Posilovani.net  
 Posilovani.net - Domů - Odpovědět - Statistika - Registrace - Hledat -

forum.posilovani.net / Ostatní / Vysekaný, alebo niečo medzi ?
Autor Zpráva
TheZlaterik

Člen
# Zasláno: 22 Kvě 2015 20:14

Zdravím,
mal by som na vás všetkých, ktorý toto otvoríte jednoduchú otázku. Preferujete ( nesúťažne- napr. v lete ) skôr vyrysovanie "" na kosť "", alebo také niečo medzi ? Alebo inak čo je lepšie ? ( robím si len taký prieskum sám pre seba )

Osobne mám niečo okolo 174-175 cm a 80kg.. Nie som nejako tlstý, ale keby chcem ísť na poriadne vyrýsovanie, musel by som mať na váhe podľa mňa niečo pod 75kg a to sa už akože necítim ako muž.. :D

Tak ako je to s vami ?
MatejZ

Moderátor
# Zasláno: 25 Čvn 2015 20:22

Som toho názoru, že sa v prvom rade musíš cítiť zdravo a dobre a to bude pre každého špecifické .... som podobne ako ty krpatý 171 cm a preferujem váhu okolo 78 kilo ... pričom na pódiu som mal 67 ale to bol extrém.

IFBB Men's Physique athlete
Vaše odpověď
Tučné  Kurzíva  Podtržené  Odkaz na obrázek  Insert YouTube video   URL    vypnout *Co to je?

:) ;) :-p :-( :-D smirk :up: :down: :up2: :hi: :clapping: :handshake: :smile: :tease: :wait: :giggle: :winking: :laugh: :cool: :confused: :nodding:
Další smajlíci Zakázat smajlíky
» Uživatelské jméno  » Heslo 
Do diskuse mohou přispívat jen registrovaní uživatelé. Zadejte své přihlašovací jméno a heslo, nebo se zaregistrujte.

[ANTISPAM] Zadejte pismeno "J" zde:

Právě online: Hosté - 1
Členové - 0
Nejvíce uživatelů online: 299 [4 Dub 2017 04:49]
Hosté - 299 / Členové - 0