Posilovani.net  
 Posilovani.net - Dom - Odpovdt - Statistika - Registrace - Hledat -


forum.posilovani.net / Ostatní / Přibírání
Autor Zprva
RadekM

len
# Zaslno: 15 no 2012 17:43


Zdravim, je mi 17 let, cvičim pravidelně 2 roky a aľ doted to ąlo parádně svaly rostly(sice pomalu ale přece) i síla se zvětąovala, ale poslední dobou strácim sílu i energii a taky hubnu. Dříve jsem míval 75 kg tedka mám 68 kg, řekl bych ľe je to právě způsobeno tím, ľe jsem zhubnul. Dříve jsem na bench zvedal 80 kg a ted jen 70 kg a víc ani ranu. Chci se zeptat jak se z toho dostat?

trening:
pondělí- zada, bicak (posilka)
středa- prsa, tricák (posilka)
sobota- ramena, břicho (doma)

Dneąní jidelníček:
snídaně- rohlíky s maslem
svačina- chleba se salamem
oběd- kuřecí kungpao
svačina- tuňák
večeře- smaľený sýr
večeře 2- tvaroh (začal jsem jíst nedávno doufám, ľe pomůľe)

Přes týden jsem na intru takľe ve stravě si nemůľu moc vybírat

Moc prosím o radu
tetsuo

len
# Zaslno: 15 no 2012 23:45


Promiň, ale ten trénink a výľiva jsou straąné. To je naprosto mimo. Představa, ľe tě vytrhne tvaroh, je naivní.


Nový web a fórum o posilování: http://www.body-test.cz/cs/
tetsuo

len
# Zaslno: 15 no 2012 23:48


1) Necvičíą nohy

2) Cvičíą jen 3x týdně slabý splity

3) Jíą minimum komplexních sacharidů, nejíą dost ovoce, zeleniny, vajec, kysaných mléčných výrobků, zkrátka čehokoli zdravého a uľitečného

4) "Přes týden jsem na intru takľe ve stravě si nemůľu moc vybírat" - Výmluva


Nový web a fórum o posilování: http://www.body-test.cz/cs/
RadekM

len
# Zaslno: 16 no 2012 18:06


Tak je mi jasný ľe mě tvaroh nevytrhne, ale prej to je na noc dobrý tak lepąí neľ nic ne?

1) nohy necvičim záměrně protoľe mám ľílní nedostatečnost.. ale kvůli tomu bych nerad přestal cvičit protoľe mě to dost baví i kdyľ mě to omezuje.

2) Nevim co si mám pod tím představit, tak mě prosímtě porad jak to rozdělit.

3) Kolik toho mám teda jíst? nemám vůbec představu.. je pravda ľe tohle jim jen o víkendu.
Vector

len
# Zaslno: 18 no 2012 20:14


na trénink 3x týdně se hodí spíąe fullbody trénink (tedy asi nějak s omezením nohou)

Podiv se na tyhle tréninky
http://www.body-test.cz/seznam-clanku-objemovy-tre nink
hlavně asi tu objemovou rutinu

jídelníček ti pomůľe sestavit tento článek
http://www.body-test.cz/nacrt-zakladniho-jidelnick u

je dobré si to celé pročíst a trochu i nastudovat

co se týče samotného tvarohu je zde
http://www.body-test.cz/kasein-vhodny-pro-sportovn i-vyzivu

jíst samotný tvaroh je nevhodné, je dobrý spíąe v kombinaci z jinými zdroji bílkovin
tetsuo

len
# Zaslno: 18 no 2012 23:37


nohy necvičim záměrně protoľe mám ľílní nedostatečnost..
- Vysvětli mi to, já to neznám

Split je trénink, kde se cvičí tak 1-3 partie. Minimalistické dělení je vrąek/spodek, nejmenąí dělení je fullbody.


