Posilovani.net  
 Posilovani.net - Domů - Odpovědět - Statistika - Registrace - Hledat -

forum.posilovani.net / Suplementy / BSN SYNTHA 6
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . >>
Autor Zpráva
maacher

Člen
# Zasláno: 20 Kvě 2013 13:40

syrovatkove hydro bud extrifit, fitness authority nebo smarlabs, s jinyma nemam zkusenosti.
Legi

Moderátor
# Zasláno: 20 Kvě 2013 18:46

Ano, myslel jsem ten Super 95 protein. Aspartam bohužel obsahuje většina proteinů, o tisicích dalších potravinách nemluvě. Osobně pokud se Aspartamu mohu vyhnout, tak se vyhnu. Sanas dopadl vždy ve všech testech na prvních místech. Protein je to vícesložkový a bioaktivní. Používání Hydra kondičními cvičenci je taková úsměvná záležitost, ale pokud na to máš peníze a koupený náhradní játra, je to oukej.

42let @ 195cm @ 125kg
quakmen

Člen
# Zasláno: 20 Kvě 2013 19:00

jsem netušil že hydro je špatný na játra?, jinak ten super protrin 95 se da koupit zruba za 600 čož neni zas tak hrozný.
quakmen

Člen
# Zasláno: 20 Kvě 2013 19:12

http://obchod.ronnie.cz/s-827-matrix.html
http://obchod.ronnie.cz/s-3478-long-80-7-hours.htm l
http://obchod.ronnie.cz/s-4411-lean-pro-8.html
http://obchod.ronnie.cz/s-2334-pharma-blend-6-hr.h tml
http://www.body-test.cz/whey-plus-absoretard-gf
http://obchod.ronnie.cz/s-880-syntha-6.html

tyto proteiny jsou také bioaktivní?
který znich je nejlepší nejde mi ani tak o nabraní svalů, ale trénuji na maximálku na bench.
co takle davat po cvičeni one stop extreme od reflexu, a nebo mi doporučujete něco jiného? na sacharidy si davám pozor mam sklon k tomu přibrat.
Legi

Moderátor
# Zasláno: 20 Kvě 2013 19:26

Veškeré čistě syrovátkové proteiny zatěžují játra, protože mají malou využitelnost. Vše co tělo nevyužije, se nějak musí dostat ven. Z tohoto důvodu mluvíme o toxicitě proteinů v případě, pokuď je bílkovin dlouhodobý nadbytek.
Všechny uvedené proteiny jsou pokud je mi známo bioaktivní. Osobně užívám první variantu. Na trénování maximální síly jsou důležitější sacharidy, takže ideální volba bude gainer s vysokým obsahem proteinu, např. GO 30 od Extrifitu atd.

42let @ 195cm @ 125kg
quakmen

Člen
# Zasláno: 20 Kvě 2013 19:57

go 30 jsem uz měl, a ten one stop extreme nebude lepší, líbí se mi že tam jsou rychle a pomale sacharidy i proteiny
a ten protein si mam nechat na noc a nebo v necvičební den?
maacher

Člen
# Zasláno: 20 Kvě 2013 20:57 - Změnil/a: maacher

hydro ti zatezuje jatra, tak to je hlaska.Zadny z kvalitnich vyrobcu uz do proteinu aspartam nepridava.chtelt bych videt ten test kvality Sanasu a asi ne jen ja.
quakmen

Člen
# Zasláno: 20 Kvě 2013 21:02

tak sanas už mi více lidí potvrdilo že je to kvalita, ale je pravda že tam je aspartam
maacher

Člen
# Zasláno: 20 Kvě 2013 21:18

Akvalitni bude, ale rict, ze je to nejlepsi protein je nesmysl.Je plno kvalitnich proteinu
quakmen

Člen
# Zasláno: 20 Kvě 2013 21:22

a Váš navrh proteinů je jaky
quakmen

Člen
# Zasláno: 11 Čvn 2013 19:34

a jaký máš názor na monster beef od amixu, tam je jaká využitelnost v těle? j
Legi

Moderátor
# Zasláno: 11 Čvn 2013 20:18

Tento protein vůbec neznám, ale pokud je pravda co píšou na tom webu, je to s využitelností katastrofa. Ale spíš tam budou mít chybu.

42let @ 195cm @ 125kg
quakmen

Člen
# Zasláno: 13 Čvn 2013 10:50

Legi
ještě někde jsem narazil na tento protein,
http://eshop.aktin.cz/proteiny/smartlabs-quad-core
co na to říkáš?
není v tom tolik chemie co se týče dochucovadel.
jinak ted jsem dojedl ten combat a mám dnes jsem načal ten Matrix od syntraxu, chuťově bych řekl že je to stejný. záleží co kvalita
Legi

Moderátor
# Zasláno: 13 Čvn 2013 16:23

Tak někteří si to tady vychvalovali. Schválně jsem si spočítal u tohoto proteinu využitelnost, podle ideálního proteinu WHO. Tento ideální protein posuzuje pouze poměr esenciálních aminokyselin a výsledek je výborný.

