Posilovani.net  
 Posilovani.net - Domů - Odpovědět - Statistika - Registrace - Hledat -

forum.posilovani.net / Suplementy / Kreatin-diskuze
<< 1 ... 9 . 10 . 11 . 12 . 13 . 14 . 15 . 16 . 17 . 18 . 19 ... 23 . 24 . >>
Autor Zpráva
StalinChlapecek

Člen
# Zasláno: 3 Pro 2010 20:27

Jo, ale bohuzel se to nestalo jenom jemu, ale zkusim tak uvidim. Takze ho pak muzu bez obav vynechat? Co se pak stane s tou vodou ve svalech když nebudou mít zase ty látky?
Ty látky tam máš furt , ikdyž kreatin nebereš. Kreatin je v těle furt. A to , žě někdo přibral po vysazení , nemá vůbec za následek kreatin . Kamarád neumí jíst.

Informace shromažduj a šiř dál
Romanus

Člen
# Zasláno: 3 Pro 2010 20:56

Ok. A dávkovat to mám 1g/20kg své hmotnosti před a po tréninku (2x denně) na lačno? Kdy zvyšovat kdy zmenšovat? Díky
StalinChlapecek

Člen
# Zasláno: 3 Pro 2010 21:12

Měl by ses kouknout na předchozí reakce a odpovědi.

1g/20kg tvojí váhy. Na lačno mezi jídly (nejlepší je to od rána do odpoledne to nemáš tolik kyselin v žaludku , který ten creatin znehodnocujou)
Dávka furt stejná. 1 x denně stačí (nemusí dávat velký dávky ,když ho bereš správně )
Před a po treniku je to hloupost . (creatin zhuštuje krev, takže je blbost ho brát před trenikem a po treninku budeš muset přijmout sacharidy takže je blbost přijmout i creatin) Sacharidy zakyselují žaludek a to pak znehodnoti ten creatin .
Jinak nevěř tomu že ti někdo řekne že vysazením tloustnul dovol abych se zasmál. To musel bejt nějakej umělec.

Romanus

Člen
# Zasláno: 4 Pro 2010 20:39 - Změnil/a: Romanus

Díky A jaký vy berete kreatin?
Jinak teď pročítám jiné fóra a jak to tak vidím, tak asi každý jel i tu "nasýcovačku" a že jim nejvíc pomohla.. tak teď fakt nevím..
StalinChlapecek

Člen
# Zasláno: 4 Pro 2010 22:09

Nasycovačka je zbytečná , když ten kreatin bereš správně. Taky je možná, ale jsou tam větší ryzika. Větší deprese , víc odpadu (kreatininu)...

Obyčejný creatin monohydrate..

Romanus

Člen
# Zasláno: 4 Pro 2010 22:51

Aha, a můžu se zeptat, za jak dlouho jsi viděl výsledky?
StalinChlapecek

Člen
# Zasláno: 4 Pro 2010 23:02

Abych řekl pravdu , to je individuální na někoho to má pozitivnější učínky na někho zase mín pozitivní.
U někoho to např. vůbec nefunguje.

Nemyslím si, že je potřeba brát creatin.
Důležitější je správný Gainer, vitaminy + jiné doplnky + SPRÁVNÁ STRAVA

Romanus

Člen
# Zasláno: 5 Pro 2010 21:10

Fajn, mám poslední otázku: vadí pokuď ho neberu s těmi sacharidy?
StalinChlapecek

Člen
# Zasláno: 5 Pro 2010 21:23

S těmi sacharidy ho nesmíš brát. Sacharidy ti zakyselí žaludek a ten pak ten kreatin znehodnocuje... a pak máš víc odpadních látek s toho kreatinu..

On si ty sacharidy obstará sám.

Když , ho budeš brát 1g/20 kg svý váhy - vyhneš se Depresím , ztrátě imunity, a přebytečných odpadních látek..Když ale budeš dělat nasycovací dávku todle všeechno se bude dít..

tetsuo

Člen
# Zasláno: 5 Pro 2010 22:57

Ty deprese plati jen u nekoho. Zhorseni imunity a vice kreatininu v moči budes mit pri nasycovaci fazi vzdy. Davat si nasycovaci fazi v zime v chripkovem obdobi je ale kazdopadne dost nerozum.