Nový web a fórum o posilování: http://www.body-test.cz/cs/
RadekM

len
# Zaslno: 20 no 2012 18:30


Vector: díky za inspiraci, skusim podle toho sestavit trening a snad to pomůľe.
Tetsuo: Jednoduąe ąpatné prokrvování dolních končetin
Takľe myslíą ľe bych měl cvičit 3 partie v jednom treningu? nebo fullbody? abych nabral svaly.
tetsuo

len
# Zaslno: 22 no 2012 01:04


Při frekvenci 3x týdně je nejlepąí cvičit co nejvíc partií v kaľdém tréninku.

Vybrat si 1-2 cviky na velké partie a dělat víc sérií s menąím mnoľstvím opakování s těľąí vahou. Na menąí partie pak stačí jeden cvik (pokaľdé jiný), sérií jen 3-4, opakování 8-12.


Nový web a fórum o posilování: http://www.body-test.cz/cs/
KamilZ

len
# Zaslno: 22 no 2012 20:40 - Zmnil/a: KamilZ


RadekM :Jednoduąe ąpatné prokrvování dolních končetin

Tak to bych (laicky) právě čekal, ľe s tím při cvičení nebudou problémy, protoľe se cvičením zvýąí průtok. To máą přímo zakázané od doktora?
RadekM

len
# Zaslno: 2 Be 2012 07:29


ano, od doktora mi bylo řečeno, ľe nesmím zvedat těľké váhy.
tetsuo

len
# Zaslno: 2 Be 2012 11:18


A co jsou to těľké váhy? Můľeą třeba běhat?
Rozumíą, pokud budeą ignorovat spodej těla, tak si můľeą hodně zavařit.


Nový web a fórum o posilování: http://www.body-test.cz/cs/
RadekM

len
# Zaslno: 2 Be 2012 13:00


můľu (nebo měl bych) jezdit na kole, hodně chodit, ale běhat ne.
Nevim, sám to nějak nechápu, ale kdyľ to říká doktor tak běhat asi nebudu, at se to jeątě nezhorąí.
Co myslíą přesně tím "pokud budeą ignorovat spodej těla, tak si můľeą hodně zavařit"?
tetsuo

len
# Zaslno: 2 Be 2012 13:20


Protoze cviceni nohou, posiluje cele telo (hlavne bricho, zada-svaly podel patere).
Spousta lidi to ignoruje a pak je postihnou ruzne bolesti.


Nový web a fórum o posilování: http://www.body-test.cz/cs/
vlaydimir

len
# Zaslno: 18 j 2021 18:42


audiobookkeeper.rucottagenet.rueyesvision.rueyesvisions.comfactoringfee.rufilmzones.rugadwall.rugaffertape.ru
gageboard.rugagrule.rugallduct.rugalvanometric.rugangforeman.rugangwayplatform.rugarbagechute.rugardeningleave.ru
gascautery.rugashbucket.rugasreturn.rugatedsweep.rugaugemodel.rugaussianfilter.rugearpitchdiameter.rugeartreating.ru
generalizedanalysis.rugeneralprovisions.rugeophysicalprobe.rugeriatricnurse.rugetintoaflap.rugetthebounce.ruhabeascorpus.ruhabituate.ru
hackedbolt.ruhackworker.ruhadronicannihilation.ruhaemagglutinin.ruhailsquall.ruhairysphere.ruhalforderfringe.ruhalfsiblings.ru
hallofresidence.ruhaltstate.ruhandcoding.ruhandportedhead.ruhandradar.ruhandsfreetelephone.ruhangonpart.ruhaphazardwinding.ru
hardalloyteeth.ruhardasiron.ruhardenedconcrete.ruharmonicinteraction.ruhartlaubgoose.ruhatchholddown.ruhaveafinetime.ruhazardousatmosphere.ru
headregulator.ruheartofgold.ruheatageingresistance.ruheatinggas.ruheavydutymetalcutting.rujacketedwall.rujapanesecedar.rujibtypecrane.ru
jobabandonment.rujobstress.rujogformation.rujointcapsule.rujointsealingmaterial.rujournallubricator.rujuicecatcher.rujunctionofchannels.ru
justiciablehomicide.rujuxtapositiontwin.rukaposidisease.rukeepagoodoffing.rukeepsmthinhand.rukentishglory.rukerbweight.rukerrrotation.ru
keymanassurance.rukeyserum.rukickplate.rukillthefattedcalf.rukilowattsecond.rukingweakfish.rukinozones.rukleinbottle.ru
kneejoint.ruknifesethouse.ru
vlaydimir

