Posilovani.net  
 Posilovani.net - Domů - Odpovědět - Statistika - Registrace - Hledat -

forum.posilovani.net / Ostatní / Zkrácené a oslabené svaly - posílování?
Autor Zpráva
SmokeyCZ

Člen
# Zasláno: 4 Kvě 2020 09:46

Ahoj, mám takový dotaz, mám aktuálně druhé kolo rehabilitací kvůli zkráceným svalům (jakože fakt hodně, říkali mi, že bude půl roku trvat, než uvidím trošku nějaký rozdíl), hlavně mám zkrácené svaly na zádech, nohou, že mám trošku předsunutá ramena atd... Jde mi o to, že jsem měl 2 roky zpět onkologickou léčbu, takže některé svaly jsou i oslabené, ne jen zkrácené... Nemůžu říct, že by mi celkově ty rehabilitace nějak pomáhaly i když cviky provozuji tak jak mi poradili (pouze na protahování svalů, nic na posilování)...

Proto mám dotaz, není naopak možnost jít do posilovny, případně někam, kde by zhodnotili můj aktuální stav a pomohli mi případně nějak víc než na výše zmíněných rehabilitacích? Případně je možné v mém aktuálním stavu vůbec posilovat? Rád bych do budoucna nabral nějakou svalovou hmotu a celkově zlepšil fyzičku...

Předem děkuji za odpověď.
Vaše odpověď
Tučné  Kurzíva  Podtržené  Odkaz na obrázek  Insert YouTube video   URL    vypnout *Co to je?

:) ;) :-p :-( :-D smirk :up: :down: :up2: :hi: :clapping: :handshake: :smile: :tease: :wait: :giggle: :winking: :laugh: :cool: :confused: :nodding:
Další smajlíci Zakázat smajlíky
» Uživatelské jméno  » Heslo 
Do diskuse mohou přispívat jen registrovaní uživatelé. Zadejte své přihlašovací jméno a heslo, nebo se zaregistrujte.

[ANTISPAM] Zadejte pismeno "J" zde:

Právě online: Hosté - 2
Členové - 1 [ vlaydimir ]
Nejvíce uživatelů online: 299 [4 Dub 2017 04:49]
Hosté - 299 / Členové - 0