Posilovani.net  
 Posilovani.net - Domů - Odpovědět - Statistika - Registrace - Hledat -

forum.posilovani.net / Seznamka / Hledám Osobního trenéra...Ostrava
Autor Zpráva
europa00

Člen
# Zasláno: 29 Dub 2014 23:09

Potřebuju ať si mě vezme nějaký chlap do parády.. kompletní zpevnění postavy..hlavně ty cviky provádět správně....s trenérama v posilovně nemám moc dobré zkušenosti...pokud mě zrovna nebalí tak to odfláknou...chci cvičit správně a efektivně...
maacher

Člen
# Zasláno: 30 Dub 2014 09:05

kontaktuj martina draba, ten vi co dela
Kriss

Člen
# Zasláno: 30 Dub 2014 09:42

Ahojky a s kým máš v ov zkušenosti ? Jinak mlůžu poradit taky jsem z ostravy

Never back down ...
Wake up . work out and Be Happy
europa00

Člen
# Zasláno: 1 Kvě 2014 00:34

potřebuju někoho z Dubiny nebo Hrabůvky..jsem na mateřské a ještě pracuji...s časem to mám celkem šílené
Kriss

Člen
# Zasláno: 1 Kvě 2014 20:06

Martin Dráb teďka jede právě tam u Vás v hardcore gymu myslím za zkoušku nic nedáš ..

Never back down ...
europa00

Člen
# Zasláno: 2 Kvě 2014 10:17

zrovna na to koukám na netu....a o tom jaký je tam trenér, kolik stojí atd ani zmínka....se tam musím zajít osobně zeptat...jinak díky za radu.
Kriss

Člen
# Zasláno: 2 Kvě 2014 19:30

Za málo já jsem se dívala teď na jeho stránky a právě tam měl fotky z hardcoru .. celkově je tam dobrá banda lidí i kamaríd chodí cvičit tam tak uvidíš určitě dej echo jak jsi spokojená atd jaké jsou ceny a kolektiv a jak se ti bude dařit

Never back down ...
pispeta

Člen
# Zasláno: 5 Bře 2015 09:34

jestli někdo hledáte ještě trenéra zkuste mrknout na sportovní portál http://www.sportcentral.cz/ tady si můžete najít trenéry, kamaráda na sport, sportoviště atd. Doporučuji!
Vaše odpověď
Tučné  Kurzíva  Podtržené  Odkaz na obrázek  Insert YouTube video   URL    vypnout *Co to je?

:) ;) :-p :-( :-D smirk :up: :down: :up2: :hi: :clapping: :handshake: :smile: :tease: :wait: :giggle: :winking: :laugh: :cool: :confused: :nodding:
Další smajlíci Zakázat smajlíky
» Uživatelské jméno  » Heslo 
Do diskuse mohou přispívat jen registrovaní uživatelé. Zadejte své přihlašovací jméno a heslo, nebo se zaregistrujte.

[ANTISPAM] Zadejte pismeno "J" zde:

Právě online: Hosté - 1
Členové - 0
Nejvíce uživatelů online: 299 [4 Dub 2017 04:49]
Hosté - 299 / Členové - 0