Posilovani.net  
 Posilovani.net - Dom - Odpovdt - Statistika - Registrace - Hledat -

forum.posilovani.net / Ostatn / Dotaz ohledne vahy
Autor Zprva
Vesel

len
# Zaslno: 15 Kv 2014 16:12 - Zmnil/a: Vesel

Ahoj chtel jsem se zeptat zda je mozne ze mezi prvnim a druhym obrazkem je rozdil 1 kilo. Je to presne 3 mesice posilovani. Je mozny ze svaly vazi az tak moc pac sem shodil v oblasti boku a bricha docela dost a celkove na tele.

http://www.imagehosting.cz/?v=imagevkv.jpg
http://www.imagehosting.cz/?v=imagejdj.jpg
Vermot

len
# Zaslno: 15 Kv 2014 16:25

to jsi ty??delas si srandu??to je hodne luxusni transformace??jen 3 mesice???wow smekam..muzes mi poslat tvuj treninkovy,stravovaci a suplementacni plan???chtel bych se nechat inspirovat email: buzz.raketak@email.cz diky
Vesel

len
# Zaslno: 15 Kv 2014 17:02 - Zmnil/a: Vesel

Jiste ze jsem to ja. S treninkem 1,5 mesice jsem se trapil se splitem. Z duvodu ze jsem sice se snazil procitil sval tak jsem vahy podseknul a prakticky jsem skoro zvedal jen tycku na benchi :D. Ted jedu fullbody a pojedu ho do dovolene tzn 15.7. Pak uz asi pojedu split nebo znovu fullbody ae jiny typ.

Stravovani mam bych rekl na dobre vlne i legi nemel namitky. Prvni mesic sm vlnil sach. Vaha se pak sekla tak sem zacal pomalu jet objem kde si davam pozor na sach abych nenabral znovu ty tuky ve vetsi mire.
Vesel

len
# Zaslno: 15 Kv 2014 17:09

Jinak k tomu jidelnicku. Tak nwm jestli chces videt co presne jim nebo postaci pomer. Tak bilkoviny drzim 1,6 - 2 dle dnu jestli cvicim nebo ne. Sacharidy drzim 3-4 a zas zda je trenink ci ne. Suplementaci mam jen gainer a protein od extrifitu ae ted sem objednal matrix 5.0 a mutant mass. Ae tu stravu opravdu dodrzuju presne skoro na gram
Vermot

len
# Zaslno: 15 Kv 2014 21:53

zkus co presne jis ..a kdyz jsi vlnil tak jak diky
Vesel

len
# Zaslno: 15 Kv 2014 22:01

Ok a ted k otazce vazne tolik vazi sval pac momentalne mam o kolo min.
RifleMan

Modertor
# Zaslno: 15 Kv 2014 22:19

Ano, lid asto kaj, e "hmotnost sval je vt n tuku", kdy vid, jak se svalovec raduje z hmotnosti svho tla, obzvlṻ je-li vy ne oekval. Vemme si nap. takov zdrav, svalnat typ mue s vkou 180 cm, ten me bez problm vit a 90 kg, zatmco typ s beztvarou, baculatou postavou stejn vky, kter sice sportuje, ale m hodn tlesnho tuku, me vit mn.
Rozdl v hmotnostech obou mu lze pisoudit rozdlu v hustotch (mrnch objemech) sval (nebo netun - "libov" - tkn) a tlesnho tuku. Svalov tk v na jednotku objemu vce ne tuk. Pesnji, hustota sval a jinch netunch tkn (jako nap. kost) se pohybuje od 1.1 g/cm3, zatmco hustota tlesnho tuku je piblin 0.9 g/cm3.
V laboratoch tento rozdl vyuvaj pi urovn sloen lidskho tla. Pouvaj techniku, pi n se v osoba ponoen ve vod a tato hmotnost se srovn s hmotnost osoby na vzduchu. Tento postup, zvan "hydrostatick ven", ur procentov obsah tlesnho tuku vpotem celkov hustoty tla. m mn pak organismus ponoen ve vod v, tm vc tlesnho tuku obsahuje - tuk plave, protoe jeho hustota je ni ne hustota vody (1.0 g/cm3). Naopak, vae hmotnost namen ve vod bude vy, je-li procentov obsah svalov tkn v organismu vt, co zpsob potpn i klesn tla ve vod, protoe m vt hustotu ne voda.
Protoe svaly v na jednotku objemu vce ne tuk, men obezity znm jako Body Mass Index (BMI) dv v nkterch ppadech chybn hodnoty. BMI je pouze pomr mezi hmotnost a vkou, co nebere v vahu sloen organismu. Je-li vae BMI pes 25, mte nadvhu, je-li pes 30, nastv obezita. Zptky k naim pnm - zdrav svalnat typ (180/90) by ml BMI pes 27 a tabulky by jen adily mezi lidi s nadvhou, jehobuclat protjek me snadno zhodit pr kilo ze svch tukovch zsob a dostane se pod hranici BMI 25. Nebude podle tabulek povaovm za lovka s nadvhou, i kdy opat bude pravdou. Proto jsou men BMI omezena - nen rozhodujc sloen tla.

