Posilovani.net  
 Posilovani.net - Domů - Odpovědět - Statistika - Registrace - Hledat -


forum.posilovani.net / Ostatní / Pořád žádné výsledky!!!
Autor Zpráva
ElHoron

Člen
# Zasláno: 25 Kvě 2013 09:53


Hezký den, tak jsem udělal po roce cvičení zhodnocení mého těla:

Upřímně jsem zděšenej a mám obrovskou chuť s posilováním praštit nadobro , protože se mi nedostalo to, co jsem očekával. Ruce mám pořád jako čínský hůlky, břicho je nevyrýsovaný a o nohách ani nemluvě. Po veliké hádce s matkou, která málem vyvrcholila ve fyzický kontakt mi koupila tyto BCAA:

...Moc dobře mi nechutnaj a nějak extra mi nepomohly.
MŮJ JÍDELNÍČEK:
Snídaně- 100g ovesných vloček + 300g jogurt + nějaké ovoce
Svačina- 100g chleba+ 100g šunky
Oběd- 100g těstoviny + 70g maso (kuře,hovězí,ryby)
Svačina- 150g chleba + 100g sýr
Svačina- 120g rýže + tuňák
Večeře- tvaroh + 1 vejce + 50g granko

MŮJ TRÉNINK:
Jelikož mi matka zaplatí vstup do fitka jenom 2x (výjimečně 3x) do týdne, je můj trénink velice tímto ovlivněn. ops:


PS: Už mi byly nabídnuty od jistého chlapa steroidy na zmohutnění a zesílení za velmi krátkou dobu. I když vím, že si tím poškodím zdraví, ale za se na druhou stranu budu větší (svalově) a nikdo se mi nebude posmívat, že vypadám jak z koncentračního tábora. :?
Legi

Moderátor
# Zasláno: 25 Kvě 2013 15:14


Tak jo, ujmu se toho já.

Poslouchej, předně je evidentní, že Tě mamka vychovává sama. Jseš drzej spratek, co se fyzicky vytahuje na vlastní mámu a ještě to píše jako strašně cool záležitost na fórum. Uvědom si, kdo jsi (měl bys být kuva vdečnej a mít respekt) a podle toho se začni chovat, jinak narazíš kamaráde. Tak, teď jsem Ti nadal a teď můžeme přejit k radám.

Změna na Tobě vidět je! Co sis vlastně myslel? Že budeš za rok vypadat jak Arnold? Vybudovat sportovní atletickou postavu je otázka let, pro někoho 2-3, pro někoho 10! Záleží na genetice.

Jinak se dá říct, že máš v něčem pravdu, protože bys mohl dokázat mnohem víc. Proč? Strava na hovno, trénink na hovno! Ani se mi to nechce všechno do podrobna vysvětlovat, Je to prostě všechno špatně. Jak chceš z chleba nabrat svaly? Když budeš na oběd jíst 70g masa, což je tak 15g bílkovin, naroste Ti kulový a ne svaly. Kde je zelenina, kde jsou zdravé tuky? Zde na fóru je náčrt základního jídelníčku, kde je vše vysvětleno.

Trénink - co na rotopedu rozcvičíš za svalovou skupinu? Prdel? Rozcvička má být klasická. Kroužení, švihy, kliky , dřepy bez závaží. Jakej jouda ten trénink dělal? Vše je v supersériích ve zcela nevhodném formátu. Začni cvičit silově, zvyž váhy u vícekloubových cviků a sniž počet opakování. Cvič je systémem 5x5, poději můžeš série přidávat. Vyser se na cvičení na strojích a izolovaných cviků. Ber do ruky velkou činku. Začni dělat mrtvé tahy, přítahy, benchpress, tlaky, military press, přemístění atd.

Lýtka trénovat 3x10? To je vtip? To musí vypadat asi takto.
1x50 výpony ve stoje bez závaží
3x8 výpony ve stoje na jedné noze (střídat)
2x50 výpony ve stoje bez závaží

Jestli to odcvičíš poprvé celý, vzpomeň si na mě druhej den, že nechám pozdravovat.