Valin 88%
Leucin 99%
Isoleucin 98%
Meth.+Cystein 100%
Fenyl.+Tyrosin 95%
Threo. 98%
Tryptop. 120%
Lysin 117%

Procenta vyjadřují poměr jednotlivých aminokyselin vůči ideálnímu proteinu WHO. Z uvedených údajů vyplývá, že tento protein má relativně malý nedostatek Valinu a přebytek Tryptofanu a Lysinu. Nicméně když si porovnáme i neesenciální aminokyseliny, zjistíme, že třeba Argininu je pouze 36%, vtaženo vůči ideálnímu proteinu podle Gebauera a Daňkové. Podle toho jde poznat, že obsahem proteinu je z větší části syrovátkový protein, bez přidání kolagenu, který nedostatek Argininu kompenzuje. Toto je bolavé místo většiny vícesložkových proteinů, ale pokuď suplementuješ kolagenem, využitelnost se zvýší. Píšu o tom proto, protože pro potřeby kulturistiky je potřeba posuzovat všechny aminokyseliny, nikoli jen ty esenciální. Stále platí Wolfův a Rubnerův zákon. Je ovšem pravda, že nejsme v Africe a pokud člověk jí pestře, aminokyselinová dysbalance opravdu nehrozí.

BTW, neví někdo kde se dá dostat k aminogramu Peptide Fusion od Reflexu? Nikde to nemůžu najít. Dík.

42let @ 195cm @ 125kg
quakmen

Člen
# Zasláno: 13 Čvn 2013 20:04

Legi
prosím Tě, něž se pustím do počítání, nahodou nemáš zjištěné který protein má nejlepší poměr? Díky
Roman84

Administrátor
# Zasláno: 13 Čvn 2013 21:32

Legi
to zaujima aj mna...patral som po nete ale zatial marne, snad len napisat priamo vyrobcom
Legi

Moderátor
# Zasláno: 14 Čvn 2013 09:57

quakmen: Ještě ne, ale chystám se na to. Průser je, že někteří i renomovaní výrobci se aminogramem nechlubí, nebo uvádějí jen ty aminokyseliny, které se jim hodí do krámu, což je apriori podezřelé.

Roman84: A mohl bys to jako prodejce zařídit? S Tebou by se bavit asi měli.

42let @ 195cm @ 125kg
Roman84

Administrátor
# Zasláno: 14 Čvn 2013 10:12

Legi
Priamo REFLEX nemame v ponuke ale kontaktoval som dodavatela ktory to ponuka s tym ze mam zaujem to zaradit do ponuky ale chcem dostat tuto informaciu...
Roman84

Administrátor
# Zasláno: 14 Čvn 2013 12:42

toto mi napisal dodavatel:

Dobrý den,

tyto informace bohužel nemá dostupné ani dovozce, je mi líto.

S pozdravem,

Legi

Moderátor
# Zasláno: 14 Čvn 2013 13:21

Hmm, jsou tajemní jak hrad v Karpatech.

V každém případě složením a zpracováním jde o luxusní protein, ale pokuď tam nedoplnili spektrum AMK jinak, bude mít stejný problém s nedostatkem argininu. Bez aminogarmu to jsou ovšem čiré spekulace.

42let @ 195cm @ 125kg
Roman84

Administrátor
# Zasláno: 14 Čvn 2013 14:07

este to skusim neskor zistit u zahranicnych dodavatelov, ale ako je vidiet ked nie je nieco nikde zverejnene vyrobca to zajavne zamerne taji...
quakmen

Člen
# Zasláno: 22 Čvn 2013 16:07

Legi
tak když si dam ke každé dávce 1g argininu tak to bude lepší.
případně co k tomu ještě doplnit?
Legi

Moderátor
# Zasláno: 22 Čvn 2013 18:59

To se takto nedá úplně odhadnout. Logika věci říká, že k proteinu, který má jen 50% obsah argininu vůči ideálnímu proteinu, lze doplnit 3g volného argininu do předepsaných 6,6g obsahu na 100g proteinového nápoje. Jenže pokuď přijímáš arginin i v jiných suplementech, nebo ve zvýšené míře ve stravě, bude to kontraproduktivní. Neznám přesný důvod nízkého obsahu argininu ve většině vícesložkových proteinech, pokud je záměrný. Mohu se jen domnívat. A myslet, znamená hovno vědět.

42let @ 195cm @ 125kg
quakmen

Člen
# Zasláno: 24 Čvn 2013 17:23

Legi
a ty jsi zkoušel arginin?
a ty bereš co za doplňky?
Legi

Moderátor
# Zasláno: 24 Čvn 2013 17:45

Nezkoušel, snažím se to kompenzovat stravou, ale do budoucna to nevylučuji. Poznávání vlastního těla z hlediska sportovní výživy je nikdy nekončící proces, protože stárneme a mění se okolnosti.

