Posilovani.net  
 Posilovani.net - Dom - Odpovdt - Statistika - Registrace - Hledat -


forum.posilovani.net / Suplementy / BSN SYNTHA 6
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . >>
Autor Zprva
quakmen

len
# Zaslno: 26 vn 2013 08:54


Legi
Jakou značku bereą HMB a jaká amina? Nebo je to jedno?
Legi

Modertor
# Zaslno: 26 vn 2013 10:20 - Zmnil/a: Legi


Brát před cvičením kreatin je sebevraľda. To uľ jsme tady X krát řeąili. Kreatin prosím vľdy jen po tréninku!

Kolagen vychází nejlépe práąkový, ale někdy si koupím i kapslovanej od Extrifitu, hlavně kdyľ jsem na cestách. Je to praktisch.
Pokuď je glutamin ve volné formě a od 95% čistoty, je to v podstatě jedno, ale zase, jakoby značkovej vyjde půl kila na 750Kč, bez značky sypanej na kila vyjde kilo na 730Kč, takľe to jen tak pro ilustraci, kolik platíme na barevnej obal a marketing okolo.

S HMB je to to stejné. Sypanej do pytlíku vyjde kilo na 810Kč. Dá se takhle uąetřit hodně peněz.

Generelně to musí být vľdy čisté, volné (100%) aminokyseliny. Pokuď je tato podmínka splněna, rozhoduje jiľ jen cena.


48let @ 195cm @ 135kg
quakmen

len
# Zaslno: 26 vn 2013 12:12


Legi

asi se mi to zdá, ale kreatin před treninkem mi dává více energie, asi placebo, jinak vím ľe se to tu hodně řeąilo.
z jakého E-obchodu to kupujeą ty sypané doplňky? a ty amina máą jakou značku? díky
Legi

Modertor
# Zaslno: 26 vn 2013 12:34


Kreatin před tréninkem zahuą»uje krev, sniľuje imunitu a má negativní psychické dopady.

http://www.namaximum.cz/uvod/

Pod pojmem amina myslíą co?


48let @ 195cm @ 135kg
quakmen

len
# Zaslno: 26 vn 2013 14:42


klidně obojí BCAA i Aminokyseliny
quakmen

len
# Zaslno: 26 vn 2013 14:43


Legi

jj ten obchod znám také, to jsme tu řeąili tu kvalitu jejich produktů. snad to bude OK a nebu tam moc nečistot v podobě kovů a podobně
quakmen

len
# Zaslno: 26 vn 2013 20:40


tak dneska posun směrem nahoru, dnes jsem dal na maximálku na bench 115 kg
quakmen

len
# Zaslno: 26 vn 2013 22:35


toto má zajímavé sloľení

http://eshop.aktin.cz/vitaminy-a-mineraly/universa l-animal-pak-44-balicku-tricko-animal

ale ta cena
Legi

Modertor
# Zaslno: 27 vn 2013 09:56


Myslím, ľe mají mnozí malinko hokej v pojmech. Jednotlivých aminokyselin (amina, AMK), je celkem 23. Jako suplementy se pouľívají AMK volné, čili jednotlivé, třeba jako arginin, glutamin atd., nebo kombinace volných AMK, např. BCAA, nebo kombinace volných AMK a metabolitů, či jiných látek, např. kreatin a HMB. Potom jsou sloľitějąí kombinace, kdy se míchají volné AMK s cukry s cílem dosáhnout vyváľeného poměru AMK, označovaných např. Amino exact atd. Potom jsou různé produkty s vázanými proteiny, beef tabs aľ po proteinové nápoje a vąechno jsou to v podstatě aminokyseliny, takľe proto se ptám.

Animal pak dobrý, ale jak pro koho. Bereą steroidy? Pokuď ne, muľeą si tím přivodit hyperkoncentrace různých vitamínů a minerálů. Nic moc záľitek.


