Posilovani.net  
 Posilovani.net - Domů - Odpovědět - Statistika - Registrace - Hledat -

forum.posilovani.net / Ostatní / Hledám Sponzoring
Autor Zpráva
truebodybuilder

Člen
# Zasláno: 9 Čvn 2013 17:16

Dobrý den, hledám sponzoring pro svoje budoucí plány. Jsem student a dělám závodně kulturistiku. Chci si jít za svým snem a zkusit závody i mimo ČR a proto tímto způsobem hledám sponzora. Více info přes email true.bodybuilder@seznam.cz. DEKUJI
leking

Člen
# Zasláno: 30 Dub 2015 14:26

TO CHÁPU, že hledáš sponzora.. Také jsem tak začínal, ale víš co? Našel sem prd.. jsi v ČR a ne v USA, bohužel... Musel jsem si na to sám vydělat, což nebylo vůbec jednoduché. Nakonec se mi povedlo trochu něco vydělat u ETX Capitál, viz ETX Capital Recenze ale za chvíli to zase bylo pryč. Takže tě musím varovat, uvaž správně, jestli TI za to takováto životní cesta vůbec stojí. Budeš se dřít a moc stejně nikdy nedosáhneš, a pokud se budeš snažit vydělat si peníze sám, jako já, bude to stát úplně za prd..
Vaše odpověď
Tučné  Kurzíva  Podtržené  Odkaz na obrázek  Insert YouTube video   URL    vypnout *Co to je?

:) ;) :-p :-( :-D smirk :up: :down: :up2: :hi: :clapping: :handshake: :smile: :tease: :wait: :giggle: :winking: :laugh: :cool: :confused: :nodding:
Další smajlíci Zakázat smajlíky
» Uživatelské jméno  » Heslo 
Do diskuse mohou přispívat jen registrovaní uživatelé. Zadejte své přihlašovací jméno a heslo, nebo se zaregistrujte.

[ANTISPAM] Zadejte pismeno "J" zde:

Právě online: Hosté - 2
Členové - 0
Nejvíce uživatelů online: 299 [4 Dub 2017 04:49]
Hosté - 299 / Členové - 0