Posilovani.net  
 Posilovani.net - Domů - Odpovědět - Statistika - Registrace - Hledat -

forum.posilovani.net / Ostatní / nabrání svalu
Autor Zpráva
pepik1

Člen
# Zasláno: 1 Led 2012 19:21

ahoj,je mi 24,mam 90kg,195cm,cvicim cca pul roku,rovnou priznavam ze jidelnice nejsem schopny dodrzet,ale snazim se jist zdrave.Za dobu co posiluji tak sem na sobe nic nespozoroval,coz se mi zda divne,za pul roku by mohlo byt uz neco videt...
doplnek stravy zadny nepouzivam,tak by sem se chtel zeptat co by ste mi doporucili?neco osvedceneho,aby se neplatilo jen za znacku.predem se omlouvam asi to tu bude nekde napsane,ale zatim se orientuji a pomalu procitam
tetsuo

Člen
# Zasláno: 1 Led 2012 19:29

1) Bez dodržování jídelníčku ti žádný doplněk nepomůže. Musíš si určit, kolikrát denně budeš jíst určité množství živin. Je jedno, jestli jíš 4x denně nebo 7x.

2) Živiny si urči podle své váhy i s odhadem, kolik tuku je navíc.
http://www.body-test.cz/nacrt-zakladniho-jidelnick u

3) Základní suplement je gainer po tréninku. Potom vitamíny, minerály a kloubní výživa.
http://www.body-test.cz/jak-jist-pred-a-po-trenink u

4) Možná by taky bylo dobré napsat, jakým způsobem jsi doposud trénoval. Dny, cviky, série, opakování, váhy...

Nový web a fórum o posilování: http://www.body-test.cz/cs/
pepik1

Člen
# Zasláno: 1 Led 2012 19:52

trenovaní:
uterý-biceps,triceps
středa-břicho(ale nepravidelně)
čtvrtek-hrudnik,zada
pondělí,pátek -mám trénink z hokeje cca 1,5h/1trenink
sobota večer-zápas z hokeje
kubasek

Člen
# Zasláno: 1 Led 2012 22:55

Není se čemu divit, že na sobě nevidíš výsledky.
ashapora

Člen
# Zasláno: 12 Úno 2012 06:34

Zdravím. Dozvěděl jsem se, že existují jedinci, kterým oproti ostatním rostou svaly rychleji a to přirozenou fyzickou činnosti (bez použití přípravků, nebo zvýšeným tréninkem). V minulosti, kdy mi bylo něco kolem 15ti let jsem začal hrát fotbal, musím podotknout, že v té době jsem měl mírnou nadváhu, během půl roku (2x týdně běžný trénink + v sezoně 1x týdně zápas) mi neuvěřitelně narostly svaly na lýtkou a nohou, kdy tento stav mi vydržel do současnosti, svaly jsou i pěkně vyrýsované. V současné době již asi 6 let aktivně nesportuji. Také jsem zkoušel chvíli posilovat (pouze doma) a asi po 4 týdnech byly výsledky již viditelné. Chtěl bych se zeptat, jestli tedy existují lidé, kterým svaly rostou mnohem rychleji a pokud ano, tak co tento jev způsobuje? Děkuji.
ZANGER

Člen
# Zasláno: 12 Úno 2012 09:05

jistě - mezomorfové, a vlastně i endomorfové. To si najdi na googlu 3 fyziologické typy člověka. Ektomorf, mezomofr, endomorf.
Vaše odpověď
Tučné  Kurzíva  Podtržené  Odkaz na obrázek  Insert YouTube video   URL    vypnout *Co to je?

:) ;) :-p :-( :-D smirk :up: :down: :up2: :hi: :clapping: :handshake: :smile: :tease: :wait: :giggle: :winking: :laugh: :cool: :confused: :nodding:
Další smajlíci Zakázat smajlíky
» Uživatelské jméno  » Heslo 
Do diskuse mohou přispívat jen registrovaní uživatelé. Zadejte své přihlašovací jméno a heslo, nebo se zaregistrujte.

[ANTISPAM] Zadejte pismeno "J" zde:

Právě online: Hosté - 2
Členové - 0
Nejvíce uživatelů online: 299 [4 Dub 2017 04:49]
Hosté - 299 / Členové - 0