Posilovani.net  
 Posilovani.net - Dom - Odpovdt - Statistika - Registrace - Hledat -

forum.posilovani.net / Ostatn / Zdravotni aspekty
Autor Zprva
Vermot

len
# Zaslno: 18 no 2015 00:31

Ahoj Legi,chtel jsem se jen zeptat na tvuj nazor...muj kamarad si objednal a zaplatil jidelnicek od "profi" trenera...na tom by nebylo nic zvlastniho to dela vice lidi ale zarazilo me jake hodnoty zivin tam kamosovi vypsal... v treninkove dny 3g sacharidu/ kg a v netreninkove 2g/kg..jasne je trosko "objemnejsi" ale tohle mi prijde extremne malo no pal to cert ale spise me vydesilo ze ma nastaveno 0,5g/kg tuku a hlavne 3-3,2g/kg bilkovin???ptal jsem se ho na to a rikal mi ze dostal instrukce ze tento "stravovaci plan" ma drzet jen cca 2 mesice ze za tu dobu se nic nestane..zajima me jestli je to skutecne tak???jestli takove mnozstvi bilkovin za den mu nemuze nejak zavazne poskodit zdravi kdyz se jedna jen o kratkodobou zalezitos (1-3 mesice)...co si o tom myslis??kamos kondicak steroidy nebere

a druha vec co me zajima..meni se nejak hodnoty zivin kdyz clovek onemocni (teplota,bolest v krku atd.)??jestli se snizuji sachry,bilkoviny a nebo tuky?nebo zvysuji?nebo se treba zvysuje glutamin vitaminy??diky moc
Legi

Modertor
# Zaslno: 18 no 2015 15:39

Takov "profi trenry" znm. Je to samozejm naprost hovadina. Vak on to kmo za dva dny pozn sm.

Zle vdy m lovk onemocn. Prvnm pravidlem je ihned vysadit kreatin, kter rozhodn neprospv. Kdy jde o bakteriln infekci (znty, angna), je poteba snit pjem blkovin na normln rove a nezateovat zbyten vnitn orgny. V ppad bnch virovch onemocnn to nem a tak vliv. Celkov pjem ivin je mono snit, ale nijak drasticky. Pi horece se bazln metabolismus zvyuje dost zsadn, take by ses jen dle oslabil. Urit prospje dl suplementovat vitamny a zdravmi tuky. Z volnch aminokyselin m smysl brt nadle Glutamin.

42let @ 195cm @ 125kg
Vermot

len
# Zaslno: 18 no 2015 16:00

No on mi rikal ze uz to dzi 3 a pul tydne a v pohode...ze pry je trochu unaveny ale da se to zvladnout..tak nevim...o ty sachry zas tak nejde..ani o tuky ze to neni spravne to je jasne...ale spis me zajima jestli mu nemuze nejak zdravotne uskodit to mnozstvi tech bilkovin i prestoze je to jen "kratkodobe" (1-3mesice)
sandy

len
# Zaslno: 18 no 2015 17:33

legi: Kdy u e choroby, pidm se. T jsem si te proel pomrn nepjemnou chipkou a dostal jsem bhem nemoci do sebe horko tko cca 60% svho bnho energetickho pjmu, vc se prost nedalo a nechtl jsem to nijak slit. Problm je, e i kdy se nyn ctm znateln lpe, stle se do jdla musm vcemn nutit, protoe nemm hlad ani chu, pravda je, e nemm ani dn energetick vdej. Mm tomu nechat voln prbh a poslouchat organismus, nebo se ho snait trochu popostrit a vracet ho pomalu k normlu? Za dva tdny jsem dal dole 5 kg, pozitivum je, e jsem i tak byl v diet a shodil njak ten tuk, negativum samozejm je, e takhle jsem to neplnoval a la dol jist i svalov hmota. Cviit chci zat a zatkem bezna, jet se nectm nejlp a nechci riskovat recidivu.
Legi

Modertor
# Zaslno: 18 no 2015 18:30

Vermote...tak nezabije ho to, ale organismus bez steroid m njak limit, co se te vyuitelnosti blkovin. Cokoli navc mus odbourat, nebo to prost prosvit traktem do kanlu. Nevm kde ja tady ten benefit. Snad jedin vrobci protein budou mt radost.

sandy....nechal bych to na pocitu a obnovoval bych hlavn stevn mikroflru. Imunita se toti "dl" prv tam.

42let @ 195cm @ 125kg
Vermot

len
# Zaslno: 18 no 2015 20:30

to asi jo :D :D :D jen jsem mel obavu aby mu to "neodvarilo" ledviny nebo jatru nebo tak neco...takze mu to neublizi jo??jen zbytecne vyhazuje penize doslovne do hajz.. ehm do kanalu
Fitnesak94

len
# Zaslno: 19 no 2015 09:27

no vzdyt ublizit mu to muze, ja se ted treba jeste vzpamatovavam z ledv. kamenu..
Vermot

len
# Zaslno: 19 no 2015 12:57 - Zmnil/a: Vermot

i pri tak kratkodobem uzivani (do 3 mesicu)??
Fitnesak94

len
# Zaslno: 19 no 2015 14:11 - Zmnil/a: Fitnesak94

no kameny se delaji delsi dobu , ale proc riskovat ? kazdej clovek je jinej, takze se nic stat nemusi... hlavne at hodne pije.
Legi

Modertor
# Zaslno: 19 no 2015 19:36

Jist, e to nikak zdravotn neprospv. Kdy bude ten pjem jet z mlo vyuitelnch blkovinnch zdroj, teba e to bude honit hydrem, sjovm proteinem atd., mohou bt zdravotn nsledky vnj.

42let @ 195cm @ 125kg
vlaydimir

len
# Zaslno: 19 j 2021 03:30

?айт?айт?айт?айт?айт?айт?айт?айт
?айт?айт
vlaydimir

len
# Zaslno: 19 j 2021 03:31

?айт?айт
vlaydimir

len
# Zaslno: 19 j 2021 03:32

tuchkas?айт?айт
Vae odpov
Tun  Kurzva  Podtren  Odkaz na obrzek  Insert YouTube video   URL    vypnout *Co to je?

:) ;) :-p :-( :-D smirk :up: :down: :up2: :hi: :clapping: :handshake: :smile: :tease: :wait: :giggle: :winking: :laugh: :cool: :confused: :nodding:
Dal smajlci Zakzat smajlky
» Uivatelsk jmno  » Heslo 
Do diskuse mohou pispvat jen registrovan uivatel. Zadejte sv pihlaovac jmno a heslo, nebo se zaregistrujte.

[ANTISPAM] Zadejte pismeno "J" zde:

Prv online: Host - 2
lenov - 1 [ vlaydimir ]
Nejvce uivatel online: 409 [21 Led 2021 16:35]
Host - 409 / lenov - 0