48let @ 195cm @ 135kg
quakmen

len
# Zaslno: 27 vn 2013 13:15


Legi
neberu ľádné steroidy,

jsem si říkal ľe bych ten animal pak bral jeden sáček před cvičením a v den kdy nebudu cvičit tak nic, dobrý je ľe je tam Arginin. bude stačit kdyľ budu brát protein Smartlabs Quad Core a ten arginin musím vzít spolu s tím proteinem a nebo kdykoliv přez den?

ty od toho http://www.namaximum.cz/uvod/ bereą ty sypané doplňky?
Legi

Modertor
# Zaslno: 28 vn 2013 21:27


To je mi jasné, byla to jen taková řečnická otázka.

Tak v zásadě je dobré uľívat vitamíny ráno, nebo po tréninku.

Pokuď budeme vycházet z premisy, ľe průměrný metabolizační obrat bílkovin trvá 6 hodin, je výhodnějąí uľívat vyvaľující AMK doplňky co nejdříve, nebo zároveň s proteinem.

Ne, mají jiľ balené produkty v menąím obsahu a vychází to stále velmi výhodně. Je ovąem nutné počítat s tím, ľe jsou neochucené. Příchutě se dají dokoupit extra.


48let @ 195cm @ 135kg
quakmen

len
# Zaslno: 28 vn 2013 22:34


Legi
Jak jsme tu řeąili smartlabs-quad-core tak kdyľ bych si tam přidal valin a arginin tak to bude super?
U pár proteinu jsem zkouąel počítat a kaľdému něco schází.proč do těch proteinu nepridaji co tam schází do ideálního proteinu? To nato jeątě nikdo nedoąel a nebo to nikoho nenapadlo?
Legi

Modertor
# Zaslno: 29 vn 2013 17:55


To je velmi dobrá otázka, na kterou neznám odpověď. Doplňení chybějících AMK je řeąením.


48let @ 195cm @ 135kg
quakmen

len
# Zaslno: 29 vn 2013 22:47


Legi
myslíą ľe bude stačit kdyľ si koupím ten valin a k tomu jeątě ten arginin

no je to mazec to je daląích 2000 to vyjde hooodně draho ten protein, to je 2000 za kg proteinu.. no myslím ľe to nechám na tom kdyľ si koupím ten valin.
maacher

len
# Zaslno: 30 vn 2013 08:57


ja myslim, ze ti bude stacit protein, nevymyslej nesmysly za ktere utratis penize a ve finale zadny rozdil nepoznas.
Legi

Modertor
# Zaslno: 30 vn 2013 14:59


Valin to doplňovat rozhodně nepotřebuje, spíą ten arginin, ten je jen na 36%, coľ je opravdu málo. V případě argininu by se s tím dalo naloľit i jinak. Vzít 3-4 g hodinu před tréninkem a ten quad potom po tréninku. Přijímat volný arginin po tréninku asi není nejlepąí nápad, protoľe je katabolický.


48let @ 195cm @ 135kg
quakmen

len
# Zaslno: 30 vn 2013 18:27


Legi
tak jo udělám to tak, koupím ten arginin a budu ho dávat před treninkem.
a dávám si i protein na noc, mám si tam také dát arginin? a kdyľ beru protein v den kdy netrenuji mám ho také hodit do toho proteinu?
já po treninku protein neberu, beru jen One stop extreme a pak se najím a protein aľ na noc a pak v dny kdy netrénuji.
Legi

Modertor
# Zaslno: 30 vn 2013 21:40


Tak v tom případě bych to asi nedělal a hledal protein s lepąí vyuľitelností. Začnu na tom postupně pracovat. K tomu quadu spíą přidávej 5g kolagenu, který má hodně argininu.


