Posilovani.net  
 Posilovani.net - Domů - Odpovědět - Statistika - Registrace - Hledat -


forum.posilovani.net / Suplementy / Petr Nov
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . >>
Autor Zpráva
blaster18

Člen
# Zasláno: 12 Čvn 2007 17:19


Samorost
M


__________________________________
If there is a will, there is a way!
The Stone

Člen
# Zasláno: 12 Čvn 2007 17:22


Rad


___________________
forum.ironfactor.cz !!!
blaster18

Člen
# Zasláno: 12 Čvn 2007 17:24


Hehe, ty si te


__________________________________
If there is a will, there is a way!
Samorost

Člen
# Zasláno: 12 Čvn 2007 18:34


The Stone
Ty ostrouh
Hruda

Člen
# Zasláno: 13 Čvn 2007 13:32


samoroste v poho.

Ale aj tak nikto z nas urcite nejde pri suplementacii do extremov a to ze niekto zerie velkovykrm rok-dva v kuse mu nic vazne neprivodi.

A bielkoviny2-2,5g na kg vahy nieje extrem. A prijem syrovatky tiez.
Ale to uz tu je len stale dookola.


--------------------------------------------
Som cool-turista!
tetsuo

Člen
# Zasláno: 13 Čvn 2007 15:40 - Změnil/a: tetsuo


"preco nie je schopny bodybuilder efektivne budovat hmotu bez pridavania jednotlivych volnych aminokyselin do stravy" ... to mi proste s Darvinovou teoriou atd nejde dohromady ...

Ale samozrejme, ze to jde. Pokud mas prijem 2,5-3g bilkovin/kg TV, tak se ti pri vyuzitelnosti 60-50%, nastrada do svalu dost bilkovin. Coz o to.
Akorat ta streva trochu trpi a ledviny a jatra tez, nehlede na to, ze se ti i trochu poskozuje mozek. (Fakt mate ori navstevach posiloven pocit, ze takovi ti hodne namakani chlapici jsou dusevne cili a bystri? Ja ne...)

Norma pro normalni lidi je 1g/kg. Zvysovat to muzes (pri tvrdem treninku) nekam 1,6g/kg a nic se ti nestane. Pri individualnich lepsich schopnostech muzes mit az o tretinu lepsi traveni, cili lze jist az 2,1g/kg. Coz pri vaze treba 110kg neni malo bilkovin... Na druhou stranu 18% telesneho tuku taky neni malo.

For je porad v tom, kolik se ti toho vyuzije. Zlepsit vyuzivani bilkovin si muzes pomoci oligofruktozanu, laktobacilu a travicich enzymu. Muzes taky zvysovat prijem pomoci cistych aminokyselin a hydrolyzatu. Tyhle dve posledni slozky pritom muzou bez problemu jit nad tu hranici 1,6 i 2,1. Uplne nejinteligentnejsi ale je jist co nejvic pripravku s vyvazenym spektrem AK a pripadne jeste doplnovat normalni jidlo specialne urcenyma tabletama. (Osobne do tech tablet jdu od pristiho tydne. Zajima me, jestli to fakt tak funguje. Za ten experiment to stoji.)

Co povazuju za zaklad: pri respektovani Rubnerova zakona mi prijde zbytecne nahanet bilkoviny pomoci WPC a WPI, na ktere potrebujes travici aktivitu zaludku a ktere maji velke rozdily mezi horni a dolni hranici esencialnich aminokyselin. (Efekt je znamy: 40-65% bilkovin jde do hajzlu.) A zvlast nehospodarne mi to prijde pred a po treninku.
Ono - kdyz si to rozeberete - tak ja tu pres Novaka netlumocim vubec nic extremniho.


P.S. Ted delam na uzaverkach a s Novakem nekomunikuju. Shanel jsem chvili Veliska, Chemii potravin, ale zatim neuspesne.
Az se pohnu nekam dal, dam vedet.


