Posilovani.net  
 Posilovani.net - Domů - Odpovědět - Statistika - Registrace - Hledat -

forum.posilovani.net / Ostatní / ???
Autor Zpráva
c4sper

Člen
# Zasláno: 23 Čvn 2013 12:00

zdarec predem se ospravedlnujem za tuhle otazku která sem nepatří.. Treba budu mít štesti a nekdo mi odpoví :D mám uz tyden zaraženou rýmu , mluvím jak klaun na héliu.. MYslíte že můžu přesto bušit ?? tyden sem si dal pauzu ale rýma se i presty vedra držíí .. já jenom esi to není zátěž pro organiusmus

Cíl je sen ke kterému napíšete datum !
maacher

Člen
# Zasláno: 23 Čvn 2013 13:31

pokud to je jen ryma a ne vyroza, pri ktere si slaby, tak nevidim problem.
Legi

Moderátor
# Zasláno: 23 Čvn 2013 15:03

Tak i když je to pouhá rýma, bušit je hloupost. Organismus potřebuje spíše klid, než anaerobní cvičení. Stačí dělat strečink a protahovat. Pokuď to nepřejde do 2 týdnů, tak zkontroluj, jestli to spíš nebude alergie.

42let @ 195cm @ 125kg
c4sper

Člen
# Zasláno: 23 Čvn 2013 17:46

Dobree dííky za radu

c4sper

Člen
# Zasláno: 23 Čvn 2013 18:38

Jeste me napadla jedna vec legi a protoze si tím nejsem úplně jistej raději se tě zeptám.. Ráno a před spaním beru kaseinovej protein a po treningu klasika gainer.. Mám ten protein brát i přesto že si dám chvíli teda oraz .. Nemůžu začít třeba chudnout i přesto že se snažím stále držet zdravého jídelníčku..?

c4sper

Člen
# Zasláno: 23 Čvn 2013 18:41

sorry hloupě jsem to zformuloval , urcite me rozumis.. jestli mám přijímat bílkoviny v takovém množství v jakém přijímám v dnech kdy posiluji .. jestli to není zbytečný plýtvání proteinem..

Legi

Moderátor
# Zasláno: 23 Čvn 2013 20:18

Tak předně brát ráno kaseinový protein moc smysluplné není. Tělo potřebuje rychle cukry a lehce a rychle stravitelné bílkoviny. Ráno je lepší gainer.

V případě delšího výpadku tréninku nemá smysl brát vysoké dávky bílkovin, protože je tělo nevyužije. Je už ovšem jedno, jestli je snížíš v suplementaci, nebo ve stravě. Někde je prostě sniž tak na 1-1,2g na kg váhy. V tomto případě má smysl užívat BCAA.

42let @ 195cm @ 125kg
c4sper

Člen
# Zasláno: 25 Čvn 2013 09:54

Ajo díík o tom sem neměl páru .. Takze bude to následovně a ne jinak !
ráno gainer 50g , po obědě protein 35g, po treningu gainer 1g na kg váhy(50g s půl hodinoivym odstupem další) a pred spaním protein 35g.. může být ?

maacher

Člen
# Zasláno: 25 Čvn 2013 14:13

po obede protein nena smysl davat
c4sper

Člen
# Zasláno: 25 Čvn 2013 21:40

PRosíím ?? tak jaká je podle tebe vhodna chvile pro kaseinvej protein!! kde je vaše nebo tvoje snaha poradit? .. Tvoje funkce nemá žádnej význam chlape ..

c4sper

Člen
# Zasláno: 25 Čvn 2013 21:42

napises ze to nema vyznam, ale kdy to má význam se už nezmíníš a to čekám na odpoved pul dne.. palec hore

maacher

Člen
# Zasláno: 25 Čvn 2013 21:57

moje funkce neni zadna kaseinovy protein dava smysl davat pred spanim, je to tady rozebirane milionkrat, nebud linej a cti!
dobespavel

Člen
# Zasláno: 25 Čvn 2013 21:57

Když už kaseinový protein, tak jedině na noc, ráno ani po tréninku ho rozhodně nedávej

22 let
181 cm
84 kg
Prosím o tykání
Legi

Moderátor
# Zasláno: 26 Čvn 2013 09:56

Protein po obědě opravdu ne. Pokuď je oběd jinak chudý na bílkoviny, má smysl protein dát před obědem, ale nejlépe vícesložkový.

