Posilovani.net  
 Posilovani.net - Domů - Odpovědět - Statistika - Registrace - Hledat -

forum.posilovani.net / Burza / LEVNÉ a KVALITNÍ SUPLEMENTY! TOP CENY V ČR
Autor Zpráva
arashbobororo

Člen
# Zasláno: 25 Bře 2013 22:54

http://sport.bazos.cz/inzerat/22993034/Nabidka-pro duktu-suplementu-na-posilovani-bodybuilding.php

Nabízím velice levně produkty na posilování (bodybuilding):

1)CREATIN hydrochlorid Promera CON-CRET 48 dávek příchut = Snake fruit Nejčistší kreatin hydrochlorid v revoluční formě, která vyniká svojí extrémně dobrou vstřebatelností, v čemž je podstatný rozdíl oproti starším formám kreatinu.

Cena : 1x balení = 585kč nejlepší cena v ČR NOVÉ NEROZBALENÉ

2) NOVINKA! zatím není v ČR! Revoluční spalovač tuků v práškové formě Promera CAPSI-BLAST 48 dávek v příchuti modrá malina a mandarín.Velice koncentrováné složení.

Cena : 1x balení = 599kč JSEM PRVNÍ KDO NABÍZÍ TENTO PRODUKT v ČR!!! NOVÉ NEROZBALENÉ

3)NITRO OXID nakopávač Muscle Tech NEUROCORE 45 dávek příchutě: modrá malina, ovocný punč a grep. NeuroCore je v současné době jeden z nejsilnějších předtréninkových stimulantů zvyšující výkonnost. Obsahuje vědecky ověřené dávky účinných klíčových ingrediencí. NeuroCore je nejlepší volbou pro ty z vás, kteří hledají opravdu super koncentrovanou předtréninkovou směs, zajišťující kvalitní výsledky: extrémní hladinu energie, zvýšení vytrvalosti, maximální sílu a růst svalů, intenzivní koncentraci a skutečně silné napumpování.

Cena : 1x balení = 635kč TOP cena v ČR! NOVÉ NEROZBALENÉ!

Neváhejte mě kontaktovat prostřednictvým emailu : topfitceny@seznam.cz či telefoního čísla: 739305263 v případě zájmu či dotazu jsem k dispozici 24h denně pro zákazníky jen to nejlepší " Náš zákazník náš Pán" .

Jsem seriózní a vždy se dá vše vyřešit + snažím se vám odepsat co nejdříve jak je to možné. Posílám poštou na dobírku nebo osobní odběr Praha. Čekací doba záleží dle stavu zásob.
Vaše odpověď
Tučné  Kurzíva  Podtržené  Odkaz na obrázek  Insert YouTube video   URL    vypnout *Co to je?

:) ;) :-p :-( :-D smirk :up: :down: :up2: :hi: :clapping: :handshake: :smile: :tease: :wait: :giggle: :winking: :laugh: :cool: :confused: :nodding:
Další smajlíci Zakázat smajlíky
» Uživatelské jméno  » Heslo 
Do diskuse mohou přispívat jen registrovaní uživatelé. Zadejte své přihlašovací jméno a heslo, nebo se zaregistrujte.

[ANTISPAM] Zadejte pismeno "J" zde:

Právě online: Hosté - 2
Členové - 0
Nejvíce uživatelů online: 299 [4 Dub 2017 04:49]
Hosté - 299 / Členové - 0