NovĂ˝ web a fĂłrum o posilovĂĄnĂ­: http://www.body-test.cz/cs/
tetsuo

Člen
# Zasláno: 13 Čvn 2007 15:48


kolko poznas kulturistov co umreli v 40tich rokoch vplyvom znicenia organizmu nadbytkom proteinov, pripadne poskodenia organizmu nevhodnym prijmom proteinov?

Nejde o smrt, ale o invaliditidu. Ono se takovejch lidi belha po svete dost.
A nekdy ani neni treba invalidni duchod, staci proste trochu zhorsena cinnost vnitrnich organu. I to je nebezpecne.
Jestli praveky lovec byl ve triceti stary, tak dnes ti zacina poradny zivot az po tricitce a vetsina lidi muze byt velmi aktivni i po padesatce. A proc byt na tom uz ve ctyriceti - naprosto cilenou aktivitou (prepinanim a preziranim) - hur nez tvoji vrstevnici, pripadne stejne spatne jako ti, kteri chlastaji, kouri a stravuji se stylem fast food?


NovĂ˝ web a fĂłrum o posilovĂĄnĂ­: http://www.body-test.cz/cs/
Anonymn


# Zasláno: 13 Čvn 2007 20:11


Efekt je znamy: 40-65% bilkovin jde do hajzlu.) A zvlast nehospodarne mi to prijde pred a po treninku.

relevantny dokaz?

Stanley
archlich

Člen
# Zasláno: 13 Čvn 2007 20:45


(Fakt mate ori navstevach posiloven pocit, ze takovi ti hodne namakani chlapici jsou dusevne cili a bystri? Ja ne...)

ale oni tam chodia makat a nie prevadzat dusevne cvicenia a viest ucene diskusie ...


You can't stand my undead power
Anonymn


# Zasláno: 13 Čvn 2007 23:47


(Fakt mate ori navstevach posiloven pocit, ze takovi ti hodne namakani chlapici jsou dusevne cili a bystri? Ja ne...)

Sni
Anonymn


# Zasláno: 14 Čvn 2007 11:11


mimochodem jak jsem psal o tom CFM proteinu, ktery je "zkusenym borcem" tak to byl mistr sveta v kulturistice neregistrovanych...jen tak pro zajimavost...
Hruda

Člen
# Zasláno: 14 Čvn 2007 11:45


A proc byt na tom uz ve ctyriceti - naprosto cilenou aktivitou (prepinanim a preziranim) - hur nez tvoji vrstevnici, pripadne stejne spatne jako ti, kteri chlastaji, kouri a stravuji se stylem fast food?

No fakt to je len tvoj nazor a nicim nepodlozeny. To su stale len zvasty!

Jak hore niekto dobre poznamenal, bulvarny pisalek bude z teba lepsi,nez pisat prinosne clanky o vyzive a suplementoch.

Ja uz nemam o com sa s tebou bavit. Ale pockaj si zase na Novaka,lebo sam nieco napisat a hlavne argumentovat nedokazes. Keby si nemal info od Novaka,tak napises mozno dva-tri prispevky sem.


--------------------------------------------
Som cool-turista!
The Stone

Člen
# Zasláno: 14 Čvn 2007 16:33


tetsuo

Jak jsi mluvil o tom, ze Novak karnitin nedoporucuje, tak jsem mu napsal anonymni e-mail, kde jsem se ptal na jeho nazor na ucinnost protoze bych si ho rad koupil. Toto mi odepsal:

[i]Z hlediska ceny ostatn


___________________
forum.ironfactor.cz !!!
blaster18

Člen
# Zasláno: 14 Čvn 2007 16:43


No a jak


__________________________________
If there is a will, there is a way!
The Stone

Člen
# Zasláno: 14 Čvn 2007 16:45


Co se tyce vyrobku, Novak vam klidne rekne i to, ze si od nej nemate kupovat karnitin, protoze karnitin nefunguje

Toto napsal tetsuo. Me to bylo divny ze by novak rekl ze si od nej nemate kupovat karnitin, tak jsem se chtel presvedcit. A skutecne, presvedcil.