Nyn zpt k vodn otzce: pro je tak tk zbavit se tlesnho tuku? Tlesn tuk je nejbohatm zdrojem energie a tlo energii pechovv prv ve form tuku - v kadm gramu tuku je a 9 cal (uloen sacharidy poskytuj pouze 4 cal/g, blkoviny vtinou jako zdroj energie vyuvny nejsou - slou pro stavbu sval a jinch tkn). Chceme-li se zbavit jen 0.5 kg tuku, musme split navc 3500 cal - budeme mn jst a vce sportovat - nejlpe kombinace obojho.
Penesme nyn tyto hustoty na jdlo. Lika msla nebo jinho tuku m piblin 50 cal, zatmco lika cukru obsahuje jenom mn ne 20 cal, i kdy hmotnost obou liek je stejn. Stejn je to v naem tle, tuk v potravinch je bohatj na kalorie ne sacharidy nebo blkoivny. Ano, je leh - ale ve se na nj mnohem vce energie.

Pouit literatura::
Does Fat Weigh Less Then Muscle? by Liz Applegate - WebMD Medical News

S pozdravem

Jan Jcha
Vesel

len
# Zaslno: 16 Kv 2014 12:08

Super dk za odborn vklad

Co se te vln tak sem jen 50-50-100-150-200-250-300 kdy prvn dva dny byl vkend. Sacharidy jsem bral prakticky pouze z re a blkoviny jsem drel vysoko na 2g/kg. Trenink jsem jel normalne split. navu jsem citil pouze veer v nedli a troku v pondl ale nedle byla kritick hlavn veer., pa bych sndl co by lo jinak sem nikdy neml pocit hladu.
vlaydimir

len
# Zaslno: 19 j 2021 02:25

?айт?айт?айт?айт?айт?айт?айт?айт
?айт?айт
vlaydimir

len
# Zaslno: 19 j 2021 02:26

?айт?айт
vlaydimir

len
# Zaslno: 19 j 2021 02:27

tuchkas?айт?айт
Vae odpov
Tun  Kurzva  Podtren  Odkaz na obrzek  Insert YouTube video   URL    vypnout *Co to je?

:) ;) :-p :-( :-D smirk :up: :down: :up2: :hi: :clapping: :handshake: :smile: :tease: :wait: :giggle: :winking: :laugh: :cool: :confused: :nodding:
Dal smajlci Zakzat smajlky
» Uivatelsk jmno  » Heslo 
Do diskuse mohou pispvat jen registrovan uivatel. Zadejte sv pihlaovac jmno a heslo, nebo se zaregistrujte.

[ANTISPAM] Zadejte pismeno "J" zde:

Prv online: Host - 2
lenov - 1 [ vlaydimir ]
Nejvce uivatel online: 409 [21 Led 2021 16:35]
Host - 409 / lenov - 0