48let @ 195cm @ 135kg
quakmen

len
# Zaslno: 1 vc 2013 10:10


zkusím to. uvidíme jak mi bude chutnat.
kaľdopádně nic není lepąí jak pořádný trénink.
pár proteinů jsem také počítal a nic jsem nenaąel, jeątě večer mrknu na ten poměr jak by to melo byt zda to dobře kontroluji
Roman84

Administrtor
# Zaslno: 1 vc 2013 15:33


vie sem niekto hodik kompletny AK profil pre synthu-6 ? ako hladam tak nikde na nete to neviem najst hmm...surne to potrebujeme
quakmen

len
# Zaslno: 1 vc 2013 17:52


Roman84
napsal jsem na aktin.cz tak snad budou vědět, a na obale to snad bude napsaný tak mi to třeba přepoąlu
Roman84

Administrtor
# Zaslno: 1 vc 2013 19:38


no praveze na obale to nieje...som majitelom internetoveho obchodu s doplnkami vyzivy dnes som to v sklade pozeral
Legi

Modertor
# Zaslno: 1 vc 2013 19:39


Sem hledal marně. Zkuąenost je taková, ľe pokuď to není na netu, nemaj to neřádi uvedený ani na etiketě - viz Reflex atd.


48let @ 195cm @ 135kg
Roman84

Administrtor
# Zaslno: 1 vc 2013 19:43


no uz ma to rozculuje preco to taja je nam asi zahadou, a pritom taky znami velky vyrobca ako je firma BSN hmm
quakmen

len
# Zaslno: 1 vc 2013 22:20


Tak snad to nebude drek, ale kdyľ to není napsaný tak to moľná nebude ľádná sláva
quakmen

len
# Zaslno: 1 vc 2013 22:44


Legi
Díval jsem se na sloľení proteinu od sanase super protein 95 a přijde mi ľe má lepąí sloľení neľ smartlabs-quad-core akorát ten aspartam.kurnik proč tam nedají něco lepąího nebo nic.
Akorát jsem v té mé kníľce nenaąel ten poměr AMIN kolik čeho má být, ten sanas by měl mít lepąí vyuľitelnost.
Legi

Modertor
# Zaslno: 3 vc 2013 05:16


V kalupu jsem mrkl na ten Sanas a vypadá to opravdu zatím nejlíp.


48let @ 195cm @ 135kg
quakmen

len
# Zaslno: 3 vc 2013 13:09


akorát mi v hlavě leľí ten aspartam. spousta firem ho uľ nepouľívá
Legi

Modertor
# Zaslno: 3 vc 2013 19:12


Protoľe je po tom poptávka. Četl jsem tolik opravdu brutálně protiřečících si článků, ľe si uľ netroufnu cokoli tvrdit. Mám ovąem pocit, ľe v mnoľstvích, které člověk můľe denně prakticky zkonzumovat, je to zcela bezpečné a mnozí kolem toho dělají zbytečně povyk.


48let @ 195cm @ 135kg
quakmen

len
# Zaslno: 7 vc 2013 12:42


tak pár proteinů jsem naąel kde nejsou umělá sladidla, ale stojí to víc jak normální protein. navíc i spousta sachriďáků má také umělá sladidla, ach jo.
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . >>
Vae odpov
Tun  Kurzva  Podtren  Odkaz na obrzek  Insert YouTube video   URL    vypnout *Co to je?


   :) ;) :-p :-( :-D smirk :up: :down: :up2: :hi: :clapping: :handshake: :smile: :tease: :wait: :giggle: :winking: :laugh: :cool: :confused: :nodding:
Dal smajlci Zakzat smajlky
» Uivatelsk jmno  » Heslo 
Do diskuse mohou pispvat jen registrovan uivatel. Zadejte sv pihlaovac jmno a heslo, nebo se zaregistrujte.

[ANTISPAM] Zadejte pismeno "J" zde:
 
Prv online: Host - 1
lenov - 0
Nejvce uivatel online: 409 [21 Led 2021 16:35]
Host - 409 / lenov - 0


Powered by forum software miniBB™ © 2001-2007
TOPlist