Posilovani.net  
 Posilovani.net - Domů - Odpovědět - Statistika - Registrace - Hledat -

forum.posilovani.net / Ostatní / Nákresy fitnes zariadení ZDARMA
Autor Zpráva
Roman84

Administrátor
# Zasláno: 21 Čvn 2013 17:24

Technicke vykresy strojov a zariadeni pre fitness, snad to neikomu pomoze postupne budem pridavat

Bench lavicka

Squat rack plan

Incline lever row plan

Kubec

Člen
# Zasláno: 12 Pro 2015 14:28

Ahoj, mám domácu posilovňu a chcel by som jej vybavenie doplniť o pár strojov ktoré by som si doma vyrobil. Ale nemám technické výkresy a nemôžem ich nikde zohnať. Našiel som tu tvoj príspevok a tak som sa ťa chcel opýtať, či nemáš ešte viac takýchto výkresov, pretože tie čo si už pridal vyzerajú veľmi dobre a zdá sa že tá konštrukcia je oveľa kvalitnejšia ako tie labilne čo keď kúpiš tak sa na tom ani nedá cvičiť, lebo sa to hneď heglá.
Potreboval by som polohovateľnú lavičku, predkopy, zákopy, mutipress, hacken drepy, legpress, protismerné kladky, hornú kladku na sťahovanie držiaka na chrbát a spodnú kladku na priťahovanie. Tak som sa chcel opýtať či náhodou nemáš plány na niektoré z týchto strojov. Moc by si mi pomohol.
Starosta

Administrátor
# Zasláno: 15 Pro 2015 06:59

Nie bohužial nemám tie plány
Vaše odpověď
Tučné  Kurzíva  Podtržené  Odkaz na obrázek  Insert YouTube video   URL    vypnout *Co to je?

:) ;) :-p :-( :-D smirk :up: :down: :up2: :hi: :clapping: :handshake: :smile: :tease: :wait: :giggle: :winking: :laugh: :cool: :confused: :nodding:
Další smajlíci Zakázat smajlíky
» Uživatelské jméno  » Heslo 
Do diskuse mohou přispívat jen registrovaní uživatelé. Zadejte své přihlašovací jméno a heslo, nebo se zaregistrujte.

[ANTISPAM] Zadejte pismeno "J" zde:

Právě online: Hosté - 1
Členové - 0
Nejvíce uživatelů online: 299 [4 Dub 2017 04:49]
Hosté - 299 / Členové - 0