Posilovani.net  
 Posilovani.net - Domů - Odpovědět - Statistika - Registrace - Hledat -

forum.posilovani.net / Ostatní / legi prosba
Autor Zpráva
c4sper

Člen
# Zasláno: 29 Kvě 2013 10:48 - Změnil/a: c4sper

AHoj legi, Uz jsme spolu psali a vážím si všech tvých rad a toho co dělas ..
NArazil sem na zažívací potíže a snažím si tuhle otázku vysvětlit..
Četl jsem na foruu , ze když to člověk přežene s bílkovinami, můžou se mnohdy dsostavit zažívvací potíže.. Jen pro upřesnění co sem za den zkonzumoval, nejspis se mi dostává odpovedi.. Ale jak se obrnit na další dny ?? mam bílkoviny castecne omezit nebo vysadit uplne???
V již zmiňovaném dni:

10:00 zeleninovy salat + cottage s bulkou ,protein(matrix 35g)
13:00 Těstoviny se špenátem a kuřeím masem
16:30 gainer 50g po treninku
17.00 gainer 30g
18:00 3 x vejce na měkko s chlebem,musli tyčinka
22:00 hovězí kebbap
00:30 matrix 35g

NO co ti mám povídat, vlastne sem se vubec nevyspal :DD
Je to dáno tedy vysokým množstvím podílu těch bílkovin ??

Cíl je sen ke kterému napíšete datum !
Legi

Moderátor
# Zasláno: 29 Kvě 2013 12:59

Vysoký bílkoviny tam teda vůbec nevidím. Spíš je ten jídelníček divnej. Tvý problémy můžou být způsobeny jinými důvody. Vyčkej, článek o výživě jde do finále, zítra, nebo v pátek zde bude fertig. Až si ho přečteš a spočítáš si chyby, tak o tom pokecáme.

42let @ 195cm @ 125kg
c4sper

Člen
# Zasláno: 30 Kvě 2013 14:56

tak sem z toho jelen, bud sem lapil nákej bacil neboo je mozné ze by se mi zkazil produkt ?

tadeafc

Člen
# Zasláno: 30 Kvě 2013 15:12

prdíš?...to máš z bílkovin Já mám sedavé zaměstnání a to je teprve hrůza..
Legi

Moderátor
# Zasláno: 30 Kvě 2013 15:30

Jo, ale důvodem může být neschopnost GI traktu bílkoviny naštepit a strávit, protože za A) Ti chybí potřebný enzym (choroba), nebo za B) jíš málo vlákniny a probiotika v Tvém tenkém střevě jsou ohrožený druh, což bude spíš pravda. Takže, jíst hóódně zeleniny a zakysaných mléčných výrobků (klidně i jogurty s kulturou), můžeš si pro začátek koupit i probiotikum v lékárně. Zkusil bych ze startu používat výhradně vícesložkový protein a začal bych s nízkýma dávkama a postupně bych přidával. Mezi námi, kterej kulturista zase neprdí, že?

42let @ 195cm @ 125kg
c4sper

Člen
# Zasláno: 30 Kvě 2013 16:02

diik za odpoved ale nejspíš sme se špatně pochopili , netrpím nadýmáním..Vícesložkový protein využívíám.. Kdyz jsem zminoval zažívací problemy mel jsem od počatku na mysli průjem .. A protoze ty produkty vyuzivam 2 měsíc zarazilo me ze by to mohlo být tím, jelikoz takove problemy zatím nenastaly..

c4sper

Člen
# Zasláno: 30 Kvě 2013 16:06

kdo ví co mi do toho kebabuu dalii

RobinB

Člen
# Zasláno: 30 Kvě 2013 18:37 - Změnil/a: RobinB

průjem může být. Buď se to stabilizuje nebo uber protein. Otázka je, co ještě jiného bereš, jestli se něco s něčím nebije. Neviděl bych to jako tragedii, pokud to bude trvat pár dnů. Pokud ne, budeš muset zmenšit dávky nebo něco vysadit a zkoušet metodou pokusu omylu, co ti vadí. Pokud to je protein, nemusí to vůbec znamenat, že nemůžeš protein, třeba jsi alergický na jednu jeho složku a zkusil bych prostě nějaký jiný. Já si osobně myslím, že se ti to usadí a bude to dobrý.
Vaše odpověď
Tučné  Kurzíva  Podtržené  Odkaz na obrázek  Insert YouTube video   URL    vypnout *Co to je?

:) ;) :-p :-( :-D smirk :up: :down: :up2: :hi: :clapping: :handshake: :smile: :tease: :wait: :giggle: :winking: :laugh: :cool: :confused: :nodding:
Další smajlíci Zakázat smajlíky
» Uživatelské jméno  » Heslo 
Do diskuse mohou přispívat jen registrovaní uživatelé. Zadejte své přihlašovací jméno a heslo, nebo se zaregistrujte.

[ANTISPAM] Zadejte pismeno "J" zde:

Právě online: Hosté - 1
Členové - 0
Nejvíce uživatelů online: 299 [4 Dub 2017 04:49]
Hosté - 299 / Členové - 0