Posilovani.net  
 Posilovani.net - Domů - Odpovědět - Statistika - Registrace - Hledat -


forum.posilovani.net / Suplementy / Anabolic, AbsoRapid
. 1 . 2 . >>
Autor Zpráva
Sagisek

Člen
# Zasláno: 13 Kvě 2007 11:01


mam dojem ze nejaky clovek tu psal pred tydnem az 14 dny, ze uz ma tyhle vyrobky od Nutri-exact objednane ...

Zajimalo by me jak je s nimi zatim alespon po strance chutove spokojeny, popripade az to cele dobere jake mel s tim vysledky .....
Dikec ;)
tetsuo

Člen
# Zasláno: 13 Kvě 2007 12:23


Jsem pro. A


NovĂ˝ web a fĂłrum o posilovĂĄnĂ­: http://www.body-test.cz/cs/
_Jakub

Člen
# Zasláno: 13 Kvě 2007 12:38 - Změnil/a: _Jakub


Nazdar chlapi, hlasim se k te osobe, ktera objednala a nyni pouziva Anabolic a AbsoRapid.

Mam to teprve od minule soboty. Ihned jsem to zacal pouzivat, po treninku beru cca 50g Anabolicu. AbsoRapid(s rustovymi faktory) beru 40-50g ze den, rozdelene na 2 davky. Moje dosavadni zkusenosti jsou pozitivni. Udelali na me dojem hned pri prevzeti zasilky na poste a to tim, ze si neuctovali zadne postovne. K baleni prilozili 2x takovy jejich katalog, ktery obsahuje jejich texty o vyzive, ktere maji uvedene na webu.

Co se tyce jejich vyrobku, tak "funkcnost" po tydnu moc neposoudim. Ale muzu posoudit chut a rozpustnost. Anabolic jako asi kazdy proteinovy napoj je chutny, proste hodne sladky. A AbsoRapid neni zadna lahutka, ale rozhodne to nepiju s odporem. Proste takova stredni chut . Rozpousti se taky bez problemu, coz me potesilo, protoze muj posledni protein od Penca se moc dobre rozpoustet nechtel.

Takze zaverem. Koupi nelituji, pred tydnem- pri zahajeni pouzivani techto doplnku jsem se radne premeril, takze uvidim po prvnim mesici, co mi to dalo
_Jakub

Člen
# Zasláno: 13 Kvě 2007 12:42


A jako minus bych snad mohl rict, ze asi prvni tri dny jsem po poziti AbsoRapidu citel takovy tezsi pocit v brise (nebo ve strevech, nebo kdovi v cem to bylo ). A taky me to ty prvni dny celkem nadymalo, ale ted jsem si uz na to asi zvykl a nedela mi to sebemensi strevni potize...
Sagisek

Člen
# Zasláno: 13 Kvě 2007 12:49 - Změnil/a: Sagisek


_Jakub
Vida ho .... ;) Takze tady maji lidi, kteri tvrdi ze vyrobky od Novaka jsou krmeni pro "prasata" ze se nedaji jist, aktualni zkusenost _Jakuba s tema vyrobkama, jak se zda zatim kladnou ... ;)

(ps.:Pochybuji ze by to byl spiklenec Tetsua)
coolturista

Člen
# Zasláno: 13 Kvě 2007 12:56


_Jakub
kolik to to stalo ? jaky mnozstvi ? jako % bilkovin ?
_Jakub

Člen
# Zasláno: 13 Kvě 2007 13:00


Sagisek
No ja bych nerekl ze klamou, jak jsem psal na konci meho prispevku, po tydnu koupi nelituji.

coolturista
Protein ma 80%, vzal jsem ho 2,5kg a vyhazi na cca 1300. Viz. jejich web.
Sagisek

Člen
# Zasláno: 13 Kvě 2007 13:02


_Jakub
Jak jsem psal na konci zase ja ...

jak se zda zatim kladnou ... ;)

Ale jasny po tydnu to soudit nemuzes, myslel jsem ted opravdu jen tu chut ...
The Stone

Člen
# Zasláno: 13 Kvě 2007 13:03 - Změnil/a: The Stone


_Jakub

Tezko rict jak to posuzujes, protoze jestlis predtim mel Penco, tak to taky neni 2x chvalena firma, a to nadymani bych taky nechtel, i kdyz to muze bejt spis z toho mnozstvi ktery je opravdu vysoky, ale budiz

Ale jasny po tydnu to soudit nemuzes

Podle me ucinnost tezko muze posoudit normalni clovek, u kreatinu mozna ale u proteinu tezko


___________________
forum.ironfactor.cz !!!
Anonymn


# Zasláno: 13 Kvě 2007 13:05


Pozn
The Stone

Člen
# Zasláno: 13 Kvě 2007 13:05


Anabolic je sacharidovo proteinov


___________________
forum.ironfactor.cz !!!
_Jakub

Člen
# Zasláno: 13 Kvě 2007 13:10


The Stone
To nadymani behem prvnich trech dnu bylo po AbsoRapid(proteinovy napoj), Anabolic byl OK
coolturista