Nový web a fórum o posilování: http://www.body-test.cz/cs/
tetsuo

Člen
# Zasláno: 6 Pro 2010 17:36

Jo

Nový web a fórum o posilování: http://www.body-test.cz/cs/
Michal22

Člen
# Zasláno: 2 Led 2011 19:01

Dobrý den,

Chtěl bych se zeptat na tenhle kreatin

URL

Myslíte že je vhodný v poměru cena / účinost ? Při cvičení 3x týdně vydrží cca 6,5 měsíců myslíte že je to dobrá investice?

Děkuji
homerun

Člen
# Zasláno: 10 Úno 2011 21:41

Ahoj doufám že se na mě nesesype zlo, vim že už to tady jednou bylo (někde jsem to stoprocentně viděl). Ale projel jsem dneska všechny "kreatinový vlákna" nahoru dolu a nenašel jsem to
(ono taky když procházíš stránku za stránkou tak se ti to za chvíli motá před očima že jsem to mohl přehlídnout)

Co mě zajímá:

Pokud si spočítáš ideální dávku kreatinu na den, rozdělíš ji do dvou dávek a každou dávku bys měl vzít cca 2 hodiny po jídle rozpuštěnou v tekutině, zajímalo by mě zda je vhodné užít kreatin na noc?

Rozuměj - oběd cca 12:00 = dávka cca 14h, večeře cca 20:00 = dávka cca 22h - chodím spát okolo 23 hodiny

Jde mi o to, že jsem určitě něco četl že to neni upllně dobrý až takhle na noc, ale nejsem si jist...Mě by to vyhovovalo takhle, ale pokud to má bejt na noc problém tak změnim večerní dávku na dopolední...

Děkuju za radu...
tonytanga

Člen
# Zasláno: 11 Úno 2011 22:36

Ahoj homerune.Na noc by se fakt kreatin brat nemel kreatin pusobi hlavne u cviceni mel by se brat pul hodinu pred cvicenim na lacno spusobuje že máš vecsi pozornost vic energie sily a na noc je prakticky k nicemu .
kdyz budeš chtit s necim poradit tak pisni cvicim už hodne dlouho a mam s timhle skusenosti.
Claws

Člen
# Zasláno: 12 Úno 2011 10:23

kreatin zahuštuje krev, proto se má následující hodiny hodně pít, jinak je to záběr na srdce. Přes noc se asi každou hodinu až dvě nebudíš, aby ses napil, že ne ? - teď asi chápeš proč kreatin brát nejlépe v ranních hodinách. Poroučím se
Claws

Člen
# Zasláno: 12 Úno 2011 10:30 - Změnil/a: Claws

že máš vecsi pozornost
leda že by nějakej ''génius'' míchal kreatin s kofeinem či jinou stimulační látkou.

energie sily
to je věc několika dní až týdnů, než se svaly nasytí kreatinem

na noc je prakticky k nicemu
s tímhle taky nesouhlasím, on se využije, ale je to vyloženě nevhodné dávkovat krátce před tím než jdeš spát.
homerun

Člen
# Zasláno: 12 Úno 2011 10:57

TONYTANGA: děkuju za pomoc. Já princip "plnění" kreatinem chápu...asi trochu jinak než ty, ale "toť věcí názoru"

CLAWS: taky děkuju za rychlou radu. Přesně o to mi šlo. Teď to bude znít blbě, ale předpokládal jsem to - je to logický. Jen jsem potřeboval potvrzení fundovanějších....
udpade1

Člen
# Zasláno: 12 Úno 2011 14:32

cus chci se zeptat co jsi myslíte o kre-alkalynu a je vhodně ho brát a opravdu pomáha při nabíraní telesné hmoty??? diky
homerun

Člen
# Zasláno: 12 Úno 2011 18:06

cus chci se zeptat co jsi myslíte o kre-alkalynu a je vhodně ho brát a opravdu pomáha při nabíraní telesné hmoty??? diky

projdi si všechna témata o kreatinu v sekci "suplementy" na tomto fóru a udělej si názor sám...Vše už bylo mnohokrát vyřčeno...furt breptat dokola a dokola o tom samým je únavný...
Claws

