Posilovani.net  
 Posilovani.net - Domů - Odpovědět - Statistika - Registrace - Hledat -

forum.posilovani.net / Suplementy / Protein
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 .
Autor Zpráva
liliana

Člen
# Zasláno: 27 Říj 2013 19:58

No mě jiné slovo nepřišlo vhodné je to na objem, ale Spede, chce hlavně zrýsovat a ne být krabice, ne? Já bych to nebrala.. a co se týká dokrmování, tak to už je o tom, co daný člověk chce a jakou má morálku, pokud bude cílevědomý a pujde si tvrdě za svým, přestane dokrmovat.. pokud na to nespěchá, tak proč ne.. mě teď naštvali jinde, tak jsme přitvrdila

*** KDO CHCE, HLEDÁ ZPŮSOBY, KDO NECHCE, HLEDÁ DŮVODY ***
Legi

Moderátor
# Zasláno: 27 Říj 2013 20:11 - Změnil/a: Legi

Spede chce být superkrabice! A má i nakročeno! Podle mě má genetickej talent, len ten lahký gulomeť mu chýba....

42let @ 195cm @ 125kg
Spede

Člen
# Zasláno: 27 Říj 2013 20:54

lili tak kde Tě naštvali?
Já Gainer beru vždy po cvičení, abych dostal do těla rychlý cukry a přepl katabolismus do normálního stavu a protein beru, že dostávám více živin do těla, které se lépe vstřebají a jsou levnější než klasická strava.
Jinak proč se rýsovat, když na sobě nemám svaly, to bych rýsoval šlachy a kosti.
Spede

Člen
# Zasláno: 27 Říj 2013 20:55

Legi ty to zas přeháníš
liliana

Člen
# Zasláno: 27 Říj 2013 21:04

Spede: no,ale nějaký sval má každý..jen někdo je má víc ochablý máme plno svalů, teď bych mohla vyprávět, znám jich docela dost z hlediska anatomie
to je jedno, každopádně mě tím akorát vyhecovali, takže jim natrhnu pr... mě nikdo rozčilovat nebude :D

*** KDO CHCE, HLEDÁ ZPŮSOBY, KDO NECHCE, HLEDÁ DŮVODY ***
Spede

Člen
# Zasláno: 28 Říj 2013 07:15

lili když to nechceš říct, tak drž basu

Tak nějaké ochablé svaly tam jsou, ale není to sláva
quakmen

Člen
# Zasláno: 28 Říj 2013 15:06

Spede
tak protein jsem chtěl čoko peanut butter, ale byla jen čokoláda, ale je dobrá, ale přijde mi že Matrix 5.0 je o malilinko lepší, ale syntha se lépe rozpouští, a je dobrý že jsou tam i sacharidy a zdravé tuky je to dobrá chuťovka
quakmen

Člen
# Zasláno: 29 Říj 2013 10:23

Spede
Ty jsi měl jaké příchutě?
tadeafc

Člen
# Zasláno: 29 Říj 2013 12:39

Jdu zkusit zpátky protein PhD,Syntha mě teda vůbec nenadchla...gainer mi už taky leze krkem,a to ho mám tak 4kg ještě

nějaký chuťový nápad pro PhD?Měl sem už banán,přemýšlím na bílou čokoládou?
Spede

Člen
# Zasláno: 29 Říj 2013 13:13

Zatím mám čokoládu quakmen jsem velice potěšen, že Ti to chutná. Rozpustnost je perfektní, ale i bonusy v proteinu navíc
Spede

Člen
# Zasláno: 29 Říj 2013 13:14

tade jak to, že Ti nechutná Gainer? Jakej máš?
tadeafc

Člen
# Zasláno: 29 Říj 2013 15:12

Mutant mass,a oříšky s čokoládou či co to je...a po 3 kg ti to fakt začne lézt krkem taky :D..navíc sem zhubl zase na 69,8 a to sem sem přes víkend měl více sachrů...
Spede

Člen
# Zasláno: 29 Říj 2013 16:01

Tak to jsem do sebe dostal za celou dobu 6kg a ještě mě čeká 1,5kg než si koupím další
quakmen

Člen
# Zasláno: 29 Říj 2013 18:09

tadeafc
Od Phd jsem mel belgickou cokoladu a byla fajn.
quakmen

Člen
# Zasláno: 29 Říj 2013 18:18

tadeafc
Tak mutant mass mam také a uz ho nekoupim, není špatny za ty penize, ale to uz radeji vezmu GO PRO 30. I kdyz tu firmu moc nemusím.
Kdyz si dám dvě odměrky mutantu tak to je tak na hraně aby mi nebylo špatně. Tři odměrky mi nedělají dobře, jinak chuťově je dobrý i hezky voní.
Legi

Moderátor
# Zasláno: 29 Říj 2013 19:29

Žaba: to je logické, že při třech odměrkách je Ti špatně, dostaneš hyperglykémii. Pokuď bereš víc jak 50-60g gaineru, je nutné dávku vypít nadvakrát, v rezestupu cca. 30-ti minut.

42let @ 195cm @ 125kg
quakmen

Člen
# Zasláno: 29 Říj 2013 19:40

Ale něco jineho je kdyz si vezmu One stop extreme toho beru 100g na šup a k tomu 20 g malty tak nic, je pravda ze v tom mutantu je vic sacharidů, ale přijde mi že těch jedmoduchych a do krve jdou tím padem moc rychle.
quakmen

Člen
# Zasláno: 2 Lis 2013 09:57

tak protein Syntha 5 čokoláda, tak chut jsem zkusil vylepšit půlkou lžičky kakaa a super, je to lahoda, uplně to tu chuť vylepšilo, vřele doporučuji.
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 .
Vaše odpověď
Tučné  Kurzíva  Podtržené  Odkaz na obrázek  Insert YouTube video   URL    vypnout *Co to je?

:) ;) :-p :-( :-D smirk :up: :down: :up2: :hi: :clapping: :handshake: :smile: :tease: :wait: :giggle: :winking: :laugh: :cool: :confused: :nodding:
Další smajlíci Zakázat smajlíky
» Uživatelské jméno  » Heslo 
Do diskuse mohou přispívat jen registrovaní uživatelé. Zadejte své přihlašovací jméno a heslo, nebo se zaregistrujte.

[ANTISPAM] Zadejte pismeno "J" zde:

Právě online: Hosté - 2
Členové - 0
Nejvíce uživatelů online: 299 [4 Dub 2017 04:49]
Hosté - 299 / Členové - 0