Člen
# Zasláno: 13 Kvě 2007 13:11


ja tu pujdu asi taky zkusit, abych mohl objektivn
The Stone

Člen
# Zasláno: 13 Kvě 2007 13:14


Ja bych to neriskoval, krom toho to je to co chce, neexistuje spatna reklama, nikomu to neda, vsichni si to koupej na zkousku a je to to o co jim jde


___________________
forum.ironfactor.cz !!!
_Jakub

Člen
# Zasláno: 13 Kvě 2007 13:24


coolturista
Ozvi se mi prosimte na email dynamo37 "zavinac" seznam.cz
tetsuo

Člen
# Zasláno: 13 Kvě 2007 13:28


Stone:

"Jim"? Komu? Mn


NovĂ˝ web a fĂłrum o posilovĂĄnĂ­: http://www.body-test.cz/cs/
Jimi bOi

Člen
# Zasláno: 13 Kvě 2007 13:53


The Stone
Ja bych to neriskoval, krom toho to je to co chce, neexistuje spatna reklama, nikomu to neda, vsichni si to koupej na zkousku a je to to o co jim jde

to uz je pomalu paranoia, ty uz mas vzity ze to proste tvrdi vsichni a tak to teda musi byt. Ty vubec ani neuvazujes ze by to mohlo byt jinak. Jinak i kdyby si kazdej z tohoto fora, kdo se tady o tetsuovi nazory zajima, koupil jedno baleni na zkousku a pak s tim prestal tak to ta firma mozna ani nepozna, kdyz se jedna maximalne tak o 10 lidi. To zadnou firmu nevytrhne...


________________________________________________________
Zatím vąak netuąím, jak skončit s ľitím, mě by se nejvíce líbilo pitím...
The Stone

Člen
# Zasláno: 13 Kvě 2007 13:59


V normalnich vecech nejsem jako ze bych dal na nazor vetsiny, ale v tomhle pripade jo protoze:

a) je to nazor hoooodne velky vetsiny (sam vidis)
b) Prijde mi zbytecny stravit hodiny a dny hledanim jestli nahodou nejsou ty vyrobky s GF lepsi nez wheyka ktery se doporucujou hodne
c) stejne bych si to nekoupil momentalne tak je jednodusi se zeptat nez hledat milion studii


___________________
forum.ironfactor.cz !!!
tetsuo

Člen
# Zasláno: 13 Kvě 2007 14:01


Jenom drobn


NovĂ˝ web a fĂłrum o posilovĂĄnĂ­: http://www.body-test.cz/cs/
The Stone

Člen
# Zasláno: 13 Kvě 2007 14:03


Tohle je maly forum a zacatecnicky forum. To jo. Proto taky jsem se divil proc s tim chodis zrovna sem protoze si myslim ze to vetsina lidi ani necte


___________________
forum.ironfactor.cz !!!
tetsuo

Člen
# Zasláno: 13 Kvě 2007 14:06


The Stone:

Zase je vid


NovĂ˝ web a fĂłrum o posilovĂĄnĂ­: http://www.body-test.cz/cs/
tetsuo

Člen
# Zasláno: 13 Kvě 2007 14:08 - Změnil/a: tetsuo


The Stone: P


NovĂ˝ web a fĂłrum o posilovĂĄnĂ­: http://www.body-test.cz/cs/
The Stone

Člen
# Zasláno: 13 Kvě 2007 14:13


Jsem moc zv


___________________
forum.ironfactor.cz !!!
Jimi bOi

Člen
# Zasláno: 13 Kvě 2007 14:13


Pokud zafunguje, bude jasno. Spiknut


________________________________________________________
Zatím vąak netuąím, jak skončit s ľitím, mě by se nejvíce líbilo pitím...
tetsuo

Člen
# Zasláno: 13 Kvě 2007 14:22 - Změnil/a: tetsuo


Pokud to n


NovĂ˝ web a fĂłrum o posilovĂĄnĂ­: http://www.body-test.cz/cs/
blaster18

Člen
# Zasláno: 13 Kvě 2007 15:03


No jist


__________________________________
If there is a will, there is a way!
tetsuo

Člen
# Zasláno: 13 Kvě 2007 15:10


Uvid


NovĂ˝ web a fĂłrum o posilovĂĄnĂ­: http://www.body-test.cz/cs/
Sagisek

Člen
# Zasláno: 12 Zář 2007 17:11


_Jakub : Omlouvam se ze tohle tema znovu otviram, nechci do toho tady vrtat, teorie je tady o tomhle tematu dost..

