z premisy, že průměrný metabolizační obrat bílkovin trvá 6 hodin, je výhodnější užívat vyvažující AMK doplňky co nejdříve, nebo zároveň s proteinem.

Ne, mají již balené produkty v menším obsahu a vychází to stále velmi výhodně. Je ovšem nutné počítat s tím, že jsou neochucené. Příchutě se dají dokoupit extra.

42let @ 195cm @ 125kg
quakmen

Člen
# Zasláno: 28 Čvn 2013 22:34

Legi
Jak jsme tu řešili smartlabs-quad-core tak když bych si tam přidal valin a arginin tak to bude super?
U pár proteinu jsem zkoušel počítat a každému něco schází.proč do těch proteinu nepridaji co tam schází do ideálního proteinu? To nato ještě nikdo nedošel a nebo to nikoho nenapadlo?
Legi

Moderátor
# Zasláno: 29 Čvn 2013 17:55

To je velmi dobrá otázka, na kterou neznám odpověď. Doplňení chybějících AMK je řešením.

42let @ 195cm @ 125kg
quakmen

Člen
# Zasláno: 29 Čvn 2013 22:47

Legi
myslíš že bude stačit když si koupím ten valin a k tomu ještě ten arginin

no je to mazec to je dalších 2000 to vyjde hooodně draho ten protein, to je 2000 za kg proteinu.. no myslím že to nechám na tom když si koupím ten valin.
maacher

Člen
# Zasláno: 30 Čvn 2013 08:57

ja myslim, ze ti bude stacit protein, nevymyslej nesmysly za ktere utratis penize a ve finale zadny rozdil nepoznas.
Legi

Moderátor
# Zasláno: 30 Čvn 2013 14:59

Valin to doplňovat rozhodně nepotřebuje, spíš ten arginin, ten je jen na 36%, což je opravdu málo. V případě argininu by se s tím dalo naložit i jinak. Vzít 3-4 g hodinu před tréninkem a ten quad potom po tréninku. Přijímat volný arginin po tréninku asi není nejlepší nápad, protože je katabolický.

42let @ 195cm @ 125kg
quakmen

Člen
# Zasláno: 30 Čvn 2013 18:27

Legi
tak jo udělám to tak, koupím ten arginin a budu ho dávat před treninkem.
a dávám si i protein na noc, mám si tam také dát arginin? a když beru protein v den kdy netrenuji mám ho také hodit do toho proteinu?
já po treninku protein neberu, beru jen One stop extreme a pak se najím a protein až na noc a pak v dny kdy netrénuji.
Legi

Moderátor
# Zasláno: 30 Čvn 2013 21:40

Tak v tom případě bych to asi nedělal a hledal protein s lepší využitelností. Začnu na tom postupně pracovat. K tomu quadu spíš přidávej 5g kolagenu, který má hodně argininu.

42let @ 195cm @ 125kg
quakmen

Člen
# Zasláno: 1 Čvc 2013 10:10

zkusím to. uvidíme jak mi bude chutnat.
každopádně nic není lepší jak pořádný trénink.
pár proteinů jsem také počítal a nic jsem nenašel, ještě večer mrknu na ten poměr jak by to melo byt zda to dobře kontroluji
Roman84

Administrátor
# Zasláno: 1 Čvc 2013 15:33

vie sem niekto hodik kompletny AK profil pre synthu-6 ? ako hladam tak nikde na nete to neviem najst hmm...surne to potrebujeme
quakmen

Člen
# Zasláno: 1 Čvc 2013 17:52

Roman84
napsal jsem na aktin.cz tak snad budou vědět, a na obale to snad bude napsaný tak mi to třeba přepošlu
Roman84

Administrátor
# Zasláno: 1 Čvc 2013 19:38

no praveze na obale to nieje...som majitelom internetoveho obchodu s doplnkami vyzivy dnes som to v sklade pozeral
Legi

Moderátor
# Zasláno: 1 Čvc 2013 19:39

Sem hledal marně. Zkušenost je taková, že pokuď to není na netu, nemaj to neřádi uvedený ani na etiketě - viz Reflex atd.

42let @ 195cm @ 125kg
Roman84

Administrátor
# Zasláno: 1 Čvc 2013 19:43

no uz ma to rozculuje preco to taja je nam asi zahadou, a pritom taky znami velky vyrobca ako je firma BSN hmm
quakmen

Člen
# Zasláno: 1 Čvc 2013 22:20

Tak snad to nebude drek, ale když to není napsaný tak to možná nebude žádná sláva
quakmen

Člen
# Zasláno: 1 Čvc 2013 22:44

Legi
Díval jsem se na složení proteinu od sanase super protein 95 a přijde mi že má lepší složení než smartlabs-quad-core akorát ten aspartam.kurnik proč tam nedají něco lepšího nebo nic.
Akorát jsem v té mé knížce nenašel ten poměr AMIN kolik čeho má být, ten sanas by měl mít lepší využitelnost.
Legi

Moderátor
# Zasláno: 3 Čvc 2013 05:16

V kalupu jsem mrkl na ten Sanas a vypadá to opravdu zatím nejlíp.

42let @ 195cm @ 125kg
quakmen

Člen
# Zasláno: 3 Čvc 2013 13:09

akorát mi v hlavě leží ten aspartam. spousta firem ho už nepoužívá
Legi

Moderátor
# Zasláno: 3 Čvc 2013 19:12

Protože je po tom poptávka. Četl jsem tolik opravdu brutálně protiřečících si článků, že si už netroufnu cokoli tvrdit. Mám ovšem pocit, že v množstvích, které člověk může denně prakticky zkonzumovat, je to zcela bezpečné a mnozí kolem toho dělají zbytečně povyk.

42let @ 195cm @ 125kg
quakmen

Člen
# Zasláno: 7 Čvc 2013 12:42

tak pár proteinů jsem našel kde nejsou umělá sladidla, ale stojí to víc jak normální protein. navíc i spousta sachriďáků má také umělá sladidla, ach jo.
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . >>
Vaše odpověď
Tučné  Kurzíva  Podtržené  Odkaz na obrázek  Insert YouTube video   URL    vypnout *Co to je?

:) ;) :-p :-( :-D smirk :up: :down: :up2: :hi: :clapping: :handshake: :smile: :tease: :wait: :giggle: :winking: :laugh: :cool: :confused: :nodding:
Další smajlíci Zakázat smajlíky
» Uživatelské jméno  » Heslo 
Do diskuse mohou přispívat jen registrovaní uživatelé. Zadejte své přihlašovací jméno a heslo, nebo se zaregistrujte.

[ANTISPAM] Zadejte pismeno "J" zde:

Právě online: Hosté - 3
Členové - 1 [ vlaydimir ]
Nejvíce uživatelů online: 299 [4 Dub 2017 04:49]
Hosté - 299 / Členové - 0