Užívám gainer, protein, kolagen, zinek, vit. C, B komplex, B6+ hořčík, lecitin, rybí olej, vlašský olej, multivitamín a to denně. Dále cykluju komponentní kloubní výživu, synefrin, BCAA a glutamin. Teď plánuju ze studijních důvodů nacyklovat HMB. Kreatin mě nedělá dobře.

42let @ 195cm @ 125kg
Roman84

Administrátor
# Zasláno: 24 Čvn 2013 23:52

pekne Legi, a to som si myslel ze berem vela doplnkov inak mohol by si sem ak budes mat cas hodit rozpis co kedy a ako davkujes mna by to hrozne moc zaujimalo a asi aj viacerych nie len mna ...
Legi

Moderátor
# Zasláno: 25 Čvn 2013 09:35

Dobře, ale předesílám, že tento rozpis nelze stupído kopírovat, protože je nutné zohlednit okolnosti, moji váhu atd.

4.30 Budíček - ihned 30g vícesložkového proteinu + 15g gaineru, 2 kolagenu, 1tab. Synefrinu
5.30 Začátek tréninku - 200mg vit. C (rozpustná tabl.)
5.30-7.00 Trénink - do nápoje 400mg hořčíku s B6 (2 rozsp. tabl.), cyklicky 7g BCAA
7.30 - 30g vícesložkového proteinu + 30g gaineru + 10g glutaminu + 2g kolagenu, dále 3g lecitinu, 3kapsle rybího oleje, 15mg zinku, 1 tabl. hořčíku s B6, 1 tabl. multivitamínu, 1 tabl. B-komplexu, 3ml vlašského oleje. Cyklicky 1tabl. komponentní kloubní výživy.
20-21.00 - 40g vícesl. proteinu + 7g glutaminu, 2g kolagenu, 15mg zinku a 4tabl. hořčíku s B6 (ZMA).

Znovu opakuji, je to dlouhodobě vypozorovaný osobní suplementační plán, na silově objemový splitový trénink 3+1+ 30 min aerobka. Dost často se stane, že se trénink protáhne na 2 hodiny. Tréninky vynechávám pouze v době nemoci. Za poslední 3 roky se nestalo, že bych vynechal jediný trénink. To se nechlubím, to je ukázka toho, že to může fungovat. Přesto, že z pracovních důvodů musím trénovat tak brzo, tělo si zvykne a na každý trénink se těším, jak děcko na Vánoce. Je to taková hezká droga.

42let @ 195cm @ 125kg
quakmen

Člen
# Zasláno: 25 Čvn 2013 13:39

Legi
a jaký kolagen kupuješ?
Roman84

Administrátor
# Zasláno: 25 Čvn 2013 14:23

Legi super rozpis, je jasne ze nikto to nemoze podla teba uzivat to je snad jasne kazdemu...otazocku mam tiez na kolagen kupujes praskovy ? A aku znacku glutaminu mas odskusanu ?
quakmen

Člen
# Zasláno: 25 Čvn 2013 21:22

dřív jsem cvičil jednou za týden na održení od půlky listopadu minulého roku jsem začal pravidelně 3-4 za týden a měl na trenik zaměřený na bench a zlepšil jsem se ne bench z 95Kg na 110 za to za tři měsíce, a bral jsem protein od sanase 100 whei a super protein pak Whey Pure Fusion od Amixu pak MyoFusion Probiotic od Gaspari Nutrition , kreatin a glutamin také od sanase, před cvičení Go Pro 30 od Extrifit při cvičení VitarGO CRX od Scitec Nutrition pak Amino 1 od Muscle Pharm po cvičení Tri Anabol do Peaku a pak Recon od Muscle Pharm

teď jsem se za 4 měsíce nezlepšil ani o KG a to beru teda jen totok
teď beru před cvičením maltox s creatinem po cvičení One Stop Xtreme od Reflex Nutrition a protein Matrix 5.0 od Syntraxu
buď to chce zvolnit v treninku a nebo nevím.
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . >>
Vaše odpověď
Tučné  Kurzíva  Podtržené  Odkaz na obrázek  Insert YouTube video   URL    vypnout *Co to je?

:) ;) :-p :-( :-D smirk :up: :down: :up2: :hi: :clapping: :handshake: :smile: :tease: :wait: :giggle: :winking: :laugh: :cool: :confused: :nodding:
Další smajlíci Zakázat smajlíky
» Uživatelské jméno  » Heslo 
Do diskuse mohou přispívat jen registrovaní uživatelé. Zadejte své přihlašovací jméno a heslo, nebo se zaregistrujte.

[ANTISPAM] Zadejte pismeno "J" zde:

Právě online: Hosté - 1
Členové - 1 [ vlaydimir ]
Nejvíce uživatelů online: 299 [4 Dub 2017 04:49]
Hosté - 299 / Členové - 0