Posilovani.net  
 Posilovani.net - Domů - Odpovědět - Statistika - Registrace - Hledat -

forum.posilovani.net / Suplementy / NITRIX
<< . 1 . 2 .
Autor Zpráva
tetsuo

Člen
# Zasláno: 28 Pro 2011 17:28 - Změnil/a: tetsuo

Vyloženě zdravotní problémy ne, trávicí problémy teoreticky ano, ale jen při špatném dávkování.
Při kouření je hlavně podstatné zvýšit příjem vitamínu C, i na několik gramů denně. K tomu zinek, hořčík a pyridoxin.

Nový web a fórum o posilování: http://www.body-test.cz/cs/
craig

Člen
# Zasláno: 15 Dub 2012 20:36

Dobrý den..chtěl bych se zeptat když už je tady řeč o výrobcích které nefungují tak jestli BCAA od nutrendu a kre-alkalyn taky od nutrendu ..nebo ten kre-alkalyn obecně , tak jestli tyto 2 výrobky má cenu kupovat nebo jestli třeba než ten kre-alkalyn je lepší normální monohydrate.
díky
tetsuo

Člen
# Zasláno: 16 Dub 2012 00:18 - Změnil/a: tetsuo

BCAA má smysl dávkovat ráno po probuzení a na konci tréninku. Vyrábějí se dost standardizovaně.

Krealkalyn je dražší verze kreatinu, která z principu nemůže být účinnější než monohydrát. Resp. ať někdo dokáže, že na krealkalynu nabral víc než 2-3 kila svalů za první měsíc užívání.

craig

Člen
# Zasláno: 16 Dub 2012 16:48 - Změnil/a: craig

jo díky moc...ja jen že kre-alkalyn prý nezadržuje vodu v těle tak co je na tom pravdy ...a ještě bych se chtěl zeptat po tom tréninku se má těch BCAA dávkovat 3 tablety..kolik mám teda brát ráno? taky 3 ? nebo míň? díky
tetsuo

Člen
# Zasláno: 16 Dub 2012 21:40

BCAA - Na zvýšení inzulínu má cenu brát minimálně 2,5 g.

Krealkalyn vodu nezadržuje.

DyyyEm

Člen
# Zasláno: 19 Led 2013 21:36

Ahoj, nevím jestli to tady ještě funguje ale tak jsem si říkal, že za zkoušku nic nedám. Právě jsem si říkal, že bych začal s posilováním a uvažuju o suplimentech, jaký je Váš názor na kombinaci Nitrixu + True Massu ?
Samozřejmě bych při této kombinaci dodával tělu i nutné bilkoviny a sacharidy, tvaroh, maso atd....
Jaký je Váš názor ohledně syrovatky ?

(187cm, 88kg)
tetsuo

Člen
# Zasláno: 19 Led 2013 22:06

1) Jaké syrovátky?

2) Nitrix tě lehce napumpuje a nabudí na trénink. Není to nejdůležitější suplement.

frenchy

Člen
# Zasláno: 10 Dub 2013 14:03

Dobry den chtel bych se zepat zda je silnejsi jako svalova pumpa ,Nitrix a nebo Citonox Dekuji za odpoved
maacher

Člen
# Zasláno: 10 Dub 2013 16:22

nejsílnejsi vlív to bude mit na tvou penezenku
frenchy

Člen
# Zasláno: 10 Dub 2013 16:47

Tak to my je trosku jedno mne zajima zdali je silnejsi Nitrix
maacher

Člen
# Zasláno: 10 Dub 2013 16:54

co to je silnejsi, co od toho cekas?
frenchy

Člen
# Zasláno: 10 Dub 2013 17:21

No sem hodne vyrisovanej vazim 83kg mnerim 178cm .A beru proteinovej suplament ,Mam pestej jidelnicek ,pravydelne treningy ......Vsechny mne rikaj ze nejlepsi je Kreatin ale kreatin uz beru skoro 1rok a moc velka zmne nebyla Tak sem tim myslel ze b y mne mohli dohnat k obemu ty to produkty
frenchy

Člen
# Zasláno: 10 Dub 2013 17:23

Nebo jestli znate neco lepsiho na max obem tak rad privitam jakoukoliv radu
maacher

Člen
# Zasláno: 10 Dub 2013 19:58

tyto produkty te k tomu tizenemu objemu nedovedou .Kreatin cely rok, nevim no, pauzy by tam urcitite byt meli. Objem je predeusim o jidle, tz. navisit kalorie.
frenchy

Člen
# Zasláno: 11 Kvě 2013 21:30

Ok nebral sem ho uplne celej rok samozrejmne z pauzama ...No jidelnicek mam na obem ale mam asi priliz richlej metabolizmus
RobinB

Člen
# Zasláno: 11 Kvě 2013 21:58

Nitrix je fajn, sám jsem ho bral, ale jak říká maacher, steak je lepší
Bez kalorií není objem, bohužel.
<< . 1 . 2 .
Vaše odpověď
Tučné  Kurzíva  Podtržené  Odkaz na obrázek  Insert YouTube video   URL    vypnout *Co to je?

:) ;) :-p :-( :-D smirk :up: :down: :up2: :hi: :clapping: :handshake: :smile: :tease: :wait: :giggle: :winking: :laugh: :cool: :confused: :nodding:
Další smajlíci Zakázat smajlíky
» Uživatelské jméno  » Heslo 
Do diskuse mohou přispívat jen registrovaní uživatelé. Zadejte své přihlašovací jméno a heslo, nebo se zaregistrujte.

[ANTISPAM] Zadejte pismeno "J" zde:

Právě online: Hosté - 1
Členové - 0
Nejvíce uživatelů online: 299 [4 Dub 2017 04:49]
Hosté - 299 / Členové - 0