Posilovani.net  
 Posilovani.net - Domů - Odpovědět - Statistika - Registrace - Hledat -

forum.posilovani.net / Suplementy / Creatine Ethyl Ester
<< . 1 . 2 . 3 .
Autor Zpráva
Tomis

Člen
# Zasláno: 23 Srp 2006 08:32

Tak mlady a uz tak zkurveny...
Paul

# Zasláno: 23 Srp 2006 23:07

taky myslim, az bude starej, tak se bude divit....
Jermaine

Člen
# Zasláno: 23 Srp 2006 23:25

Jako tajto naprosto odsuzuji ... jakoukoliv chemii kdy

---------------------------------
Tvaroh b
Anonymn

# Zasláno: 24 Srp 2006 19:43

Chc
vlci

Člen
# Zasláno: 24 Srp 2006 19:51

Jermaine

Člen
# Zasláno: 24 Srp 2006 19:54

vlci
Asi je to chudinka co se u

---------------------------------
Tvaroh b
Paul

# Zasláno: 27 Srp 2006 22:55

kdyz jsem se ho ptal, jak k tomuhle za tak kratkou dobu prisel, tak mi rekl, ze byl kazdy den mrte dlouho v posilovne a musel na sebe bejt tvrdej a podobne.... ale on ma za bratrance nejakyho dealera, ktery pry obchoduje s nejakym svinstvem, tak mu musel neco sehnat. a jeste znam jednoho kluka, ktery byl driv hodne tlustej a za mesic jsem ho potkal a byl mrte vyzablej a skoro az podvizivenej a vubec jsem ho nemoh poznat a zase, kdyz jsem se ho zeptal, tak rek, ze na sebe musel bejt holt tvrdej.... proste neberte zadny svinstva a radeji normalne cvicte a posilujte! a BTW jsem pred nedavnem videl jednoho kulturistu, ktery byl uz tak zkurveny, ze nemohl uzvednout ani svyho devitikilovyho syna a pred kamerou se rozbrecel...
Paul

# Zasláno: 27 Srp 2006 22:57

to bylo v jednom dokumentu o steroidech...
Tomis

Člen
# Zasláno: 28 Srp 2006 08:35

Paul
Zajimave
Aquim

Člen
# Zasláno: 11 Čvc 2008 12:30

chci se zeptat mam doma creatine ethyl ester v tabletach od aminostaru... mam to dva roky a je to otevreny... to uz asi mam vyhodit co?
<< . 1 . 2 . 3 .
Vaše odpověď
Tučné  Kurzíva  Podtržené  Odkaz na obrázek  Insert YouTube video   URL    vypnout *Co to je?

:) ;) :-p :-( :-D smirk :up: :down: :up2: :hi: :clapping: :handshake: :smile: :tease: :wait: :giggle: :winking: :laugh: :cool: :confused: :nodding:
Další smajlíci Zakázat smajlíky
» Uživatelské jméno  » Heslo 
Do diskuse mohou přispívat jen registrovaní uživatelé. Zadejte své přihlašovací jméno a heslo, nebo se zaregistrujte.

[ANTISPAM] Zadejte pismeno "J" zde:

Právě online: Hosté - 1
Členové - 0
Nejvíce uživatelů online: 299 [4 Dub 2017 04:49]
Hosté - 299 / Členové - 0