Posilovani.net  
 Posilovani.net - Domů - Odpovědět - Statistika - Registrace - Hledat -

forum.posilovani.net / Ostatní / Nadbytečná hmota
Autor Zpráva
Hjiri12

Člen
# Zasláno: 12 Říj 2018 16:22

Ahoj chlapi,
rád bych se vás zeptal na téma, se kterým si již nevím rady.

Jedná se o to, že jsem pravidelně cvičil zhruba přes rok a často jsem dělal i silové cviky s menším počtem opakování, hlavně tedy cviky na nohy. A postupem času jsem zjistil, že daleko snadněji naberu hmotu na spodní část těla než na horní, a vyvinul jsem si větší zadek, který jaksi nesedí ke zbytku těla. Myslel jsem, že se jedná o tuk a začal jsem hubnout. Po několika týdnech se ukázalo, že se jedná převážně o sval, protože jsem se zbavil tuku všude, ale se zadkem to nehlo.

A tím se dostáváme k mému dotazu. Jakým způsobem by bylo prosím vás možné nějakým způsobem zmenšit svalový objem? Vrtá mi to hlavou, protože ať jsem dělal co jsem dělal, s mou zadnicí to vůbec nepohlo. Špatně nabírám hmotu, ale jednoduše se jí zbavuji, proto jsem myslel, že když vypustím silový trénink, svaly postupně zmenší svůj objem, což se nakonec potvrdilo a po celém těle se tak stalo, až na již zmíněný zadek. Opravdu si již nevím rady, proto jsem se takto obrátil na vás.

Děkuji za případné odpovědi a přeji hezký zbytek dne a hodně úspěchů! 🙂
Vaše odpověď
Tučné  Kurzíva  Podtržené  Odkaz na obrázek  Insert YouTube video   URL    vypnout *Co to je?

:) ;) :-p :-( :-D smirk :up: :down: :up2: :hi: :clapping: :handshake: :smile: :tease: :wait: :giggle: :winking: :laugh: :cool: :confused: :nodding:
Další smajlíci Zakázat smajlíky
» Uživatelské jméno  » Heslo 
Do diskuse mohou přispívat jen registrovaní uživatelé. Zadejte své přihlašovací jméno a heslo, nebo se zaregistrujte.

[ANTISPAM] Zadejte pismeno "J" zde:

Právě online: Hosté - 3
Členové - 1 [ vlaydimir ]
Nejvíce uživatelů online: 299 [4 Dub 2017 04:49]
Hosté - 299 / Členové - 0