Posilovani.net  
 Posilovani.net - Domů - Odpovědět - Statistika - Registrace - Hledat -


forum.posilovani.net / Suplementy / BĂ­lkoviny
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . >>
Autor Zpráva
Nook

Člen
# Zasláno: 9 Pro 2007 20:19


no jo no, já vím to byl blbej dotaz já jen jestli to byl nějakej z konzervy nebo jestli byl něják upravený, nebo tak něco :D ale faktt dík, i ľe si tu vypsal ty hodnoty kolik co má gramů :D
The Stone

Člen
# Zasláno: 9 Pro 2007 21:41


modra konzerva, tunak ve vlastni stave.


___________________
forum.ironfactor.cz !!!
Nook

Člen
# Zasláno: 9 Pro 2007 21:50


ok :D dík. . . Jeątě kdyľ si měříą obvody ,,, tak jak ti roste biceps? za 1-2 měsíce o 5 mm nebo o 1 cm ??? bereą něco nebo jenom moc jíą a cvičíą ??
The Stone

Člen
# Zasláno: 9 Pro 2007 21:57


Tedka posledni dobou na to seru, kdyz sem to bral jo vazne tak mi to rostlo i 1cm za mesic, ja tu nekde mam svoje pokroky


___________________
forum.ironfactor.cz !!!
Nook

Člen
# Zasláno: 9 Pro 2007 21:59


ok . nvm no, co si o tom myslíą? lepąí něco brát nebo nebrát? asi nebrát co ??
tetsuo

Člen
# Zasláno: 10 Pro 2007 11:52


Co myslis tim "neco"? Jako legalni doplnky vyzivy, nebo nelegalni doping? S dobrou stravou, dobrym treninkem, dostatecny odpocinkem a zakladnimi doplnky stravy se lze dostat dost daleko, aniz by sis ponicil zdravi.
Niceni zdravi nech profikum, ti vedi, do ceho jdou.


NovĂ˝ web a fĂłrum o posilovĂĄnĂ­: http://www.body-test.cz/cs/
The Stone

Člen
# Zasláno: 10 Pro 2007 15:43 - Změnil/a: The Stone


jak rika tetsuo suplementy pokud je vymaklej trenink a strava tak je logicky lepsi brat jinak by nebyly.


___________________
forum.ironfactor.cz !!!
Jimi bOi

Člen
# Zasláno: 10 Pro 2007 15:49


vymklej trenink
co to je?


________________________________________________________
Zatím vąak netuąím, jak skončit s ľitím, mě by se nejvíce líbilo pitím...
The Stone

Člen
# Zasláno: 10 Pro 2007 16:16


vymaklej


___________________
forum.ironfactor.cz !!!
Nook

Člen
# Zasláno: 10 Pro 2007 17:56


tak já se radąi vypracuju přírodně neľ suplementama. . . navíc ani rodiče by mi to neschválili . . .
The Stone

Člen
# Zasláno: 10 Pro 2007 18:43


přírodně neľ suplementama

Za tohle bych skutecne strilel. Suplementy sou jako vesmirny nebo co? Boze...


___________________
forum.ironfactor.cz !!!
Nook

Člen
# Zasláno: 10 Pro 2007 19:32


střílej za to. tvrdě do toho. . . suplementy v 16 hmm?? asi ne co
The Stone

Člen
# Zasláno: 10 Pro 2007 19:35


Proboha proc ne?


___________________
forum.ironfactor.cz !!!
Nook

Člen
# Zasláno: 10 Pro 2007 19:38


bo . Radąi budu ľrát a cvičit neľ fakt jíst suplementy to kdybych pak byl bouchač bych myslel ľe to ty suplementy udělaly za mě a to jako ne :D
The Stone

Člen
# Zasláno: 10 Pro 2007 19:39


No ono kdyz bys bral ty suplementy tak u toho musis zrat a cvicit uplne stejne jako kdybys to nebral to je ten figl


___________________
forum.ironfactor.cz !!!
Nook

Člen
# Zasláno: 10 Pro 2007 19:45


hm tak já sem na suplements lama :D já se v tom nevyznám. . . ale i tak rodiče by mi to neshválili, nebudem to tu rozebírat oka :D
Ljuk

Člen
# Zasláno: 10 Pro 2007 20:13


Nook
Ty vole borče co vidíą na suplementech? to nejsou steroidy, je to normální doplněk stravy ... zkus si něco přečíst


---------------------------------------------------
http://www.youtube.com/watch?v=aoHj2Lfl4Rs&mode=related&search=
Nook

Člen
# Zasláno: 10 Pro 2007 20:17


tak já vím ľe to nejsou steroidy . . . vím ľe to je dobrplněk stravy hej nebudem to tu rozebírat, radąi mi poraďte , kdyľ je leg press a chci procvičit vnějąí stehenní svaly(boky) , tak mám dát nohy k sobě ? kdyľ vnitřní tak od sebe ???
The Stone

Člen
# Zasláno: 10 Pro 2007 22:04


resis furt picoviny, vnitrni vnejsi, stehna si nemuzes rozpulit. Najdi si na ironfactoru nejakej trenink a cvic podle toho, uvidis ze se tam nikde neresi vnejsi vnitrni leva prava horni dolni...


___________________
forum.ironfactor.cz !!!
Nook

Člen
# Zasláno: 10 Pro 2007 22:14


od toho kdo měl depku z toho ľe nezvedl 150 na mrtvý tah to sedí co
jinak sry ľe vás tu tak attackuju svými debilními dotazy, hold se jen ujią»uji ))
tetsuo

Člen
# Zasláno: 11 Pro 2007 16:33


Nook: Jen pro upresneni - suplementy jsou i vitaminy a mineraly. Maji rodice neco proti nim? Budou mit neco proti ľenąenu? Pangaminu? Lecitinu? Asi ne.

