Posilovani.net  
 Posilovani.net - Domů - Odpovědět - Statistika - Registrace - Hledat -

forum.posilovani.net / Suplementy / Protein vs. Creatin
Autor Zpráva
Nook

Člen
# Zasláno: 29 Čvc 2008 18:15

Co se vám zdá lepší při nabrání objemu, (svalové hmoty) ??
tetsuo

Člen
# Zasláno: 29 Čvc 2008 18:49

Blba otazka. Jsou to uplne jine latky, funguji jinak. Proteiny muzes ziskavat z normalni stravy, kreatin jen obtizne. Jsou lidi, kteri v zivote neuzivali kreatin a nabrali dost svalu, samotny kreatin nicemu nepomuze. Zadny proteinovy pripravek ti neumozni nabrat za 1 mesic 2-3 kila svalu jako kreatin. Atd. Nevyberes si, otazka je spatne polozena.

Nový web a fórum o posilování: http://www.body-test.cz/cs/
Nook

Člen
# Zasláno: 29 Čvc 2008 20:04

no jo no. to je fakt. Ale co se ti osobně zdá lepší, creatin nebo protein ?
tetsuo

Člen
# Zasláno: 29 Čvc 2008 20:07

no comment

Nook

Člen
# Zasláno: 29 Čvc 2008 21:46

já to chápu, že bez pořádné stravy je obojí zbytečnost. . . Ale když bude pořádná strava, co z toho by mělo větší účinek, nebo co z toho by se vám víc zamlouvalo si koupit ?
triceps

Člen
# Zasláno: 29 Čvc 2008 23:19

když budeš mít pořádnou stravu nepotřebuješ protein..........
tetsuo

Člen
# Zasláno: 30 Čvc 2008 09:27 - Změnil/a: tetsuo

Nook: Kdybys napsal: Cvicim tenhle trenink, mam takovou dietu s tolika a tolika zivinama, beru zatim tyhle a tyhle suplementy. Myslite, ze je pro me v tehle situaci lepsi protein nebo kreatin, tak se ti da odpovedet.

Takhle je to otazka na urovni, "je silnejsi slon, nebo velryba" nebo "kdyz chci zhubnout, mam snizit kaloricky prijem, nebo omezit tuky". Na to se proste NEDA odpovedet.

Borecx

Člen
# Zasláno: 30 Čvc 2008 09:33

Nook
Díky kreatinu budeš mít větší sílu, takže budeš moct zvedat větší váhy a svaly porostou víc. S proteinem to nemá nic společného, kdyby ses zeptal jaký protein je lepší tak by se to jeste dalo, ale ty ses zeptal jestli je lepší natankovat benzín do auta, nebo ho vyleštit, když ho jen vyleštíš tak ti stejně nepojede
Nook

Člen
# Zasláno: 30 Čvc 2008 15:17

no jo, moje chyba . . .
já jen, že piju ten monohydrat. . . A uvažoval sem, že bych pil i Protein. . Tak jestli to ničemu nebude vadit, protože nestihám mít momentálně pevně ustanovenou stravu. . .Mám různé brigády, a není čas no. . .
Borecx

Člen
# Zasláno: 30 Čvc 2008 15:55

Nook
jak nemas pevne ustanovenou stravu tak by to byly pro tebe jen zbytečně vyhozené peníze
Nook

Člen
# Zasláno: 30 Čvc 2008 17:10

aha... ok. Tak dík za tip . .
Igor

Člen
# Zasláno: 30 Čvc 2008 17:35

Jak psal tetsuo... blbá otázka, blbě položená, ale vzpomněl jsem si, že jsem v posilovně viděl časopis Muscle and Fitness 7/1996 a tam byl článek Kreatin vs. protein... co se tam ale psalo nevim.
tetsuo

Člen
# Zasláno: 31 Čvc 2008 09:48

Nook: Ale kdyz si nejsi schopny zajistit pravidelnou stravu a je pro tebe naopak jednodussi pit protein, tak tim nic nezkazis. Vse je otazka trochy improvizace,

Borecx

Člen
# Zasláno: 31 Čvc 2008 12:17

Nook
Ale v tom případě by to měl být nějaký nízkoprocentí protein který má hodně sacharidů nebo rovnou gainer, pokud budes pit nejakej70% protein a více a nic k tomu, tak si telo veme potrebnou energii z bílkovin......ale jinak ma tetsuo pravdu, zkazit tim nic nemuzes, ale myslim ze zlepsit taky moc ne....asi bych ti doporučil ten gainer
Nook