___________________
forum.ironfactor.cz !!!
blaster18

Člen
# Zasláno: 14 Čvn 2007 16:48


V


__________________________________
If there is a will, there is a way!
The Stone

Člen
# Zasláno: 14 Čvn 2007 16:56


za tema trema teckama nic neni, tim konci jeho dopis


___________________
forum.ironfactor.cz !!!
The Stone

Člen
# Zasláno: 14 Čvn 2007 17:00 - Změnil/a: The Stone


tetsuo napsal:

Ja jsem pisu proto, ze jsem tech poznatku plnej a chci se o ne podelit a taky z jiste vdecnosti, protoze u zadne jine firmy jsem nezazil takovou uprimnost a dobre jednani. Navic nejde jen o vyrobky, ale hlavne o celkovy pristup k vyzive.
Co se tyce vyrobku, Novak vam klidne rekne i to, ze si od nej nemate kupovat karnitin, protoze karnitin nefunguje, ale on ho vyrabi, protoze ho od nej odbiraji jine firmy. On sam na krabicku nikdy nepise, ze po tom zhubnete a osobne vas na to taky upozorni.
Stejne tak vam rekne, ze potencialne vynikajici vyrobek Plasmex, ktery roztahuje krevni plazmu a umoznuje diky tomu vzrust vykonosti az o 40% v opakovani s cinkou, vam momentalne nedoporucuje, protoze je chutove hnusny (glycerol je protivne nasladly) a bude jeste chvili trvat, nez ho vyladi. Zatim ho prodava do Polska, kde ho pouzivaji vojaci a piloti, aby nebyli dehydrovani.


Novakovi jsem psal na adresu kterou uvadi na strankach nutri-exact.

> Dobry den
je mi 17 let a merim 178cm a vazim 110kg. O
> karnitinu jsem slysel kladne veci, muzete mi tedy rict, jestli je funkcni
> a jestli se vyplati ho u Vas koupit? Predem Dekuji


Toto je odpoved:

Z hlediska ceny ostatn


___________________
forum.ironfactor.cz !!!
Samorost

Člen
# Zasláno: 14 Čvn 2007 17:16 - Změnil/a: Samorost


The Stone
T
Petr

Administrátor
# Zasláno: 14 Čvn 2007 17:25


Novakovi jsem psal na adresu kterou uvadi na strankach nutri-exact.

> Dobry den
je mi 17 let a merim 178cm a vazim 110kg. O
> karnitinu jsem slysel kladne veci, muzete mi tedy rict, jestli je funkcni
> a jestli se vyplati ho u Vas koupit? Predem Dekuji

Toto je odpoved:

Z hlediska ceny ostatn
The Stone

Člen
# Zasláno: 14 Čvn 2007 17:39


Ne. Chtel jsem si overit, ze kdyz tetsuo napsal: Novak vam klidne rekne i to, ze si od nej nemate kupovat karnitin, protoze karnitin nefunguje.

Tomuhle jsem neveril a chtel jsem se presvedcit ze je to blbost. A taky ze je.


___________________
forum.ironfactor.cz !!!
tetsuo

Člen
# Zasláno: 16 Čvn 2007 15:04


Stone: Hele, nejsi ty z te CKD trochu uz mimo?

1) I z toho mailu docela vyplyva, ze ti NEHODLA nic rikat a k nicemu te navadet.

2) Jsi pro nej naprosto anonymni clovek. Novakovi pise spousta provokateru. Mne to o karnitinu rekl osobne. Navic o tom, proboha, pise dost jasne v jednom clanku! A na ten jsem se ho ptal.

3) Precti si popis vyrobku na strankach. Neni tam nic o spalovani tuku.


