Posilovani.net  
 Posilovani.net - Dom - Odpovdt - Statistika - Registrace - Hledat -


forum.posilovani.net / Suplementy / Bílkoviny
. 1 . 2 . 3 . 4 . >>
Autor Zprva
stano

len
# Zaslno: 3 Pro 2007 19:49


Zdravím chtěl jsem si koupit bílkoviny ale ptal jsem se trenéra v posilovně a ten říkal ľe teď to není vhodná doba prý aľ tak v 18cti ľe je to velká zátěľ na tělo, ľe ty svaly rychle rostou. je mě těd 17 tak jsem jen chtěl vědět jestli teď a nebo v těch 18cti. dík za rady
Ljuk

len
# Zaslno: 3 Pro 2007 20:23


stano

Ehm, dobrý bludy, jeątě jednou?!

Seą si jistej, ľe mluvíą o bílkovinách a jestli teda jo, jak vypadají takový bílkoviny na prodej?


---------------------------------------------------
http://www.youtube.com/watch?v=aoHj2Lfl4Rs&mode=related&search=
The Stone

len
# Zaslno: 3 Pro 2007 21:17


ľe je to velká zátěľ na tělo, ľe ty svaly rychle rostou.

Tady se clovek pobavi Co to prejmenovat na ftipky.posilovani.net?


___________________
forum.ironfactor.cz !!!
Opppik

len
# Zaslno: 3 Pro 2007 21:30


The Stone



Co mne nezabije to mne posílí!
Klik na bradlach se 200kg.
stano

len
# Zaslno: 3 Pro 2007 22:20


omg :D z toho nadelate.. tak proteiny no
Paulie

len
# Zaslno: 3 Pro 2007 22:39


stano
Tak tomu trenerovi vzkaz, ze je chudak trochu mimo. Proteiny ti nemuzou uskodit a jestli si myslis, ze budes brat protein a budes abnormalne rust, tak na to zapomen, jestli nebudes mit dobrou stravu, tak ti jsou doplnky skoro na nic
tetsuo

len
# Zaslno: 4 Pro 2007 14:04


Jeden z nejvetsich mytu, ktery koluje nevim odkdy. V puberte potrebujou lidi NEJVIC bilkovin. (Klidne 2g na kilo vlastni hmotnosti.) Cili gainery a proteiny maji smysl, pokud nejsou schopni snist hodne normalniho jidla.
Trener je vul. Nezna zaklady fyziologie. Des bes. Mel by vratit licenci. S takovouhle muze pomene dost lidem uskodit. Nedostatek bilkovin se naopak muze negativne podepsat, protoze se po treninku nebudes stihat zregenerovat.


Nový web a fórum o posilování: http://www.body-test.cz/cs/
Nook

len
# Zaslno: 4 Pro 2007 21:22


myslíte, ľe kdy se jí pangamín, suąené bílkoviny ( syrovátka) a do toho sýry a daląí takové blbosti, ľe to k něčemu bude???
stano

len
# Zaslno: 4 Pro 2007 22:44


tetsuo a jako to zregenerování se můľe projevovat tak ľe mě druhý den bolí celé tělo a bolí to tak jak kdybych to měl vąechno nataľene ale vľdy po cvičení vąechny svaly co jsem posiloval protáhnu a druhý den ráno skoro ani nevstanu :D
tetsuo

len
# Zaslno: 5 Pro 2007 00:30


Stano: Protahovani po treninku odplavuje cast zplodin, ktere se vytvori pri cviceni. Ale ta poskozena svalova vlakna se daji dohromady diky prisunu zivin, sacharidu a proteinu. Takze samozrejme - jidlo (a klidne v podobe sacharido-proteinovych napoju) ma velky vliv na odstraneni unavy a bolesti. To, jak te budou bolet svaly ale hodne zavisi na urovni trenovanosti a na tom, jaky typ treninku cvicis. Obecne by melo platit, ze pokud rano nemuzes vstat a vsechno te boli, tak jsi cvicil spatne a taky spatne jedl.

Nook: Tvoje otazka nedava dost smysl. Da se na ni odpovedet treba v duchu "myslis, ze kdyz budes jist, ze neumres hlady?" Na co se vlastne ptas?