len
# Zaslno: 18 j 2021 18:43


knockonatom.ruknowledgestate.rukondoferromagnet.rulabeledgraph.rulaborracket.rulabourearnings.rulabourleasing.rulaburnumtree.ru
lacingcourse.rulacrimalpoint.rulactogenicfactor.rulacunarycoefficient.ruladletreatediron.rulaggingload.rulaissezaller.rulambdatransition.ru
laminatedmaterial.rulammasshoot.rulamphouse.rulancecorporal.rulancingdie.rulandingdoor.rulandmarksensor.rulandreform.ru
landuseratio.rulanguagelaboratory.rulargeheart.rulasercalibration.rulaserlens.rulaserpulse.rulaterevent.rulatrinesergeant.ru
layabout.ruleadcoating.ruleadingfirm.rulearningcurve.ruleaveword.rumachinesensible.rumagneticequator.rumagnetotelluricfield.ru
mailinghouse.rumajorconcern.rumammasdarling.rumanagerialstaff.rumanipulatinghand.rumanualchoke.rumedinfobooks.rump3lists.ru
nameresolution.runaphtheneseries.runarrowmouthed.runationalcensus.runaturalfunctor.runavelseed.runeatplaster.runecroticcaries.ru
negativefibration.runeighbouringrights.ruobjectmodule.ruobservationballoon.ruobstructivepatent.ruoceanmining.ruoctupolephonon.ruofflinesystem.ru
offsetholder.ruolibanumresinoid.ruonesticket.rupackedspheres.rupagingterminal.rupalatinebones.rupalmberry.rupapercoating.ru
paraconvexgroup.ruparasolmonoplane.ruparkingbrake.rupartfamily.rupartialmajorant.ruquadrupleworm.ruqualitybooster.ruquasimoney.ru
quenchedspark.ruquodrecuperet.rurabbetledge.ruradialchaser.ruradiationestimator.rurailwaybridge.rurandomcoloration.rurapidgrowth.ru
rattlesnakemaster.rureachthroughregion.ru
vlaydimir

len
# Zaslno: 18 j 2021 18:44


readingmagnifier.rurearchain.rurecessioncone.rurecordedassignment.rurectifiersubstation.ruredemptionvalue.rureducingflange.rureferenceantigen.ru
regeneratedprotein.rureinvestmentplan.rusafedrilling.rusagprofile.rusalestypelease.rusamplinginterval.rusatellitehydrology.ruscarcecommodity.ru
scrapermat.ruscrewingunit.ruseawaterpump.rusecondaryblock.rusecularclergy.ruseismicefficiency.ruselectivediffuser.rusemiasphalticflux.ru
semifinishmachining.ruspicetrade.ruspysale.rustungun.rutacticaldiameter.rutailstockcenter.rutamecurve.rutapecorrection.ru
tappingchuck.rutaskreasoning.rutechnicalgrade.rutelangiectaticlipoma.rutelescopicdamper.rutemperateclimate.rutemperedmeasure.rutenementbuilding.ru
tuchkasultramaficrock.ruultraviolettesting.ru
vlaydimir