Člen
# Zasláno: 31 Čvc 2008 13:17

tak gainer sem četl někde, že se dá udělat vlastní ne ? jako , že koupím protein a nasypu do toho ještě glukopur nebo tak, ne ?
Majoko

Člen
# Zasláno: 12 Pro 2011 19:56

Čau lidi, měřím 185 cm a vážím 73 Kg což dost málo začínám posilovat a chtěl bych se zeptat co by mě pomohlo zvýšit na váze nebo svalové hmotě, jestli např. kreatin nebo tak něco díky moc za odpověď
tetsuo

Člen
# Zasláno: 12 Pro 2011 22:02

Gainer po tréninku. Obecně zvýšit příjem živin a mít taky dost vitamínů a minerálů a vody.

Majoko

Člen
# Zasláno: 13 Pro 2011 20:43 - Změnil/a: Majoko

třeba tenhle gainer "MASS GAIN 14" je dobrý? A popřípadě jak ho dávkovat .Někde jsem četl že když budu brát např 40 g gaineru po cvičení tak mě při nárustu svalové hmoty nepomůže že bych měl brát tak 150 g pocvičení atd... Dokonce sem se dočetl že 7 kg gainer "neoficialně" (ne podle návodu) vydrží tak na týden užívání což se mě zdá samotnému blbost ale jenom prý taklhle se nebere svalová hmota. Co si o tom myslíte?
tetsuo

Člen
# Zasláno: 13 Pro 2011 23:22

Základní rozumné dávkování, které má opravdu efekt na regeneraci, je 1 g sacharidů na kilo své váhy.

Čili by to bylo takových 100 g gaineru. Lze jít až do těch 150 g, kdyby reegenerace byla špatná.

Gainer lze brát i ráno, i když tam se hodí spíš takový typ, kde je víc bílkovin.

Takových 200-250 g gaineru denně je tedy relativně běžná dávka. To dělá tak kilo a tři čtvrtě za týden. Ale ony to budou spíš dva výrobky, každý tak po tři čtvrtě kilu.

Záleží hodně na tom, jak jinak přes den jíš.

(Profikulturisti a lifteři dávají tak kolem půl kila gaineru denně, ale taky váží hodně přes 100 kilo.)

benjamin23

Člen
# Zasláno: 30 Bře 2012 23:21

Nook: no podle mě pokud jak říkáš že máš pořádnou stravu tak kup asi ten kreatin..u mě je pořádná strava doplnění všech živin úměrně se zatěžováním těla,tak nač protein když podle tebe pokryješ svoji potřebu.ale pokud musíš položit takovouhle otázku tak silně pochybuji že něco o pořádné stravě víš.snad sem tě neurazil nechci tu dělat nějaké rozbroje,jen sem řekl svůj názor
kubasek

Člen
# Zasláno: 31 Bře 2012 19:05

Je pěkné, že si vyjádříl svůj nazor, NOOK si z toho hodně vezme, po 4 letech.

TZV.Nevytahuj staré tema.
anonimanonim

Člen
# Zasláno: 14 Říj 2013 17:32

Majoko
Zdravim
Posiluji skoro každý den uz cca pul roku a chystám se zacit brat kreatim (KRE-Alkalyn) a chtěl bych k tomuto nasadit bud protein nebo gainer..... a nevim co by se ke kreatinu vice hodilo ? Potrebuji nabrat váhu, nejakou tu svalovou hmotu a jidelnicek mam pravidelný a bohatý?.
Predem Děkuji za odpověď
Legi

Moderátor
# Zasláno: 14 Říj 2013 18:38

http://forum.posilovani.net/index.php?action=vthre ad&forum=2&topic=7959

42let @ 195cm @ 125kg
Vaše odpověď
Tučné  Kurzíva  Podtržené  Odkaz na obrázek  Insert YouTube video   URL    vypnout *Co to je?

:) ;) :-p :-( :-D smirk :up: :down: :up2: :hi: :clapping: :handshake: :smile: :tease: :wait: :giggle: :winking: :laugh: :cool: :confused: :nodding:
Další smajlíci Zakázat smajlíky
» Uživatelské jméno  » Heslo 
Do diskuse mohou přispívat jen registrovaní uživatelé. Zadejte své přihlašovací jméno a heslo, nebo se zaregistrujte.

[ANTISPAM] Zadejte pismeno "J" zde:

Právě online: Hosté - 1
Členové - 0
Nejvíce uživatelů online: 299 [4 Dub 2017 04:49]
Hosté - 299 / Členové - 0