Nový web a fórum o posilování: http://www.body-test.cz/cs/
Nook

len
# Zaslno: 5 Pro 2007 18:51


chtěl jsem tim říct, jestli mi porostou svaly, kdyľ budu jíst velké mnoľství bílkovin, . . jestli je syrovátka dobrá, protoľe to jsou vlastně suąené bílkoviny, tak jestli mi zrovna toto pomůľe jako doplněk stravy.
tetsuo

len
# Zaslno: 5 Pro 2007 19:31


Na zlepseni regenerace po treninku a rust svalu MUSIS jist vice bilkovin, nez jedi normalni lide, kteri necvici.
Ozkousej si hranici 1,6g/kg telesne vahy, a kdyz tak to pak zvys.

Syrovatka - pokud myslis sladkou syrovatku, kde jsou i cukry a hodne mineralu, tak to neni nejvhodnejsi typ suroviny. Pokud myslis syrovatkovy koncentrat (WPC), tak ten je lepsi a tvori nejcastejsi soucast, nebo dokonce zaklad vetsiny proteinovych napoju.


Nový web a fórum o posilování: http://www.body-test.cz/cs/
Nook

len
# Zaslno: 5 Pro 2007 19:54


no jo, ale i tak . . Jsou to bílkoviny a kdyľ se to veme bílkoviny jsou vlastně svaly ne z jistého hlediska :D
Nook

len
# Zaslno: 5 Pro 2007 20:02


jina kco tu píąeą je ľe bych měl jíst 100 g bílkovin denně aby se to dostalo do svalů ??
Nook

len
# Zaslno: 5 Pro 2007 20:08


ono by bylo optimální jíst ty 2g - 2,5 g na 1 kg hmotnosti, co jsem četl ze stránek posilky do které chodím mno. Teď chtělo by to přesný popis co jíst, aby člověk nemusel brát ľádné suplementy ani nic podobného, takľe ten pangamín, syrovátku - protoľe je rychle stravitelná a má vysoký obsah vstřebatelnosti a dál nevím. . jasně ľe vajíčka, maso, ale to by chtělo vypočítat kolik to vąecko přesně má a» za ten den do sebe hodím těch 100-150 g bílkovin. . .
Nook

len
# Zaslno: 5 Pro 2007 21:10


asi tu nejspíąe zase plácám z hladu blbosti :D
tetsuo

len
# Zaslno: 5 Pro 2007 21:51 - Zmnil/a: tetsuo


To by bylo na dlouho. Svaly se neskladaji jenom z bilkovin. Je tam i dost vody a cukru-glykogenu. Ale to neres.

Pangamin a syrovatkovy protein JSOU suplementy. Na klasickou syrovatku se vybodni. (Mimochodem, dobre zvoleny suplement te vyjde na mene penez nez normalni jidlo, prepocteno na pomer zivin/cena)

Vypocitat si to musis sam. Bilkoviny jsou ve vsem, i v chlebu, testovinach, vlockach, ryzi. Ty samozrejme zapocitavej do celkoveho objemu taky. Zaludku, ledvinam a jatrum je uplne jedno, jaka je to bilkovina. Pres ty 2g/kg radeji nechod. Vetsinou se to nestaci ani stravit, natozpak vyuzit.

Jako zakladni poucka ti staci vedet, ze na snidan, obed a veceri muzes jist vetsi davky bikovin, u ostatnich jidel davkuj polovinu. Rozpocitat si to musis sam. Tabulky vyzivovych hodnot jednotlivych potravin jsou na netu taky snadno dostupne.
Nejde o to davkovat jidlo absolutne presne, ale mit zakladni povedomi, kolik ceho zhruba muzes nebo musis jist.


Nový web a fórum o posilování: http://www.body-test.cz/cs/
The Stone

len
# Zaslno: 5 Pro 2007 22:02 - Zmnil/a: The Stone


co jist- hlavni zdroje bilkovin: maso (kureci veprove hovezi) ryby vejce, mleko syry

sacharidy: testoviny brambory ryze celozrny vyrobky


___________________
forum.ironfactor.cz !!!
Nook

len
# Zaslno: 5 Pro 2007 22:24


jasný to vąecko jím ale víą jak, člověk si ąpatně vypočítá kolik snědl sacharidů v bramborový kaąi a tak . .

