Posilovani.net  
 Posilovani.net - Domů - Odpovědět - Statistika - Registrace - Hledat -

forum.posilovani.net / Ostatní / jojo efekt
Autor Zpráva
nick987

Člen
# Zasláno: 27 Srp 2015 11:58

Zdravím, držím sacharidove vlny.. Nejsem moc tlustý ale jenom chci vyrysovat břicho.. Tipuju že to tak budu držet cca 2 týdny možná 3. Chtěl jsem se zeptat jak předejít jojoefektu. Dekuji
NN Lucka

Moderátor
# Zasláno: 27 Srp 2015 12:05

ahoj kedze si zrejme zaciatocnik, ist sach.vlny ti neodporucam a ist nejaku "dietu" 2-3 týždne moc vyznam nemá, je to strašne krátka doba.
ako predist jojoefektu? v prvom rade sa po ukonceni diety nemozes vratit k povodnemu jedalnicku, ak schudnes musis tomu upravit samozrejme porcie,kedze ak budes mat menej kg, telo už nebude potrebovať tolko potravy, kolko si primal predtym
nick987

Člen
# Zasláno: 27 Srp 2015 12:12

Díky moc no já moc tuku nemam, potřebují asi půl kila možná vic tuku zhodit jen na břiše.. Protože já beham a břicho musí dolů :D abych byl rychlejší.
MatejZ

Moderátor
# Zasláno: 28 Srp 2015 09:27

tuk ti nezleze iba z brucha .... ale z celeho tela .... z brucha ti za tie 3 týždne nemusi zliezť ani nič ..

IFBB Men's Physique athlete
Vaše odpověď
Tučné  Kurzíva  Podtržené  Odkaz na obrázek  Insert YouTube video   URL    vypnout *Co to je?

:) ;) :-p :-( :-D smirk :up: :down: :up2: :hi: :clapping: :handshake: :smile: :tease: :wait: :giggle: :winking: :laugh: :cool: :confused: :nodding:
Další smajlíci Zakázat smajlíky
» Uživatelské jméno  » Heslo 
Do diskuse mohou přispívat jen registrovaní uživatelé. Zadejte své přihlašovací jméno a heslo, nebo se zaregistrujte.

[ANTISPAM] Zadejte pismeno "J" zde:

Právě online: Hosté - 1
Členové - 0
Nejvíce uživatelů online: 299 [4 Dub 2017 04:49]
Hosté - 299 / Členové - 0