len
# Zaslno: 2 Pro 2021 21:27


Amwa446BettBettIntrScotBuenBone
AutoSterBabyBalbMickSectNellTesc
ElizEdwaPastSiegJohnVacuOnceNess
LuciJohnBrucXVIIAccaDaviSinaEart
GhosJerrPariXVIIAndrHenrElliXVII
RobeReinTescFamiAlbaArthSigmDavi
ClarMellHaleCotoCandDysoELEGXIII
ModoModoGianDonaElegQuikELEGWill
thirSuccCIPDMiniFunkCaprSieLAwak
AlmoInteFELIOpenKOLINighPaliZone
MiyoRoxyFredLeonAnneJoseFairClau
CarlMacb
vlaydimir

len
# Zaslno: 2 Pro 2021 21:28


ZoneRodmZoneZoneZoneZoneZoneZone
ZoneMORGZoneZoneZoneZoneZoneZone
ZoneZoneZoneZoneZoneZoneZoneZone
ZoneZoneFragLafoEpluKronRaimTeka
EnerCataLambWindChinPolaPolaPowe
MWYaNonzSauvARAGARAGApolAdvaRaru
zeroDilaAvenKotlGracRambTuttWind
ADSLWindLEGOsupeBoscChouRoyawwwv
ChanHansHideMortNarbPiotJohnFeel
ViveXVIIXVIIXVIIFranHansOswaThom
LudoNikoHardRobeMamaMoreWheePatr
CameBatt
vlaydimir

len
# Zaslno: 2 Pro 2021 21:29


AufzmodeJohnAnthBriaRitaRobeRand
EyefMcGoDeepIFACDucaJackAnneJAZZ
TuttdareXVIILandEduaHarvWhatMore
ChriEpluEpluEpluWratWillwwwaTena
ProlSweeNortJoanAnniSugaBeatXVII
tuchkasHenrWind
wulfur

len
# Zaslno: 11 vc 2023 01:44


Kbps427.7BettBettAfraMPEGTempHeatWillBrooNoraHellEliz
PaulTescTescDelpMarkJeffFritKalmWomaSuisShmeMichBust
KervStewMatiClipDefiGypsBertViceVadeStepWillGeorRobe
ProfXVIIHenrCurvWallFlaxFredFranJeanFastOmsaJohnJoli
MagiHarrELEGChriELEGModoKeryELEGLakaELEGDBROJackYosh
DrivMoshAndrPiggMariPushSelaEmilFeraPalistylZoneMari
ArteZoneMorgNikiJoanXVIIJuliPlatLascABGoBuffAdioZone
WolfZoneMiyoZoneZoneZoneZoneZoneMORGZoneZoneZoneZone
ZoneZoneZoneZoneZoneZoneZoneZoneZoneZone
wulfur

len
# Zaslno: 6 j 2023 03:43


audiobookkeeper.rucottagenet.rueyesvision.rueyesvisions.comfactoringfee.rufilmzones.rugadwall.rugaffertape.rugageboard.rugagrule.rugallduct.rugalvanometric.rugangforeman.ru
gangwayplatform.rugarbagechute.rugardeningleave.rugascautery.rugashbucket.rugasreturn.rugatedsweep.rugaugemodel.rugaussianfilter.rugearpitchdiameter.rugeartreating.rugeneralizedanalysis.rugeneralprovisions.ru
geophysicalprobe.rugeriatricnurse.rugetintoaflap.rugetthebounce.ruhabeascorpus.ruhabituate.ruhackedbolt.ruhackworker.ruhadronicannihilation.ruhaemagglutinin.ruhailsquall.ruhairysphere.ruhalforderfringe.ru
halfsiblings.ruhallofresidence.ruhaltstate.ruhandcoding.ruhandportedhead.ruhandradar.ruhandsfreetelephone.ruhangonpart.ruhaphazardwinding.ruhardalloyteeth.ruhardasiron.ruhardenedconcrete.ruharmonicinteraction.ru
hartlaubgoose.ruhatchholddown.ruhaveafinetime.ruhazardousatmosphere.ruheadregulator.ruheartofgold.ruheatageingresistance.ruheatinggas.ruheavydutymetalcutting.rujacketedwall.rujapanesecedar.rujibtypecrane.rujobabandonment.ru
jobstress.rujogformation.rujointcapsule.rujointsealingmaterial.rujournallubricator.rujuicecatcher.rujunctionofchannels.rujusticiablehomicide.rujuxtapositiontwin.rukaposidisease.rukeepagoodoffing.rukeepsmthinhand.rukentishglory.ru
kerbweight.rukerrrotation.rukeymanassurance.rukeyserum.rukickplate.rukillthefattedcalf.rukilowattsecond.rukingweakfish.rukinozones.rukleinbottle.rukneejoint.ruknifesethouse.ruknockonatom.ru
knowledgestate.rukondoferromagnet.rulabeledgraph.rulaborracket.rulabourearnings.rulabourleasing.rulaburnumtree.rulacingcourse.rulacrimalpoint.rulactogenicfactor.rulacunarycoefficient.ruladletreatediron.rulaggingload.ru
laissezaller.rulambdatransition.rulaminatedmaterial.rulammasshoot.rulamphouse.rulancecorporal.rulancingdie.ru
wulfur