Tak proc mit neco proti protinum, gaineru nebo kreatinu? Ze to stoji penize? Hm, jidlo taky.


NovĂ˝ web a fĂłrum o posilovĂĄnĂ­: http://www.body-test.cz/cs/
Nook

Člen
# Zasláno: 11 Pro 2007 18:02


nerozebĂ­rat detaily ano :D
tetsuo

Člen
# Zasláno: 13 Pro 2007 11:18


Az na to, ze tyhlety detaily dovedou obcas mnohe rodice obmekcit... Pokud nemaji v hlave nasrano.


NovĂ˝ web a fĂłrum o posilovĂĄnĂ­: http://www.body-test.cz/cs/
Hruda

Člen
# Zasláno: 13 Pro 2007 14:56


Nook

Kasli na vnutorne a vonkajsie svali stehien,pokial nemas ich obvod aspon 70cm.

Daj si normalne nohy od seba prirodzene a hotovo.


--------------------------------------------
Som cool-turista!
Nook

Člen
# Zasláno: 14 Pro 2007 18:28


ok ok ok hrudo díky, tetsuou rodiče vyjebaní nejsou, takľe mno :D
tetsuo

Člen
# Zasláno: 15 Pro 2007 00:10


Mne osobne na tom nezalezi, ja si vydelavam sam. Ale myslim, ze mladsi kluci muzou rodicum vysvetlit, ze proteiny nejsou zadne steroidy ani zbytecnosti a jsou vhodne stejne jako vitaminove tablety. Osobne bych ale doporucoval vyvinout nejakou iniciativu a jit si taky neco privydelat na brigadu.


NovĂ˝ web a fĂłrum o posilovĂĄnĂ­: http://www.body-test.cz/cs/
blaster18

Člen
# Zasláno: 15 Pro 2007 00:46


Kdyby byli rodiče chytří, tak ho v tom podporujou a jeątě mu ty proteiny třeba sami kupujou (aspoň já bych to tak určitě dělal). Rozhodně je lepąí vráľet prachy do sportu a do péče o svoje tělo, neľ do chlastu, cigár, nebo třeba drog...


__________________________________
If there is a will, there is a way!
The Stone

Člen
# Zasláno: 15 Pro 2007 10:15 - Změnil/a: The Stone


Me je teda rodice nekupujou, a ani to po nich nechci, myslim ze za moji vyzivu platej dostatecne ale ani mi to nezakazujou a nechavaj me at si za svoje prachy kupuju co chci. To me prijde nejrozumejsi, ja po nich sem ani nikdy nechtel aby mi to kupovali to mi prijde takovy uz moc pohodlny.

Nehlede na to, ze nejaka mensi pixla( ne 5ti kilova) se da urcite schovat. Znam spoustu lidi co doma prechovavaj drogy, tak tu pixlu soupnout pod postel, za skrin, nebo co ja vim kam jeste. A pokud je skutecne velkej problem, tak kupovat v posilovne. Zas o tolik drazsi to nebude a nikdo nic poznat nemuze.
Maximalne se ti muze stat to co me, ze kdyz me jednou znicehonic vylit tlak (nezistili sme proc) po posilovne tak se me mama ptala jestli sem si tam nedaval nejakej koktejl. Kdyz sem popravde rek ze ne, ale ze stejne to s tim nema souvislost, tak mi rekla ze "vi ze do toho urcite pridavaj steroidy". To je jedinej jeji ulet na tohle, jinak sem ji to vysvetlil.
Akorat jednou teda a to ne jeji vinou za mnou prilitla ze v jednom americkym filmu nekdo umrel po kreatinu. Sem rikal ze to neni mozny ze si to spletla nebo mu tam nekdo neco dal. Nakonec sem na to koukal, skutecne mu tam neco pridali, ale to pro nekoho neni podstatny a z toho vznikaj ty sileny famy.


___________________
forum.ironfactor.cz !!!
tetsuo

Člen
# Zasláno: 15 Pro 2007 16:19


Ano, to byl jeden dil CSI, Kriminalky Las Vegas. Ale slo o to, ze ta latka, co zpusobila infarkt, byla v proteinove tycince s kreatinem.


NovĂ˝ web a fĂłrum o posilovĂĄnĂ­: http://www.body-test.cz/cs/
Nook

Člen
# Zasláno: 15 Pro 2007 16:34


hm do rodičů mi neku»te jo. to není hezkél. já taky po nich nechcu a» mi to kupujou , kdľy na to příjde si to koupím sám ne. jinak nechlastám, nekouřím, a nedroguju, takľe si prachy ąetřím třeba na hadry a né na takové sračky ano. . .
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . >>
Vaše odpověď
Tučné  Kurzíva  Podtržené  Odkaz na obrázek  Insert YouTube video   URL    vypnout *Co to je?


   :) ;) :-p :-( :-D smirk :up: :down: :up2: :hi: :clapping: :handshake: :smile: :tease: :wait: :giggle: :winking: :laugh: :cool: :confused: :nodding:
Další smajlíci Zakázat smajlíky
» Uživatelské jméno  » Heslo 
Do diskuse mohou přispívat jen registrovaní uživatelé. Zadejte své přihlašovací jméno a heslo, nebo se zaregistrujte.

[ANTISPAM] Zadejte pismeno "J" zde:
 
Právě online: Hosté - 2
Členové - 0
Nejvíce uživatelů online: 409 [21 Led 2021 16:35]
Hosté - 409 / Členové - 0


Powered by forum software miniBB™ © 2001-2007
TOPlist