jinak jakou jsi myslel teda tu syrovátku kdyľ ne tu obyčejnou? bo momentálně uľívám tu obyčejnou a piju to třikrát denně + k tomu 2 tabletu pangamínu ráno i 2 večer. . .
The Stone

len
# Zaslno: 6 Pro 2007 15:09


syrovatkovej protein s minimem sacharidu. klasicka syrovatka je samej cukr


___________________
forum.ironfactor.cz !!!
Nook

len
# Zaslno: 6 Pro 2007 15:23


a tak za den stačí do sebe naházet 100 gramů bílkovin ne ??
The Stone

len
# Zaslno: 6 Pro 2007 16:11


1,6-2g/kg


___________________
forum.ironfactor.cz !!!
Nook

len
# Zaslno: 6 Pro 2007 16:17


hm takľe aspoň těch 140 gramů za den mno :D tak to nevím no :D
The Stone

len
# Zaslno: 6 Pro 2007 16:56


Ja sem dal i 500


___________________
forum.ironfactor.cz !!!
Nook

len
# Zaslno: 6 Pro 2007 17:05


no tak a to sypeą nějaké suplementy ne ? jinak to není snad ani moľné takhle. . .
tetsuo

len
# Zaslno: 6 Pro 2007 18:59


Ne, Stone to kdysi nazral v normalnim jidle.

Pangaminu ber klidne 12-15 denne. Tam si nedelej starosti.


Nový web a fórum o posilování: http://www.body-test.cz/cs/
Jimi bOi

len
# Zaslno: 6 Pro 2007 19:03


Pangaminu ber klidne 12-15 denne. Tam si nedelej starosti.

sice pak budes zrat i talire, ale je to jenom Becko


________________________________________________________
Zatím vąak netuąím, jak skončit s ľitím, mě by se nejvíce líbilo pitím...
The Stone

len
# Zaslno: 6 Pro 2007 19:15


Jo s tema 500ti to jsem jen zkousel experiment bylo to bez suplementu, s nima bych se dostal jeste vys.

Ten pangamin nerozumim na co chces. Chces vic jist? Na 140g bilkovin to urcite nepotrebujes. A sachry doplnul z glukopuru (hroznovej cukr- 80kc/kg cca) a pripadne maltodextrinu. Jinak ten pangamin klidne ber nic to neudela, jenom aby sis nemyslel ze ti z toho pres noc narostou boule


___________________
forum.ironfactor.cz !!!
Nook

len
# Zaslno: 6 Pro 2007 19:47


:D to jsem si myslel dávno , ale uľ vím ľe to asi ani nejde :D ale potřebuju do sebe naházet co nejvíce bílkovin, měřím 191 cm, a váľím těch 85 kg. . . tuku mám v sobě podle těch blbostí v lékarně kolem 13-15 kg. . . takľe tak zlé to není no. Taky se psalo ľe ty syrovátky spalují tuk :D tak jsem zvědavej,,,, v posilce jezdívám na rotopedu asi cca 20 minutek jako na rozehřátí., takľe o to spalování nouzi nemám, spíąe bych chtěl nabrat trochu svalů. JE normální mít v 16ti letech přes pracku 40-43 cm ??
The Stone

len
# Zaslno: 6 Pro 2007 20:03 - Zmnil/a: The Stone


O tom ze by syrovatka palila tuk nicnevim, nicmene kvuli poctu sacharidu o tom pochybuju.

Ta pracka je normalni, ja ji mam taky takovou. Oproti necvicici populaci je to nadprumer, na 190cm cviciciho cloveka to je aspon podle me malo (ja mam 17, 190cm ruka 41.) Samozrejme de o kvalitu, neni 40 jako 40, vysekana 40ka na soutezi v 16ti je hodne dobry, pri normalnim procentu tuku uz to zazrak neni.


___________________
forum.ironfactor.cz !!!
. 1 . 2 . 3 . 4 . >>
Vae odpov
Tun  Kurzva  Podtren  Odkaz na obrzek  Insert YouTube video   URL    vypnout *Co to je?


   :) ;) :-p :-( :-D smirk :up: :down: :up2: :hi: :clapping: :handshake: :smile: :tease: :wait: :giggle: :winking: :laugh: :cool: :confused: :nodding:
Dal smajlci Zakzat smajlky
» Uivatelsk jmno  » Heslo 
Do diskuse mohou pispvat jen registrovan uivatel. Zadejte sv pihlaovac jmno a heslo, nebo se zaregistrujte.

[ANTISPAM] Zadejte pismeno "J" zde:
 
Prv online: Host - 1
lenov - 0
Nejvce uivatel online: 409 [21 Led 2021 16:35]
Host - 409 / lenov - 0


Powered by forum software miniBB™ © 2001-2007
TOPlist