Člen
# Zasláno: 12 Úno 2011 18:16

Lépe bych to neřekl. Lidé by měli začít používat to ''bájné'' tlačítko hledat.
luckyluckyn

Člen
# Zasláno: 23 Úno 2011 20:59

Levně prodám doplňky stravy z likvidované posilovny, pište na hojdn@seznam.cz
masla

Člen
# Zasláno: 25 Úno 2011 17:58

Zdarec všem,mate prosím někdo zkušenosti s tímhle kreatinem nebo co na něj alespon říkáte díkky za odpovědi...http://www.fitco-nutrition.com/cz/creat in-monohydrat/
Claws

Člen
# Zasláno: 26 Úno 2011 19:39

našel bych si levnější, jelikož se všechny monohydráty vyrabějí stejně, není rozdíl.
wappe22

Člen
# Zasláno: 28 Úno 2011 23:16

Ahoj, měl bych dotaz. Držim sacharidové vlny, protože potřebuju shodit tak 8 kilo. Teď sem začal užívat kreatin a to v dávce 5g denně (každý den - bez nasycovací fáze). Tak by mě zajímalo za jak dlouho se nasytí svaly kreatinem a kolik na sebe naváže vody. Jde mi o to kolik kg mi voda přidá na váze a v jakém časovém období, abych věděl zda stále hubnu, popř. jestli mam upravit vlny.

Jinak 24 let, 183cm, 85 kg, 2-3 týdně fullbody, cvičim cca rok
Andre

Člen
# Zasláno: 1 Bře 2011 07:51

to je jedno kolik na sebe navaze vody, to co za ten den vypijes o tolik priberes na vaze. Pokud chces drzet vlny tak kreatin se do toho moc nehodi nebo spis je uplne zbytecny kdyz nemas dostatek zivin. Navic to co za prvni tyden vlneni zhubnes neni tuk ale voda
wappe22

Člen
# Zasláno: 1 Bře 2011 11:23

vlny držím už druhý měsíc, takže to nebyla jen voda
Andre

Člen
# Zasláno: 1 Bře 2011 16:32

cti poradne: PRVNI TYDEN VLNENI TO JE VODA
wappe22

Člen
# Zasláno: 1 Bře 2011 17:04

už to vidim, jsem se přehlíd, omlouvám se.
Andre

Člen
# Zasláno: 3 Bře 2011 19:01

Zdravim,
mel bych dotaz na lidi co uzivali:
1)kreatin nejdrive po treninku nebo pred treninkem spolu se sacharidy
(napr. Trans-X) jak je na obalech psano
A TAKE
2) po mnoha dohadech a doporucenich, rano na lacno nebo behem jidel na lacno

Chtel bych porovnani, ve kterem z techto uvedenych obdobi jste zaznamenali lepsi ucinek kreatinu a pokud mozno jaky vyrobek konkretne jste uzivali.

Planuju dopredu objemovku a chci koupit gainer i kreatin na jednou. Diky
Patricio

Člen
# Zasláno: 3 Bře 2011 19:47

Nad tim prave taky spekuluju. Ted mam Cell-Tech a beru ho teda rano na lacno. Vyrobce udava brat ihned po treninku. Nevim cim se ridit, proto pristi vlnu budu brat po treninku. Nejlepsi je to odzkouset.

It's time for change - train hard or go home!
<< 1 ... 9 . 10 . 11 . 12 . 13 . 14 . 15 . 16 . 17 . 18 . 19 ... 23 . 24 . >>
Vaše odpověď
Tučné  Kurzíva  Podtržené  Odkaz na obrázek  Insert YouTube video   URL    vypnout *Co to je?

:) ;) :-p :-( :-D smirk :up: :down: :up2: :hi: :clapping: :handshake: :smile: :tease: :wait: :giggle: :winking: :laugh: :cool: :confused: :nodding:
Další smajlíci Zakázat smajlíky
» Uživatelské jméno  » Heslo 
Do diskuse mohou přispívat jen registrovaní uživatelé. Zadejte své přihlašovací jméno a heslo, nebo se zaregistrujte.

[ANTISPAM] Zadejte pismeno "J" zde:

Právě online: Hosté - 1
Členové - 1 [ vlaydimir ]
Nejvíce uživatelů online: 409 [21 Led 2021 16:35]
Hosté - 409 / Členové - 0