Posilovani.net  
 Posilovani.net - Domů - Odpovědět - Statistika - Registrace - Hledat -

forum.posilovani.net / Ostatní / Růst vs. posilování, C4 + kreatin
Autor Zpráva
petrmaly

Člen
# Zasláno: 12 Led 2013 12:09

Dobrý den, mám dva dotazy.
1) Chci se zeptat, jak je to tedy s tím růstem kostí a posilováním. Posiluji cca. rok a půl. Mám 172cm. Za 20 dní je mi 16. Za ten rok a půl jsem vyrostl max o 1cm. Rok jsem nejel dřepy ani mrtvoly, ale jel jsem tlaky nad hlavou na multipressu. Od půlky října jsem přidal dřepy, mrtvolu a tlaky nadhlavou s jednoručkama. Štve mě, že nejsem vysoký. Co s tím? Otec je o hlavu větší, máma je stejně vysoká.
2) Když berete kreatin, neměli by se pít kofeinove výrobky. Dostal jsem v balíčku kreatin + pár dávek C4, tak ho chci vyzkoušet. Jde to použít spolu ?
stichy

Člen
# Zasláno: 12 Led 2013 12:40

http://www.body-test.cz/seznam-clanku-zacatecnici
petrmaly

Člen
# Zasláno: 12 Led 2013 12:58

A jak je to s tím anabolem a kreatinem ?
stichy

Člen
# Zasláno: 12 Led 2013 13:30

tak kofeinove vyrobky(napoje) nejsou podle meho obecne nic zdraveho a jelikoz kofein zrychluje metabolismus a odvodnuje tak samozrejme neguje ucinky kreatinu ktery s vodou pracuje pokud ale nutne chces brat kofein tak staci kdyz budes o dost vic pit a asi to bude fajn osobne s tim zkusenosti nemam

c4 ani nevim co je pokud tedy nemyslis tu vybusninu ktera by ti na svalstvu moc nepridala
petrmaly

Člen
# Zasláno: 12 Led 2013 13:41 - Změnil/a: petrmaly

http://eshop.aktin.cz/anabolizery-a-no-doplnky/cel lucor-c4-extreme-180g
Legi

Moderátor
# Zasláno: 12 Led 2013 15:19

To, že posilování, či zvedání težkých vah zastavuje růst je nesmysl, kteří někteří inteligenti neustále papouškují. Pokud se to dělá špatně, může posilování, či zvedání těžkých vah poškodit správný růst kostí, či nejčastěji páteře, která je na toto nejchoulostivější. Proto nedoporučuji do ukončení růstu zvedat příliš těžké váhy a už vůbec ne maximálky. Striktní technika všech prováděných cviků je žádoucí. Pokud takto cvičíte, nemusíte se ničeho bát. Naopak, cvičením si o nějaký ten centimetr můžete pomoct.

Kreatin s C4 brát můžeš.

42let @ 195cm @ 125kg
tetsuo

Člen
# Zasláno: 13 Led 2013 13:13

1) Většina lidí nejvíc vyroste kolem 18 roku života. Je ještě čas.

2) Na růst potřebuješ taky dost bílkovin ze stravy a vhodné je brát kolagen na klouby.

Pořiď si radši dobrou kloubní výživu a investuj do zdravé stravy než do Celluloru. S tím se sice může dobře cvičit, ale není to nejnutnější výrobek.

Kofein by neměl přijímat vůbec, dokud nemáš ukončený vývoj. Může to dost poškozovat mozek, podobně jako alkohol. Vtipné je, že zrovna těchto věcí se mladí kluci nebojí, ale jsou posraní strachy cvičit s činkami a brát kreatin.

Nový web a fórum o posilování: http://www.body-test.cz/cs/
petrmaly

Člen
# Zasláno: 13 Led 2013 20:45

Bílkovin se snažím jíst co nejvíce + mám gainer a večer si dávam proteinák. Mám GELA PURE. S C4 se mi cvičí hrozně dobře, bez ní jsem unavenej a nic nenacvičim.
Nepiji od letních prázdnin.
Vaše odpověď
Tučné  Kurzíva  Podtržené  Odkaz na obrázek  Insert YouTube video   URL    vypnout *Co to je?

:) ;) :-p :-( :-D smirk :up: :down: :up2: :hi: :clapping: :handshake: :smile: :tease: :wait: :giggle: :winking: :laugh: :cool: :confused: :nodding:
Další smajlíci Zakázat smajlíky
» Uživatelské jméno  » Heslo 
Do diskuse mohou přispívat jen registrovaní uživatelé. Zadejte své přihlašovací jméno a heslo, nebo se zaregistrujte.

[ANTISPAM] Zadejte pismeno "J" zde:

Právě online: Hosté - 3
Členové - 0
Nejvíce uživatelů online: 409 [21 Led 2021 16:35]
Hosté - 409 / Členové - 0