Chceš břišáky a trénuješ sedy lehy? Břicho se buduje těžkýma základníma cvikama bez opasku. Potom se to jen dolaďuje zkracovačkama a metronomama.

Steroidy? Jo jasně, připrav si tak 5-10 tisíc měsíčně a za rok z Tebe bude Rambo! A možná Ti ještě budou dokonce fungovat ledviny. Máte doma studenou vodu? Běž se trošku opláchnout, udělá Ti to dobře.


42let @ 195cm @ 125kg
ElHoron

Člen
# Zasláno: 29 Kvě 2013 17:02


„Poslouchej, předně je evidentní, že Tě mamka vychovává sama. Jseš drzej spratek, co se fyzicky vytahuje na vlastní mámu a ještě to píše jako strašně cool záležitost na fórum. Uvědom si, kdo jsi (měl bys být kuva vdečnej a mít respekt) a podle toho se začni chovat, jinak narazíš kamaráde. Tak, teď jsem Ti nadal a teď můžeme přejit k radám. “

Já nemám v úmyslu to psát jako cool záležitost! A že snad nejsem vděčnej? To nemyslíš vážně!? Chodím jí pravidelně nakoupit, pravidelně uklízím a někdy meju nádobí. A pak se matky zeptám, jestli mi dát 120kč na příští dva vstupy do fitka a ona mi odpoví, že mi nic nedá, že je to pro ní moc peněz! To člověku ujedou nervy a strhne se hádka. (A co je vlastně komu do toho, jak se chovám nebo nechovám ke svý matce?)

„Změna na Tobě vidět je! Co sis vlastně myslel? Že budeš za rok vypadat jak Arnold? Vybudovat sportovní atletickou postavu je otázka let, pro někoho 2-3, pro někoho 10! Záleží na genetice.“

Takže další minus proti mě, skvělý...

„Jinak se dá říct, že máš v něčem pravdu, protože bys mohl dokázat mnohem víc. Proč? Strava na hovno, trénink na hovno! Ani se mi to nechce všechno do podrobna vysvětlovat, Je to prostě všechno špatně. Jak chceš z chleba nabrat svaly? Když budeš na oběd jíst 70g masa, což je tak 15g bílkovin, naroste Ti kulový a ne svaly. Kde je zelenina, kde jsou zdravé tuky? Zde na fóru je náčrt základního jídelníčku, kde je vše vysvětleno..“

Hm, díky.

„Trénink - co na rotopedu rozcvičíš za svalovou skupinu? Prdel? Rozcvička má být klasická. Kroužení, švihy, kliky , dřepy bez závaží. Jakej jouda ten trénink dělal? Vše je v supersériích ve zcela nevhodném formátu. Začni cvičit silově, zvyž váhy u vícekloubových cviků a sniž počet opakování. Cvič je systémem 5x5, poději můžeš série přidávat. Vyser se na cvičení na strojích a izolovaných cviků. Ber do ruky velkou činku. Začni dělat mrtvé tahy, přítahy, benchpress, tlaky, military press, přemístění atd.“

Hm, díky. Ponaučím se.


„Chceš břišáky a trénuješ sedy lehy? Břicho se buduje těžkýma základníma cvikama bez opasku. Potom se to jen dolaďuje zkracovačkama a metronomama.“

Aha, tak proto mě bolí po dřepech spodek břicha.

„Steroidy? Jo jasně, připrav si tak 5-10 tisíc měsíčně a za rok z Tebe bude Rambo! A možná Ti ještě budou dokonce fungovat ledviny. Máte doma studenou vodu? Běž se trošku opláchnout, udělá Ti to dobře.“

Tak co mám dělat, když už cvičím rok a mám tělíčko jak číský hulky? Pořád to poslouchám ve škole....
maacher

Člen
# Zasláno: 29 Kvě 2013 17:13


Mě to připadá celý jako vtip Já nemám v úmyslu to psát jako cool záležitost! A že snad nejsem vděčnej? To nemyslíš vážně!? Chodím jí pravidelně nakoupit, pravidelně uklízím a někdy meju nádobí. A pak se matky zeptám, jestli mi dát 120kč na příští dva vstupy do fitka a ona mi odpoví, že mi nic nedá, že je to pro ní moc peněz! To člověku ujedou nervy a strhne se hádka. (A co je vlastně komu do toho, jak se chovám nebo nechovám ke svý matce?)