42let @ 195cm @ 125kg
c4sper

Člen
# Zasláno: 26 Čvn 2013 11:38

pozastavuju se nad tím jen z toho důvodu ze sem na tohle forum psal cca 3 mesice zpatky.. predstavil sem se kg,vyska,vek doplnky:matrix , go-pro
A bylo mi receno ze nejlip udelam kdyz si koupim viceslozkovej protein konkrtétně matrix s tím že ho budu brat ráno a pred spaním a po treningu klasika gainer .. ted uz beru ráno gainer po treningui gainer a zjistuju ze matrix je jenom takovej dekorační exemplář do místnosti má šikovnej obal, a vypotřeboval sem 3 balení vlastně pro nic za nic.. Teda né že bych nezaznamenal žádný změny ale to bude víc dřina než protein který sem bral špatne .. A ty debilové co píšou na etikety dávkování bezprostředně ráno a večer by měli takový bludy psat minimalne do bulvárních novin.. Ne na skurveně drahý věci, nemám hluboko do kapsy , jsem student stredni skoly, vydelavam brigádně..Napadá me jediná alternativa a to že jsem vůl a matrix nespadá do kategorie kaseinovych proteinu .. Mel jsem za to ze viceslozkovy znamena kaseinovy .. V takovém případě se omlouvám za pochybnosti.. Nekdo mi to ze známích tlačil do hlavy až mi to v ní zůstalo ale ted čtuu o matrixu a nikde se o kaseinovym proteinu nedočítám ..

tadeafc

Člen
# Zasláno: 26 Čvn 2013 11:49

pokud sem se já správně dočetl,tak vícesložkový protein je obvykle v poměru (1:3/4 vůči "rychlému")...tzn.že kasein je zde zastoupen ale pouze v v malém množsví nebo-li,ne celá dávka je kasein...
Legi

Moderátor
# Zasláno: 26 Čvn 2013 12:31

Matrix je jednoznačně vícesložkový protein, který je pro kondiční cvičence nejvhodnější, s nejvyšší využitelností. Žádný jiný protein nepotřebuješ, takže buď cool!

42let @ 195cm @ 125kg
c4sper

Člen
# Zasláno: 26 Čvn 2013 20:40

dobre legi a kdyz uz jsme u toho jak bys mi doporucil ty 2 doplnky skombinovat ... rano gainer v poledne protein po treningu gainer na spani protein ?? Napis tvůj pohled na věc , díky

maacher

Člen
# Zasláno: 27 Čvn 2013 08:01

staci ti po treninku gainer, pred spanim protein, jinac normalne papej
Legi

Moderátor
# Zasláno: 27 Čvn 2013 10:22

Vždy je dobré míchat cukry s bílkovinama, protože to tak prostě funguje. Osobně to míchám takto. Ráno před tréninkem protein 80%+20% gainer, po tréninku 1:1, večer jen protein. Mladej kluk ovšem po tréninku snese daleko víc cukrů, takže poměr třeba 1:2 ve prospěch gaineru. Dá se to časovat i jinak. Každej si to musí individuálně přizpůsobit sobě.

42let @ 195cm @ 125kg
Vaše odpověď
Tučné  Kurzíva  Podtržené  Odkaz na obrázek  Insert YouTube video   URL    vypnout *Co to je?

:) ;) :-p :-( :-D smirk :up: :down: :up2: :hi: :clapping: :handshake: :smile: :tease: :wait: :giggle: :winking: :laugh: :cool: :confused: :nodding:
Další smajlíci Zakázat smajlíky
» Uživatelské jméno  » Heslo 
Do diskuse mohou přispívat jen registrovaní uživatelé. Zadejte své přihlašovací jméno a heslo, nebo se zaregistrujte.

[ANTISPAM] Zadejte pismeno "J" zde:

Právě online: Hosté - 2
Členové - 1 [ vlaydimir ]
Nejvíce uživatelů online: 409 [21 Led 2021 16:35]
Hosté - 409 / Členové - 0