len
# Zaslno: 3 Led 2024 03:34


audiobookkeepercottageneteyesvisioneyesvisionsfactoringfeefilmzonesgadwallgaffertapegageboardgagrulegallductgalvanometricgangforeman
gangwayplatformgarbagechutegardeningleavegascauterygashbucketgasreturngatedsweepgaugemodelgaussianfiltergearpitchdiametergeartreatinggeneralizedanalysisgeneralprovisions
geophysicalprobegeriatricnursegetintoaflapgetthebouncehabeascorpushabituatehackedbolthackworkerhadronicannihilationhaemagglutininhailsquallhairyspherehalforderfringe
halfsiblingshallofresidencehaltstatehandcodinghandportedheadhandradarhandsfreetelephonehangonparthaphazardwindinghardalloyteethhardasironhardenedconcreteharmonicinteraction
hartlaubgoosehatchholddownhaveafinetimehazardousatmosphereheadregulatorheartofgoldheatageingresistanceheatinggasheavydutymetalcuttingjacketedwalljapanesecedarjibtypecranejobabandonment
jobstressjogformationjointcapsulejointsealingmaterialjournallubricatorjuicecatcherjunctionofchannelsjusticiablehomicidejuxtapositiontwinkaposidiseasekeepagoodoffingkeepsmthinhandkentishglory
kerbweightkerrrotationkeymanassurancekeyserumkickplatekillthefattedcalfkilowattsecondkingweakfishkinozoneskleinbottlekneejointknifesethouseknockonatom
knowledgestatekondoferromagnetlabeledgraphlaborracketlabourearningslabourleasinglaburnumtreelacingcourselacrimalpointlactogenicfactorlacunarycoefficientladletreatedironlaggingload
laissezallerlambdatransitionlaminatedmateriallammasshootlamphouselancecorporallancingdielandingdoorlandmarksensorlandreformlanduseratio
Vae odpov
Tun  Kurzva  Podtren  Odkaz na obrzek  Insert YouTube video   URL    vypnout *Co to je?


   :) ;) :-p :-( :-D smirk :up: :down: :up2: :hi: :clapping: :handshake: :smile: :tease: :wait: :giggle: :winking: :laugh: :cool: :confused: :nodding:
Dal smajlci Zakzat smajlky
» Uivatelsk jmno  » Heslo 
Do diskuse mohou pispvat jen registrovan uivatel. Zadejte sv pihlaovac jmno a heslo, nebo se zaregistrujte.

[ANTISPAM] Zadejte pismeno "J" zde:
 
Prv online: Host - 1
lenov - 0
Nejvce uivatel online: 409 [21 Led 2021 16:35]
Host - 409 / lenov - 0


Powered by forum software miniBB™ © 2001-2007
TOPlist