a tento odstavec mě dostal úplně. Je vidět, jakou mají mladí hodnotu peněz. Dneska když nemá iphona a nejlépe v 18 audi A6 tak jsem out Ono by možná stačilo, kdyby sis našel brigádu, třeba na stavbě a potom by jsi si těch 120 korun jinak vážil. Jinak jak psal Legi, změn trénink, uprav stravu a hlavně se vzpamatuj a potom možná příjdou výsledky. Jinak hrudník, ramena i břicho se evidentně zlepšili.
ElHoron

Člen
# Zasláno: 29 Kvě 2013 17:28


„Mě to připadá celý jako vtip“

Jo tak pánovi to připadá jako vtip? A proč bych to tu asi tak rozepisoval!!!??? Jsem na tom svalově (a bohužel i finančně) mizerně a hledám další alternativy.

„Ono by možná stačilo, kdyby sis našel brigádu, třeba na stavbě a potom by jsi si těch 120 korun jinak vážil. Jinak jak psal Legi, změn trénink, uprav stravu a hlavně se vzpamatuj a potom možná příjdou výsledky. Jinak hrudník, ramena i břicho se evidentně zlepšili.“

Brigádu? Klidně ano, ale v Praze 11 kde bydlím jde maximálně sehnat za 40kč na hodinu a za to pracovat nebudu! A co se týče těch 120kč tak to dostávají dětska v 8-10 letech jako kapesný a já v 18 letech ani to.
maacher

Člen
# Zasláno: 29 Kvě 2013 17:46


nebudes delat za 40, tak si nestezuj.V nekterych krajich za to delaji dospeli,co zivi takove fakany jako jsi ty.
ElHoron

Člen
# Zasláno: 29 Kvě 2013 18:19


Za 40kč ??? Možná když dotyčný pracuje jako uklízeč/ka záchodů...
maacher

Člen
# Zasláno: 29 Kvě 2013 18:22


prodavacka v supermarketu
ElHoron

Člen
# Zasláno: 30 Kvě 2013 16:27


Hm, psal si, že 40,- dostavaj v jinejch krajích, ale to mi může bejt u zadku, když bydlím v Praze...
maacher

Člen
# Zasláno: 30 Kvě 2013 17:15


ja ti chtel jen naznacit, ze jsou dve cesty.Bud vezmu praci i za 40kc a vydelam si tak penize na sveho konicka, nebo se budu spolehat na maminku a nedosahnu niceho, staci si vybrat.
Spede

Člen
# Zasláno: 30 Kvě 2013 20:12


Každý začínal s prací nějak. Pokud se domluvíš s někým na stavbě, tak budeš házet lopatou, tahat 25kg pytle cementu na zádech, kopat krumpáčem. To je chlapče posilka a ještě za to budeš dostávat peníze!!! Na stavbě se dostává od 70-100,- Můžeš tam dělat celý víkend 8 hodin. To máš 16 hodin (16*100) to máš vydělaných 1 600,- a máš prachy do fitka...
Vaše odpověď
Tučné  Kurzíva  Podtržené  Odkaz na obrázek  Insert YouTube video   URL    vypnout *Co to je?


   :) ;) :-p :-( :-D smirk :up: :down: :up2: :hi: :clapping: :handshake: :smile: :tease: :wait: :giggle: :winking: :laugh: :cool: :confused: :nodding:
Další smajlíci Zakázat smajlíky
» Uživatelské jméno  » Heslo 
Do diskuse mohou přispívat jen registrovaní uživatelé. Zadejte své přihlašovací jméno a heslo, nebo se zaregistrujte.

[ANTISPAM] Zadejte pismeno "J" zde:
 
Právě online: Hosté - 1
Členové - 1 [ vlaydimir ]
Nejvíce uživatelů online: 409 [21 Led 2021 16:35]
Hosté - 409 / Členové - 0


Powered by forum software miniBB™ © 2001-2007
TOPlist