------------------
(Fakt mate ori navstevach posiloven pocit, ze takovi ti hodne namakani chlapici jsou dusevne cili a bystri? Ja ne...)

ale oni tam chodia makat a nie prevadzat dusevne cvicenia a viest ucene diskusie ...


Sni


NovĂ˝ web a fĂłrum o posilovĂĄnĂ­: http://www.body-test.cz/cs/
Tibor

Člen
# Zasláno: 16 Čvn 2007 15:08


bo
tetsuo

Člen
# Zasláno: 16 Čvn 2007 15:09


Jinak - momentalne se s diskuzi nad bilkovinami presouvam(e) na Ironfactor.com
http://www.ironfactor.com/viewtopic.php?t=66&postd ays=0&postorder=asc&start=195&sid=99b7ed6417c3f8af ecc5954eb5b0ec3b

Pokud prijdeme na neco noveho a dost jasneho, objevi se to nejspis i tady.


NovĂ˝ web a fĂłrum o posilovĂĄnĂ­: http://www.body-test.cz/cs/
The Stone

Člen
# Zasláno: 16 Čvn 2007 19:42


Novak vam klidne rekne i to, ze si od nej nemate kupovat karnitin, protoze karnitin nefunguje.

I z toho mailu docela vyplyva, ze ti NEHODLA nic rikat a k nicemu te navadet.


Tohle se vylucuje. Tak rekne nebo nerekne? Nejdriv si to urovnej ty. A nemluv mi tu ze sem vymastenej o CKD, dneska jsem v CARB-UPU

V


___________________
forum.ironfactor.cz !!!
coolturista

Člen
# Zasláno: 16 Čvn 2007 19:55


The Stone
To co ti napsal pan Nov
The Stone

Člen
# Zasláno: 16 Čvn 2007 20:00


Jo treba jo, ale rozhodne to neni to co rikal tetsuo ze Novak vam klidne rekne i to, ze si od nej nemate kupovat karnitin, protoze karnitin nefunguje.



___________________
forum.ironfactor.cz !!!
Samorost

Člen
# Zasláno: 16 Čvn 2007 20:04


The Stone
Prosim t
The Stone

Člen
# Zasláno: 16 Čvn 2007 20:15


No o naznaceni tam teda urcite nic nebylo. To ze neni schopnej vydat posudek dejme tomu, ale kdyz rekne ze pokud jste slysel kladne veci...


___________________
forum.ironfactor.cz !!!
tetsuo

Člen
# Zasláno: 16 Čvn 2007 22:19


Rekne ti to osobne, pokud se ho zeptas na fungovani karnitinu. Rika to lidem, ktere zna a kteri od nej neco odebiraji a zajimaji se hloubkove o vyzivu.
Pise to navic v clanku na svych oficialnich strankach. Na etikete krabicky od karnitinu nema nic o spalovani tuku.
Co furt resis, prosimte? Ze ti odpovedel vyhybave "pokud jste slysel neco o ucinnosti...(tak si tomu verte)"?


NovĂ˝ web a fĂłrum o posilovĂĄnĂ­: http://www.body-test.cz/cs/
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . >>
Vaše odpověď
Tučné  Kurzíva  Podtržené  Odkaz na obrázek  Insert YouTube video   URL    vypnout *Co to je?


   :) ;) :-p :-( :-D smirk :up: :down: :up2: :hi: :clapping: :handshake: :smile: :tease: :wait: :giggle: :winking: :laugh: :cool: :confused: :nodding:
Další smajlíci Zakázat smajlíky
» Uživatelské jméno  » Heslo 
Do diskuse mohou přispívat jen registrovaní uživatelé. Zadejte své přihlašovací jméno a heslo, nebo se zaregistrujte.

[ANTISPAM] Zadejte pismeno "J" zde:
 
Právě online: Hosté - 1
Členové - 0
Nejvíce uživatelů online: 409 [21 Led 2021 16:35]
Hosté - 409 / Členové - 0


Powered by forum software miniBB™ © 2001-2007
TOPlist