jen mam dotaz na _Jakuba jakou teda s tim ma zkusenost ... ;)
vlaydimir

Člen
# Zasláno: 19 Říj 2021 13:09


audiobookkeeper.rucottagenet.rueyesvision.rueyesvisions.comfactoringfee.rufilmzones.rugadwall.rugaffertape.ru
gageboard.rugagrule.rugallduct.rugalvanometric.rugangforeman.rugangwayplatform.rugarbagechute.rugardeningleave.ru
gascautery.rugashbucket.rugasreturn.rugatedsweep.rugaugemodel.rugaussianfilter.rugearpitchdiameter.rugeartreating.ru
generalizedanalysis.rugeneralprovisions.rugeophysicalprobe.rugeriatricnurse.rugetintoaflap.rugetthebounce.ruhabeascorpus.ruhabituate.ru
hackedbolt.ruhackworker.ruhadronicannihilation.ruhaemagglutinin.ruhailsquall.ruhairysphere.ruhalforderfringe.ruhalfsiblings.ru
hallofresidence.ruhaltstate.ruhandcoding.ruhandportedhead.ruhandradar.ruhandsfreetelephone.ruhangonpart.ruhaphazardwinding.ru
hardalloyteeth.ruhardasiron.ruhardenedconcrete.ruharmonicinteraction.ruhartlaubgoose.ruhatchholddown.ruhaveafinetime.ruhazardousatmosphere.ru
headregulator.ruheartofgold.ruheatageingresistance.ruheatinggas.ruheavydutymetalcutting.rujacketedwall.rujapanesecedar.rujibtypecrane.ru
jobabandonment.rujobstress.rujogformation.rujointcapsule.rujointsealingmaterial.rujournallubricator.rujuicecatcher.rujunctionofchannels.ru
justiciablehomicide.rujuxtapositiontwin.rukaposidisease.rukeepagoodoffing.rukeepsmthinhand.rukentishglory.rukerbweight.rukerrrotation.ru
keymanassurance.rukeyserum.rukickplate.rukillthefattedcalf.rukilowattsecond.rukingweakfish.rukinozones.rukleinbottle.ru
kneejoint.ruknifesethouse.ru
vlaydimir

Člen
# Zasláno: 19 Říj 2021 13:11


knockonatom.ruknowledgestate.rukondoferromagnet.rulabeledgraph.rulaborracket.rulabourearnings.rulabourleasing.rulaburnumtree.ru
lacingcourse.rulacrimalpoint.rulactogenicfactor.rulacunarycoefficient.ruladletreatediron.rulaggingload.rulaissezaller.rulambdatransition.ru
laminatedmaterial.rulammasshoot.rulamphouse.rulancecorporal.rulancingdie.rulandingdoor.rulandmarksensor.rulandreform.ru
landuseratio.rulanguagelaboratory.rulargeheart.rulasercalibration.rulaserlens.rulaserpulse.rulaterevent.rulatrinesergeant.ru
layabout.ruleadcoating.ruleadingfirm.rulearningcurve.ruleaveword.rumachinesensible.rumagneticequator.rumagnetotelluricfield.ru
mailinghouse.rumajorconcern.rumammasdarling.rumanagerialstaff.rumanipulatinghand.rumanualchoke.rumedinfobooks.rump3lists.ru
nameresolution.runaphtheneseries.runarrowmouthed.runationalcensus.runaturalfunctor.runavelseed.runeatplaster.runecroticcaries.ru
negativefibration.runeighbouringrights.ruobjectmodule.ruobservationballoon.ruobstructivepatent.ruoceanmining.ruoctupolephonon.ruofflinesystem.ru
offsetholder.ruolibanumresinoid.ruonesticket.rupackedspheres.rupagingterminal.rupalatinebones.rupalmberry.rupapercoating.ru
paraconvexgroup.ruparasolmonoplane.ruparkingbrake.rupartfamily.rupartialmajorant.ruquadrupleworm.ruqualitybooster.ruquasimoney.ru
quenchedspark.ruquodrecuperet.rurabbetledge.ruradialchaser.ruradiationestimator.rurailwaybridge.rurandomcoloration.rurapidgrowth.ru
rattlesnakemaster.rureachthroughregion.ru
. 1 . 2 . >>
Vaše odpověď
Tučné  Kurzíva  Podtržené  Odkaz na obrázek  Insert YouTube video   URL    vypnout *Co to je?


   :) ;) :-p :-( :-D smirk :up: :down: :up2: :hi: :clapping: :handshake: :smile: :tease: :wait: :giggle: :winking: :laugh: :cool: :confused: :nodding:
Další smajlíci Zakázat smajlíky
» Uživatelské jméno  » Heslo 
Do diskuse mohou přispívat jen registrovaní uživatelé. Zadejte své přihlašovací jméno a heslo, nebo se zaregistrujte.

[ANTISPAM] Zadejte pismeno "J" zde:
 
Právě online: Hosté - 1
Členové - 0
Nejvíce uživatelů online: 409 [21 Led 2021 16:35]
Hosté - 409 / Členové - 0


Powered by forum software miniBB™ © 2001-2007
TOPlist